PDA

View Full Version : Staff Application : FSC_antimatter



FSC_antimatter
06-04-2014, 03:02 PM
Real life-Γενικές Πληροφορίες

Όνομα: Παναγιώτης

Επώνυμο*:

Ηλικία: 24

Επάγγελμα / Κυριότερη απασχόληση: ιδιωτικός υπάλληλος

Hobbies: Ζωγραφική ( Αγιογραφίες-Τοιχογραφίες-Σκίτσα-Τατού κατα παραγγελείαν ) παίζω τζουρά , Μπάσκετ και φυσικά dota .



Battle.net

To name σας στο Battle.Net [Main Account]: FSC_antimatter .

Names από άλλα accounts που χρησιμοποιείτε στο Battle.Net:

Είστε admin στα Bots μας; Ναι .

Έχετε δεχτεί πολλές φορές ban στα Bots; Ποτέ .

Πόσες φορές έχετε φάει warn ή/και demote; Μία φορά 2 level Warn για λάθος ban/kick .

Πόσο συχνά παίζετε games στο κανάλι μας; Κάθε μέρα .

Ποιά είναι τα στατιστικά σας στα HostBots (πατήστε .stats στο Irc):
[FSC_antimatter]: Forum: [FSC_antimatter] Games: [980] ALT: [15.07s] ASR: [98%] Rated games: [835] Score: [1276.80] Rank: [1327] First game: [2013-02-10] Last game: [2014-04-05] Play time: [3wks 4ds 13hrs 46mins ] Gold: [5868]



Forum

Πόσο συχνά ασχολείστε με το forum; Κάθε μέρα .

Όταν μπαίνετε στο forum με τι ασχολείστε συνήθως; Σχεδόν με όλα τα sections .

Έχετε ξαναυπάρξει staff; Αν ναι,σε ποιό forum και σε τι πόστο; Οχι .

Έχετε φάει ποτέ ban στο forum; Αν ναι,για πόσο διάστημα και για ποιό λόγο; Οχι Ποτέ .

Έχετε πρόβλημα τήρησης της ιεραρχίας και υπακοής σε ανώτερα στελέχη από εσάς; Δεν έχω κανένα πρόβλημα άλλωστε ξέρουν περισσότερα και χρειάζομαι τις συμβουλές τους .



Ικανότητες-Διαθεσιμότητα

Πόσο χρόνο θα μπορείτε να αφιερώνετε στο forum; 3 εώς 4 ώρες minimum , μέρες που δεν έχω φορτωμένο πρόγραμμα πολύ περισσότερες

Πόσες ώρες θα διαθέτετε παίζοντας games επιβάλλοντας την τάξη και επιφέροντας την ηρεμία; Κάθε μέρα παίζω απο 3 Games minimum .

Τι γνώσεις έχετε στον προγραμματισμό*; Ελάχιστες , Οτι θυμάμαι απο το σχολείο .

Ποιά είναι η σχέση σας με τον υπολογιστή και το "software" αυτού*; Σχετικά καλή

Αναφέρετε ονομαστικά ορισμένα προγράμματα του υπολογιστή στα οποία ξέρετε τουλάχιστον τα βασικά*: Office , Photoshop .

Έχετε κάποια εξοικείωση με το Dota Replay Manager αλλά και το Maphack Detecting*; Με το DRM ναι έχω εξοικείωση , έχω την εμπειρία και με την σωστή καθοδήγιση θα μπορώ να κάνω σωστά τη δουλειά μου .

Ποιό είναι το επίπεδο σας στα Αγγλικά*; D-senior



Προσωπικότητα

Περιγράψτε μας με λίγες λέξεις τον χαρακτήρα σας: Υπομονετικός , Δημιουργικός , Συνεργάσιμος , Κοινωνικός , Αντικειμενικός-Ακριβοδίκαιος , Χαβαλές-Πειραχτήρι και με πολύ Φαντασία .

Πόσο συχνά λογομαχείτε και τσακώνεστε; Σχεδόν σπάνια , είμαι ήρεμος και σκεπτόμενος άνθρωπος .

Αρέσκεστε να λαμβάνετε πρωτοβουλίες; Ναι

Πιστεύετε ότι θα αντιμετωπίσετε κάποια δυσκολία; Σίγουρα , όπως και real life έτσι κι δώ έχουμε να κάνουμε με ανθρώπους .

Πιστεύετε πως το ομαδικό πνεύμα και η καλή συνεργασία είναι δύο έννοιες που θα σας χρειαστούν κατά την συμβολή σας στην ομάδα του προσωπικού;
Εννοείτε .... « Από ομονοίης τα μεγάλα έργα » .



Clan NoL Staff

Γιατί θέλετε να γίνετε Staff; Για να συμβάλω κι ΄γω στο έργο και να βοηθήσω όσο μπορώ .

Για ποια θέση ενδιαφέρεστε περισσότερο στο Staff; Δεν έχω κάποια συγκεκριμένη , όπου πιστεύτε οτι μπορώ να φανώ χρήσιμος .

Θα μπαίνατε σε άλλη θέση εκτός από αυτή; ¤¤¤

Γνωρίζετε την τωρινή ιεραρχία του Clan NoL Staff; Μάλιστα .

Ξέρετε ποιος είναι ο Λεωνίδας; Γνωρίζω οτι είναι ο ιδρυτής του ΜyMgN και Chief στη CLan NoL με B.net Name : Koukounara .



Others

To Q-AUTHentication σας στο mIrc/Irc webchat (nickname) : FSC-antimatter

Λογαριασμός Skype*: IkarosDaidalou

Έχετε να προσθέσετε κάτι άλλο;

Ελπίζω σε μία κάλη συνεργασία .

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων