PDA

View Full Version : Balance?



takyteiaima
11-04-2014, 03:36 AM
Pou akrivos vlepei to balance i Volvo, otan beno solo na paixo ena casual game istera apo arketes ores stin douleia kai paizo vs tryhard 5adas kai to team mou apartizete apo mia 3ada + 1 solo + emena?

Akoma kai sto eleos, ama evlepa mia 5ada sto lobby, eixa tin dinatotita ama thelo na tous paixo i oxi!
Plz pantodiname k[a]ne do something...

N[A]VI
11-04-2014, 04:17 AM
Όταν λες casual εννοείς pub και όχι ranked αμα κατάλαβα καλά...Εισαι άτυχος εγώ προσωπικά στα pubs δεν έχω πετύχει tryhards ποτέ

takyteiaima
11-04-2014, 05:18 AM
VI;1241641']Όταν λες casual εννοείς pub και όχι ranked αμα κατάλαβα καλά...Εισαι άτυχος εγώ προσωπικά στα pubs δεν έχω πετύχει tryhards ποτέ

Y oute kan ranked. Atixos? Ma den einai thema atixias. Kerdiso xaso den euxaristieme game
To idio einai na eisai solo vs 5ada akoma kai ipodeesterou "skill" apo esena?
Kai mono i sinenoisi pou exoun tous dinei ena unfair pleonektima

Epomeno game pou paizo, eimai solo mazi me 4ada Gallwn. Eipa na kano dokimi kai na kano afk farming oso to team den me xreiazete
Molis pige sto 10lepto, pigenan pantou mazi spagan ta panta kai pernan to game gia plaka xoris kan na me xreiazonte
Apo to poli snowball kai mexri na mazeutoun oi adipaloi na organothoun, tous eixan akoma kai 5v4 kai kapos etsi teliose to game xoris ousiastika na simmetasxo se kapoio team fight, isa isa pou malakizomoun se katastaseis pou den me eperne
Telionei kai oi adipaloi itan mia 2ada kai 3 solo players!!!
GG Volvo

^_*//
11-04-2014, 07:38 AM
Οι προσευχές σου ακούστηκαν, MIGHTY JESUS LORD GABEN IS HERE. Για να μην λες πως η valve δεν ακούει-~> Valve matchmaking fixed. http://i.imgur.com/YbsBkKo.png