PDA

View Full Version : [GRAVE] ban λογω ΑΜΗ... προς τους αρμόδιους...



Elfidiogr
16-05-2014, 02:24 PM
δεν με ενδιαφέρει ποιος με bannare στο vbnm06 ούτε καίγομαι για το unban.... ηδη έκανα το 07...

ούτε τιμωρία ζητάω για τον admin ...


απλά δεν ξερω που να γράψω το πρόβλημα του ΑΜΗ και να γίνει οδηγία στους admin να μην bannaroun για θέματα που ειναι σε σχεση με το ΑΜΗ....

στην περίπτωσή μου... το ΑΜΗ ετρεχε κανονικότατα... στον υπολογιστή μου.. όμως στο ΒΟΤ φαινόταν να μην τρεχει για 2 λεπτα΄.. οπότε και με kickare ... ακολούθως έγινε ΒΑΝ απο admin του game...


η συγκεκριμένη περίπτωση απλά να ειναι σε γνώση των υπευθήνων.. ώστε να το βελτιώσουν...


Ευχαριστώ...

πιστεύω θα αντιγραφεί στο αρμόδιο sector...

theolas
16-05-2014, 08:39 PM
profanos ayto ginete gt palia eixes mh kai kapoia arxeia einai akoma mesa sto fakelo tou war! :) kai idietera einai sto fakelo tou mile

Elfidiogr
16-05-2014, 09:05 PM
profanos ayto ginete gt palia eixes mh kai kapoia arxeia einai akoma mesa sto fakelo tou war! :) kai idietera einai sto fakelo tou mile
δεν εχω...
ποτέ δεν είχα...

εβγαλε μήνυμα οτι το έχω κλειστό για 2 λεπτα (το ΑΜΗ).. ενώ ούτε που το ακούμπησα... (σε μένα φαινόταν να τρέχει κανονικότατα.. ούτε μήνυμα κανενα...)

(συστημα vista αν πάλι βοηθάει..)


δεν ξέρω αν παίζει ρόλο... afk στην αρχη .. αν επιρρεάζει...

αλλα μόνο και μόνο που αναφέρεις για οτι ειχα στο φακελο αρχεια.. με προσβάλει προσωπικα...


έχω παίξει πόσα games... δεν είχα κανένα πρόβλημα...
και με τη συγκεκριμένη version.... οπότε είναι σφάλματα τυχαία λογικά...
κάτι παθαίνει το πρόγραμμα? το ΒΟΤ... κάτι.. ας το δειτε

Try2KiLLmE
16-05-2014, 09:22 PM
Το ποστ σου βρίσκεται σε λάθος section,ωστόσο αν αντιμετωπίζεις προβλήματα με το AMH θα πρέπει να μιλήσεις με τν owner του προγράμματος τν h3rmit.

ΥΓ : περιμένω τυπικά τν απαντήσει του manager για να το στείλω grave.

Elfidiogr
16-05-2014, 10:22 PM
το ποστ το ξεκίνησα να γίνει γνωστ'ο στους admin αλλα και σε όλους.. πως κάνει θεματάκια...
ειμαι σιγουρος δεν ειμαι ο μονος... απο εμριά μου νωμίζω ενημέρωσα... εστω και σε λάθος section...

το προβλημα ήταν ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΟ... απλα τυχαίο...

grave ξεgrave... απλα να ενημερωθούν οι αρμοδιοι... εκει τελειώνει η δουλειά μου...

EstharoR
17-05-2014, 02:49 AM
Βάση αυτού (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=214996) σαν επίσημη ανακοίνωση ο διαχειριστής θα είχε ποινή ΑΝ είχες κάνει σωστά το αίτημα σου, και αν είχε περάσει πάνω από μια βδομάδα που βγήκε το rule ώστε να έχει γίνει ευρέως γνωστό. Ας παραμείνει 2-3 μέρες ακόμα εδώ και ύστερα ας γίνει move στο graveyard.

Grave