PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : PitskO



voulhs
16-06-2014, 03:07 PM
Your Battle.Net nickname:PitskO
Game name:ap
Admin name: The_New_Guy
Reason: Racism
Time of event: sto epomeno game
Unban Card Usage:
Further details:λοιπον,καταρχας περιμενω απο τον Admin να εχει κρατηση Replay,εφοσον ηταν τοσο σιγουρος για εμενα που μου εκανε bann.Αρχιζει το game καπια ατομα βριζανε και αποκαλουσανε ενα ατομο ευραιο κτλπ(F-A-All einai to name an 8imamai kala),εγω το επερνα στο χαβαλε γελουσα κτλπ δεν αποκαλεσα κατι σε καποιον για να τν θιξω.Ο σιγκεκριμενος admin δεν ηταν καν στο game δεν ξερω αν ειχε αλλο name,αυτο που ξερω ειναι οτι μπενω στο επομενο game με βλεπει και μου κανει bann...περιμενω το replay tou afou htan toso sigouros gia εμένα.

Disturbed
16-06-2014, 03:48 PM
+1 ean exeis dikio file

The_New_Guy
16-06-2014, 03:49 PM
Σοβαρα χαβαλε? Ωραιος χαβαλες ρε το λες χωρις να νρεπεσαι κι ολας. Εγω κοντεψα να κανω εμετο εσυ σιγονταριζες και γελουσες. Και εις ανωτερα. +1 στο unban θα γινει ουτως η αλλως. Οι αλλοι 2 με τιποτα.

MorningStar
16-06-2014, 04:18 PM
[PitskO] was banned by [The_New_Guy] on 2014-06-16 (AP1078) because: [rasicne] [PERMANENT]
προφανως το rasicne σημαινει racism.

Τέλος παντων οπως και να χει δεν χρειαζεται καθε φορα που μπαινουμε σε game να χαλαμε τις καρδιες μας.
Μεσα απο τα logs δεν εβγαλα ακρη και δεν βρηκα και βασικο λογο για το ban.
Θα παρακαλεσω τον admin να ειναι πιο ανεκτικος και να δινει προειδοποιηση με mute παντα πριν δωσει ban.

Το αιτημα γίνεται δεκτό και μια ακομα προειδοποιηση μπαινετε game για να παιξετε και να περασετε καλα μην προκαλειτε, χλευαζετε και συμπεριφερεστε οπως δεν σας αρεσει να σας συμπεριφερονται.



Unban Request : Accepted.
Topic Closed.