PDA

View Full Version : Όλη η βρωμιά σε μία μόλις φωτογραφία.



Amoxilin
25-08-2014, 09:12 PM
Άρχισε λοιπόν και η Πρέμιερ των φτωχών. Οι προθέσεις των γνωστών άγνωστων σε μία μόλις φωτογραφία που αντικατοπτρίζει πλήρως το πόσο καλοστημένο είναι όλο το παρεάκι που σκοπό έχει την κονόμα και την αποδυνάμωση υγιών ομάδων. Λύση? Δεν υπάρχει. Θέληση? Από μερικούς φτωχούς πλην τίμιους. Οργή? Απίστευτη.


Τι κάνουμε? Τον σταυρό μας για την συνέχεια όπως είπε και ο κόουτς Αναστασίου. Και όχι απλά σαν κόουτς του Παναθηναικού. Αυτά που είπε εκφράζουν όλο τον υγιή φίλαθλο, οπαδό, ποδοσφαιρόφιλο.



Υ.Γ. Σιχαμένοι. Ξέρετε εσείς.
Υ.Γ.1. Οι μουσίτσες, επίσης ξέρετε ποιοι, μην αρχίσετε τα "είμαι ουγκ", "κι ας μην γαμησω ποτε" γιατί τα ίδια σκατά είστε. Αν ήσασταν κάτι διαφορετικό θα το είχατε δείξει. Βέβαια δεν σας παίρνει όλους η μπάλα αλλά την πλειοψηφία ναι.

49998

leav
25-08-2014, 09:19 PM
Η υγιή ομάδα που αναφέρεις ειναι ο παναθηναικος?

Just(wiNner
25-08-2014, 09:30 PM
Η υγιή ομάδα που αναφέρεις ειναι ο παναθηναικος?

OUTE GRIPH DN THN PIANEI

MaChELaS
25-08-2014, 09:35 PM
Επειδη ειμαι εντελως ανενημερωτος, τι ακριβως δειχνει η φωτογραφια?

Just(wiNner
25-08-2014, 09:59 PM
Επειδη ειμαι εντελως ανενημερωτος, τι ακριβως δειχνει η φωτογραφια?

boobs

Momergil
25-08-2014, 10:01 PM
Τι εγινε με τον ιβαν λεει φευγει και σας παραταει?

MaChELaS
25-08-2014, 10:12 PM
Πειτε ρε μαλακες σοβαρα ρωταω ποοοοοο

takyteiaima
25-08-2014, 10:23 PM
Πειτε ρε μαλακες σοβαρα ρωταω ποοοοοο

Ma einai toso emfanes ti deixnei
Traumatistike o Berg kai o adipalos tou leei siko pano, kati protognoro gia ta ellinika dedomena
Einai pentakatharo oti iparxei "daxtilo" Marinaki me skopo na apodinamosei ton Pao kai na parei to protathlima apo ton Septemvri

The_New_Guy
25-08-2014, 10:31 PM
Ρε ακομα ασχοληστε με σοβρακοφανελες με διαφορα χρωματακια?

MaChELaS
25-08-2014, 10:43 PM
Ma einai toso emfanes ti deixnei
Traumatistike o Berg kai o adipalos tou leei siko pano, kati protognoro gia ta ellinika dedomena
Einai pentakatharo oti iparxei "daxtilo" Marinaki me skopo na apodinamosei ton Pao kai na parei to protathlima apo ton Septemvri

Tenks

LetMe-
26-08-2014, 02:06 AM
Ρε ακομα ασχοληστε με σοβρακοφανελες με διαφορα χρωματακια?

Χαχαχα! Δεν ασχολούμαι πολύ απλός λέω είμαι παοκ τι κλτρω;

tr00pEr-
26-08-2014, 02:29 AM
Χαχαχα! Δεν ασχολούμαι πολύ απλός λέω είμαι παοκ τι κλτρω;

xaxa nai poly kalo na les oti eisai paok. DEN

EbToxX
26-08-2014, 08:13 AM
ΠΑΟ Κ

soap_21
26-08-2014, 01:41 PM
ε και τι περιμενεις να τον πει ρε φιλε αχ συγνωμη ? η να δει αμα ζει ?... αντιπαλοι ειναι. και αδερφια να ηταν για 90 λεπτα εισαι εχθρος μου! δεν ξερω αμα εχεις παιξει μπαλα ποτε , η αν σου φαινετε περιεργο αυτο αλλα ειναι η αληθεια... πως και δεν σχολιασε ο gate13 ακομα...

Cataclysm.O
26-08-2014, 02:17 PM
ναι

PhoenixMarie
26-08-2014, 02:35 PM
ναι

είσαι σίγουρος?

Cataclysm.O
26-08-2014, 02:41 PM
ΜΟΝΟ ΓΙΑ OFFTOPIC ΠΟΣΤ ΕΙΣΑΙ ΠΛΕΟΝ!

Staf
26-08-2014, 02:44 PM
ε και τι περιμενεις να τον πει ρε φιλε αχ συγνωμη ? η να δει αμα ζει ?... αντιπαλοι ειναι. και αδερφια να ηταν για 90 λεπτα εισαι εχθρος μου! δεν ξερω αμα εχεις παιξει μπαλα ποτε , η αν σου φαινετε περιεργο αυτο αλλα ειναι η αληθεια... πως και δεν σχολιασε ο gate13 ακομα...


Ti tha pei antipaloi gia 90'? Dld gia 90' skwtonontai kai meta ola ok?
Oxi filaraki einai athlima sto opoio paizoun "anthrwpoi" dn kserw ama sou leei kati ayti i leksi..
Dn kserw ama exeis dei ti grafoun oles oi faneles.. "RESPECT"! Dld sevesai panw ap'ola ton anthrwpo kai meta paizeis to paixnidaki sou!
Kai nai! eprepe na zitisei sygnwmi kai na dei ama einai kala!!!!

Cataclysm.O
26-08-2014, 02:49 PM
Ti tha pei antipaloi gia 90'? Dld gia 90' skwtonontai kai meta ola ok?
Oxi filaraki einai athlima sto opoio paizoun "anthrwpoi" dn kserw ama sou leei kati ayti i leksi..
Dn kserw ama exeis dei ti grafoun oles oi faneles.. "RESPECT"! Dld sevesai panw ap'ola ton anthrwpo kai meta paizeis to paixnidaki sou!
Kai nai! eprepe na zitisei sygnwmi kai na dei ama einai kala!!!!

μαλλον εσενα δεν στα ειπαν καλα,ειναι "αθλημα" στο οποιο παιζουν τα δολαρια-ευρω-γεν-...χρηματα γενικοτερα.Καλωσηρθατε στον καπιταλισμο ετος 2014!καλη διαμονη!

EbToxX
26-08-2014, 02:50 PM
Ti tha pei antipaloi gia 90'? Dld gia 90' skwtonontai kai meta ola ok?
Oxi filaraki einai athlima sto opoio paizoun "anthrwpoi" dn kserw ama sou leei kati ayti i leksi..
Dn kserw ama exeis dei ti grafoun oles oi faneles.. "RESPECT"! Dld sevesai panw ap'ola ton anthrwpo kai meta paizeis to paixnidaki sou!
Kai nai! eprepe na zitisei sygnwmi kai na dei ama einai kala!!!!

olo auto to respect xanetai otan o kathe 'athlhth's peftei katw me to paramikro sproksimo kai pianei to kefali/podi/xeri/muti/auti/kwlomeri gia na dei an matwnei kai sparazontas ston pono. Oxi tipota alla ligo respect kai stin nohmosunh mas.

Staf
26-08-2014, 02:52 PM
Dn lew safos kai paizoun ta fragka! Alla an to pas etsi tote na gine ektelestis! Pio polla tha pareis! Mi prospatheis na legesai podosfairistis...

Staf
26-08-2014, 02:54 PM
Re oloi prospathoun na kerdisoun kati apo to paixnidi! Ite penalnti, ite faoul, ite na glytwsoun kamia karta klp! Alla otan milame gia enan sovaro travmatismo e as eimaste kai ligo anthrwpoi!

EbToxX
26-08-2014, 02:56 PM
Re oloi prospathoun na kerdisoun kati apo to paixnidi! Ite penalnti, ite faoul, ite na glytwsoun kamia karta klp! Alla otan milame gia enan sovaro travmatismo e as eimaste kai ligo anthrwpoi!

nai to thema einai omws oti kanenas den kserei poso ponas h an ponas. To An8rwpino swma den einai apo zelatinh gia na travmatizesai toso eukola. Otan omws oloi sto paramikro akoumpigma peftoun katw kai klaine san mwra pws thes na kserei o kathenas an ontws xtupises i oxi? Dld auto einai adiko kai pros tous athlites pou ontws travmatizontai.

Gate13
26-08-2014, 04:28 PM
ε και τι περιμενεις να τον πει ρε φιλε αχ συγνωμη ? η να δει αμα ζει ?... αντιπαλοι ειναι. και αδερφια να ηταν για 90 λεπτα εισαι εχθρος μου! δεν ξερω αμα εχεις παιξει μπαλα ποτε , η αν σου φαινετε περιεργο αυτο αλλα ειναι η αληθεια... πως και δεν σχολιασε ο gate13 ακομα...

Sorry φίλε μου τουρκαλαρά,χθες ήμουν έξω.Δεν υπάρχει κάτι να σχολιάσω,ντοκουμέντα υπάρχουν,κασέτες υπάρχουν,ένορκες καταθέσεις υπάρχουν,έχουν πάει στον εισαγγελέα για ακόμη μία φορά,μας μάθανε μέχρι και στη Γερμανία και στην Αγγλία,ακόμα και το BBC τα λέει,αλλά δεν πρόκειται να τιμωρηθεί κανείς.Όποιος και να φταίει.

SmD_TaZ
26-08-2014, 05:19 PM
Για το αρχικό ποστ

Φίλε μου τραυματίστηκε απο το πουθενά δεν έγινε κάτι παράξενο που το περνούν όλοι χαμπάρι και σταματάνε το παιχνίδι

Βλέπε olaitan και έναν παίχτη του ΟΦΗ πριν 2-3 χρόνια τώρα απο απο το πουθενά λογικό να γίνει αυτή η φάση και να του λει σηκο

Αλλά οχι και να λες οτι και στιν ατυχία σας φταίει ο μαρινακις σαβιδης μελλισανιδης και πως εχεις μια ομάδα χορις προβλήματα ξεφτιλιζεσε μόνο για τα πιστεύω σου ακούς εκει ο ΠΑΟ εχει υγεία ( με χρέη ακόμα και στον μπαλέτο και το ΟΑΚΑ )

LetMe-
26-08-2014, 05:59 PM
xaxa nai poly kalo na les oti eisai paok. DEN

koblex? qq s

Amoxilin
26-08-2014, 06:15 PM
Βρήκα και γω να μοιράσω σοβαρές σκέψεις με άτομα IQ ραδικιού. Ας κλείσει, σιχάθηκα ακόμα μία φορά. Καλά σας κάνουν ότι σας κάνουν λοιπόν τουρκοβουλγαροτυρια.

Cataclysm.O
26-08-2014, 06:23 PM
σοβαρες σκεψεις-ποδοσφαιρο-υψηλο iq....χμμμμ οσο και να το κοιταω δεν

Pro.GiaGia
26-08-2014, 06:49 PM
σοβαρες σκεψεις-ποδοσφαιρο-υψηλο iq....χμμμμ οσο και να το κοιταω δεν

μην αλλαξεις ποτε το 2ο ps απο το signature!

EbToxX
26-08-2014, 07:06 PM
o allos anoigei 'suzhthsh' podosfairou kai perimenei na akousei apanthseis pou tha pairnan vraveio nobel.

Cataclysm.O
26-08-2014, 07:15 PM
o allos anoigei 'suzhthsh' podosfairou kai perimenei na akousei apanthseis pou tha pairnan vraveio nobel.
καπως ετσι...

@pro.giagia:αδερφε αυτο δεν θα αλλαξει ποτε χαχαχαχαχαχα!

Pipa_Herb
26-08-2014, 07:16 PM
olo auto to respect xanetai otan o kathe 'athlhth's peftei katw me to paramikro sproksimo kai pianei to kefali/podi/xeri/muti/auti/kwlomeri gia na dei an matwnei kai sparazontas ston pono. Oxi tipota alla ligo respect kai stin nohmosunh mas.

E den xezonte kai pano tous arakse...

EbToxX
26-08-2014, 07:21 PM
E den xezonte kai pano tous arakse...

xaxa0xa0xa0xa0xa0xa0ax0xa0ax0xa0xax0ax0axa0xa0xa0x a0ax0xa0xa0xa0xa0xa0xa0xa0xa0 eklapsa man eklapsa :D

K-GOD-
27-08-2014, 09:52 AM
Καθε φορα που λεει ενας οτι ειναι Παοκ αναγνωριζω οτι ανηκει στην οικεγενεια του Martin και τον αφηνω στην μιζερια του.

soap_21
27-08-2014, 10:15 AM
Βρήκα και γω να μοιράσω σοβαρές σκέψεις με άτομα IQ ραδικιού. Ας κλείσει, σιχάθηκα ακόμα μία φορά. Καλά σας κάνουν ότι σας κάνουν λοιπόν τουρκοβουλγαροτυρια.

τουμπεκι ρε μου γινατε ολοι μαρθα βουρτση

EbToxX
27-08-2014, 03:14 PM
Καθε φορα που λεει ενας οτι ειναι Παοκ αναγνωριζω οτι ανηκει στην οικεγενεια του Martin και τον αφηνω στην μιζερια του.

ορε αντε qiu apo δω .

Gate13
27-08-2014, 03:23 PM
Καθε φορα που λεει ενας οτι ειναι Παοκ αναγνωριζω οτι ανηκει στην οικεγενεια του Martin και τον αφηνω στην μιζερια του.

...........
...................__
............./´¯/'...'/´¯¯`·¸
........../'/.../..../......./¨¯\
........('(...´...´.... ¯~/'...')
.........\.................'...../
..........''...\.......... _.·´
............\..............(
BRO FIST

Amoxilin
27-08-2014, 07:48 PM
τουμπεκι ρε μου γινατε ολοι μαρθα βουρτση


Κουμάντο κάνουμε στον κεντρικό σας. Μην το ξεχνάς τουρκάλα.

The_New_Guy
27-08-2014, 07:53 PM
Εγω λεω να δειρουμε ολοι μαζι τον cata να δουμε αν θα μας εχει φιλους μετα.

Momergil
27-08-2014, 07:55 PM
Καθε φορα που λεει ενας οτι ειναι Παοκ αναγνωριζω οτι ανηκει στην οικεγενεια του Martin και τον αφηνω στην μιζερια του.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ αχαχαχα θεουλης!

Anwnimos
27-08-2014, 08:43 PM
ΠΑΟΚ

PhoenixMarie
27-08-2014, 09:21 PM
Εγω λεω να δειρουμε ολοι μαζι τον cata να δουμε αν θα μας εχει φιλους μετα.

αν δεν με φωνάξεις και μένα να τον δείρουμε θα προτείνω το ίδιο για σένα

Cataclysm.O
27-08-2014, 10:03 PM
Γιωργο αμα ερθετε να με δειρετε παντως κανονιστε το χωρις τον dutch γιατι θα σας στισει σιγουρα!Πρεπει να περασει εναν μεγαλο γραφειοκρατικο ελεγχο για να μπορεσει να παρει αδεια για κατι τετοιο.Εκτος και αν τον ενημερωσεις πολυ πιο πριν και καταφερει να παρει εγκυρα την εγκριση.Βασικα μπορει να στειλει και τους μπραβους του τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα...

PhoenixMarie
27-08-2014, 10:09 PM
Γιωργο αμα ερθετε να με δειρετε παντως κανονιστε το χωρις τον dutch γιατι θα σας στισει σιγουρα!Πρεπει να περασει εναν μεγαλο γραφειοκρατικο ελεγχο για να μπορεσει να παρει αδεια για κατι τετοιο.Εκτος και αν τον ενημερωσεις πολυ πιο πριν και καταφερει να παρει εγκυρα την εγκριση.Βασικα μπορει να στειλει και τους μπραβους του τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα...

ουστ από 'δω dutch γυναικοκρατούμενε!ΧΑΧΑΧΑΧ ΧΑΧ ούτε να έρθω να σε δείρω δεν μπορώ cata, αν και το μάτι σου γυαλίζει λίγο, ας το σκεφτούμε πρώτα Γιώργο..

Momergil
27-08-2014, 10:54 PM
Εγω παντως πιστευω ο σοτις σας εχει ολους..θα πληρωσει κανα δυο ντουκια και θα σας σαπισουν και στο τελος μπορει να σολαρει τον νιαου αφου τον εχουν δεσει οι πληρωμενοι.

The_New_Guy
27-08-2014, 11:08 PM
αν δεν με φωνάξεις και μένα να τον δείρουμε θα προτείνω το ίδιο για σένα

Θα σε φωναζα αλλα φημες λενε πως τρως παντοφλα.

The_New_Guy
27-08-2014, 11:13 PM
Εγω παντως πιστευω ο σοτις σας εχει ολους..θα πληρωσει κανα δυο ντουκια και θα σας σαπισουν και στο τελος μπορει να σολαρει τον νιαου αφου τον εχουν δεσει οι πληρωμενοι.

ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Νταξ το πιο καλο troll-nick μου εδωσε ο κομπλεξικος ο ρτζ. Θα ανεβασει και replay μετα λες ο σοτις για το πως με σολαρε λες? Και μετα θα βγουμε ολοι φωτο διπλα στο cayenne.

Cataclysm.O
27-08-2014, 11:34 PM
Θα σε φωναζα αλλα φημες λενε πως τρως παντοφλα.


τα νεα κυκλοφορησαν βλεπω...

Momergil
28-08-2014, 01:35 PM
ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Νταξ το πιο καλο troll-nick μου εδωσε ο κομπλεξικος ο ρτζ. Θα ανεβασει και replay μετα λες ο σοτις για το πως με σολαρε λες? Και μετα θα βγουμε ολοι φωτο διπλα στο cayenne.

θα την πω την κακια μου...
ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ-ΜΑΡΤΙΝ ΠΩΣ ΝΑ ΣΕ ΣΟΛΑΡΕΙ ΜΛΚ!! ΑΧΑΧΑΧΑΧ

Γεωργιε με συγχωρεις ? ;)

Pro.GiaGia
28-08-2014, 03:43 PM
Εγω παντως πιστευω ο σοτις σας εχει ολους..θα πληρωσει κανα δυο ντουκια και θα σας σαπισουν και στο τελος μπορει να σολαρει τον νιαου αφου τον εχουν δεσει οι πληρωμενοι.

SOTI αστους κομπλεξικους ρε!!
σκασε εκει με κανα 10 τετραγωνους να τον σαπισεις στο ξυλο!