PDA

View Full Version : 100 ατομα



Cut_and_sew
06-09-2014, 01:37 PM
Μειναμε που μειναμε λιγοι πλεον εδω μεσα με τα κόμπλεξ ορισμενων θελετε να το διαλησουμε τελειως ε?Για να ηρεμεισουμε λιγο να να γουσταρουμε στα game και οχι να μαλωνουμε συνεχεια μεταξυ μας παιχνιδι ειναι ρε μαγκες δεν εχουμε να χωρισουμε κατι και στο κατο κατο ποιος το χεζει το skill που εχετε κολησει ολοι με το ποιος ειναι καλυτερος και ποιος χειροτερος .Σας παρακαλω να χαλαροσουμε ολοι μας και να γουσταρουμε

Just(wiNner
06-09-2014, 01:39 PM
O leav pantws einai o kaluteros sto na trwei gurous

LiveTrue-
06-09-2014, 01:56 PM
oloi milane gia skill alla kaneis de to xei. MONO O ADERFOS/ARXHGOS/STRATHGOS ICHIGOOOO AKSIZEI MAGES

Pougiout
06-09-2014, 02:03 PM
gamiete o damos magkes ;D


edit: sry allies !

christous
06-09-2014, 02:08 PM
++++++++++100??? kai liga eipaa :D

Momergil
06-09-2014, 02:28 PM
Μειναμε που μειναμε λιγοι πλεον εδω μεσα με τα κόμπλεξ ορισμενων θελετε να το διαλησουμε τελειως ε?Για να ηρεμεισουμε λιγο να να γουσταρουμε στα game και οχι να μαλωνουμε συνεχεια μεταξυ μας παιχνιδι ειναι ρε μαγκες δεν εχουμε να χωρισουμε κατι και στο κατο κατο ποιος το χεζει το skill που εχετε κολησει ολοι με το ποιος ειναι καλυτερος και ποιος χειροτερος .Σας παρακαλω να χαλαροσουμε ολοι μας και να γουσταρουμε

απο την αρχη λοιπον. υ-η-ω-ω-λλ-ω.

That's all folks!

The_New_Guy
06-09-2014, 02:56 PM
Κανεις δεν μαλωνει για skill αλλα για συμπεριφορες. Aπο πλευρας μου τουλαχιστον ετσι ειναι. Και οταν αναφερω οτι δεν μπορω να με κραζει ενας τοσο low skilled παιχτης δεν εχει να κανει με το low skill του αλλα με το γεγονος οτι αποφασισε να με κραξει και να το παιξει μαγκας ενω εγω δεν του λεω τιποτα. Επισις για να ειμαστε ηρεμοι αυτο: http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=217022&p=1264620#post1264620 πρεπει να παρει 1lvl warn. Το να επιβαλεσαι στον αλλον ετσι μονο νευρα μπορει να προκαλεσει. Βλεπω συνεχεια admin να κανουν οτι γουσταρουν στα games να προκαλουν τους users να κανουν mute και να ειρωνευονται να τρωνε ban χωρις λογο και να τα στελνεις deny. Finally οταν εχω πχ τον martin να με βριζει και σε wisp και παντου γιατι ζοριζεται με την παρτη μου και να λεει ελα να παιξουμε και ελα να παιξουμε δινοντας μου πολλα "ονοματα" αυτο δεν ειναι κοντρα για το skill αλλα θεμα συμπεριφορας επισις. Το οτι ειμαι καλυτερος ειναι αδιαφορο τελειως. Εμενα δεν με πειραζει να πιστευει ακομα και ο stalavista οτι ειναι καλυτερος. Μεγια του αρκει να μην βγαζουν μισος, να μην κραζουν στα games και να μην μου σπανε τα νευρα.

STALAVISTA
06-09-2014, 03:22 PM
Οτι μιλανε ολοι μιλαει και ο newguy ειναι η απαντηση σε ολα αυτα τα προβληματα. Οποιος κατσει και ασχοληθει θα δει πως ολα αυτα που λεει ο cut τα δημιουργουν 3-4 ατομα τα ιδια και τα ιδια. Απορω γιατι τους ανεχεστε ακομη αλλα λιγο πολυ την ξερω την σπαντηση, επειδη πλεον δεν εχει κοσμο τον οποιο βεβαια οσο και να μην το παραδεχονται μερικοι τον εχουν διωξει τετοια ατομα και αυτοι που επαιζαν με mh ( οπως ο new-guy δηλαδη) . Απλα θα το σβησουν το channel..

The_New_Guy
06-09-2014, 03:25 PM
Οτι μιλανε ολοι μιλαει και ο newguy ειναι η απαντηση σε ολα αυτα τα προβληματα. Οποιος κατσει και ασχοληθει θα δει πως ολα αυτα που λεει ο cut τα δημιουργουν 3-4 ατομα τα ιδια και τα ιδια. Απορω γιατι τους ανεχεστε ακομη αλλα λιγο πολυ την ξερω την σπαντηση, επειδη πλεον δεν εχει κοσμο τον οποιο βεβαια οσο και να μην το παραδεχονται μερικοι τον εχουν διωξει τετοια ατομα και αυτοι που επαιζαν με mh ( οπως ο new-guy δηλαδη) . Απλα θα το σβησουν το channel..

Με ειχε πιασει ο sologang ενα αλλο γατονι.

PhoenixMarie
06-09-2014, 04:27 PM
Οτι μιλανε ολοι μιλαει και ο newguy ειναι η απαντηση σε ολα αυτα τα προβληματα. Οποιος κατσει και ασχοληθει θα δει πως ολα αυτα που λεει ο cut τα δημιουργουν 3-4 ατομα τα ιδια και τα ιδια. Απορω γιατι τους ανεχεστε ακομη αλλα λιγο πολυ την ξερω την σπαντηση, επειδη πλεον δεν εχει κοσμο τον οποιο βεβαια οσο και να μην το παραδεχονται μερικοι τον εχουν διωξει τετοια ατομα και αυτοι που επαιζαν με mh ( οπως ο new-guy δηλαδη) . Απλα θα το σβησουν το channel..

Πότε θα σταματήσεις να προκαλείς? ψάξε και βρες αποδείξεις ότι είχε mh αλλιώς μην γράφεις καθόλου. Προκαλείς στο forum όπως και στα games. Cut_and_sew ωραία τα γράφεις..δυστυχώς είναι μερικοί που δεν θέλουν να μείνει τίποτα όρθιο στο channel και στην dota1, οι λόγοι πάρα πολλοί. Τουλάχιστον για αυτούς που πραγματικά αγαπάνε αυτό το παιχνίδι προσπαθήστε να το χαίρεστε και όχι να το καταστρέφετε.

kAvLoMiRiS
06-09-2014, 05:26 PM
Eimai kofths

The_New_Guy
06-09-2014, 05:39 PM
Πότε θα σταματήσεις να προκαλείς? ψάξε και βρες αποδείξεις ότι είχε mh αλλιώς μην γράφεις καθόλου. Προκαλείς στο forum όπως και στα games. Cut_and_sew ωραία τα γράφεις..δυστυχώς είναι μερικοί που δεν θέλουν να μείνει τίποτα όρθιο στο channel και στην dota1, οι λόγοι πάρα πολλοί. Τουλάχιστον για αυτούς που πραγματικά αγαπάνε αυτό το παιχνίδι προσπαθήστε να το χαίρεστε και όχι να το καταστρέφετε.

Πρωτα απο το staff team υστερα απο users. Και δεν θελω να παρεξιγισετε τπτ απο αυτα που λεω. Αλλα με το παραδειγμα που εφερα πριν με τα denied admin abuse που προκαλουν users και νιωθουν το e-penis τους να μεγαλωνει και μετα κανουν mute και ban δεν γινεται δουλεια. Να εφαρμοζονται δηλαδη οι κανονες. Ο αλλος που τρωει δηλαδη ban γιατι πρωτα του σπανε τα νευρα μετα απανταει και τρωει mute και μετα θα πει με caps "γιατι κανεις mute ρε ηλιθιε" και φαει και ban εκει που μπηκε να παιξει ενα ησυχο game πως να σας παρει σοβαρα? Σορρυ cut_and_screw χωρις να εχω κατι εναντιον σου απλα επειδη κοιταω το forum τραβαω τα μαλλια μου. Γενικα η το περνετε σοβαρα και κατι κανουμε η συνεχιζετε να κανετε σαν παιδακια. Δεν παει σε ολους ουτε προσωπικα σε κανεναν απλα βλεπω μια γενικη εικονα ανωριμοτητας. Γνωμη μου παντα φιλικα.
Οσον αφορα τον βλακαβιστα haters gonna hate. Εγω εκανα την προσπαθεια μου να μιλισω ηρεμα αλλα η απαντηση που περνω ειναι προσβολες και μονο.
Eγω θα κανω απο πλευρας μια ακομα προσπαθεια να φερομαι καλα και αν χρειαστει να κανω abuse να δουμε τι απαντηση θα παρω.

STALAVISTA
06-09-2014, 05:39 PM
Πότε θα σταματήσεις να προκαλείς? ψάξε και βρες αποδείξεις ότι είχε mh αλλιώς μην γράφεις καθόλου. Προκαλείς στο forum όπως και στα games. Cut_and_sew ωραία τα γράφεις..δυστυχώς είναι μερικοί που δεν θέλουν να μείνει τίποτα όρθιο στο channel και στην dota1, οι λόγοι πάρα πολλοί. Τουλάχιστον για αυτούς που πραγματικά αγαπάνε αυτό το παιχνίδι προσπαθήστε να το χαίρεστε και όχι να το καταστρέφετε.
Την προκληση που την ειδες; Παψε να πετιεσαι εκει που δεν σε σπερνουν για να βγαλεις τα κομπλεξ σου. Ουτε καν αε αναφερω πουθενα και φερε εσυ αποδειξεις οτι χαλαω εγω παιχνιδια. Το κομπλεξ σε αυτο το forum παει συνεφο και ξερεις ειδικα εσυ πολυ καλα τι λεω...


ΥΓ. Σιγουρα δεν ανοικεις στα ατομα που πανε το forum μπροστα....

The_New_Guy
06-09-2014, 05:40 PM
Eimai kofths

Αυτο ειναι γεγονος ok.

christous
06-09-2014, 05:48 PM
PALI MALONETE???? :P

STALAVISTA
06-09-2014, 05:49 PM
Πρωτα απο το staff team υστερα απο users. Και δεν θελω να παρεξιγισετε τπτ απο αυτα που λεω. Αλλα με το παραδειγμα που εφερα πριν με τα denied admin abuse που προκαλουν users και νιωθουν το e-penis τους να μεγαλωνει και μετα κανουν mute και ban δεν γινεται δουλεια. Να εφαρμοζονται δηλαδη οι κανονες. Ο αλλος που τρωει δηλαδη ban γιατι πρωτα του σπανε τα νευρα μετα απανταει και τρωει mute και μετα θα πει με caps "γιατι κανεις mute ρε ηλιθιε" και φαει και ban εκει που μπηκε να παιξει ενα ησυχο game πως να σας παρει σοβαρα? Σορρυ cut_and_screw χωρις να εχω κατι εναντιον σου απλα επειδη κοιταω το forum τραβαω τα μαλλια μου. Γενικα η το περνετε σοβαρα και κατι κανουμε η συνεχιζετε να κανετε σαν παιδακια. Δεν παει σε ολους ουτε προσωπικα σε κανεναν απλα βλεπω μια γενικη εικονα ανωριμοτητας. Γνωμη μου παντα φιλικα.
Οσον αφορα τον βλακαβιστα haters gonna hate. Εγω εκανα την προσπαθεια μου να μιλισω ηρεμα αλλα η απαντηση που περνω ειναι προσβολες και μονο.
Eγω θα κανω απο πλευρας μια ακομα προσπαθεια να φερομαι καλα και αν χρειαστει να κανω abuse να δουμε τι απαντηση θα παρω.


Να σου θυμισω το thread που ειχες ανοιξει κλαιγοντας , και στην ουσια ελεγες πως δεν πρεπει να τιμωρουνται admins με πολλα games καθως μπαινουν χρηστες ζωρις games μονο και μονο για να προκαλεσουν; Ξαφνικα επειδη δεν εισαι admin σε ουτε 2 μηνες αλλαξες αποψη 180 μιρες; Εισαι γνωστος κωλοτοπας και ξαναλεω το να δινει συμβουλες ή υποδειξεις ατομο σαν και εσενα ειναι τουλαχιστον προκλητικο.

ΥΓ. Αν εχεις την παραμικρη αξιοπρεπεια θα απαμτησεις ειλικρινα αε κατι; Εβριζες μανες σε pm τον shogun ναι ή οχι; Μιλας κι ολας, τρομαρα σου.Επισης πηγαινετε στο profil μου, visitor mess να δειτε ποιο ατομα λεει πως θα προσπαθησει να φερεται καλα, και μαλιστα εχουν σβηστει τα χειροτερα που εγραψε, ουτε μιση μερα πριν. Ειχα πιστεψει ενα διαστημα πως ειχες ηρεμησει και πως ισως ειχες βαλει μυαλο, πραγματικα το πιστεψα, τωρα απλα σιγουρευτηκα πως ησουν, εισαι και θα εισαι αθλιος τυπος γιατι απλα ετσι ειναι ο χαρακτηρας σου ή ετσι μεγαλωσες δεν ξερω. Κριμα γιατι δεν εισαι και μικρο παιδι.

The_New_Guy
06-09-2014, 05:56 PM
Να σου θυμισω το thread που ειχες ανοιξει κλαιγοντας , και στην ουσια ελεγες πως δεν πρεπει να τιμωρουνται admins με πολλα games καθως μπαινουν χρηστες ζωρις games μονο και μονο για να προκαλεσουν; Ξαφνικα επειδη δεν εισαι admin σε ουτε 2 μηνες αλλαξες αποψη 180 μιρες; Εισαι γνωστος κωλοτοπας και ξαναλεω το να δινει συμβουλες ή υποδειξεις ατομο σαν και εσενα ειναι τουλαχιστον προκλητικο.

ΥΓ. Αν εχεις την παραμικρη αξιοπρεπεια θα απαμτησεις ειλικρινα αε κατι; Εβριζες μανες σε pm τον shogun ναι ή οχι; Μιλας κι ολας, τρομαρα σου.

Toν shogun ποτε. Τον wildwest πχ σιγουρα. To οτι ανοιγω thread ειναι γιατι ειμαι απο τους ελαχιστους που πραγματικα ενδιαφερονται. Κι αν θες να ξερεις αν ηθελα θα ημουν ακομη staff αλλα βαρεθηκα να κανω τον μαλακα αφου τα ζωα δικαιωνονται. Μαλλον δεν καταλαβαινεις τι λεω. Δεν θα μου συγκρινεις τον user που μπαινει να κανει gameruin με τον user που μπαινει να παιξει ησυχα και εχει τον κομπλεξικο νουμπα να τον προκαλει να τον mutarei και ακομα και να τον bannarei.
Ο πρωτος λοιπον φερνει τον αλλον στα ορια του και αν βρισει τον παει post και τρωει ban. Ο δευτερος κανει post γιατι ο admin εχει κανει οργια και αρχιζει το χειρουργειο. Α εκει μιλισες με caps και α εκει ειπες ζωο και σε εχει κανει ηδη ενα mute αρα σωστο το ban. O παραλογισμος ο ιδιος.

Ακου λιγο βλακαβιστα. Οταν ο αλλος σου μιλαει καλα και επειδη δεν σου αρεσει η γνωμη του προσβαλεις προσωπικα μην περιμενεις να σου απαντησει με καλυτερο τροπο. Ειναι προφανες οτι εισαι βλακαρος αλλα εγω δεν θα κατσω να σε ακουω να με προσβαλεις χωρις να σου απαντησω οπως σου αξιζει. Ε λοιπον εγω δεν ειμαι φανταρος να πας να του σπας τ αρχιδια σαν καλος μπουρτζοβλαχος που εισαι για να σου πω και αυτο που θελεις να ακουσεις και που ειπα και στο wall σου σαν χειροτερο αφου εκανα προσπαθεια να μιλισω ηρεμα παρα τις επιθεσεις σου.

p.s. Ψεμματα μια φορα βριστικα με τον shogun. Μου ελεγε πως εχω maphack του λεω ελα ρε μλκα τι μλκιες λες εγω ειμαι. Και επεμενε πως εχω. Εκει πανω ναι τον εβρισα. Και? Βλεπεις κατι λαθος πανω σε αυτο? Εγω αν ημουν στην θεση του shogun και του καθε shogun θα ζητουσα συγνωμη για τις μαλακιες που ειπα.

TheWildWest-4-
06-09-2014, 06:59 PM
Endiaferete o new gay gia to channel xaxaxax ti allo 8a akousoume.Mlk ti diprosopos eisai..mpaineis me alt vrizeis oikogeneies,8eia(pisw ap thn o8onh panta pou ksereis pws de mporei na se peiraksei o allos)kai 8es na vgeis ki apo panw edw.Autos eisai sthn pragmatikothta...SE EXEI FAEI H AGAMIA...pane se kana mpourdelo re file se lupamai alh8eia. :/ Pragmatika se lupamai oxi asteia..peace

SoL_Lnvictus
06-09-2014, 07:25 PM
egw lew sto next tour na kateboun mazi new_guy,stalavista kai wildwest..

The_New_Guy
06-09-2014, 07:26 PM
Endiaferete o new gay gia to channel xaxaxax ti allo 8a akousoume.Mlk ti diprosopos eisai..mpaineis me alt vrizeis oikogeneies,8eia(pisw ap thn o8onh panta pou ksereis pws de mporei na se peiraksei o allos)kai 8es na vgeis ki apo panw edw.Autos eisai sthn pragmatikothta...SE EXEI FAEI H AGAMIA...pane se kana mpourdelo re file se lupamai alh8eia. :/ Pragmatika se lupamai oxi asteia..peace

Ποιανου την θεια εβρισα ρε? Οταν γραφεις χαχαχα ειναι επειδη γελας? Εχω πει τον χυνωκαιμεθας να φερει πουτανες αλλα τιποτα.

PhoenixMarie
06-09-2014, 08:08 PM
Την προκληση που την ειδες; Παψε να πετιεσαι εκει που δεν σε σπερνουν για να βγαλεις τα κομπλεξ σου. Ουτε καν αε αναφερω πουθενα και φερε εσυ αποδειξεις οτι χαλαω εγω παιχνιδια. Το κομπλεξ σε αυτο το forum παει συνεφο και ξερεις ειδικα εσυ πολυ καλα τι λεω...


ΥΓ. Σιγουρα δεν ανοικεις στα ατομα που πανε το forum μπροστα....

Κάνεις λάθος δεν έχω ιδέα σε τι αναφέρεσαι. Απλά πράγματα σου γράφουνε πάντα όλοι, μα εσύ ζεις στον δικό σου πλανήτη. Έχεις δίκιο κακώς πετιέμαι και ανακατεύομαι εφόσον γνωρίζω τον χαρακτήρα σου και που καταλήγουμε πάντα όταν διαβάζουμε αυτά που διαβάζουμε.

pablogarcia-4-
06-09-2014, 08:12 PM
egw lew sto next tour na kateboun mazi new_guy,stalavista kai wildwest..
Φημες λενε οτι την 5αδα κλεινουν μαρτιν και σοτις!!αν μπορει ας διαψευσει ο new!! :P

The_New_Guy
06-09-2014, 08:14 PM
Φημες λενε οτι την 5αδα κλεινουν μαρτιν και σοτις!!αν μπορει ας διαψευσει ο new!! :P

Ρε scouters που το καταλαβατε?

pablogarcia-4-
06-09-2014, 08:18 PM
Απο κατι σποντες που πεταξες οτι ετοιμαζεις ομαδα "ΦΩΤΙΑ"!!!Επισης διερευσε οτι το name θα ειναι ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ!!!

The_New_Guy
06-09-2014, 08:19 PM
Απο κατι σποντες που πεταξες οτι ετοιμαζεις ομαδα "ΦΩΤΙΑ"!!!Επισης διερευσε οτι το name θα ειναι ΜΠΟΥΡΛΟΤΟ!!!

Aν πω το name του team θα φαω ban αστο καλυτερα.

Pougiout
06-09-2014, 08:20 PM
Κάνεις λάθος δεν έχω ιδέα σε τι αναφέρεσαι. Απλά πράγματα σου γράφουνε πάντα όλοι, μα εσύ ζεις στον δικό σου πλανήτη. Έχεις δίκιο κακώς πετιέμαι και ανακατεύομαι εφόσον γνωρίζω τον χαρακτήρα σου και που καταλήγουμε πάντα όταν διαβάζουμε αυτά που διαβάζουμε.


XAXAXAXA DAKRUSA ANTWNH !

Martin
06-09-2014, 08:20 PM
egw goustarw poly to xavale pou yparxei edw mesa kai neuriazw tous pantes>>>trollarw averta
se kanenan den krataw kakia oute ston new guy ton karagiozi pou ipie 2 fores sto 1v1 kai akoma pisteuei oti einai kaluteros apo mena...akoma kai oi petres to gnorizoun oti den 8a me ftasei pote sto skill..parolo auta egw sinexizw na sas douleuw olous kai poutsa mou ti lete o ka8enas kai ti pisteuete !!!

Pougiout
06-09-2014, 08:22 PM
egw goustarw poly to xavale pou yparxei edw mesa kai neuriazw tous pantes>>>trollarw averta
se kanenan den krataw kakia oute ston new guy ton karagiozi pou ipie 2 fores sto 1v1 kai akoma pisteuei oti einai kaluteros apo mena...akoma kai oi petres to gnorizoun oti den 8a me ftasei pote sto skill..parolo auta egw sinexizw na sas douleuw olous kai poutsa mou ti lete o ka8enas kai ti pisteuete !!!



MARTIN PARE ME METAGRAFH STO TEAM S K ASTOUS N LENE !

Martin
06-09-2014, 08:24 PM
MARTIN PARE ME METAGRAFH STO TEAM S K ASTOUS N LENE !

fimes lene oti feedareis dota 2!!!

Pougiout
06-09-2014, 08:26 PM
fimes lene oti feedareis dota 2!!!

Epesa 500mmr gamw ton techies kai to update. me kerasan loses polla gamw gama ta :D

Alla genika oxi polu mono kati 2-30 kanw :D

Martin
06-09-2014, 08:27 PM
Epesa 500mmr gamw ton techies kai to update. me kerasan loses polla gamw gama ta :D

Alla genika oxi polu mono kati 2-30 kanw :D

pou na peksei o new guy to asxetopedo dota 2 8a einai pio asxetos kai apton stalavista eki

Pougiout
06-09-2014, 08:28 PM
pou na peksei o new guy to asxetopedo dota 2 8a einai pio asxetos kai apton stalavista eki

gamhse ta allh dota...Genika sta prwta 40- 50 games vriskeis to skill p ixes k d1 ntaks.Apla twra me techies epeidi twra ton valane tn pickaroun oloi xwris n kseroun k s gamane ta games...X8es 10 game seri me techies sto idio team exasa p den iksere tpt...Eixame last pick offlaner k m pickarei techies k kanei 0-20 e ante vgale akrh ; /

PhoenixMarie
06-09-2014, 08:30 PM
XAXAXAXA DAKRUSA ANTWNH !

hahahahahahah xD

Ichigos
06-09-2014, 08:30 PM
MARTIN EISAI KOULOS!

Pougiout
06-09-2014, 08:31 PM
MARTIN EISAI KOULOS!

+1 sto abuse.

Martin
06-09-2014, 08:33 PM
MARTIN EISAI KOULOS!

ti 8es re mastouromene min er8w kai sou valw to xorto ston kolo palio aderfi!!!

Pougiout
06-09-2014, 08:33 PM
ti 8es re mastouromene min er8w kai sou valw to xorto ston kolo palio aderfi!!!

iksera hdh thn apanthsh !

Ichigos
06-09-2014, 08:34 PM
ti 8es re mastouromene min er8w kai sou valw to xorto ston kolo palio aderfi!!!

den milas kala zhta sygnwmh

Martin
06-09-2014, 08:36 PM
den milas kala zhta sygnwmh

signomi skoupidara alki 8a exw tin timi na me valeis sto team sou??
na pinoume mazi apto skype xortari palio petamene !!

Pougiout
06-09-2014, 08:37 PM
signomi skoupidara alki 8a exw tin timi na me valeis sto team sou??
na pinoume mazi apto skype xortari palio petamene !!

HAHAHAHAHAHHAHAHAHA BY MAR-DENDI

leav
06-09-2014, 08:44 PM
egw goustarw poly to xavale pou yparxei edw mesa kai neuriazw tous pantes>>>trollarw averta
se kanenan den krataw kakia oute ston new guy ton karagiozi pou ipie 2 fores sto 1v1 kai akoma pisteuei oti einai kaluteros apo mena...akoma kai oi petres to gnorizoun oti den 8a me ftasei pote sto skill..parolo auta egw sinexizw na sas douleuw olous kai poutsa mou ti lete o ka8enas kai ti pisteuete !!!
Θεωρεις οτι Trollareis? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
Ουτε καν το νοημα του trolling δεν ξερετε.

NaTuR3-Fr3ak
06-09-2014, 08:44 PM
ELEOS mwre kai sauto to post ta idia....

Pougiout
06-09-2014, 08:46 PM
Θεωρεις οτι Trollareis? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
Ουτε καν το νοημα του trolling δεν ξερετε.

Στη γλώσσα του Διαδικτύου η λέξη τρολ ή τρολλ (troll) περιγράφει κάποιον χρήστη του Ίντερνετ με πονηρά προκλητικές, σκόπιμα ανόητες ή επιτηδευμένα εκτός θέματος θέσεις και απόψεις σε μία online ανοιχτή κοινότητα, όπως ένα φόρουμ συζήτησης, mailing list, chat room ή μπλογκ, με πρωταρχική πρόθεση να προκαλέσει και να ερεθίσει άλλους χρήστες[1] ή με κάθε τρόπο να επιφέρει διαταραχή σε μια διαδικτυακή συζήτηση για οποιοδήποτε θέμα και να πετύχει μια αλυσίδα αντιδράσεων από άλλους χρήστες[2]. Η συμπεριφορά αυτή πολλές φορές συνοδεύεται από αμφιλεγόμενη διαμάχη των υπολοίπων περί του σκοπού του.


hahahahahhahhaa

STALAVISTA
06-09-2014, 09:11 PM
New-ταγαρε, τελευταια φορα που σου απανταω εδω μεσα. Δυο τρια πραγματα για να δεις κι ολας ποσο βλακαρος εισαι. Πρωτον ειμαι σπουδαγμενος και τον στρατο τον επελεξα εγω και ειδικα εκει που ειμαι ουτε που φανταζεσαι τι θεση ειναι. Πες μας αν θες εσυ τι δουλεια κανεις και αν καταφερες τπτ καλυτερο στην ζωη σου που προσπαθεις να με μειωσεις κι ολας. Αυτο βεβαια σε ενα φορουμ παιχνιδιου δεν θα επρεπε καν να ηταν θεμα συζητησης καθως η προσωπικη ζωη του καθενος δεν ειναι κατι για εδω. Δευτερον staff σε πεταξαν και καλα σε εκαναν, και προφανως σε πειραξε τοσο που το παιζεις κι ολας πως ηταν επιλογη σου, ειδικα το οτι οπουε θες ξαναγινοσουν αστο, το κρυο ανεκδοτο της ημερας ειναι αυτο. Αν σε κανουν εστω και για μερα εγω σου δινω και κινιτρο πως θα παρατησω ντοτα και φορουμ. Τελος επειδη ζεις σε εναν δικο σου κοσμο, κατσε δες ποιος φραφει σε ποιον συνεχεια, ποιος μιλαει ασχημα και ποιος ασχολειται με τον αλλο. Στα μισα thread που με αφορουν μπαινεις να πεις απλα τις γνωστες κομπλεξικεδ παπαριες σου, που και καλα μιλας ομορφα και στα αλλα μισα thread βλεπω απο το πουθενα το ονομα μου χωρις να εχω καμια σχεση απλα επειδη το τρολαρετε εσυ και οι φιλοι σου. Οποτε το ποιος εχει το προβλημα με ποιον και ποιος ζοριζεται μπορει να το ο καθε ενας με μια απλη αναζητηση.

ΥΓ .Κατι τελευταιο αφιερομενο γιατι ταιριαζει γαντι στην περιπτωση σου...

Μην μαλωνετε ποτε με ηλιθιους ανθρωπους(οπως εσυ..) , σε ριχνουν στο επιπεδο τους και σε κερδιζουν λογο πειρας.....Οποτε τι ασχολουμαι, δεν παιζει να σε κερδιζω στον τομεα της χαζομαρας που εισαι μαεστρος...andios

Momergil
06-09-2014, 09:17 PM
Θεωρεις οτι Trollareis? ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.
Ουτε καν το νοημα του trolling δεν ξερετε.

+1

Pougiout
06-09-2014, 09:43 PM
New-ταγαρε, τελευταια φορα που σου απανταω εδω μεσα. Δυο τρια πραγματα για να δεις κι ολας ποσο βλακαρος εισαι. Πρωτον ειμαι σπουδαγμενος και τον στρατο τον επελεξα εγω και ειδικα εκει που ειμαι ουτε που φανταζεσαι τι θεση ειναι. Πες μας αν θες εσυ τι δουλεια κανεις και αν καταφερες τπτ καλυτερο στην ζωη σου που προσπαθεις να με μειωσεις κι ολας. Αυτο βεβαια σε ενα φορουμ παιχνιδιου δεν θα επρεπε καν να ηταν θεμα συζητησης καθως η προσωπικη ζωη του καθενος δεν ειναι κατι για εδω. Δευτερον staff σε πεταξαν και καλα σε εκαναν, και προφανως σε πειραξε τοσο που το παιζεις κι ολας πως ηταν επιλογη σου, ειδικα το οτι οπουε θες ξαναγινοσουν αστο, το κρυο ανεκδοτο της ημερας ειναι αυτο. Αν σε κανουν εστω και για μερα εγω σου δινω και κινιτρο πως θα παρατησω ντοτα και φορουμ. Τελος επειδη ζεις σε εναν δικο σου κοσμο, κατσε δες ποιος φραφει σε ποιον συνεχεια, ποιος μιλαει ασχημα και ποιος ασχολειται με τον αλλο. Στα μισα thread που με αφορουν μπαινεις να πεις απλα τις γνωστες κομπλεξικεδ παπαριες σου, που και καλα μιλας ομορφα και στα αλλα μισα thread βλεπω απο το πουθενα το ονομα μου χωρις να εχω καμια σχεση απλα επειδη το τρολαρετε εσυ και οι φιλοι σου. Οποτε το ποιος εχει το προβλημα με ποιον και ποιος ζοριζεται μπορει να το ο καθε ενας με μια απλη αναζητηση.

ΥΓ .Κατι τελευταιο αφιερομενο γιατι ταιριαζει γαντι στην περιπτωση σου...

Μην μαλωνετε ποτε με ηλιθιους ανθρωπους(οπως εσυ..) , σε ριχνουν στο επιπεδο τους και σε κερδιζουν λογο πειρας.....Οποτε τι ασχολουμαι, δεν παιζει να σε κερδιζω στον τομεα της χαζομαρας που εισαι μαεστρος...andios


Eisai stratiwtikos?Pou uphreteis.

The_New_Guy
06-09-2014, 10:09 PM
New-ταγαρε, τελευταια φορα που σου απανταω εδω μεσα. Δυο τρια πραγματα για να δεις κι ολας ποσο βλακαρος εισαι. Πρωτον ειμαι σπουδαγμενος και τον στρατο τον επελεξα εγω και ειδικα εκει που ειμαι ουτε που φανταζεσαι τι θεση ειναι. Πες μας αν θες εσυ τι δουλεια κανεις και αν καταφερες τπτ καλυτερο στην ζωη σου που προσπαθεις να με μειωσεις κι ολας. Αυτο βεβαια σε ενα φορουμ παιχνιδιου δεν θα επρεπε καν να ηταν θεμα συζητησης καθως η προσωπικη ζωη του καθενος δεν ειναι κατι για εδω. Δευτερον staff σε πεταξαν και καλα σε εκαναν, και προφανως σε πειραξε τοσο που το παιζεις κι ολας πως ηταν επιλογη σου, ειδικα το οτι οπουε θες ξαναγινοσουν αστο, το κρυο ανεκδοτο της ημερας ειναι αυτο. Αν σε κανουν εστω και για μερα εγω σου δινω και κινιτρο πως θα παρατησω ντοτα και φορουμ. Τελος επειδη ζεις σε εναν δικο σου κοσμο, κατσε δες ποιος φραφει σε ποιον συνεχεια, ποιος μιλαει ασχημα και ποιος ασχολειται με τον αλλο. Στα μισα thread που με αφορουν μπαινεις να πεις απλα τις γνωστες κομπλεξικεδ παπαριες σου, που και καλα μιλας ομορφα και στα αλλα μισα thread βλεπω απο το πουθενα το ονομα μου χωρις να εχω καμια σχεση απλα επειδη το τρολαρετε εσυ και οι φιλοι σου. Οποτε το ποιος εχει το προβλημα με ποιον και ποιος ζοριζεται μπορει να το ο καθε ενας με μια απλη αναζητηση.

ΥΓ .Κατι τελευταιο αφιερομενο γιατι ταιριαζει γαντι στην περιπτωση σου...

Μην μαλωνετε ποτε με ηλιθιους ανθρωπους(οπως εσυ..) , σε ριχνουν στο επιπεδο τους και σε κερδιζουν λογο πειρας.....Οποτε τι ασχολουμαι, δεν παιζει να σε κερδιζω στον τομεα της χαζομαρας που εισαι μαεστρος...andios

Tην συμπεριφορα σου μειωνω αλλα που να το καταλαβεις. Παρερμηνευεις τα λογια μου δεν ειπα οτι οποτε θελω ξαναγινομαι αλλα εφυγα γιατι δεν ηθελα να ειμαι αλλο staff οικειοθελως, κι αυτο επειδη λες εσυ μλκιες τυπου "σε σουταραν" Τωρα εσυ λεγε οτι σε βολευει. Τριτον στα @@ μας τι κανεις αρκει να μην σπας τα δικα μας. Eπισις σε "τρολλορουν" γιατι εισαι βλακας και σπασαρχιδης και τους βγαζεις καρκινο στα games. Fairwell vlakavista κηνιγαμε στα games και ξεμπροστιασε με για το maphack μου να βαλω μυαλο.

The_New_Guy
06-09-2014, 10:12 PM
pou na peksei o new guy to asxetopedo dota 2 8a einai pio asxetos kai apton stalavista eki

Και αυτο το κρινεις εσυ ας πουμε που οταν σε γαμουσα ελεγες πως ειχα maphack και κατεβαζες μανες. Δεν μετραει η γνωμη ενος τοσο low player martin. Πολλοι παιζουν σαν εσενα κανεις δεν εχει τοσο μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του. Η αληθεια ειναι πως μεχρυ να προσαρμοστω θα παιζω χαλια ναι.
Α και κατι αλλο. Κανεναν δεν τρολλαρεις απλα βγαζεις μισος.

Kαι κατι αλλο. Υπαρχει κανεις σε αυτο το channel που να τον κερδιζω και να μπορει να το πει?! Περιμενω εστω και 1 ατομο. Η ειμαι ο χειροτερος παιχτης?

leav
06-09-2014, 10:16 PM
New-ταγαρε, τελευταια φορα που σου απανταω εδω μεσα. Δυο τρια πραγματα για να δεις κι ολας ποσο βλακαρος εισαι. Πρωτον ειμαι σπουδαγμενος και τον στρατο τον επελεξα εγω και ειδικα εκει που ειμαι ουτε που φανταζεσαι τι θεση ειναι. Πες μας αν θες εσυ τι δουλεια κανεις και αν καταφερες τπτ καλυτερο στην ζωη σου που προσπαθεις να με μειωσεις κι ολας. Αυτο βεβαια σε ενα φορουμ παιχνιδιου δεν θα επρεπε καν να ηταν θεμα συζητησης καθως η προσωπικη ζωη του καθενος δεν ειναι κατι για εδω. Δευτερον staff σε πεταξαν και καλα σε εκαναν, και προφανως σε πειραξε τοσο που το παιζεις κι ολας πως ηταν επιλογη σου, ειδικα το οτι οπουε θες ξαναγινοσουν αστο, το κρυο ανεκδοτο της ημερας ειναι αυτο. Αν σε κανουν εστω και για μερα εγω σου δινω και κινιτρο πως θα παρατησω ντοτα και φορουμ. Τελος επειδη ζεις σε εναν δικο σου κοσμο, κατσε δες ποιος φραφει σε ποιον συνεχεια, ποιος μιλαει ασχημα και ποιος ασχολειται με τον αλλο. Στα μισα thread που με αφορουν μπαινεις να πεις απλα τις γνωστες κομπλεξικεδ παπαριες σου, που και καλα μιλας ομορφα και στα αλλα μισα thread βλεπω απο το πουθενα το ονομα μου χωρις να εχω καμια σχεση απλα επειδη το τρολαρετε εσυ και οι φιλοι σου. Οποτε το ποιος εχει το προβλημα με ποιον και ποιος ζοριζεται μπορει να το ο καθε ενας με μια απλη αναζητηση.

ΥΓ .Κατι τελευταιο αφιερομενο γιατι ταιριαζει γαντι στην περιπτωση σου...

Μην μαλωνετε ποτε με ηλιθιους ανθρωπους(οπως εσυ..) , σε ριχνουν στο επιπεδο τους και σε κερδιζουν λογο πειρας.....Οποτε τι ασχολουμαι, δεν παιζει να σε κερδιζω στον τομεα της χαζομαρας που εισαι μαεστρος...andios

Ε κοιτα, στρατιωτικος εισαι , οχι κατι σπουδαιο. Πας σε μια σχολη και θα την τελειωσεις θες δεν θες εκτος αν κανεις μαλακια.
Ελπιζω να εννοεις οτι εχεις σπουδασει κατι αλλο και να μην θεωρεις ως "σπουδες" τον στρατο.
Ειστε οι πιο προνομιουχοι του Δημοσιου χωρις να κανετε τιποτα. Αχρειαστοι λογω ΕΕ και ΝΑΤΟ (αρθρο 5 του ΝΑΤΟ) και πολλα αλλα που δεν θελω να πω λογω ελλειψης χρονου.

Δεν εχω σκοπο να προσπαθησω να σε μειωσω οποτε μη το παρεις προσωπικα. Απλα δεν βρισκω λογο υπαρξης στο "επαγγελμα" αυτο ή και αν υπαρχει λογος, τουλαχιστον οχι με τετοια εξωφρενικα νουμερα στρατιωτικων και μισθων.

The_New_Guy
06-09-2014, 10:25 PM
Ε κοιτα, στρατιωτικος εισαι , οχι κατι σπουδαιο. Πας σε μια σχολη και θα την τελειωσεις θες δεν θες εκτος αν κανεις μαλακια.
Ελπιζω να εννοεις οτι εχεις σπουδασει κατι αλλο και να μην θεωρεις ως "σπουδες" τον στρατο.
Ειστε οι πιο προνομιουχοι του Δημοσιου χωρις να κανετε τιποτα. Αχρειαστοι λογω ΕΕ και ΝΑΤΟ (αρθρο 5 του ΝΑΤΟ) και πολλα αλλα που δεν θελω να πω λογω ελλειψης χρονου.

Δεν εχω σκοπο να προσπαθησω να σε μειωσω οποτε μη το παρεις προσωπικα. Απλα δεν βρισκω λογο υπαρξης στο "επαγγελμα" αυτο ή και αν υπαρχει λογος, τουλαχιστον οχι με τετοια εξωφρενικα νουμερα στρατιωτικων και μισθων.

Aυτα τα λες επειδη εισαι κουμουνιστης. Μου τα ειπε ολα ο meepeises.

leav
06-09-2014, 10:32 PM
Aυτα τα λες επειδη εισαι κουμουνιστης. Μου τα ειπε ολα ο meepeises.
Πρεπει καποιος να ειναι κομμουνιστης για να δει το λογικο? Εχει αλλαξει η ζωη καποιου προς το καλυτερο λογω του στρατου? Υπαρχει λογος να δινω δισεκατομμυρια για πολεμικο εξοπλισμο ενω βρισκομαι στο ΝΑΤΟ και την ΕΕ?
Υπαρχει λογος να ξοδευω εκατομμυρια απο τα χρηματα φορολογουμενων πολιτων για να πληρωνω τη ΔΕΗ και το νερο στα σπιτια που εμεις τους προσφερουμε?
Υπαρχει λογος να βγαινουν σε τοσο νεαρες ηλικιες στη συνταξη με μεγαλο εφαπαξ?
Υπαρχει λογος να παιρνουν τοσα επιδοματα+μεγαλο μισθο για μια δουλεια που δεν προσφερει τιποτα στην κοινωνια που ζουμε?
Υπαρχει λογος που πρεπει ντε κ καλα ολοι να αποφοιτουν απο τη σχολη και οχι οι πιο ικανοι?
Και αλλα πολλα.. η λιστα ειναι τεραστια.

STALAVISTA
06-09-2014, 10:44 PM
Αρχιζεις να σχολιαζεις το επαγκελμα μου και μετα μου λες πως δεν σε νοιαζει κτλ. Μετα λες πως προσπαθεις να μειωσεις την συμπεριφορα μου ενω δεν εχεις το επιπεδο για κατι τετοιο αφου ως γνωστων εσυ εισαι ο manneras εδω μεσα. Μιλας για πρηξημο ενω πρηζεις ολο τον κοσμο. Τελος μια χαρα ειπες και ξαναειπες πως οποτε θες ξαναγινοσουν staff και μπορει οποιος θελει να παει να τα διαβασει στον τοιχο μου. Οταν λεω πως εισαι μπουρδολογος και κωλοτουμπας δεν το λεω για να βρισω, απλα αυτο εισαι τι να κανουμε..

Leav , πιστεψε με αχρειαστοι να ειμαστε και να μην τυχει να μαθει κανεις μας ποτε το ποςο χρειαζεται ο στρατος στην Ελλαδα ή οχι...οι θεωριες καλες αλλα καλο ειναι να ζεις και στην πραγματικοτητα ή να μην μιλας για πραγματα που δεν ξερεις..αλλα δεν θελω ουτε εχει νοημα να ανοιξουμε τετοια συζητηση, αν θες ανοιξε εμα thread offtopic να πουμε οτι θες περι αυτου αλλα και παλι γενικα και οχι προσωπικα. Σχολιαζετε ολοι αλλα το τι αξιολογο κανετε στην ζωη σας δεν το μοιρεσεστε εδω οποτε μην κριτικαρετε απλα για να πειτε κατι. Τελος σπουδες κανονικες εχω κανει, μηχανικος υπολογιστων ... απλα για να σου φυγει και αυτη η απορια.

Pougiout
06-09-2014, 10:50 PM
Sugnwmh se ti monades exeis paei ?Eisai oplo H swma?

leav
06-09-2014, 10:54 PM
Leav , πιστεψε με αχρειαστοι να ειμαστε και να μην τυχει να μαθει κανεις μας ποτε το ποδο χρειαζεται ο στρατος στην Ελλαδα ή οχι...αλλα δεν θελω ουτε εχει νοημα να ανοιξουμε τετοια συζητηση, αν θες ανοιξε εμα thread offtopic να πουμε οτι θες περι αυτου αλλα και παλι γενικα και οχι προσωπικα. Σχολιαζετε ολοι αλλα το τι αξιολογο κανετε στην ζωη σας δεν το μοιρεσεστε εδω οποτε μην κριτικαρετε απλα για να πειτε κατι. Τελος σπουδες κανονικες εχω κανει, μηχανικος υπολογιστων ... απλα για να σου φυγει και αυτη η απορια.
Δεν μιλαω για εσενα, απευθυνομαι σε εσενα γιατι κατεχεις μια τετοια θεση.
Δεν γινεται να σε μειωσω γιατι δεν σε γνωριζω. Μπορει να εισαι το πιο αξιολογο κ ικανο ατομο εκει αλλα εαν μιλησουμε γενικα για στρατο, θελω δεν θελω θα συμπεριλαβω και εσενα μεσα.

Μα οι αξιωματικοι θα ειναι οι τελευταιοι που θα χρησιμοποιηθουν σε μια μαχη, εγω και -δυστυχως με τη τυχη που εχω- ο new guy θα παμε μπροστα. Το να εχουμε ενα μεγαλο αριθμο αξιωματικων δεν μας προσφερει κατι. Και με λιγοτερους θα καναμε την ιδια δουλεια.
Τεσπα δεν θελω να το συνεχισω αλλο γιατι πολλοι, δεν εννοω εσενα, θιγονται ευκολα με τετοια ζητηματα και δεν εχω τετοιο σκοπο. Οποιος ειναι στρατιωτικος και θελει να κανει συζητηση εδω ειμαστε, μπορει να κανει ενα thread,να στειλει pm ή δεν ξερω και εγω τι αλλο.

Amoxilin
06-09-2014, 11:10 PM
New-ταγαρε, τελευταια φορα που σου απανταω εδω μεσα. Δυο τρια πραγματα για να δεις κι ολας ποσο βλακαρος εισαι. Πρωτον ειμαι σπουδαγμενος και τον στρατο τον επελεξα εγω και ειδικα εκει που ειμαι ουτε που φανταζεσαι τι θεση ειναι. Πες μας αν θες εσυ τι δουλεια κανεις και αν καταφερες τπτ καλυτερο στην ζωη σου που προσπαθεις να με μειωσεις κι ολας. Αυτο βεβαια σε ενα φορουμ παιχνιδιου δεν θα επρεπε καν να ηταν θεμα συζητησης καθως η προσωπικη ζωη του καθενος δεν ειναι κατι για εδω. Δευτερον staff σε πεταξαν και καλα σε εκαναν, και προφανως σε πειραξε τοσο που το παιζεις κι ολας πως ηταν επιλογη σου, ειδικα το οτι οπουε θες ξαναγινοσουν αστο, το κρυο ανεκδοτο της ημερας ειναι αυτο. Αν σε κανουν εστω και για μερα εγω σου δινω και κινιτρο πως θα παρατησω ντοτα και φορουμ. Τελος επειδη ζεις σε εναν δικο σου κοσμο, κατσε δες ποιος φραφει σε ποιον συνεχεια, ποιος μιλαει ασχημα και ποιος ασχολειται με τον αλλο. Στα μισα thread που με αφορουν μπαινεις να πεις απλα τις γνωστες κομπλεξικεδ παπαριες σου, που και καλα μιλας ομορφα και στα αλλα μισα thread βλεπω απο το πουθενα το ονομα μου χωρις να εχω καμια σχεση απλα επειδη το τρολαρετε εσυ και οι φιλοι σου. Οποτε το ποιος εχει το προβλημα με ποιον και ποιος ζοριζεται μπορει να το ο καθε ενας με μια απλη αναζητηση.

ΥΓ .Κατι τελευταιο αφιερομενο γιατι ταιριαζει γαντι στην περιπτωση σου...

Μην μαλωνετε ποτε με ηλιθιους ανθρωπους(οπως εσυ..) , σε ριχνουν στο επιπεδο τους και σε κερδιζουν λογο πειρας.....Οποτε τι ασχολουμαι, δεν παιζει να σε κερδιζω στον τομεα της χαζομαρας που εισαι μαεστρος...andios


1) Τόσο καλός στρατιωτικός που παίζεις ασταμάτητα Dota και λούζεις όλη την Ultrex Hellas, στηρίζοντας δε τις πράξεις σου στο "Free Gaming", φαντάζομαι σκοτώνεσαι στη δουλειά και σας καλός ξισαρχίδας λες να το ρίξεις και λίγο έτσι ρε παιδί μου.
2) Μην κάνεις τον κόπο να με ρωτήσεις με τι ΕΓΩ ασχολούμαι. Μηχανικός άνθρωπος είμαι, θα σου απαντήσω αναλόγως.
3) Το να πουλάς υφάκι σε όποιο thread λέγονται αυτονόητα, συγγνώμη αλλά εσύ είσαι ο χαζός.
4) Όσο ήμουν και γω στο staff team, είτε σου μιλούσαμε με το όμορφο είτε με το άσχημο, το ίδιο κομπλεξικός ήσουν. Άρα πάει και αυτή η καραμέλα.
5) Μην ασχολείσαι με το πως βγήκε ο καθένας από το team και τι παίχτηκε. Δεν γνωρίζεις, δεν απαντάς. Αντιθέτως στην δική σου περίπτωση που όλοιι ξέρουν δυστυχώς ή ευτυχώς ότι έφυγες με τις κλωτσιές.
6) Το να κάνεις copy paste quotes, δεν σε κάνει πιο έξυπνο. Ουδείς βλακότερος, εκ του κακογαμηθέντος στην περίπτωσή σου.

Και μία συμβουλή, σαν παλαιότερος. Εδώ μέσα είσαστε (πλέον εγώ δεν έχω ούτε τον χρόνο ούτε την διάθεση) για να περνάτε καλά. Είτε είστε staff, είτε users, είτε Admins είτε δεν ξέρω και γω τι. Από την στιγμή που χάνεται αυτή η αίσθηση πλέον δεν έχει νόημα. Ούτε league είμαστε, ούτε παίζει νομίζω κανείς competitive στο eleos. Παρεάκι είναι εδώ η φάση, με όλη την έννοια. Εκτός από κομπλεξιικούς που το έχουν βρει επάγγελμα να το παίζουν attention whores.

Την καληνύχτα μου.

S[i]daka
06-09-2014, 11:15 PM
Cut apeira + apo emena alla pisteyw oti dn ftene poloi einai gyro stous 10 panilithious p ta gamane ola edw mesa

SoL_Lnvictus
06-09-2014, 11:44 PM
daka;1264789']Cut apeira + apo emena alla pisteyw oti dn ftene poloi einai gyro stous 10 panilithious p ta gamane ola edw mesa
akouses to kainourio single tou Δ.Π.Θ. noob?

The_New_Guy
06-09-2014, 11:53 PM
Πρεπει καποιος να ειναι κομμουνιστης για να δει το λογικο? Εχει αλλαξει η ζωη καποιου προς το καλυτερο λογω του στρατου? Υπαρχει λογος να δινω δισεκατομμυρια για πολεμικο εξοπλισμο ενω βρισκομαι στο ΝΑΤΟ και την ΕΕ?
Υπαρχει λογος να ξοδευω εκατομμυρια απο τα χρηματα φορολογουμενων πολιτων για να πληρωνω τη ΔΕΗ και το νερο στα σπιτια που εμεις τους προσφερουμε?
Υπαρχει λογος να βγαινουν σε τοσο νεαρες ηλικιες στη συνταξη με μεγαλο εφαπαξ?
Υπαρχει λογος να παιρνουν τοσα επιδοματα+μεγαλο μισθο για μια δουλεια που δεν προσφερει τιποτα στην κοινωνια που ζουμε?
Υπαρχει λογος που πρεπει ντε κ καλα ολοι να αποφοιτουν απο τη σχολη και οχι οι πιο ικανοι?
Και αλλα πολλα.. η λιστα ειναι τεραστια.

Kαλα για πλακα το ειπα αλλα απο την αλλη πρεπει να εχει μια χωρα δυνατο στρατο. Η κριση και γενικα η ιστορια μας δειχνει οτι τα πραγματα αλλαζουν και καλο ειναι να ειμαστε ετοιμοι.

AntonyIsCool
06-09-2014, 11:55 PM
o new_Guy einai pl noobas proswpika k afou efugan polloi players shkwse to anasthma, alla mpesa, EINAI NOOBAS RE MALAKA PRAGMATIKA !

The_New_Guy
06-09-2014, 11:57 PM
Αρχιζεις να σχολιαζεις το επαγκελμα μου και μετα μου λες πως δεν σε νοιαζει κτλ. Μετα λες πως προσπαθεις να μειωσεις την συμπεριφορα μου ενω δεν εχεις το επιπεδο για κατι τετοιο αφου ως γνωστων εσυ εισαι ο manneras εδω μεσα. Μιλας για πρηξημο ενω πρηζεις ολο τον κοσμο. Τελος μια χαρα ειπες και ξαναειπες πως οποτε θες ξαναγινοσουν staff και μπορει οποιος θελει να παει να τα διαβασει στον τοιχο μου. Οταν λεω πως εισαι μπουρδολογος και κωλοτουμπας δεν το λεω για να βρισω, απλα αυτο εισαι τι να κανουμε..

Leav , πιστεψε με αχρειαστοι να ειμαστε και να μην τυχει να μαθει κανεις μας ποτε το ποςο χρειαζεται ο στρατος στην Ελλαδα ή οχι...οι θεωριες καλες αλλα καλο ειναι να ζεις και στην πραγματικοτητα ή να μην μιλας για πραγματα που δεν ξερεις..αλλα δεν θελω ουτε εχει νοημα να ανοιξουμε τετοια συζητηση, αν θες ανοιξε εμα thread offtopic να πουμε οτι θες περι αυτου αλλα και παλι γενικα και οχι προσωπικα. Σχολιαζετε ολοι αλλα το τι αξιολογο κανετε στην ζωη σας δεν το μοιρεσεστε εδω οποτε μην κριτικαρετε απλα για να πειτε κατι. Τελος σπουδες κανονικες εχω κανει, μηχανικος υπολογιστων ... απλα για να σου φυγει και αυτη η απορια.

Κι εγω οταν λεω πως εισαι αμεα... Ξαναδιαβασε το ρε χιμπατζη αυτο που εγραψα στο wall σου. Αρκετα ασχολικα κομπλεξικε πανιβλακα.

The_New_Guy
06-09-2014, 11:58 PM
o new_Guy einai pl noobas proswpika k afou efugan polloi players shkwse to anasthma, alla mpesa, EINAI NOOBAS RE MALAKA PRAGMATIKA !

Ενας που να τον κερδιζω να βγει να το πει. Εσυ ξεχνας τα τσιμπουκια που εκανες και νομιζεις οτι εισαι καλυτερος γιατι κερδιζες μερικους νουμπαδες με την παρεα σου και με maphack κακομαθημενο. Χασου απο μπροστα μου τωρα.

Try2KiLLmE
07-09-2014, 12:02 AM
Me merikous pali fimes lene oti telionei kati 2 12 kai 4 20

Martin
07-09-2014, 12:03 AM
1v1 new guy pote 8a peksoume re ?

AntonyIsCool
07-09-2014, 12:04 AM
Ενας που να τον κερδιζω να βγει να το πει. Εσυ ξεχνας τα τσιμπουκια που εκανες και νομιζεις οτι εισαι καλυτερος γιατι κερδιζες μερικους νουμπαδες με την παρεα σου και με maphack κακομαθημενο. Χασου απο μπροστα μου τωρα.


Ti na pei re malaka oti me kerdizeis; sovara milas twra; asxetos eisai kai zorizesai k baineis me alt accs sunexeia epeidh zorizesai otan xaneis me ta main kai se trollaroun ta 13xrona , FILE VRES MOY POY EIXA MH K POSTARE TO ALLIWS VOULWSETO AINTE POLY MILAS

The_New_Guy
07-09-2014, 12:04 AM
Me merikous pali fimes lene oti telionei kati 2 12 kai 4 20

Αν δεν τρολλαρεις γιατι εχω ακουσει πολλα τραγελαφικα replay or game name. Φαινονται ολα πλεον ξερεις.

Martin
07-09-2014, 12:05 AM
Αν δεν τρολλαρεις γιατι εχω ακουσει πολλα τραγελαφικα replay or game name. Φαινονται ολα πλεον ξερεις.

na ftiaksw thread pali??? martin vs new_karnavalo_guy ??
1v1 reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

The_New_Guy
07-09-2014, 12:10 AM
na ftiaksw thread pali??? martin vs new_karnavalo_guy ??
1v1 reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nαι και μετα στειλε μου irc να μου πεις ελα μωρε να παιξουμε ενα για πλακα να σε παιζω ξυνοντας το παπαρι μου και να πας να το ποσταρεις μετα. Αντι να μαθαιτε μπας και με φτασετε βρωμοζωα maphackers προσπαθητε με καθε αλλο τροπο να το πετυχετε ενω ουσιαστηκα δεν πετυχενετε τιποτα.

Τελος απο μενα. Απλα το thread "μην τσακωνεστε περι skill" εγινε η χαρα του καθε tryhard, παιζω με maphack και με 5αδα και flammarw χασω κερδισω, μετριου παιχτη. Τα λεγαμε.

Pougiout
07-09-2014, 12:12 AM
fhmes lene oti k mena mher me fwnazoun.As fwnaksouMe Nikoloulh na mas pei.

AntonyIsCool
07-09-2014, 12:12 AM
μαλακα τα λες σοβαρα τωρα αυτα ; σοβαρα πιστευεις οτι εισαι καλος Player?αντικειμενικα ετσι? Οχι ρε παιδι μου σπουδαιος,αλλα ΕΣΤΩ ΚΑΛΟΣ , το πιστευεις ; εγω ενα σκουπιδακο βλεπω τιποτα παραπανω .. κριμα ..

The_New_Guy
07-09-2014, 12:14 AM
μαλακα τα λες σοβαρα τωρα αυτα ; σοβαρα πιστευεις οτι εισαι καλος Player?αντικειμενικα ετσι? Οχι ρε παιδι μου σπουδαιος,αλλα ΕΣΤΩ ΚΑΛΟΣ , το πιστευεις ; εγω ενα σκουπιδακο βλεπω τιποτα παραπανω .. κριμα ..

Zορισου

AntonyIsCool
07-09-2014, 12:14 AM
0-10 mid guys iremiste eimai monos wpgg
A
XAXAXAXAXAAXXAXXA

The_New_Guy
07-09-2014, 12:16 AM
0-10 mid guys iremiste eimai monos wpgg
A
XAXAXAXAXAAXXAXXA

0-50. Αλλα και τοσο να εκανα μετα απο τοσα lose που πηρες, εγω τουλαχιστον ειχα fog :/ Καθομαι και μιλαω με τον κλονο του suarez τωρα σαν μαλακας που επαιζε και τσιριζε σαν 8 χρονο κοριτσακι.

AntonyIsCool
07-09-2014, 12:18 AM
με μπερδευεις με τον bbd nooba, απο ποιον πηρα Lose re malaka apo sena ;e re kati paidia,hremise gamia hremise katse sou auksi8hke h poutsa 5 ekatosta + me auto pou eipes

Ichigos
07-09-2014, 12:25 AM
antony o real?

Pretoras
07-09-2014, 12:31 AM
Nomizw pws se auta pou leei o stalavista exei apolito dikio...Kai oses fores exw paiksei mazi tou den thewrw oti exei prokalesei kanena,isa isa pou einai akrivodikaios kai thewrw ton stalavista apo ta atoma pou einai aparaitita sto channel.

LiveTrue-
07-09-2014, 01:04 AM
antony o real?

pbanana

STALAVISTA
07-09-2014, 01:16 AM
1) Τόσο καλός στρατιωτικός που παίζεις ασταμάτητα Dota και λούζεις όλη την Ultrex Hellas, στηρίζοντας δε τις πράξεις σου στο "Free Gaming", φαντάζομαι σκοτώνεσαι στη δουλειά και σας καλός ξισαρχίδας λες να το ρίξεις και λίγο έτσι ρε παιδί μου.
2) Μην κάνεις τον κόπο να με ρωτήσεις με τι ΕΓΩ ασχολούμαι. Μηχανικός άνθρωπος είμαι, θα σου απαντήσω αναλόγως.
3) Το να πουλάς υφάκι σε όποιο thread λέγονται αυτονόητα, συγγνώμη αλλά εσύ είσαι ο χαζός.
4) Όσο ήμουν και γω στο staff team, είτε σου μιλούσαμε με το όμορφο είτε με το άσχημο, το ίδιο κομπλεξικός ήσουν. Άρα πάει και αυτή η καραμέλα.
5) Μην ασχολείσαι με το πως βγήκε ο καθένας από το team και τι παίχτηκε. Δεν γνωρίζεις, δεν απαντάς. Αντιθέτως στην δική σου περίπτωση που όλοιι ξέρουν δυστυχώς ή ευτυχώς ότι έφυγες με τις κλωτσιές.
6) Το να κάνεις copy paste quotes, δεν σε κάνει πιο έξυπνο. Ουδείς βλακότερος, εκ του κακογαμηθέντος στην περίπτωσή σου.

Και μία συμβουλή, σαν παλαιότερος. Εδώ μέσα είσαστε (πλέον εγώ δεν έχω ούτε τον χρόνο ούτε την διάθεση) για να περνάτε καλά. Είτε είστε staff, είτε users, είτε Admins είτε δεν ξέρω και γω τι. Από την στιγμή που χάνεται αυτή η αίσθηση πλέον δεν έχει νόημα. Ούτε league είμαστε, ούτε παίζει νομίζω κανείς competitive στο eleos. Παρεάκι είναι εδώ η φάση, με όλη την έννοια. Εκτός από κομπλεξιικούς που το έχουν βρει επάγγελμα να το παίζουν attention whores.

Την καληνύχτα μου.

Καιρο ειχα να ακουσω τον δευτερο πιο μπετοβλακα του ελεους. Δεν θα φαω τον χρονο μου να απαντηση σε τοσες μλκιες απλα γουσταρω που βλεπω ατομα σαν εσενα μα βγαζουν τοση χολη επειδη ξερουν ποσο πιο κατω μου ειναι...Οταν ημουν εγω staff εσυ δεν ηξερες τι ειναι τα staff, δευτερον @@ παλιος εισαι αε σχεση με εμενα εδω μεσα γατι ε γατι και τριτο αν λες εμενα για ξυσομο που δεν σου πεφτει φυσικα και λογος αλλα τοσα σκαμπαζεις, εσυ μηχανικος ανθρωπος και να παιζεις ντοτα ... Μαλλον μυγες βαρας γιατι εγβω τους μηχανικους που ξερω δεν εχουν χρονο να κλασουν οχι να ασχολουνται με ντοτα και φορουμ. Ησουν απο τους χειροτερους των χειρωτερων staff btw και για τις μλκιες που λες για εμενα και το πως εφυγα ουτε το 1% δεν ξερεις. Πανε σφυξε καμια βιδα τωρα αλλα αρχισε με του μυαλου σου που ειναι ολες λασκαρισμενες... Οσες εμειναν. Αντε καληνυχτα και σε εσενα

taskot013
07-09-2014, 01:27 AM
Ένα έχω να πω:
Μακρυά απο τα πουστάκια που βρίζουν και εύχοντε νεκρές μάνες σε wisp και στο forum το πάιζουν κυρίες και λόγιες.
Γεμίσαμε φτερά ..

DeadManWalkin
07-09-2014, 01:55 AM
Kαλα για πλακα το ειπα αλλα απο την αλλη πρεπει να εχει μια χωρα δυνατο στρατο. Η κριση και γενικα η ιστορια μας δειχνει οτι τα πραγματα αλλαζουν και καλο ειναι να ειμαστε ετοιμοι.

Τι να τον κάνει τον δυνατό στρατό μια χώρα σαν την Ελλάδα; Λες και θα παιχτεί ξύλο ή μάχη με όπλα και φαντάρους. Ένας πύραυλος από δω ένας από κει και τέρμα. Επίσης σαν χώρα δεν έχουμε τα φράγκα να στηρίξουμε δυνατό στρατό, δεν γίνεται να δίνουμε φράγκα για στρατό... Αν αποκτήσουμε φράγκα ποτέ, ε τότε ίσως. Εδώ πάμε να προστατευτούμε από τους τούρκους ας πούμε που τα εργοστάσια της MAN, της ΤΟΥΟΤΑ και ένα σωρό άλλων εταιριών είναι στην Τουρκία και πέφτουν λεφτά στην χώρα... Που να συγκριθεί 140.000.000 χώρα με δέκα εκαττομύρια χώρα....

leav
07-09-2014, 06:50 AM
Τι να τον κάνει τον δυνατό στρατό μια χώρα σαν την Ελλάδα; Λες και θα παιχτεί ξύλο ή μάχη με όπλα και φαντάρους. Ένας πύραυλος από δω ένας από κει και τέρμα. Επίσης σαν χώρα δεν έχουμε τα φράγκα να στηρίξουμε δυνατό στρατό, δεν γίνεται να δίνουμε φράγκα για στρατό... Αν αποκτήσουμε φράγκα ποτέ, ε τότε ίσως. Εδώ πάμε να προστατευτούμε από τους τούρκους ας πούμε που τα εργοστάσια της MAN, της ΤΟΥΟΤΑ και ένα σωρό άλλων εταιριών είναι στην Τουρκία και πέφτουν λεφτά στην χώρα... Που να συγκριθεί 140.000.000 χώρα με δέκα εκαττομύρια χώρα....

Εδω ρε Μιχαλη μας ελεγε ενας φιλος που τελειωνει την Ευελπιδων, οτι τους λενε απο μεσα πως εαν γινει μια μαχη και καταφερουμε να ριξουμε 2-3 μεγαλα στρατιωτικα κεφαλια θα κερδισουμε γιατι οι Τουρκοι δεν ξερουν να παιρνουν πρωτοβουλιες αλλα μονο εντολες. Σε αντιθεση με "εμας", οπως ειπε, που το διδασκομαστε... Δηλαδη ο Τουρκος θα κατσει να πεθανει ετσι ενω οι δικοι μας θα στροφαρουν..
Τα παιδια καθονται και τρωνε οτι τους πλασαρουν, τι να λεμε τωρα.
Εδω δεν εχουμε εκπαιδευση κ συστημα υγειας και ζητανε στρατο. Ολα υπολειτουργουν αλλα ας δωσουμε λιγα εκατομμυρια να παρουμε αεροπλανα, θα σωσουμε τη πιθηκιστικη κοινωνια μας με αυτα.

xunwkaime8as
07-09-2014, 07:58 AM
pbanana

πι μπανανα

Martin
07-09-2014, 10:02 AM
Ένα έχω να πω:
Μακρυά απο τα πουστάκια που βρίζουν και εύχοντε νεκρές μάνες σε wisp και στο forum το πάιζουν κυρίες και λόγιες.
Γεμίσαμε φτερά ..

pios more to pezei kuria sto forum pou na vroune ton new guy me to pontiki sto xeri gimno kai na xoropidaei pera do8e kai esena dipla na kles palio malaka !!!

The_New_Guy
07-09-2014, 11:00 AM
Τι να τον κάνει τον δυνατό στρατό μια χώρα σαν την Ελλάδα; Λες και θα παιχτεί ξύλο ή μάχη με όπλα και φαντάρους. Ένας πύραυλος από δω ένας από κει και τέρμα. Επίσης σαν χώρα δεν έχουμε τα φράγκα να στηρίξουμε δυνατό στρατό, δεν γίνεται να δίνουμε φράγκα για στρατό... Αν αποκτήσουμε φράγκα ποτέ, ε τότε ίσως. Εδώ πάμε να προστατευτούμε από τους τούρκους ας πούμε που τα εργοστάσια της MAN, της ΤΟΥΟΤΑ και ένα σωρό άλλων εταιριών είναι στην Τουρκία και πέφτουν λεφτά στην χώρα... Που να συγκριθεί 140.000.000 χώρα με δέκα εκαττομύρια χώρα....

Mα δεν ειναι θεμα ποιος θα κερδισει αναμεσα σε 2 ρε. Αλλα εχεις αλλη διπλωματικη δυναμη αν εχεις δυνατο στρατο και αλλη αν δεν εχεις. Αλλωστε και ο πιο δυνατος θα σκεφτει τις απολιες η και την συμμαχια. Χωρις στρατο δεν εχεις κανενα σεβασμο τουλαχιστον σαν Ελλαδα που βρισκεσαι στα Βαλκανια. Τα εργοστασια που λες ισως να πανε σε χωρες με πιο φτηνα εργατικα χερια. Εμεις εχουμε το ευρω και δεν συμφερει σε καμια εταιρια (και δεν γινεται να βγεις πλεον γιατι τοτε να δεις τι στρατο θα χρειαστεις).

The_New_Guy
07-09-2014, 11:02 AM
Εδω ρε Μιχαλη μας ελεγε ενας φιλος που τελειωνει την Ευελπιδων, οτι τους λενε απο μεσα πως εαν γινει μια μαχη και καταφερουμε να ριξουμε 2-3 μεγαλα στρατιωτικα κεφαλια θα κερδισουμε γιατι οι Τουρκοι δεν ξερουν να παιρνουν πρωτοβουλιες αλλα μονο εντολες. Σε αντιθεση με "εμας", οπως ειπε, που το διδασκομαστε... Δηλαδη ο Τουρκος θα κατσει να πεθανει ετσι ενω οι δικοι μας θα στροφαρουν..
Τα παιδια καθονται και τρωνε οτι τους πλασαρουν, τι να λεμε τωρα.
Εδω δεν εχουμε εκπαιδευση κ συστημα υγειας και ζητανε στρατο. Ολα υπολειτουργουν αλλα ας δωσουμε λιγα εκατομμυρια να παρουμε αεροπλανα, θα σωσουμε τη πιθηκιστικη κοινωνια μας με αυτα.

Τα ιδια πιθικια με τους Τουρκους ειμαστε. Φαντασου για να λεει ο αλλος που τελειωσε Ευελπιδων τετοιες μαλακιες.

leav
07-09-2014, 11:15 AM
Mα δεν ειναι θεμα ποιος θα κερδισει αναμεσα σε 2 ρε. Αλλα εχεις αλλη διπλωματικη δυναμη αν εχεις δυνατο στρατο και αλλη αν δεν εχεις. Αλλωστε και ο πιο δυνατος θα σκεφτει τις απολιες η και την συμμαχια. Χωρις στρατο δεν εχεις κανενα σεβασμο τουλαχιστον σαν Ελλαδα που βρισκεσαι στα Βαλκανια. Τα εργοστασια που λες ισως να πανε σε χωρες με πιο φτηνα εργατικα χερια. Εμεις εχουμε το ευρω και δεν συμφερει σε καμια εταιρια (και δεν γινεται να βγεις πλεον γιατι τοτε να δεις τι στρατο θα χρειαστεις).
Δεν ειναι οτι δεν συμφερει να φερουν επιχειρησεις εδω. Δεν συμφερει λογω της φορολογησης των επιχειρησεων, της γραφειοκρατιας και γενικα της κακης επιχειρηματικης γραμμης που ακολουθει η Ελλαδα.
Εαν ηταν ετσι τα πραγματα, ολες οι μεγαλες επιχειρησεις θα ειχαν κλεισει και θα ανοιγαν μονο σε τριτοκοσμικες χωρες. Χρειαζονται ομως αμεσο "ανεφοδιασμο" πασης φυσεως και εξειδικευμενο προσωπικο. Πως θα δημιουργησεις τετοιο προσωπικο στην Ελλαδα οταν δεν επενδυεις στην εκπαιδευση και προτιμας να επενδυσεις στο στρατο; Πως θα ερθει το εργοστασιο εδω εαν δεν μπορεις να προσφερεις ευλεκτικα προγραμματα για τον κεφαλαιουχο.
Πραγματα τοσο απλα που 5 χρονα θα τα ειχαν βαλει σε εφαρμογη αλλα κοιμομαστε.

The_New_Guy
07-09-2014, 11:31 AM
Δεν ειναι οτι δεν συμφερει να φερουν επιχειρησεις εδω. Δεν συμφερει λογω της φορολογησης των επιχειρησεων, της γραφειοκρατιας και γενικα της κακης επιχειρηματικης γραμμης που ακολουθει η Ελλαδα.
Εαν ηταν ετσι τα πραγματα, ολες οι μεγαλες επιχειρησεις θα ειχαν κλεισει και θα ανοιγαν μονο σε τριτοκοσμικες χωρες. Χρειαζονται ομως αμεσο "ανεφοδιασμο" πασης φυσεως και εξειδικευμενο προσωπικο. Πως θα δημιουργησεις τετοιο προσωπικο στην Ελλαδα οταν δεν επενδυεις στην εκπαιδευση και προτιμας να επενδυσεις στο στρατο; Πως θα ερθει το εργοστασιο εδω εαν δεν μπορεις να προσφερεις ευλεκτικα προγραμματα για τον κεφαλαιουχο.
Πραγματα τοσο απλα που 5 χρονα θα τα ειχαν βαλει σε εφαρμογη αλλα κοιμομαστε.

Μα μονο σε τριτοκοσμικες ανοιγουν πλεον. Κατι αλλο σοβαρο τωρα. Γιατι βρε αγορι μου θες να ξαναγινεις staff τι σου φταιμε.

Momergil
07-09-2014, 11:46 AM
Μα ετσι συμφερει τους 'μεγαλους' να αγοραζουμε οπλα (ειδικα προ κρισης) να συντηρουμε εναν σαπιο στρατο και καλα για πιθανο πολεμο που αφου σου λεει εισαι στο ΝΑΤΟ δεν υφισταται να λες θα γινει πολεμος ελλαδας-τουρκιας (αλλα αφου αλλοι κυβερνανε) επισης Ε.Ε αλλος ενας λογος που δεν γινεται να σου κανει τπτ ο τουρκος απλα ετσι βολευει καποιους για να βγαζουν δισεκατομυρια οπως και τοτε με την κυπρο που ειπαν οι αμερικανοι οτι αμα στειλει στρατο η ελλαδα θα μπουν και θα τα γαμησουν ολα ετσι και τωρα οτι μας πουν να αγορασουμε (ειδικα παλιοτερα) αυτο θα γινει.Κατ εμε δεν χρειαζεται η χωρα στρατο,εαν χρειαζεται κατι αφου φτιαξει πρωτα υγεια-παιδεια ας εχει λιγους και καλους και ενα δυνατο συστημα αμυνας οχι αυτο το σκορποχωρι που ειναι τωρα με ολους τους βυσματιες και τους πατσοκοιλιαδες βλαχους χωρις καμια αξιολογηση σοβαρη μπαινει ο καθε βαρεμενος και το παιζει γαμιας.Αυτα τα λεω γτ τα ζησα οταν πηγα και εχω και γνωστους και βλεπω-ακουω.
Υ.Γ ας γινει ενα thread μονο για τετοια συζητηση καλυτερα.

kAvLoMiRiS
07-09-2014, 12:06 PM
eimai kofths!


exo Videaki apo tin palia poutana pou gamousa Milfaki gamato opoios thelei leei!


xaxaxaxaxaxaxa

LittleWing
07-09-2014, 12:49 PM
PLZGOGAME. MMR?

Pougiout
07-09-2014, 12:54 PM
PLZGOGAME. MMR?

twra p pesa exw 4.5 kai peftei ;p

Martin
07-09-2014, 01:55 PM
egw 8elw na voulwsei to stoma tou epitelous o new guy to skoupidario pou nomizei oti einai pextis !!!me 2 fores gamisi pou tou eriksa sto 1v1 den tou eftase 8elei kai alo i palio aderfi!!!!kante ton kapios epitelous na skasei mas zalise ta arxidia o tenekes me podia,to karnavali tou mymgn....

LiveTrue-
07-09-2014, 02:01 PM
twra p pesa exw 4.5 kai peftei ;p

dld apo oti eixa dei epeses 500 dld isoun 5 k rating;

Pougiout
07-09-2014, 02:19 PM
dld apo oti eixa dei epeses 500 dld isoun 5 k rating;

y 5k eixa... 4.2k me vgale meta ta prwta 10 games k meta anevhka asap eidika sto party mmr. twra epesa k allo piga 4.4k sto party gamhse ta.

iCanSteal.You
07-09-2014, 02:40 PM
eimai kofths!


exo Videaki apo tin palia poutana pou gamousa Milfaki gamato opoios thelei leei!


xaxaxaxaxaxaxa

https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/l/t1.0-9/10494557_10202461327324253_5897080663939929019_n.j pg?oh=39c8e076a4c4ed03c133a62e098e95f1&oe=54993692

The_New_Guy
07-09-2014, 02:49 PM
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/l/t1.0-9/10494557_10202461327324253_5897080663939929019_n.j pg?oh=39c8e076a4c4ed03c133a62e098e95f1&oe=54993692

χαχαχαχαχα

Sotis.
07-09-2014, 03:23 PM
Εδω ρε Μιχαλη μας ελεγε ενας φιλος που τελειωνει την Ευελπιδων, οτι τους λενε απο μεσα πως εαν γινει μια μαχη και καταφερουμε να ριξουμε 2-3 μεγαλα στρατιωτικα κεφαλια θα κερδισουμε γιατι οι Τουρκοι δεν ξερουν να παιρνουν πρωτοβουλιες αλλα μονο εντολες. Σε αντιθεση με "εμας", οπως ειπε, που το διδασκομαστε... Δηλαδη ο Τουρκος θα κατσει να πεθανει ετσι ενω οι δικοι μας θα στροφαρουν..
Τα παιδια καθονται και τρωνε οτι τους πλασαρουν, τι να λεμε τωρα.
Εδω δεν εχουμε εκπαιδευση κ συστημα υγειας και ζητανε στρατο. Ολα υπολειτουργουν αλλα ας δωσουμε λιγα εκατομμυρια να παρουμε αεροπλανα, θα σωσουμε τη πιθηκιστικη κοινωνια μας με αυτα.

Poso mualo paizei na exei kapoios kai poso probato einai gia na pistepsei auth thn paparia pou mas les?
Einai dunaton na pisteueis oti oi ellhnes einai anwteroi apo tous tourkous to 2014?
Ti nomizeis oti exoume to magiko zomo tou asterix kai oi alloi trwne koutoxorta?
Kai ton erntogan ton idio na skotwseis den tha kaneis tipota.
Siga dhladh mhn katsei o tourkos apragos thn wra ths maxhs kai perimenei emas pou 'strofaroume' na ton fame.
Esu nomizeis oti einai san tous 300 me ta akontia kai tis aspides,pou 300 malakes ekanan kala 100k perses.
Loipon emeis eimaste akribws to idio me tous tourkous,malista akougetai oti exoun kai kaluteres eidikes dunameis alla asto apo eksw auto.Se periptwsh polemou,opoion kai na skotwseis,den prokeitai na se afhsoun oute na upoxwrhsoun.Thn exoume bammenh dhladh.
Den mporw na akouw epeixhrhmata anwterothtas gia tous ellhnes,opws sto podosfairo pou lene h ellhnikh kardia kai to ellhniko pneuma kai paparia.
Pote kaneis den kerdise enan polemo me toso megalh stratiotikh diafora logo mualou h hthikou.
Auta ginontousan epi leonida kai perswn.Pleon einai 90% h arithmitikh uperoxh kai 10% to hthiko pou les.
Epishs mhn ksexnas thn istoria:
Oi germanoi pou einai 'stratiwtakia' opws les kai trwne oti tous plasaroun,katekthsan olo ton kosmo.
Ton ekanan 2 fores,mia me ton xitler kai allh mia twra pou exoun kanei mia europh na kremetai apo ta arxidia tous.
Auta ta stratiwtakia kubernoun sxedon olo ton planhth twra(ektos bebaia ths great britain)

leav
07-09-2014, 03:29 PM
Poso mualo paizei na exei kapoios kai poso probato einai gia na pistepsei auth thn paparia pou mas les?
Einai dunaton na pisteueis oti oi ellhnes einai anwteroi apo tous tourkous to 2014?
Ti nomizeis oti exoume to magiko zomo tou asterix kai oi alloi trwne koutoxorta?
Kai ton erntogan ton idio na skotwseis den tha kaneis tipota.
Siga dhladh mhn katsei o tourkos apragos thn wra ths maxhs kai perimenei emas pou 'strofaroume' na ton fame.
Esu nomizeis oti einai san tous 300 me ta akontia kai tis aspides,pou 300 malakes ekanan kala 100k perses.
Loipon emeis eimaste akribws to idio me tous tourkous,malista akougetai oti exoun kai kaluteres eidikes dunameis alla asto apo eksw auto.Se periptwsh polemou,opoion kai na skotwseis,den prokeitai na se afhsoun oute na upoxwrhsoun.Thn exoume bammenh dhladh.
Den mporw na akouw epeixhrhmata anwterothtas gia tous ellhnes,opws sto podosfairo pou lene h ellhnikh kardia kai to ellhniko pneuma kai paparia.
Pote kaneis den kerdise enan polemo me toso megalh stratiotikh diafora logo mualou h hthikou.
Auta ginontousan epi leonida kai perswn.Pleon einai 90% h arithmitikh uperoxh kai 10% to hthiko pou les.
Epishs mhn ksexnas thn istoria:
Oi germanoi pou einai 'stratiwtakia' opws les kai trwne oti tous plasaroun,katekthsan olo ton kosmo.
Ton ekanan 2 fores,mia me ton xitler kai allh mia twra pou exoun kanei mia europh na kremetai apo ta arxidia tous.
Auta ta stratiwtakia kubernoun sxedon olo ton planhth twra(ektos bebaia ths great britain)

You go full retard... Never go full retard...

Ξερεις να διαβαζεις η τα ματια σου συνηθισαν τα Αγγλικα και δεν μπορεις πλεον?

dimmu_borgir
07-09-2014, 03:34 PM
Poso mualo paizei na exei kapoios kai poso probato einai gia na pistepsei auth thn paparia pou mas les?
Einai dunaton na pisteueis oti oi ellhnes einai anwteroi apo tous tourkous to 2014?
Ti nomizeis oti exoume to magiko zomo tou asterix kai oi alloi trwne koutoxorta?
Kai ton erntogan ton idio na skotwseis den tha kaneis tipota.
Siga dhladh mhn katsei o tourkos apragos thn wra ths maxhs kai perimenei emas pou 'strofaroume' na ton fame.
Esu nomizeis oti einai san tous 300 me ta akontia kai tis aspides,pou 300 malakes ekanan kala 100k perses.
Loipon emeis eimaste akribws to idio me tous tourkous,malista akougetai oti exoun kai kaluteres eidikes dunameis alla asto apo eksw auto.Se periptwsh polemou,opoion kai na skotwseis,den prokeitai na se afhsoun oute na upoxwrhsoun.Thn exoume bammenh dhladh.
Den mporw na akouw epeixhrhmata anwterothtas gia tous ellhnes,opws sto podosfairo pou lene h ellhnikh kardia kai to ellhniko pneuma kai paparia.
Pote kaneis den kerdise enan polemo me toso megalh stratiotikh diafora logo mualou h hthikou.
Auta ginontousan epi leonida kai perswn.Pleon einai 90% h arithmitikh uperoxh kai 10% to hthiko pou les.
Epishs mhn ksexnas thn istoria:
Oi germanoi pou einai 'stratiwtakia' opws les kai trwne oti tous plasaroun,katekthsan olo ton kosmo.
Ton ekanan 2 fores,mia me ton xitler kai allh mia twra pou exoun kanei mia europh na kremetai apo ta arxidia tous.
Auta ta stratiwtakia kubernoun sxedon olo ton planhth twra(ektos bebaia ths great britain)

Ρε φίλε, με όλο το συμπάθειο...όντως σπουδάζεις πολυτεχνείο?

The_New_Guy
07-09-2014, 04:03 PM
Ρε φίλε, με όλο το συμπάθειο...όντως σπουδάζεις πολυτεχνείο?

XAXAXAXAXAXA. Aν σε πετυχω σε game κερναω first blood μονο για σενα. Θα το κανω να φαινεται σαν ατυχημα να μην φαω kick.

Sotis.
07-09-2014, 04:28 PM
Ontws malakia eipa,den eixa katalabei oti o leav eirwneuetai kai tholwsa prokeimenou na tou to boulwsw

dimmu_borgir
07-09-2014, 04:36 PM
XAXAXAXAXAXA. Aν σε πετυχω σε game κερναω first blood μονο για σενα. Θα το κανω να φαινεται σαν ατυχημα να μην φαω kick.

Μόνο ατύχημα θα είναι αν πάρω first blood.Μόνο βιάσου αν με δεις, πριν προλάβω και το δώσω...

The_New_Guy
07-09-2014, 04:38 PM
Μόνο ατύχημα θα είναι αν πάρω first blood.Μόνο βιάσου αν με δεις, πριν προλάβω και το δώσω...

Aυτο ειναι που φοβαμαι κι εγω και λεω οτι δεν θα μας πιστεψει κανεις. :P

Momergil
07-09-2014, 05:04 PM
ρε soti οντως το τερματισες...

Gate13
07-09-2014, 05:46 PM
Ωχχ Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΥΒΕΡΝΑΕΙ ΡΩΣΙΑ ΚΙΝΑ(δεν γράφω άλλες χώρες,τα λες τόσο γαμάτα και κάβλωσα και πιάστηκε το χέρι μου,γιατί τράβηξα 10 φορές μαλακία με το λόγο σου,το έβγαλα και screenshot για τις δύσκολες μέρες)???? ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΣΟΤΙΣ.....μετά τους στωικούς έχουμε τους στοκικούς με οδηγό τον ΣΟΤΙΣ.

btw γιατί να κάνει η Ελλάδα πόλεμο με τον Παοκ και την ΑΕΚ?

kAvLoMiRiS
07-09-2014, 07:00 PM
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/l/t1.0-9/10494557_10202461327324253_5897080663939929019_n.j pg?oh=39c8e076a4c4ed03c133a62e098e95f1&oe=54993692


-Θες να παίξουμε τον γιατρό;
-Ναι αμέ
-Αχ γιατρέ έχω έναν πόνο ΝΑ ΕΔΩ στο ΣΤΗΘΟΣ
-Τί ταμείο έχετε;
-Είσαι μαλ@κας αγόρι μου;

DeadManWalkin
07-09-2014, 08:56 PM
Mα δεν ειναι θεμα ποιος θα κερδισει αναμεσα σε 2 ρε. Αλλα εχεις αλλη διπλωματικη δυναμη αν εχεις δυνατο στρατο και αλλη αν δεν εχεις. Αλλωστε και ο πιο δυνατος θα σκεφτει τις απολιες η και την συμμαχια. Χωρις στρατο δεν εχεις κανενα σεβασμο τουλαχιστον σαν Ελλαδα που βρισκεσαι στα Βαλκανια. Τα εργοστασια που λες ισως να πανε σε χωρες με πιο φτηνα εργατικα χερια. Εμεις εχουμε το ευρω και δεν συμφερει σε καμια εταιρια (και δεν γινεται να βγεις πλεον γιατι τοτε να δεις τι στρατο θα χρειαστεις).

Dude έχεις πάει στρατό, ξέρεις πολύ καλά ότι τίποτα δεν λειτουργεί. Πας να κάνεις βολές και σου λύνεται το όπλο στα χέρια, πας να ρίξεις ευθεία και σκοτώνεις τον διπλανό σου. Δεν τίθεται θέμα διπλωματίας η κάτι τέτοιο τίθεται θέμα επιτακτικής ανάγκης. Δεν είναι επιτακτικής ανάγκης για εμάς ο στρατός και πίστεψε με καμιά χώρα δεν πρόκεται να ξεκινήσει ποτέ πόλεμο πλέον (ανάμεσα σε δυο χώρες που έχουν συμμάχους τουλάχιστον όπως εμείς και οι τούρκοι π.χ) γιατί παίζουν συμφέροντα στην μέση μεγαλύτερων χωρών που μας ξεζουμίζουν οικονομικά και τους δύο. Οι μόνοι που κάνουν πολέμους είναι κάτι Ρωσσίδια που τους γράφουν όλους στα αρχίδια τους και κάτι Κορεάτες.

Momergil
07-09-2014, 09:06 PM
Dude έχεις πάει στρατό, ξέρεις πολύ καλά ότι τίποτα δεν λειτουργεί. Πας να κάνεις βολές και σου λύνεται το όπλο στα χέρια, πας να ρίξεις ευθεία και σκοτώνεις τον διπλανό σου. Δεν τίθεται θέμα διπλωματίας η κάτι τέτοιο τίθεται θέμα επιτακτικής ανάγκης. Δεν είναι επιτακτικής ανάγκης για εμάς ο στρατός και πίστεψε με καμιά χώρα δεν πρόκεται να ξεκινήσει ποτέ πόλεμο πλέον (ανάμεσα σε δυο χώρες που έχουν συμμάχους τουλάχιστον όπως εμείς και οι τούρκοι π.χ) γιατί παίζουν συμφέροντα στην μέση μεγαλύτερων χωρών που μας ξεζουμίζουν οικονομικά και τους δύο. Οι μόνοι που κάνουν πολέμους είναι κάτι Ρωσσίδια που τους γράφουν όλους στα αρχίδια τους και κάτι Κορεάτες.

σωστος απλα ΑΝ γινει κατι Αν λεμε μια στο απειρο πιστευεις θα ερθει ο γερμαναρας να σε help ? Αλλα για να γινει θα πρεπει πρωτα να μην εχεις να τους δωσεις ευρω.

Εκει που λες για το οπλο και τις βολες εγω θυμαμαι σκηνικο τωρα να μαστε στο βουνο και να κανουμε πυρ κ κινηση και να μας λεει ο ανωτερος να φωναζουμε ΜΠΑΜ οταν παταμε τη σκανδαλη διοτι δεν υπηρχαν σφαιρες να ριξουμε και τωρα να ακουγονται στο βουνο γκαριδια απο τα φανταρια εγω να μαι σε μια θεση μαχης στο κενο διπλα και να σκαει τηλ απο cosmote για ενα συμβολαιο καινουργιο και να τους λεω δεν μπορω τωρα κανουμε ασκηση!! αξεχαστες στιγμες στο καρναβαλι που λεγεται 'greek army'.

The_New_Guy
07-09-2014, 09:11 PM
Dude έχεις πάει στρατό, ξέρεις πολύ καλά ότι τίποτα δεν λειτουργεί. Πας να κάνεις βολές και σου λύνεται το όπλο στα χέρια, πας να ρίξεις ευθεία και σκοτώνεις τον διπλανό σου. Δεν τίθεται θέμα διπλωματίας η κάτι τέτοιο τίθεται θέμα επιτακτικής ανάγκης. Δεν είναι επιτακτικής ανάγκης για εμάς ο στρατός και πίστεψε με καμιά χώρα δεν πρόκεται να ξεκινήσει ποτέ πόλεμο πλέον (ανάμεσα σε δυο χώρες που έχουν συμμάχους τουλάχιστον όπως εμείς και οι τούρκοι π.χ) γιατί παίζουν συμφέροντα στην μέση μεγαλύτερων χωρών που μας ξεζουμίζουν οικονομικά και τους δύο. Οι μόνοι που κάνουν πολέμους είναι κάτι Ρωσσίδια που τους γράφουν όλους στα αρχίδια τους και κάτι Κορεάτες.

Αλλο να μην λειτουργει ρολοι (που λειτουργει καλυτερα απο καθε αλλη δημοσια υπηρεσια) και αλλο να μην υπαρχει καθολου! Υπαρχει το οικοδομημα αχρειαστο να ειναι και αν αλλαξει η παγκοσμια πολιτικη σκηνη μπορεις να προσαρμοστεις αμεσα.

Απο την αλλη πες δεν εχεις στρατο. Θα ερθουν και θα σου πουνε, οχι οι λαοι αλλα ανθρωποι που εξυπηρετουν συμφεροντα: ποιος εισαι εσυ ρε φιλε που την εχεις δει τοσο απλας εγω θελω να πουλισω οπλα... Και καπου εκει χανεις την Θρακη. Και μην ρωτισεις το πως. Ακομα και αδερφια να ειναι σημερα οι γειτωνες η κοινη γνωμη αλλαζει πολυ ευκολα με την καταληλη υποκινηση. Ασε που μπορει απλα να βρεθουν σε δυσκολη θεση και να πουν οκ αφου με 0 κοστος μπορουμε να μπουμε στην Ελλαδα γιατι να μην το κανουμε!

Απο την αλλη σημερα εχουμε συμμαχους αυριο μπορει να μην εχουμε. Δεν το ξερεις αυτο. Και για να υπαρξει η συμμαχια πρεπει να εχεις στρατο. Γιατι να συμμαχισει καποιος μαζι σου αν δεν εχεις μια καποια δυναμη να υπερασπιστειτε κοινα συμφεροντα? Σκεψου το ιδιο στον ανθρωπο μεμονωμενα. Πρεπει να μπορεις να στεκεσαι ο ιδιος πρωτα για να υπαρχουν οι συνεργασιες και οι 'βοηθειες'. Αλλιως δεν θα ασχοληθει κανεις μαζι σου.

leav
07-09-2014, 09:19 PM
Αλλο να μην λειτουργει ρολοι (που λειτουργει καλυτερα απο καθε αλλη δημοσια υπηρεσια) και αλλο να μην υπαρχει καθολου! Υπαρχει το οικοδομημα αχρειαστο να ειναι και αν αλλαξει η παγκοσμια πολιτικη σκηνη μπορεις να προσαρμοστεις αμεσα.

Απο την αλλη πες δεν εχεις στρατο. Θα ερθουν και θα σου πουνε, οχι οι λαοι αλλα ανθρωποι που εξυπηρετουν συμφεροντα: ποιος εισαι εσυ ρε φιλε που την εχεις δει τοσο απλας εγω θελω να πουλισω οπλα... Και καπου εκει χανεις την Θρακη. Και μην ρωτισεις το πως. Ακομα και αδερφια να ειναι σημερα οι γειτωνες η κοινη γνωμη αλλαζει πολυ ευκολα με την καταληλη υποκινηση. Ασε που μπορει απλα να βρεθουν σε δυσκολη θεση και να πουν οκ αφου με 0 κοστος μπορουμε να μπουμε στην Ελλαδα γιατι να μην το κανουμε!

Απο την αλλη σημερα εχουμε συμμαχους αυριο μπορει να μην εχουμε. Δεν το ξερεις αυτο. Και για να υπαρξει η συμμαχια πρεπει να εχεις στρατο. Γιατι να συμμαχισει καποιος μαζι σου αν δεν εχεις μια καποια δυναμη να υπερασπιστειτε κοινα συμφεροντα? Σκεψου το ιδιο στον ανθρωπο μεμονωμενα. Πρεπει να μπορεις να στεκεσαι ο ιδιος πρωτα για να υπαρχουν οι συνεργασιες και οι 'βοηθειες'. Αλλιως δεν θα ασχοληθει κανεις μαζι σου.

Μπορει αυριο να μην εχουμε συμμαχους αλλα υπαρχουν κ αλλες πολυ μεγαλες δυναμεις περα της ΕΕ. Θεωρεις οτι η Ρωσσια θα επιτρεψει στην Τουρκια να μπει στην Ελλαδα? Οτι η Κινα δεν θα βοηθησει τη Ρωσσια εστω και υπογειως?
Οτι οι ιδιοι οι Ευρωπαιοι , θα αφησουν τους Τουρκους να παρουν περιοχες και να δωσουν βασεις στους Αμερικανους?
Οτι ολος ο υπολοιπος κοσμος θα κατσει απραγος εαν η ΕΕ κανει κατι προς την Ελλαδα?


Ακου να σου πω, σκεψου τη χωρα σαν ενα πουτανακι. Νταβατζηδες υπαρχουν πολλοι για να σε κανουν κουμμαντο, ποτε δεν μενεις χωρις τη προστασια τους. Αυτο ειμαστε εμεις, πουτανακι του κοσμου.

The_New_Guy
07-09-2014, 09:27 PM
Μπορει αυριο να μην εχουμε συμμαχους αλλα υπαρχουν κ αλλες πολυ μεγαλες δυναμεις περα της ΕΕ. Θεωρεις οτι η Ρωσσια θα επιτρεψει στην Τουρκια να μπει στην Ελλαδα? Οτι η Κινα δεν θα βοηθησει τη Ρωσσια εστω και υπογειως?
Οτι οι ιδιοι οι Ευρωπαιοι , θα αφησουν τους Τουρκους να παρουν περιοχες και να δωσουν βασεις στους Αμερικανους?
Οτι ολος ο υπολοιπος κοσμος θα κατσει απραγος εαν η ΕΕ κανει κατι προς την Ελλαδα?


Ακου να σου πω, σκεψου τη χωρα σαν ενα πουτανακι. Νταβατζηδες υπαρχουν πολλοι για να σε κανουν κουμμαντο, ποτε δεν μενεις χωρις τη προστασια τους. Αυτο ειμαστε εμεις, πουτανακι του κοσμου.

Η αληλοεξαρτηση των κρατων δεν κανει καποιον το πουτανακι του αλλου απαραιτητα. Ουτε η κοινη πολιτικη που ακολουθουμε. Τωρα αυτο ειναι μεγαλη κουβεντα και θα φυγουμε απο το θεμα. Αλλωστε δεν με νοιαζει αυτο το θεμα της 'ιδεας' αλλα το πως μπορει να ζησει ο μεσος ανθρωπος και τι μελλον εχει και αυτος και τα παιδια του. Η αληθεια ειναι οτι ανηκουμε στην δυση. Παραδοσιακα. Καλο ειναι να μην παιζουμε με αυτα τα πραγματα ειδικα τετοιες περιοδους. Δεν ειναι ολα αριθμοι.
Οχι δεν θα κατσει απραγος. Ισα ισα θα το προκαλεσει για να μπορει να επεμβει και να βαλει κι αυτος το χερακι του. Ναι καποιοι το βαζουν ηδη αλλα με την αδεια μας... Δανεικα ζητησαμε γιατι ρημαξαμε την χωρα.

Gate13
07-09-2014, 09:30 PM
Η αληλοεξαρτηση των κρατων δεν κανει καποιον το πουτανακι του αλλου απαραιτητα. Ουτε η κοινη πολιτικη που ακολουθουμε. Τωρα αυτο ειναι μεγαλη κουβεντα και θα φυγουμε απο το θεμα. Η αληθεια ειναι οτι ανηκουμε στην δυση. Παραδοσιακα. Καλο ειναι να μην παιζουμε με αυτα τα πραγματα ειδικα τετοιες περιοδους. Δεν ειναι ολα αριθμοι.
Οχι δεν θα κατσει απραγος. Ισα ισα θα το προκαλεσει για να μπορει να επεμβει και να βαλει κι αυτος το χερακι του. Ναι καποιοι το βαζουν ηδη αλλα με την αδεια μας... Δανεικα ζητησαμε γιατι ρημαξαμε την χωρα.

Δεν ανήκουμε στη Δύση,δεν έχουμε νοοτροπία δυτικών.Στα Βαλκάνια ανήκουμε,όταν το πάρουμε χαμπάρι και κατεβούμε το δυτικό καλάμι,ίσως να γίνουν λίγο καλύτερα τα πράγματα.

leav
07-09-2014, 09:31 PM
Η αληλοεξαρτηση των κρατουν δεν κανει καποιον το πουτανακι του αλλου απαραιτητα. Ουτε η κοινη πολιτικη που ακολουθουμε. Τωρα αυτο ειναι μεγαλη κουβεντα και θα φυγουμε απο το θεμα. Η αληθεια ειναι οτι ανηκουμε στην δυση. Παραδοσιακα. Καλο ειναι να μην παιζουμε με αυτα τα πραγματα ειδικα τετοιες περιοδους. Δεν ειναι ολα αριθμοι.

Αλληλοεξαρτηση? Για ποια εξαρτηση μιλας? Νομιζεις οτι μας εχουν αναγκη? λολ..
Το μονο που ειχαν αναγκη απο εμας ηταν να μη βγουμε απο την ΕΕ γιατι θα ριχναμε το χρηματοπιστωτικο συστημα. Οταν ειπαμε πως δεν βγαινουμε, προετοιμασαν ετσι το εδαφος ωστε ακομη και αν βγουμε δεν θα εχει τοσο μεγαλη επιπτωση σε αυτους. Η μονη "εξαρτηση", συνδεση με τις αλλες χωρες ηταν αυτη παραπανω. Κατα τα αλλα δεν ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Δεν εισαι πουτανακι αυτη τη στιγμη? Εχεις παραδωσει καθαρα την εθνικη κυριαρχια σου.. καθημερινα ξεπουλας δημοσια περιουσια και κινεισαι οχι με βαση κοινης πολιτικης γραμμης-αυτο προυποθετει συμφωνια και των δυο πλευρων- αλλα με βαση τη δικη τους γραμμη. Εαν μας δειξουν κατευθυνση προς το γκρεμο, θα κινηθουμε προς τα εκει.
Δυστυχως αυτο εδειξαν, πεφτουμε αργα αργα αλλα οταν φτασουμε πατο ελπιζω να ξυπνησουμε.

The_New_Guy
07-09-2014, 10:04 PM
Αλληλοεξαρτηση? Για ποια εξαρτηση μιλας? Νομιζεις οτι μας εχουν αναγκη? λολ..
Το μονο που ειχαν αναγκη απο εμας ηταν να μη βγουμε απο την ΕΕ γιατι θα ριχναμε το χρηματοπιστωτικο συστημα. Οταν ειπαμε πως δεν βγαινουμε, προετοιμασαν ετσι το εδαφος ωστε ακομη και αν βγουμε δεν θα εχει τοσο μεγαλη επιπτωση σε αυτους. Η μονη "εξαρτηση", συνδεση με τις αλλες χωρες ηταν αυτη παραπανω. Κατα τα αλλα δεν ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
Δεν εισαι πουτανακι αυτη τη στιγμη? Εχεις παραδωσει καθαρα την εθνικη κυριαρχια σου.. καθημερινα ξεπουλας δημοσια περιουσια και κινεισαι οχι με βαση κοινης πολιτικης γραμμης-αυτο προυποθετει συμφωνια και των δυο πλευρων- αλλα με βαση τη δικη τους γραμμη. Εαν μας δειξουν κατευθυνση προς το γκρεμο, θα κινηθουμε προς τα εκει.
Δυστυχως αυτο εδειξαν, πεφτουμε αργα αργα αλλα οταν φτασουμε πατο ελπιζω να ξυπνησουμε.

Mα δεν μιλαω για την κριση μιλαω γενικοτερα για συμμαχιες. Προφανως και κανουμε οτι μας λενε οι δανειστες. Δικια μας η ευθυνη και βρεθηκαμε χωρις επιλογες. Οσο και να θελω να μπορω να πω να τους στειλουμε σπιτι και να σκισουμε μνημονια αυτο οποιος το κανει θα ειναι τρελλος. Αυτο που εγινε στην Ελλαδα απο το 2000 μεχρυ το 2009 δεν εχει ξαναγινει ιστορικα σε καμια χωρα και ποτε. Και ο λογος ειναι το νομισμα και το οτι αυτοι που περνουν δυσκολες αποφασεις ζητανε την ψηφο μας.

Momergil
07-09-2014, 10:07 PM
Mα δεν μιλαω για την κριση μιλαω γενικοτερα για συμμαχιες. Προφανως και κανουμε οτι μας λενε οι δανειστες. Δικια μας η ευθυνη και βρεθηκαμε χωρις επιλογες. Οσο και να θελω να μπορω να πω να τους στειλουμε σπιτι και να σκισουμε μνημονια αυτο οποιος το κανει θα ειναι τρελλος. Αυτο που εγινε στην Ελλαδα απο το 2000 μεχρυ το 2009 δεν εχει ξαναγινει ιστορικα σε καμια χωρα και ποτε. Και ο λογος ειναι το νομισμα και το οτι αυτοι που περνουν δυσκολες αποφασεις ζητανε την ψηφο μας.

βσκ μαλακια ειπες :P

leav
07-09-2014, 10:12 PM
Mα δεν μιλαω για την κριση μιλαω γενικοτερα για συμμαχιες. Προφανως και κανουμε οτι μας λενε οι δανειστες. Δικια μας η ευθυνη και βρεθηκαμε χωρις επιλογες. Οσο και να θελω να μπορω να πω να τους στειλουμε σπιτι και να σκισουμε μνημονια αυτο οποιος το κανει θα ειναι τρελλος. Αυτο που εγινε στην Ελλαδα απο το 2000 μεχρυ το 2009 δεν εχει ξαναγινει ιστορικα σε καμια χωρα και ποτε. Και ο λογος ειναι το νομισμα και το οτι αυτοι που περνουν δυσκολες αποφασεις ζητανε την ψηφο μας.
Eσυ μιλησες για αλληλεξαρτηση? Που βρισκεται σε αυτο που εγραψες παραπανω?

Επισης μια χαρα εχει ξανασυμβει κ σε αλλες χωρες εκτος της Ελλαδας και ακομη γινεται..

The_New_Guy
07-09-2014, 10:16 PM
Eσυ μιλησες για αλληλεξαρτηση? Που βρισκεται σε αυτο που εγραψες παραπανω?

Επισης μια χαρα εχει ξανασυμβει κ σε αλλες χωρες εκτος της Ελλαδας και ακομη γινεται..

Για τον στρατο μιλουσαμε. Δες το αλλιως. Χρεωκοπισαμε και μας γαμαει η ΕΕ. Αν δεν ειχαμε στρατο το ιδιο θα γινοταν. Σε ποιες χωρες και τι καταληξη ειχαν? Δεν εχει ξανασυμβει πουθενα. Αν η Ελλαδα βρισκοταν στην κατασταση της Αργεντινης οταν χρεωκοπισε δεν θα γινοταν καν μεγαλο θεμα. Τα νουμερα ειναι εξωπραγματικα.

The_New_Guy
07-09-2014, 10:16 PM
βσκ μαλακια ειπες :P

Ε δεν λες τι μαλακια ειπα ομως.

Gate13
07-09-2014, 10:19 PM
Για τον στρατο μιλουσαμε. Δες το αλλιως. Χρεωκοπισαμε και μας γαμαει η ΕΕ. Αν δεν ειχαμε στρατο το ιδιο θα γινοταν. Σε ποιες χωρες και τι καταληξη ειχαν? Δεν εχει ξανασυμβει πουθενα. Αν η Ελλαδα βρισκοταν στην κατασταση της Αργεντινης οταν χρεωκοπισε δεν θα γινοταν καν μεγαλο θεμα. Τα νουμερα ειναι εξωπραγματικα.

Είμαστε μια μικρή χώρα και μετά την Αμερική είμαστε αυτοί που ξοδεύουμε το μεγαλύτερο ποσοστό για το στρατό από το ΑΕΠ της χώρας.Έχουμε περισσότερο στρατιωτικό εξοπλισμό από τη μισή Ευρώπη.Το να μειώσουμε τις δαπάνες για το στρατό κάπου στο 30-50% για 10 χρόνια δεν θα πάθουμε και τίποτα.

Momergil
07-09-2014, 10:25 PM
Ε δεν λες τι μαλακια ειπα ομως.


Οσο και να θελω να μπορω να πω να τους στειλουμε σπιτι και να σκισουμε μνημονια αυτο οποιος το κανει θα ειναι τρελλος.

δλδ να λεμε και ευχαριστω που μας εχουν κανει ετσι ? lol
φυσικα και πρεπει να τους στειλουμε στο διαολο,δεν ξερω αν οντως θα αλλαξει προς το καλυτερο αλλα χειροτερα σε λιγο δεν θα χει.Βασικα στα λενε και οι αλλοι χοντροι πιο πανω-κατω xD

leav
07-09-2014, 10:26 PM
Για τον στρατο μιλουσαμε. Δες το αλλιως. Χρεωκοπισαμε και μας γαμαει η ΕΕ. Αν δεν ειχαμε στρατο το ιδιο θα γινοταν. Σε ποιες χωρες και τι καταληξη ειχαν? Δεν εχει ξανασυμβει πουθενα. Αν η Ελλαδα βρισκοταν στην κατασταση της Αργεντινης οταν χρεωκοπισε δεν θα γινοταν καν μεγαλο θεμα. Τα νουμερα ειναι εξωπραγματικα.

Δηλαδη θεωρεις πως θα βρισκομασταν στο ιδιο επιπεδο εαν διναμε τα ΔΙΣ στην παιδεια και την υγεια αντι για το στρατο? λολεδ ρε

LiveTrue-
07-09-2014, 10:35 PM
Γνωμη μου ο στρατος ειναι gtp και αφηστε τον σοτι και τον καθε σοτι να νομιζει πως αν γινει πολεμος θα παιχτει με οπλα ... Για μενα αυτο που καθε αντρας πρπ να παει στρατο ειναι λαθος ειναι τζαμπα λευτα η τουλαχιστον να μειωσουν τη θητεια ειναι πολλοι στρατιωτικοι που τρωνε τζαμπα λευτα γιατι να τρωνε και ποσες χιλιαδες καθε χρονο που πανε υποχρεωτικα στρατο και η τουρκια για να θελει να κανει πολεμο την συμφερει μονο εαν η ελλαδα βγει απο την Ε.Ε εαν μπει στην ελλαδα ενω η χωρα ειναι στην Ε.Ε θα γυρισουν να την φανε ολοι και οχι επδ θα λυπηθουν την Ελλαδα απλα ειναι νομος...

Υ.Γ ΚΑΤΙ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ , ΜΑΓΚΕΣ ΕΧΟΥΜΕ HAYATE ARMY MHN ΦΟΒΑΣΤΕ.

Momergil
07-09-2014, 10:39 PM
Γνωμη μου ο στρατος ειναι gtp και αφηστε τον σοτι και τον καθε σοτι να νομιζει πως αν γινει πολεμος θα παιχτει με οπλα ... Για μενα αυτο που καθε αντρας πρπ να παει στρατο ειναι λαθος ειναι τζαμπα λευτα η τουλαχιστον να μειωσουν τη θητεια ειναι πολλοι στρατιωτικοι που τρωνε τζαμπα λευτα γιατι να τρωνε και ποσες χιλιαδες καθε χρονο που πανε υποχρεωτικα στρατο και η τουρκια για να θελει να κανει πολεμο την συμφερει μονο εαν η ελλαδα βγει απο την Ε.Ε εαν μπει στην ελλαδα ενω η χωρα ειναι στην Ε.Ε θα γυρισουν να την φανε ολοι και οχι επδ θα λυπηθουν την Ελλαδα απλα ειναι νομος...

Υ.Γ ΚΑΤΙ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ , ΜΑΓΚΕΣ ΕΧΟΥΜΕ HAYATE ARMY MHN ΦΟΒΑΣΤΕ.

τζαμπα λεφτα ειναι σε παρα πολλες δουλειες φιλε μπουκαλιζ οχι μονο εκει,το θεμα ειναι οτι ενω σιγουρα υπαρχουν ικανα στελεχη το αμεσω προβλημα μας δεν ειναι ο στρατος ειναι Αλλα.

The_New_Guy
07-09-2014, 10:40 PM
Είμαστε μια μικρή χώρα και μετά την Αμερική είμαστε αυτοί που ξοδεύουμε το μεγαλύτερο ποσοστό για το στρατό από το ΑΕΠ της χώρας.Έχουμε περισσότερο στρατιωτικό εξοπλισμό από τη μισή Ευρώπη.Το να μειώσουμε τις δαπάνες για το στρατό κάπου στο 30-50% για 10 χρόνια δεν θα πάθουμε και τίποτα.

Γενικη κουβεντα κανω. Σε αυτη την περιπτωση φυσικα και μπορουν να μειωθουν οι δαπανες και κατι που επρεπε να γινει εδω και καιρο να γινεται ελενχος στο τι ξοδευουν. Γιατι εχουν τσεπωσει και πολλα. Γενικα λεω οτι πρεπει να υπαρχει στρατος. Οχι να ειμαστε και Β.Κορεα.

LiveTrue-
07-09-2014, 10:43 PM
τζαμπα λεφτα ειναι σε παρα πολλες δουλειες φιλε μπουκαλιζ οχι μονο εκει,το θεμα ειναι οτι ενω σιγουρα υπαρχουν ικανα στελεχη το αμεσω προβλημα μας δεν ειναι ο στρατος ειναι Αλλα.

τι εννοεις σε αλλες δουλειες; ο στρατος ξοδευει παρα πολλα λευτα που στην ουσια πανε χαμενα

Momergil
07-09-2014, 10:48 PM
τι εννοεις σε αλλες δουλειες; ο στρατος ξοδευει παρα πολλα λευτα που στην ουσια πανε χαμενα

λες οι στρατιωτικοι τρωνε τσαμπα λεφτα ενω τα οπλα που αγοραζες-συντηρεις ειναι τα δισεκατομυρια αλλα και παλι σαν στρατιωτικοι λες τρωνε τσαμπα λεφτα και εκει σου απαντω πως αυτο γινεται σε παρα πολλες δουλειες.

The_New_Guy
07-09-2014, 10:50 PM
Δηλαδη θεωρεις πως θα βρισκομασταν στο ιδιο επιπεδο εαν διναμε τα ΔΙΣ στην παιδεια και την υγεια αντι για το στρατο? λολεδ ρε

Αν πιστευεις πως βαζω την παιδεια χαμηλα δεν με ξερεις καθολου. Απλα λεω πως πρεπει να υπαρχει μια οργανωση στην εθνικη αμυνα για τους λογους που ειπα παραπανω. Ολα χρειαζονται. Η παιδεια τωρα ειναι υπερβολικα πολυπλοκο θεμα. Μας εδωσαν δημοσια εκπαιδευση. Μας εδωσαν δικαιωματα. Και τι δεν μας εχουνε δωσει και τα ξεφτιλισαμε και τα υποβαθμισαμε.
Η παιδεια ξεκιναει απο το σπιτι και απο την δημιουργεια της ικανοτητας να κρινει και οχι να παπαγαλιζει οτι ακουει. Η γνωμη μου δεν θα σου αρεσει καθολου πανω στο θεμα. Και δυστιχως οι 8 στους 10 ειναι ζωα που κατηγορουνε αυτα που ειχαμε η ακομα και ριχνουν ευθυνη για την σημερινη κατασταση της χωρας σε τετοιες πολιτικες. Μην ανοιξουμε αυτο το θεμα ειναι τεραστια κουβεντα. Φυσικα και η παιδεια ειναι παρα πολυ σοβαρο θεμα. Αλλα μια κοινωνια χρειαζεται απ ολα. Αυτο που θα επρεπε να μας απασχολει ειναι ο τροπος λειτουργειας και οχι μονο ποσα χρηματα διαθετουμε. Ειδα και οταν ειχαμε τι τα καναμε. Ισως με λιγοτερα να αλλαξουν τα πραγματα και να μην γινονται ολα επιφανειακα αρκει να γεμιζουν οι κοιλιες.

Gate13
07-09-2014, 10:50 PM
Υ.Γ ΚΑΤΙ ΕΙΔΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ

Έχουν και ειδικές δυνάμεις οι αεκτζήδες-παοκτζήδες?

ec1ler.
07-09-2014, 10:52 PM
Τι κάνετε ρε μαλάκες είστε σοβαροί;;; κάθεστε και σκοτώνεστε για μια αηδία;; αν είναι δυνατόν ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ άλλοι φτάσατε 30 χρονών και άλλοι 40 και κλαψουρίζετε σαν τα μωρά... ΞΥΠΝΑΤΕ η ουσία της ζωής δεν είναι εδώ είναι στους φίλους οικογένεια στην κοπέλα αλλά όχι σε αυτήν την αηδία εδώ

Gate13
07-09-2014, 10:53 PM
Τι κάνετε ρε μαλάκες είστε σοβαροί;;; κάθεστε και σκοτώνεστε για μια αηδία;; αν είναι δυνατόν ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ άλλοι φτάσατε 30 χρονών και άλλοι 40 και κλαψουρίζετε σαν τα μωρά... ΞΥΠΝΑΤΕ η ουσία της ζωής δεν είναι εδώ είναι στους φίλους οικογένεια στην κοπέλα αλλά όχι σε αυτήν την αηδία εδώ

Η ουσία της ζωής είναι να σταματήσεις να έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου.

LiveTrue-
07-09-2014, 10:54 PM
λες οι στρατιωτικοι τρωνε τσαμπα λεφτα ενω τα οπλα που αγοραζες-συντηρεις ειναι τα δισεκατομυρια αλλα και παλι σαν στρατιωτικοι λες τρωνε τσαμπα λεφτα και εκει σου απαντω πως αυτο γινεται σε παρα πολλες δουλειες.

ρε νοομπα οταν μιλαω για στρατιωτικους αναφερομαι και στα οπλα αγοραζεις/συντηρεις και περιμενω να μου πεις μια δουλεια που πιστευεις οτι ξοδευει πιο πολλα απο στρατο στο τζαμπα

Momergil
07-09-2014, 10:55 PM
Η ουσία της ζωής είναι να σταματήσεις να έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου.

φταιω να ποσταρω φωτο απο ενα γκομενακι που χτυπησε ο κωστακης να σπασεις το pc..Σεβασμος στον μετρ.

The_New_Guy
07-09-2014, 10:56 PM
δλδ να λεμε και ευχαριστω που μας εχουν κανει ετσι ? lol
φυσικα και πρεπει να τους στειλουμε στο διαολο,δεν ξερω αν οντως θα αλλαξει προς το καλυτερο αλλα χειροτερα σε λιγο δεν θα χει.Βασικα στα λενε και οι αλλοι χοντροι πιο πανω-κατω xD

Τι μου λενε εχω ασχολιθει με το θεμα γιατι ειναι ο τομεας μου. Δεν μας εκαναν ετσι εμεις γιναμε ετσι. Ναι φταιει που μπηκαμε στο Ευρω αρχικα σε συνδιασμο με την πολιτη "αραξε τωρα φαε και βλεπουμε τι κανουμε μετα". Κανενας δανειστης δεν σου φταιει οταν παρακαλας να σου δωσουν χρηματα και σου ζητανε για να στα δωσουν αμεσα να διωρθωσεις την οικονομια της χωρας. Στο χερι μας ειναι απο κει και περα να αλλαξουμε την χωρα και το αυριο μπορει να ειναι καλυτερο απο το χθες. Η σοσιαλιστικη ιδεα του 80 δεν προκειται να εφαρμοστει ποτε οπως λεω και στον leav εμμεσως πανω γιατι δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι φτιαγμενοι για να εχουν δικαιωματα και το εχουμε αποδειξει αυτο σαν λαος. Να σου πω το πιο απλο παραδειγμα. Ειμαι σε μια δουλεια και λεει ο εργοδοτης καφες στα εξοδα του μαγαζιου. Τηλεφωνα στα εξοδα του μαγαζιου. Η το εκτιμανε ολοι αυτο και παραμενει η οι 4 στους 5 αρχιζουν και το γαμανε στα τηλεφονα κανοντας τρελλους λογαριασμους και βαζουν εξοδα καφε 10Ε και στα κοβουν ολα.

Gate13
07-09-2014, 10:57 PM
φταιω να ποσταρω φωτο απο ενα γκομενακι που χτυπησε ο κωστακης να σπασεις το pc..Σεβασμος στον μετρ.

Δεν με ενδιαφέρει και να χτύπησε το κεφάλι του στον τοίχο.

ec1ler.
07-09-2014, 10:58 PM
Η ουσία της ζωής είναι να σταματήσεις να έχεις μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου.

Εσύ τσακαλάκο κόψε τις ειρωνίες και για μια γαμημένη φορά μίλα ώριμα σαν άνθρωπος!

ec1ler.
07-09-2014, 10:59 PM
φταιω να ποσταρω φωτο απο ενα γκομενακι που χτυπησε ο κωστακης να σπασεις το pc..Σεβασμος στον μετρ.

χαχαχα Πού σε χαμένος ρε τρελαμένε;

Momergil
07-09-2014, 10:59 PM
Δεν με ενδιαφέρει και να χτύπησε το κεφάλι του στον τοίχο.

το πανω η το κατω ? αχαχαχαχ just trolling mate!


χαχαχα Πού σε χαμένος ρε τρελαμένε;

που να μαι ρε ελεοπεδο εδω πηζω real life ο φιλος μου ο μαξ τι κανει ? ακομα λουζει?

Gate13
07-09-2014, 11:00 PM
Εσύ τσακαλάκο κόψε τις ειρωνίες και για μια γαμημένη φορά μίλα ώριμα σαν άνθρωπος!

Θα σου μιλήσω ώριμα,όταν δω ώριμο post.Από τη στιγμή που ανήκεις στο είδος των καραγκιόζηδων,σου απαντάω αναλόγως.Βλέπεις εδώ τα παλικάρια χύνουν ιδρώτα μπας και γράψουν κάτι σωστό για τα πολιτικά που δεν ξέρουν και πετάγεσαι και λες τη μαλακία σου.Και θες και να σου απαντήσω σοβαρά?plz bro

LiveTrue-
07-09-2014, 11:01 PM
Τι μου λενε εχω ασχολιθει με το θεμα γιατι ειναι ο τομεας μου. Δεν μας εκαναν ετσι εμεις γιναμε ετσι. Ναι φταιει που μπηκαμε στο Ευρω αρχικα σε συνδιασμο με την πολιτη "αραξε τωρα φαε και βλεπουμε τι κανουμε μετα". Κανενας δανειστης δεν σου φταιει οταν παρακαλας να σου δωσουν χρηματα και σου ζητανε για να στα δωσουν αμεσα να διωρθωσεις την οικονομια της χωρας. Στο χερι μας ειναι απο κει και περα να αλλαξουμε την χωρα και το αυριο μπορει να ειναι καλυτερο απο το χθες. Η σοσιαλιστικη ιδεα του 80 δεν προκειται να εφαρμοστει ποτε οπως λεω και στον leav εμμεσως πανω γιατι δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι φτιαγμενοι για να εχουν δικαιωματα και το εχουμε αποδειξει αυτο σαν λαος. Να σου πω το πιο απλο παραδειγμα. Ειμαι σε μια δουλεια και λεει ο εργοδοτης καφες στα εξοδα του μαγαζιου. Τηλεφωνα στα εξοδα του μαγαζιου. Η το εκτιμανε ολοι αυτο και παραμενει η οι 4 στους 5 αρχιζουν και το γαμανε στα τηλεφονα κανοντας τρελλους λογαριασμους και βαζουν εξοδα καφε 10Ε και στα κοβουν ολα.

δεν ειναι λαθος που μπηκαμε στο ευρω απλα εγιναν λαθος αποφασεις απο τους πολιτικους που επερναν εντολες απο ανωτερα κεφαλια για να ριξουν την ελλαδα

ec1ler.
07-09-2014, 11:02 PM
Θα σου μιλήσω ώριμα,όταν δω ώριμο post.Από τη στιγμή που ανήκεις στο είδος των καραγκιόζηδων,σου απαντάω αναλόγως.Βλέπεις εδώ τα παλικάρια χύνουν ιδρώτα μπας και γράψουν κάτι σωστό για τα πολιτικά που δεν ξέρουν και πετάγεσαι και λες τη μαλακία σου.Και θες και να σου απαντήσω σοβαρά?plz bro




1ο bro θα πεις κάποιο φιλαράκι σου...2ο προσοχή πως μιλάς σε εμένα γιατί δεν είμαστε ίσα και όμοια..επίσης δεν θέλω να ξεκινήσω κάποια λογομαχία τώρα γίνεται κατανοητό αυτό η να το ζωγραφίσω;

Momergil
07-09-2014, 11:04 PM
Τι μου λενε εχω ασχολιθει με το θεμα γιατι ειναι ο τομεας μου. Δεν μας εκαναν ετσι εμεις γιναμε ετσι. Ναι φταιει που μπηκαμε στο Ευρω αρχικα σε συνδιασμο με την πολιτη "αραξε τωρα φαε και βλεπουμε τι κανουμε μετα". Κανενας δανειστης δεν σου φταιει οταν παρακαλας να σου δωσουν χρηματα και σου ζητανε για να στα δωσουν αμεσα να διωρθωσεις την οικονομια της χωρας. Στο χερι μας ειναι απο κει και περα να αλλαξουμε την χωρα και το αυριο μπορει να ειναι καλυτερο απο το χθες. Η σοσιαλιστικη ιδεα του 80 δεν προκειται να εφαρμοστει ποτε οπως λεω και στον leav εμμεσως πανω γιατι δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι φτιαγμενοι για να εχουν δικαιωματα και το εχουμε αποδειξει αυτο σαν λαος. Να σου πω το πιο απλο παραδειγμα. Ειμαι σε μια δουλεια και λεει ο εργοδοτης καφες στα εξοδα του μαγαζιου. Τηλεφωνα στα εξοδα του μαγαζιου. Η το εκτιμανε ολοι αυτο και παραμενει η οι 4 στους 5 αρχιζουν και το γαμανε στα τηλεφονα κανοντας τρελλους λογαριασμους και βαζουν εξοδα καφε 10Ε και στα κοβουν ολα.
μα ρε μλκ νομιζεις θα σε αφησουν να γινεις κρατος σοβαρο στυλ σουηδια-ελβετια-νορβηγια ever ? ετσι σε θελουν γτ ετσι συμφερει.
οσο για τον σοσιαλισμο τα λεγαμε ωρες και στο irc...Ο σοσιαλισμος ειναι μια παγιδα για να κανει τους πλουσιους,πλουσιοτερους και τους κακομοιριδες να τους κραταει απο τα @@ μην τυχον και ξυπνησουν και δεν χρειαζεται να αλλαξει το συστημα αφου αυτος ηταν ο σκοπος του πετυχημενο ειναι..ΟΧΙ για μας ομως..
Το οτι ομως φταιει ο λαος για ολα και μονον αυτος ειναι λαθος ειναι πολλοι που ποτε δεν ψηφισαν κομμα εξουσιας ουτε ποτε εβαλαν βυσμα για τπτ οποτε δεν στεκει..Φταιω στο οτι δεν εχω βγει στους δρομους ακομα να φωναξω y εκει παω πασο.

Rock_N_Troll
07-09-2014, 11:04 PM
Ο στρατός στην Ελλάδα υπάρχει ΚΥΡΙΩΣ για να συντηρεί μικρές κοινωνίες π.χ. Πλάτη Έβρου,Ορμένιο κτλ, για να μειώνει τους δείκτες ανεργίας, για να δικαιολογεί τα ΤΡΕΛΑ ποσά για εξοπλισμούς. Και ναι, τα περισσότερα στελέχη εκπαιδεύονται με την νοοτροπία ότι ανά πάσα στιγμή μπορεί να γίνει πόλεμος γιατί κατά αυτόν τον τρόπο εκπαιδεύονται οι στρατιωτικοί και σε άλλες χώρες. Δεν γίνεται να λαμβάνεις στρατιωτική εκπαίδευση και να προσπαθείς να πειθαρχήσεις σε εντολές άμα σου λένε ότι στο μέλλον θα πίνεις ήσυχος τον καφέ σου. Και ΦΥΣΙΚΑ ακούγεται αστείο το 2014 να μιλάμε για μάχες με g3,όλμους κτλ. όταν τα πάντα γίνονται με το πάτημα ενός κουμπιού ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. Μια χώρα καταλαμβάνεται από στρατό ξηράς ΜΟΝΟ, πρόσφατα παραδείγματα της Γιουγκοσλαβίας,Ιράκ,Αφγανι στάν. Όσο και να την βομβαρδίσεις άμα δεν μπει το πεζικό δεν μπορείς να πεις ότι τελείωσε ο πόλεμος.Αυτά περί στρατού...

leav
07-09-2014, 11:07 PM
Αν πιστευεις πως βαζω την παιδεια χαμηλα δεν με ξερεις καθολου. Απλα λεω πως πρεπει να υπαρχει μια οργανωση στην εθνικη αμυνα για τους λογους που ειπα παραπανω. Ολα χρειαζονται. Η παιδεια τωρα ειναι υπερβολικα πολυπλοκο θεμα. Μας εδωσαν δημοσια εκπαιδευση. Μας εδωσαν δικαιωματα. Και τι δεν μας εχουνε δωσει και τα ξεφτιλισαμε και τα υποβαθμισαμε.
Η παιδεια ξεκιναει απο το σπιτι και απο την δημιουργεια της ικανοτητας να κρινει και οχι να παπαγαλιζει οτι ακουει. Η γνωμη μου δεν θα σου αρεσει καθολου πανω στο θεμα. Και δυστιχως οι 8 στους 10 ειναι ζωα που κατηγορουνε αυτα που ειχαμε η ακομα και ριχνουν ευθυνη για την σημερινη κατασταση της χωρας σε τετοιες πολιτικες. Μην ανοιξουμε αυτο το θεμα ειναι τεραστια κουβεντα. Φυσικα και η παιδεια ειναι παρα πολυ σοβαρο θεμα. Αλλα μια κοινωνια χρειαζεται απ ολα. Αυτο που θα επρεπε να μας απασχολει ειναι ο τροπος λειτουργειας και οχι μονο ποσα χρηματα διαθετουμε. Ειδα και οταν ειχαμε τι τα καναμε. Ισως με λιγοτερα να αλλαξουν τα πραγματα και να μην γινονται ολα επιφανειακα αρκει να γεμιζουν οι κοιλιες.
Πως ξεκιναει η παιδεια απο το σπιτι ενω οι γονεις ειναι αμορφωτοι? Η παιδεια ξεκιναει ως ερεθισμα στο σχολειο και μετα το αναλαμβανει το καθε ατομο.
Θες να διαβασεις; το κανεις αλλα πρεπει πρωτα να σου δωθει το σωστο ερεθισμα. Εδω μπαινει ο ρολος του δασκαλου/καθηγητη. Πως ο δασκαλος θα δωσει αυτο το ερεθισμα ενω πηγε στο πανεπιστημιο μονο κ μονο για να παρει μια δουλεια στο δημοσιο κ να παιρνει λεφτα χωρις κανεναν ελεγχο;
Δεν ειπα οτι εμεις δεν φταιμε για τον εξεφτελισμο της παιδειας αλλα βλεπεις οτι τα σχολεια εχουν τρομερες ελλειψεις. Δεν εχουν γραφικες υλες, υπολογιστες, βιβλιοθηκες, ιντερνετ, καταλληλους εκπαιδευτικους χωρους, σωστο προγραμμα διδασκαλιας, καθηγητες για ολα τα μαθηματα, βιβλια για υποχρεωτικα μαθηματα και αλλα πολλα που τωρα λογω διαβασματος δεν θελω να κατσω να σκεφτω.
Εαν ειχαμε σωστες υποδομες και τους καταλληλους καθηγητες, ισως η Ελλαδα να μην ηταν σε αυτη τη θεση.

Gate13
07-09-2014, 11:07 PM
1ο bro θα πεις κάποιο φιλαράκι σου...2ο προσοχή πως μιλάς σε εμένα γιατί δεν είμαστε ίσα και όμοια..επίσης δεν θέλω να ξεκινήσω κάποια λογομαχία τώρα γίνεται κατανοητό αυτό η να το ζωγραφίσω;

Προφανώς και δεν είμαστε ίσα και όμοια.Εσύ νομίζεις ότι είσαι συνδυασμός Steven Hawking και Dan Bilzerian,ενώ είσαι σκουπιδάκι.Ούτε εγώ θέλω cockfight,γι'αυτό σταμάτα να μιλάς.

ec1ler.
07-09-2014, 11:09 PM
το πανω η το κατω ? αχαχαχαχ just trolling mate!



που να μαι ρε ελεοπεδο εδω πηζω real life ο φιλος μου ο μαξ τι κανει ? ακομα λουζει?



δε ξέρω φίλε εδώ με την δουλεία έχω πήξει ρε...6 μέρες σερί νύχτα με έχουν και είμαι στα ψυλοχαμένα!!

ec1ler.
07-09-2014, 11:10 PM
Προφανώς και δεν είμαστε ίσα και όμοια.Εσύ νομίζεις ότι είσαι συνδυασμός Steven Hawking και Dan Bilzerian,ενώ είσαι σκουπιδάκι.Ούτε εγώ θέλω cockfight,γι'αυτό σταμάτα να μιλάς.


χααχαχαχα εγώ ξέρω ακριβώς τι είμαι και τι όχι...Κοιτάω να κάνω την δουλίτσα μου ήσυχα και ωραία και να μην ενοχλώ κανέναν εδώ και πάνω απο 2 μήνες δεν έχω λογομαχήσει με κανέναν και ούτε θέλω να αρχίσω τώρα για αυτό ρούφα το αυγό σου μπουλούκο για να σταματήσει η κουβέντα εδώ!

Momergil
07-09-2014, 11:10 PM
Ο στρατός στην Ελλάδα υπάρχει ΚΥΡΙΩΣ για να συντηρεί μικρές κοινωνίες π.χ. Πλάτη Έβρου,Ορμένιο κτλ, για να μειώνει τους δείκτες ανεργίας, για να δικαιολογεί τα ΤΡΕΛΑ ποσά για εξοπλισμούς. Και ναι, τα περισσότερα στελέχη εκπαιδεύονται με την νοοτροπία ότι ανά πάσα στιγμή μπορεί να γίνει πόλεμος γιατί κατά αυτόν τον τρόπο εκπαιδεύονται οι στρατιωτικοί και σε άλλες χώρες. Δεν γίνεται να λαμβάνεις στρατιωτική εκπαίδευση και να προσπαθείς να πειθαρχήσεις σε εντολές άμα σου λένε ότι στο μέλλον θα πίνεις ήσυχος τον καφέ σου. Και ΦΥΣΙΚΑ ακούγεται αστείο το 2014 να μιλάμε για μάχες με g3,όλμους κτλ. όταν τα πάντα γίνονται με το πάτημα ενός κουμπιού ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ. Μια χώρα καταλαμβάνεται από στρατό ξηράς ΜΟΝΟ, πρόσφατα παραδείγματα της Γιουγκοσλαβίας,Ιράκ,Αφγανι στάν. Όσο και να την βομβαρδίσεις άμα δεν μπει το πεζικό δεν μπορείς να πεις ότι τελείωσε ο πόλεμος.Αυτά περί στρατού...

το ξερεις οτι ο τουρκος εχει 600κ στρατο(και ολο και ανεβαινει σε οπλα-πυραυλους κτλπ) και εμεις καπου 90κ(και ολο και πεφτουμε)?

LiveTrue-
07-09-2014, 11:12 PM
χααχαχαχα εγώ ξέρω ακριβώς τι είμαι και τι όχι...Κοιτάω να κάνω την δουλίτσα μου ήσυχα και ωραία και να μην ενοχλώ κανέναν εδώ και πάνω απο 2 μήνες δεν έχω λογομαχήσει με κανέναν και ούτε θέλω να αρχίσω τώρα για αυτό ρούφα το αυγό σου μπουλούκο για να σταματήσει η κουβέντα εδώ!

κωστακη το ice bucket challenge σου ηταν το χειροτερο που εχω δει χωρις παρεξηγηση

Gate13
07-09-2014, 11:14 PM
Πως ξεκιναει η παιδεια απο το σπιτι ενω οι γονεις ειναι αμορφωτοι? Η παιδεια ξεκιναει ως ερεθισμα στο σχολειο και μετα το αναλαμβανει το καθε ατομο.
Θες να διαβασεις; το κανεις αλλα πρεπει πρωτα να σου δωθει το σωστο ερεθισμα. Εδω μπαινει ο ρολος του δασκαλου/καθηγητη. Πως ο δασκαλος θα δωσει αυτο το ερεθισμα ενω πηγε στο πανεπιστημιο μονο κ μονο για να παρει μια δουλεια στο δημοσιο κ να παιρνει λεφτα χωρις κανεναν ελεγχο;
Δεν ειπα οτι εμεις δεν φταιμε για τον εξεφτελισμο της παιδειας αλλα βλεπεις οτι τα σχολεια εχουν τρομερες ελλειψεις. Δεν εχουν γραφικες υλες, υπολογιστες, βιβλιοθηκες, ιντερνετ, καταλληλους εκπαιδευτικους χωρους, σωστο προγραμμα διδασκαλιας, καθηγητες για ολα τα μαθηματα, βιβλια για υποχρεωτικα μαθηματα και αλλα πολλα που τωρα λογω διαβασματος δεν θελω να κατσω να σκεφτω.
Εαν ειχαμε σωστες υποδομες και τους καταλληλους καθηγητες, ισως η Ελλαδα να μην ηταν σε αυτη τη θεση.

Δεν πρόκειται να αλλάξει αυτό,όσο και να κλαίτε.Τα σχολεία θα παραμείνουν σε χουντικές πολυκατοικίες που και μόνο που το βλέπεις δεν θες να μπεις μέσα,με κακούς καθηγητές που το μόνο που νοιάζονται είναι να παραδώσουν την ύλη.Όλοι μας θυμόμαστε 2-3 καθηγητές που ήταν καλοί και τους γουστάραμε και 15 που θέλαμε να τους φτύσουμε στα μούτρα.

ΡεμαλάκαΘάνοακόμαδιαβάζει ςρεφοίλαι,τισκατάσταμάταθ πάθειςτίποτα.

ec1ler.
07-09-2014, 11:14 PM
κωστακη το ice bucket challenge σου ηταν το χειροτερο που εχω δει χωρις παρεξηγηση

πού το είδες;;; και δεν ήθελα να κάνω κιόλας απλά είχαμε ice bucket challenge Party στο μαγαζί και έπρεπε

Gate13
07-09-2014, 11:15 PM
χααχαχαχα εγώ ξέρω ακριβώς τι είμαι και τι όχι...Κοιτάω να κάνω την δουλίτσα μου ήσυχα και ωραία και να μην ενοχλώ κανέναν εδώ και πάνω απο 2 μήνες δεν έχω λογομαχήσει με κανέναν και ούτε θέλω να αρχίσω τώρα για αυτό ρούφα το αυγό σου μπουλούκο για να σταματήσει η κουβέντα εδώ!

Για πες μου πως το τρως το αυγό,μελάτο ή το κάνεις σφιχτό για να το βάλεις στον κώλο σου?

LiveTrue-
07-09-2014, 11:16 PM
πού το είδες;;; και δεν ήθελα να κάνω κιόλας απλά είχαμε ice bucket challenge Party στο μαγαζί και έπρεπε

fb μου θυμησε τα μικρα που κανουν και το ποσταρουν φιμπι

The_New_Guy
07-09-2014, 11:36 PM
το ξερεις οτι ο τουρκος εχει 600κ στρατο(και ολο και ανεβαινει σε οπλα-πυραυλους κτλπ) και εμεις καπου 90κ(και ολο και πεφτουμε)?

Δεν ειμαστε μονο εμεις και η Τουρκια στον πλανητη. Και ο 1.90 δεν θα τα βαλει με τον 1.60 αν και τον εχει που λεει ο λογος για να μην φαει κι αυτος καμια αδεσποτη.

ec1ler.
07-09-2014, 11:37 PM
Για πες μου πως το τρως το αυγό,μελάτο ή το κάνεις σφιχτό για να το βάλεις στον κώλο σου?


Τώρα αμα σε πώ ρώτα κάποιο δικό σου άτομο θα φταίω??? αλλά συγκρατούμε κρατάω απόσταση και σου λέω τράβα μέχρι την γωνία να δεις αν έρχομαι!


fb μου θυμησε τα μικρα που κανουν και το ποσταρουν φιμπι

χαχαχααχ στο event το έβαλα ρε....

The_New_Guy
07-09-2014, 11:43 PM
Πως ξεκιναει η παιδεια απο το σπιτι ενω οι γονεις ειναι αμορφωτοι? Η παιδεια ξεκιναει ως ερεθισμα στο σχολειο και μετα το αναλαμβανει το καθε ατομο.
Θες να διαβασεις; το κανεις αλλα πρεπει πρωτα να σου δωθει το σωστο ερεθισμα. Εδω μπαινει ο ρολος του δασκαλου/καθηγητη. Πως ο δασκαλος θα δωσει αυτο το ερεθισμα ενω πηγε στο πανεπιστημιο μονο κ μονο για να παρει μια δουλεια στο δημοσιο κ να παιρνει λεφτα χωρις κανεναν ελεγχο;
Δεν ειπα οτι εμεις δεν φταιμε για τον εξεφτελισμο της παιδειας αλλα βλεπεις οτι τα σχολεια εχουν τρομερες ελλειψεις. Δεν εχουν γραφικες υλες, υπολογιστες, βιβλιοθηκες, ιντερνετ, καταλληλους εκπαιδευτικους χωρους, σωστο προγραμμα διδασκαλιας, καθηγητες για ολα τα μαθηματα, βιβλια για υποχρεωτικα μαθηματα και αλλα πολλα που τωρα λογω διαβασματος δεν θελω να κατσω να σκεφτω.
Εαν ειχαμε σωστες υποδομες και τους καταλληλους καθηγητες, ισως η Ελλαδα να μην ηταν σε αυτη τη θεση.

Μια χαρα υποδομες ειχαμε χρονια τωρα. Το internet πριν λιγα χρονια μπηκε στην ζωη μας. Και να ειχε στα σχολεια δεν θα καναν τιποτα απο το να κοροιδευουν τον κοσμο. Ασε που εχουν ολοι προσβαση. Η δουλεια μου ειναι πανω στην εκπαιδευση με την βοηθεια του διαδικτιου και μπορω να σου πω με σιγουρια πως το μικροτερο προβλημα ειναι ο εξωπλισμος.
Το θεμα ειναι να βρεις ανθρωπους να δουλεψουν. Ναι συμφωνω. Δυστιχως ομως ακομα και να θελει καποιος να δουλεψει θα βρεθει αντιμετωπος με εναν 15χρονο full στα "δικαιωματα" που θα του χαλασει αυτο που θελει να κανει και αν πει και τιποτα ο καθηγιτης ο τζαμπα μαγκας θα κλαφτει στον μπαμπα του και θα παει να του κανει σκηνη. Οι αλλοι καθηγητες θα του πουνε καλα μαλακας εισαι τι ασχολεισαι? Αυτο που θελω να πω ειναι οτι εχουμε χαλαρωσει υπερβολικα. Αν το σχολειο σαν θεσμος ηταν πιο αυστηρο και προς τους μαθητες αλλα και προς τους καθηγητες τοτε ο μαγκας θα ηταν αυτος που ξεχωριζε θετικα. Λεφτα ειχαμε και ειδα που πηγαν και πως την καθε προσπαθεια την διακομωδουσαν ολοι. Αυτο πρεπει να κοπει.

ec1ler.
07-09-2014, 11:51 PM
Δεν ειμαστε μονο εμεις και η Τουρκια στον πλανητη. Και ο 1.90 δεν θα τα βαλει με τον 1.60 αν και τον εχει που λεει ο λογος για να μην φαει κι αυτος καμια αδεσποτη.

έτσι σκέφτονται οι φλώροι.. άμα έχεις αρχίδια χώνεσαι και ο ζαμπίδης να είναι απέναντι σου που λέει ο λόγος!

Gate13
08-09-2014, 12:01 AM
Τώρα αμα σε πώ ρώτα κάποιο δικό σου άτομο θα φταίω??? αλλά συγκρατούμε κρατάω απόσταση και σου λέω τράβα μέχρι την γωνία να δεις αν έρχομαι!

Να ΜΕ πεις ότι θες.Κρατάς απόσταση εεΕ?Περίεργο,εγώ νόμιζα ότι θα έβγαινες στο αντίθετο ρεύμα και θα προσπερνούσες.

ec1ler.
08-09-2014, 12:10 AM
Να ΜΕ πεις ότι θες.Κρατάς απόσταση εεΕ?Περίεργο,εγώ νόμιζα ότι θα έβγαινες στο αντίθετο ρεύμα και θα προσπερνούσες.


μιας και κατανοώ ότι είσαι αργόστροφο ξαναλέω...ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΛΟΓΟΜΑΧΙΑ

Gate13
08-09-2014, 12:16 AM
μιας και κατανοώ ότι είσαι αργόστροφο ξαναλέω...ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΛΟΓΟΜΑΧΙΑ

Εεεε ναι,δεν είμαστε ευλογημένοι και προικισμένοι από τον Θεό,σαν και σένα,είμαστε άτυχοι.Να'σαι καλά παιδί indigo,σε χαιρετώ.

The_New_Guy
08-09-2014, 12:45 AM
έτσι σκέφτονται οι φλώροι.. άμα έχεις αρχίδια χώνεσαι και ο ζαμπίδης να είναι απέναντι σου που λέει ο λόγος!

iq dropped 5%

leav
08-09-2014, 12:46 AM
Μια χαρα υποδομες ειχαμε χρονια τωρα. Το internet πριν λιγα χρονια μπηκε στην ζωη μας. Και να ειχε στα σχολεια δεν θα καναν τιποτα απο το να κοροιδευουν τον κοσμο. Ασε που εχουν ολοι προσβαση. Η δουλεια μου ειναι πανω στην εκπαιδευση με την βοηθεια του διαδικτιου και μπορω να σου πω με σιγουρια πως το μικροτερο προβλημα ειναι ο εξωπλισμος.
Το θεμα ειναι να βρεις ανθρωπους να δουλεψουν. Ναι συμφωνω. Δυστιχως ομως ακομα και να θελει καποιος να δουλεψει θα βρεθει αντιμετωπος με εναν 15χρονο full στα "δικαιωματα" που θα του χαλασει αυτο που θελει να κανει και αν πει και τιποτα ο καθηγιτης ο τζαμπα μαγκας θα κλαφτει στον μπαμπα του και θα παει να του κανει σκηνη. Οι αλλοι καθηγητες θα του πουνε καλα μαλακας εισαι τι ασχολεισαι? Αυτο που θελω να πω ειναι οτι εχουμε χαλαρωσει υπερβολικα. Αν το σχολειο σαν θεσμος ηταν πιο αυστηρο και προς τους μαθητες αλλα και προς τους καθηγητες τοτε ο μαγκας θα ηταν αυτος που ξεχωριζε θετικα. Λεφτα ειχαμε και ειδα που πηγαν και πως την καθε προσπαθεια την διακομωδουσαν ολοι. Αυτο πρεπει να κοπει.

Σπουδασες στην Αγγλια και μου λες οτι εχουμε μια χαρα υποδομες? Πρεπει να με τρολλαρεις.

Πηγα για ενα μικρο διαστημα στο Λονδινο και συγκεκριμενα στο πανεπιστημιο του Leicester και ειχα ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΛΑΚΑΣ με το τι υποδομες εχουν και τι οργανωση.

Gate13
08-09-2014, 12:52 AM
Σπουδασες στην Αγγλια και μου λες οτι εχουμε μια χαρα υποδομες? Πρεπει να με τρολλαρεις.

Πηγα για ενα μικρο διαστημα στο Λονδινο και συγκεκριμενα στο πανεπιστημιο του Leicester και ειχα ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΛΑΚΑΣ με το τι υποδομες εχουν και τι οργανωση.

Στο ΕΚΠΑ πηγαινούμε,ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΊΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.

The_New_Guy
08-09-2014, 12:53 AM
Σπουδασες στην Αγγλια και μου λες οτι εχουμε μια χαρα υποδομες? Πρεπει να με τρολλαρεις.

Πηγα για ενα μικρο διαστημα στο Λονδινο και συγκεκριμενα στο πανεπιστημιο του Leicester και ειχα ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΛΑΚΑΣ με το τι υποδομες εχουν και τι οργανωση.

Καλα αν δεις αυτο που ημουν θα παθεις πλακα αλλα μιλουσα για το σχολειο. Ναι εχουνε καλυτερες υποδομες. Η ποιοτητα στην εκπαιδευση δεν ειναι το καλο marketing και το καλο packaging ομως. Σε ενα πραγμα που ειναι ουσιαστικα καλυτεροι περα απο τις υποδομες (ok ειναι συμαντικο αλλα θελει χρημα που δεν υπαρχει για την ωρα και φυσικα οργανωση και πανω απ ολα αξιοποιηση) ειναι αυτο που ειπα πιο πανω. Οτι υπαρχουν κανονες! Ολοι φοιτητες και καθηγητες ακομα και το board δινουν εξηγησεις ο ενας στον αλλο και στο κρατικο μηχανισμο που τους ελενχει. Η αυστηροτητα ο ορισμος κανονισμων και ο ελενχος ειναι αυτα που τους κανουν ουσιαστικα καλυτερους. Ακολουθουν κανονες ελευθερης αγορας ισως γι αυτο να γινεται αυτο. Αλλα και παλι αυτο ειναι για τους λιγους. Στα σχολεια σκανε με μαχαιρια. Εκτος απο τα καλα σχολεια οπου πληρωνεις καλα... Μιλαμε για δημοσια εκπαιδευση τωρα η για την εκπαιδευση των λιγων? Γιατι αν ειναι ετσι υπαρχουν παντα λυσεις ναι.

Just(wiNner
08-09-2014, 03:57 AM
Tha sas parakalesw na mhn enoxleite ton DASKALO KWSTAKH!

leav
08-09-2014, 07:24 AM
Καλα αν δεις αυτο που ημουν θα παθεις πλακα αλλα μιλουσα για το σχολειο. Ναι εχουνε καλυτερες υποδομες. Η ποιοτητα στην εκπαιδευση δεν ειναι το καλο marketing και το καλο packaging ομως. Σε ενα πραγμα που ειναι ουσιαστικα καλυτεροι περα απο τις υποδομες (ok ειναι συμαντικο αλλα θελει χρημα που δεν υπαρχει για την ωρα και φυσικα οργανωση και πανω απ ολα αξιοποιηση) ειναι αυτο που ειπα πιο πανω. Οτι υπαρχουν κανονες! Ολοι φοιτητες και καθηγητες ακομα και το board δινουν εξηγησεις ο ενας στον αλλο και στο κρατικο μηχανισμο που τους ελενχει. Η αυστηροτητα ο ορισμος κανονισμων και ο ελενχος ειναι αυτα που τους κανουν ουσιαστικα καλυτερους. Ακολουθουν κανονες ελευθερης αγορας ισως γι αυτο να γινεται αυτο. Αλλα και παλι αυτο ειναι για τους λιγους. Στα σχολεια σκανε με μαχαιρια. Εκτος απο τα καλα σχολεια οπου πληρωνεις καλα... Μιλαμε για δημοσια εκπαιδευση τωρα η για την εκπαιδευση των λιγων? Γιατι αν ειναι ετσι υπαρχουν παντα λυσεις ναι.


Μιλαμε για standards τα οποια απαιτουν οι Αγγλοι πολιτες ειτε απο τα δημοσια ειτε τα ιδιωτικα πανεπιστημια/σχολεια.
Δεν εχεις κταλαβει πως εκει δεν ειναι "εκπαιδευση για λιγους". Τα εισοδηματα τους, τους επιτρεπουν να πανε στο πανεπιστημιο.

Οταν εγω μπαινω μεσα στο ΕΚΠΑ που λεει ο gate και βλεπω οτι εχει να βαφτει, να καθαριστει απο το 1980 τι ζητας...
Καταλαβαινεις οτι ατομο εφυγε απο το μαθημα το καλοκαιρι για να γυρισει σπιτι του να κατουρησει? Εαν μπεις μεσα στις τουαλετες, στη καλυτερη περιπτωση θα κολλησεις ηπατιτιδα.

LiveTrue-
08-09-2014, 07:26 AM
Σπουδασες στην Αγγλια και μου λες οτι εχουμε μια χαρα υποδομες? Πρεπει να με τρολλαρεις.

Πηγα για ενα μικρο διαστημα στο Λονδινο και συγκεκριμενα στο πανεπιστημιο του Leicester και ειχα ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΛΑΚΑΣ με το τι υποδομες εχουν και τι οργανωση. ti piges na kns ekei re mlk ekei den exoun putogura

Just(wiNner
08-09-2014, 08:07 AM
ti piges na kns ekei re mlk ekei den exoun putogura

Gt ksuneis pliges kai tou thimizeis tis xeiroteres meres ths zwhs tou?

Momergil
08-09-2014, 10:48 AM
ti piges na kns ekei re mlk ekei den exoun putogura

ναι αλλα εχει το αγγλικο breakfast το οποιο ειναι η χαρα του χοντρου

http://www.oneman.gr/keimena/diaskedash/oneman_food/article2007256.ece/BINARY/w540/english_breakfast_1.jpg

LiveTrue-
08-09-2014, 11:04 AM
Exw ena filaraki agglia pou menei xronia ekei edaxei otan erxete larisa sinithws kalokairia trwei 3 putogura tin mera kai den einai xontros apla tou lupei to putoguro...

Sotis.
08-09-2014, 11:08 AM
Σπουδασες στην Αγγλια και μου λες οτι εχουμε μια χαρα υποδομες? Πρεπει να με τρολλαρεις.

Πηγα για ενα μικρο διαστημα στο Λονδινο και συγκεκριμενα στο πανεπιστημιο του Leicester και ειχα ΜΕΙΝΕΙ ΜΑΛΑΚΑΣ με το τι υποδομες εχουν και τι οργανωση.


Meta to parathses h se ediwksan?

Momergil
08-09-2014, 11:11 AM
Exw ena filaraki agglia pou menei xronia ekei edaxei otan erxete larisa sinithws kalokairia trwei 3 putogura tin mera kai den einai xontros apla tou lupei to putoguro...

εγω εχω να φαω απο το πασχα πιτογυρο

leav
08-09-2014, 11:17 AM
Meta to parathses h se ediwksan?

Οχι, μου εδωσε υποτροφια το Cambridge.

Momergil
08-09-2014, 11:22 AM
Οχι, μου εδωσε υποτροφια το Cambridge.

και μετα τον ζητησε μεταγραφη ο βολος για ντελιβερι.

Just(wiNner
08-09-2014, 11:26 AM
και μετα τον ζητησε μεταγραφη ο βολος για ντελιβερι.

Kai kanei delivery me Lamborghini Veneno Roadster thn opoia thn evgale afou teliwse didaktoriko sthn amerikh kai ton pire h nasa gia dieu8unth pwlhsewn gia merika xronia alla telika gurise sthn ellada gt ekei dn eixe pitogura.

leav
08-09-2014, 12:00 PM
Kai kanei delivery me Lamborghini Veneno Roadster thn opoia thn evgale afou teliwse didaktoriko sthn amerikh kai ton pire h nasa gia dieu8unth pwlhsewn gia merika xronia alla telika gurise sthn ellada gt ekei dn eixe pitogura.

Εχω δει τυπα με Gsxr να κανει delivery και εχω δακρυσει

Momergil
08-09-2014, 12:04 PM
Εχω δει τυπα με Gsxr να κανει delivery και εχω δακρυσει

τον κωστα λες ?

Just(wiNner
08-09-2014, 12:44 PM
Εχω δει τυπα με Gsxr να κανει delivery και εχω δακρυσει

Toso suxna p paragelneis borei na min prolavenan kai na ta edwsan se 1an perastiko me gsxr kai na tou eipan petaksou panta ligo

Momergil
08-09-2014, 01:02 PM
Toso suxna p paragelneis borei na min prolavenan kai na ta edwsan se 1an perastiko me gsxr kai na tou eipan petaksou panta ligo

δεν παραγγελνει πλεον..Ξερουν 2 φορες τη μερα απο 3 πιτογυρα στο συγκεκριμενο διαμερισμα το κουδουνι γραφει αστα και φυγε.

ec1ler.
08-09-2014, 01:28 PM
iq dropped 5%


My IQ is much more higher than yours!

ec1ler.
08-09-2014, 01:32 PM
τον κωστα λες ?

an kai kserw den odigaw mixanakia..

Momergil
08-09-2014, 01:49 PM
an kai kserw den odigaw mixanakia..

θα σου στειλω φωτο το εργαλιο.

ec1ler.
08-09-2014, 01:53 PM
θα σου στειλω φωτο το εργαλιο.

g na dw

Momergil
08-09-2014, 01:56 PM
g na dw

Αργοτερα η αυριο γτ δεν ειμαι σπιτι.

Gate13
08-09-2014, 03:18 PM
Οχι, μου εδωσε υποτροφια το Cambridge.

Αυτά κάνει το ΕΚΠΑ και τρελαινόμαστε.

killer_dota
08-09-2014, 04:16 PM
εγω εχω να φαω απο το πασχα πιτογυρο

Ela Kernaw Pitoguroooooooooooooooooooooooo!

Momergil
08-09-2014, 04:21 PM
Ela Kernaw Pitoguroooooooooooooooooooooooo!

Μη σε ακουσει ο leav.

Just(wiNner
08-09-2014, 04:28 PM
Μη σε ακουσει ο leav.

An ton akousei o leav kapoios tha klapsei to mhniatiko tou (an tou ftasei dld)

The_New_Guy
08-09-2014, 05:31 PM
Οχι, μου εδωσε υποτροφια το Cambridge.

Ποτε ρε μλκα? Ημουν καθηγητης εκει για μια περιοδο πριν με γινω μελος στην Mensa.

Martin
08-09-2014, 06:02 PM
pote 8a pe8anei o new guy re malakes???

Cloudakos
08-09-2014, 07:40 PM
pote 8a pe8anei o new guy re malakes???

otan pe8aneiu k o dark.temptation.

The_New_Guy
08-09-2014, 10:03 PM
pote 8a pe8anei o new guy re malakes???

:(

Momergil
08-09-2014, 11:28 PM
:(

εγω σε γουσταρω και ας μας καρκινιαζεις στα games.

The_New_Guy
09-09-2014, 12:02 AM
εγω σε γουσταρω και ας μας καρκινιαζεις στα games.

Α σας καρκινιαζω κι ολας! Γι αυτο μπαινω 2 games ανα τρεις μερες και το κλεινω με ανεβασμενη πιεση.

Momergil
09-09-2014, 12:10 AM
Α σας καρκινιαζω κι ολας! Γι αυτο μπαινω 2 games ανα τρεις μερες και το κλεινω με ανεβασμενη πιεση.

ε pudge καπου σε ξερω.
που με ξερεις ? ποιος ειμαι ?
ο παρακαλτσον μονο τετοια hooks.
χαχαχα οχι κοντα επεσες.
ε ο new τοτε.
:D

K-GOD-
09-09-2014, 12:15 AM
pote 8a pe8anei o new guy re malakes???

Κινητη κουραδα μονο εσυ επρεπε να ειχες πεθανει τοσα χρονια στο mymgn.

The_New_Guy
09-09-2014, 12:18 AM
ε pudge καπου σε ξερω.
που με ξερεις ? ποιος ειμαι ?
ο παρακαλτσον μονο τετοια hooks.
χαχαχα οχι κοντα επεσες.
ε ο new τοτε.
:D

To πετυχες ομως :P

Momergil
09-09-2014, 12:20 AM
To πετυχες ομως :P

το ηξερα ρε μλκ απλα ειπα παρακαλτσον για χαβα! χαχαχα
οπως αμα ηταν jakiro θα λεγα τσακωνας ez.

Just(wiNner
09-09-2014, 05:46 AM
Elate na kanoume Organwsh kata twn xontrwn tou mymgn na diwxoume martin/leav na hremhsoume!

leav
09-09-2014, 10:30 AM
Elate na kanoume Organwsh kata twn xontrwn tou mymgn na diwxoume martin/leav na hremhsoume!
Ρε χοντρομπαλαδες, σας ελεγα εγω χοντρους μηπως και αδυνατισετε λιγο και το γυρισατε ολοι σε εμενα?

Momergil
09-09-2014, 10:56 AM
Ρε χοντρομπαλαδες, σας ελεγα εγω χοντρους μηπως και αδυνατισετε λιγο και το γυρισατε ολοι σε εμενα?

ειπε ο χοντρος στον χοντρο 'μη τρως'.

Ichigos
09-09-2014, 11:49 AM
Ρε χοντρομπαλαδες, σας ελεγα εγω χοντρους μηπως και αδυνατισετε λιγο και το γυρισατε ολοι σε εμενα?

xontre thano xase kana kilo dn xwrane ta daxtila s sto mouse pia

leav
09-09-2014, 01:31 PM
xontre thano xase kana kilo dn xwrane ta daxtila s sto mouse pia

Μιλησε ο Αλκης με τη κωλαρα που δεν χωραει σε καρεκλα και καθεται στα καφασια απο τις μπυρες

Ichigos
09-09-2014, 02:01 PM
Μιλησε ο Αλκης με τη κωλαρα που δεν χωραει σε καρεκλα και καθεται στα καφασια απο τις μπυρες

ok dude whatever!

The_New_Guy
09-09-2014, 02:01 PM
Μιλησε ο Αλκης με τη κωλαρα που δεν χωραει σε καρεκλα και καθεται στα καφασια απο τις μπυρες

Σταματα να κλαις χοντρε

DeadManWalkin
09-09-2014, 02:03 PM
Ο Θάνος δεν είναι χοντρός ρε μαλάκες, απλά είναι χοντρός για gay. Είναι και παθητικός και δεν βολεύει...

Momergil
09-09-2014, 02:26 PM
Ο Θάνος δεν είναι χοντρός ρε μαλάκες, απλά είναι χοντρός για gay. Είναι και παθητικός και δεν βολεύει...
Τον αντρα τον θελει ομως φετες.

LiveTrue-
09-09-2014, 02:30 PM
μαγκες νταξει ολοι λεμε χοντρο τον θανο αλλα ειναι κομπλε ενταξει...


xontre thano xase kana kilo dn xwrane ta daxtila s sto mouse pia


εσυ αλκη ξερεις H.T.F στα ευχομαι επδ βριζεις τον θανο

Cloudakos
09-09-2014, 02:48 PM
ti n pei k o alkhs 60 kila paidi.

leav
09-09-2014, 10:09 PM
Σας παιζω μπαλιτσα ΟΛΟΥΣ

The_New_Guy
09-09-2014, 10:40 PM
Σας παιζω μπαλιτσα ΟΛΟΥΣ

Mπαλιτσα εισαι ο ιδιος και βλεπεις και ταινιες αγγαλιτσα με τον μαρτιν

Ichigos
09-09-2014, 11:44 PM
ti n pei k o alkhs 60 kila paidi.

agle twra teleytai dn milas katholou kala reported

Just(wiNner
10-09-2014, 02:50 AM
Mπαλιτσα εισαι ο ιδιος και βλεπεις και ταινιες αγγαλιτσα με τον μαρτιν

To 2o part itan para polu varu alla toulaxiston o leav borei na to diapsefsei gt dn ginete na parei agalitsa ton martin afou xtupan oi koilies! thes 3 metra xeri

Gate13
10-09-2014, 12:08 PM
agle twra teleytai dn milas katholou kala reported

Αφού ρε μαλάκα Άλκη έχεις λιώσει,δεν έχει και άδικο.

leav
10-09-2014, 12:12 PM
Αφού ρε μαλάκα Άλκη έχεις λιώσει,δεν έχει και άδικο.

Tι εννοεις;;;;;;;;;;

Ποιος ειναι ο "Αγγλος"; Γκει και ετσι φαση?

Just(wiNner
10-09-2014, 12:19 PM
Tι εννοεις;;;;;;;;;;

Ποιος ειναι ο "Αγγλος"; Γκει και ετσι φαση?

gt endiaferese?

Gate13
10-09-2014, 12:34 PM
Tι εννοεις;;;;;;;;;;

Ποιος ειναι ο "Αγγλος"; Γκει και ετσι φαση?

Εσένα τι σε νοιάζει ποιος είναι ο Άγγλος.

leav
10-09-2014, 12:50 PM
gt endiaferese?

Nιωθω την υποχρεωση να σε αποκαταστησω. Δεν μπορω να σκεφτομαι οτι θα μεινεις μονος κ χοντρος.

Momergil
10-09-2014, 12:59 PM
Nιωθω την υποχρεωση να σε αποκαταστησω. Δεν μπορω να σκεφτομαι οτι θα μεινεις μονος κ χοντρος.

η προξενητρα?

Just(wiNner
10-09-2014, 01:00 PM
Nιωθω την υποχρεωση να σε αποκαταστησω. Δεν μπορω να σκεφτομαι οτι θα μεινεις μονος κ χοντρος.

A ok an skeftese na apokatasthseis emena se parexhghsa. Nomiza oti etoimazosoun na apathseis ton martin kai ksenerwsa me thn party sou sthn arxh!

Gate13
10-09-2014, 01:04 PM
Nιωθω την υποχρεωση να σε αποκαταστησω. Δεν μπορω να σκεφτομαι οτι θα μεινεις μονος κ χοντρος.

Χοντρέ οταν σε ρωτάω,θα απαντάς.

leav
10-09-2014, 01:14 PM
Χοντρέ οταν σε ρωτάω,θα απαντάς.

Kαι εγω ρωτησα και δεν απαντησες.

@Noob(inner

Νο comments....... το αποτελειωσες. Κερδισες τη συζητηση.

@momergil,

Γιατι μπορω.

Gate13
10-09-2014, 01:17 PM
Kαι εγω ρωτησα και δεν απαντησες.

@Noob(inner

Νο comments....... το αποτελειωσες. Κερδισες τη συζητηση.

@momergil,

Γιατι μπορω.

Και σε ρωτάω τι σε νοιάζει ποιος είναι ο Αγγλος και που τον έμαθες ρε σκουπίδι τυρακλε.

The_New_Guy
10-09-2014, 03:02 PM
+1 απο μενα για το event

Gate13
10-09-2014, 03:29 PM
Μα ρε φιλε προσπαθω να οργανωσω event για το φορουμ εδω και κανα διμηνο κι αντι να μου πουν ευχαριστω,μου ριχνουν μπαν...

Δεν καταλαβαίνουν ότι επιτελείς κοινωνικό έργο ρε Τόλη,δεν έχουν αίσθημα συλλογικής ευθύνης.

leav
10-09-2014, 05:38 PM
δεν έχουν αίσθημα συλλογικής ευθύνης.
oh god...!!!!!!!!!

Gate13
10-09-2014, 05:52 PM
Δεν εχω αισθημα συλλογικης ευθυνης.................

Ούτε έχεις γαμήσει ποτέ,αλλά δεν το κάνουμε και θέμα.

Gate13
10-09-2014, 05:59 PM
Κρατησου εχει σειρα αλλη.

Σόρρυ φίλε,αλλά του χοντρού είναι η αδυναμία μου.