PDA

View Full Version : Συμβουλή!



Kazuhiro
13-09-2014, 02:51 PM
Γέμησε το Mymgn γαμιάδες,pro players και και και......Πριν κατηγορήσετε το Channel στο οποίο παίζετε ρε κρίνετε τους εαυτούς σας!Έχετε Games χωρίς Maphack(αν όχι 100% το έχετε σε ένα μεγάλο ποσοστό) και αντί να το εκμεταλευτείτε να κάνετε το ένα βήμα μπροστά κάθεστε και κάνετε ανάποδες κωλοτούμπες!

Tour ζητούσατε και λέγατε πόσες μαλακίες να δω πόσοι θα δηλώσετε συμμετοχή
Μιλάτε για Rules όταν οι ίδιοι είστε χειρότεροι από αυτούς που κατηγορείτε


Με τέτοια νοοτροπία δεν πάει κανείς μπροστά παιδιά,δεν λέω ότι είμαι τέλειος και εγώ σκράπας είμαι αλλά τουλαχιστον προσπαθώ να γίνω καλύτερος και ξέρω τα όρια τα οποία δεν πρέπει να ξεπερνάω.

Μπορείτε λοιπόν να καταστρέψετε ότι έχει απομείνει εμπρός βάλτε τα δυνατά σας....κάντε πιο πολλά AltAccounts κάνετε πιο πολλά Ruins γαμήστε τα όλα!!!

Αλλά ρε κουφάλες να ξέρετε το Mymgn είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας μας!Εκεί έξω δεν περνάνε αυτά και θα το καταλάβετε ακόμα και στο Dota2 με τα μυαλά που κουβαλάμε ο περίγελος όλων είμαστε!

Μην σταματάτε να δείχνετε πουθενά πόσο σκατένιοι είμαστε.


GO GO GO GO.............

The_New_Guy
13-09-2014, 02:53 PM
Ε αφου τους κοψανε το maphack εχουν αρρωστησει τι να κανουμε.

takyteiaima
13-09-2014, 03:00 PM
Γέμησε το Mymgn γαμιάδες,pro players και και και......Πριν κατηγορήσετε το Channel στο οποίο παίζετε ρε κρίνετε τους εαυτούς σας!Έχετε Games χωρίς Maphack(αν όχι 100% το έχετε σε ένα μεγάλο ποσοστό) και αντί να το εκμεταλευτείτε να κάνετε το ένα βήμα μπροστά κάθεστε και κάνετε ανάποδες κωλοτούμπες!

Tour ζητούσατε και λέγατε πόσες μαλακίες να δω πόσοι θα δηλώσετε συμμετοχή
Μιλάτε για Rules όταν οι ίδιοι είστε χειρότεροι από αυτούς που κατηγορείτε


Με τέτοια νοοτροπία δεν πάει κανείς μπροστά παιδιά,δεν λέω ότι είμαι τέλειος και εγώ σκράπας είμαι αλλά τουλαχιστον προσπαθώ να γίνω καλύτερος και ξέρω τα όρια τα οποία δεν πρέπει να ξεπερνάω.

Μπορείτε λοιπόν να καταστρέψετε ότι έχει απομείνει εμπρός βάλτε τα δυνατά σας....κάντε πιο πολλά AltAccounts κάνετε πιο πολλά Ruins γαμήστε τα όλα!!!

Αλλά ρε κουφάλες να ξέρετε το Mymgn είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας μας!Εκεί έξω δεν περνάνε αυτά και θα το καταλάβετε ακόμα και στο Dota2 με τα μυαλά που κουβαλάμε ο περίγελος όλων είμαστε!

Μην σταματάτε να δείχνετε πουθενά πόσο σκατένιοι είμαστε.


GO GO GO GO.............

Ma den exeis katalavei akoma, oti autoi pou exoun apomeinei na asxolounte me to mymgn kai poios tin exei pio megali, einai "ousiastika" ta skata tis koinwnias mas?
Den anaferome se esena...

The_New_Guy
13-09-2014, 03:02 PM
Να οταν εχει το σκουπιδι απο πανω αποψη ας πουμε πως θες να παει καλα. Αντι να του δωσετε ενα καλο ποδι μιας και ειναι γνωστο οτι το μοναδικο που εκανε ειναι να usarei maphack και να κανει gameruin και του επιτρεπετε να βγαινει και να βγαζει γλωσσα εχετε την ιδια ευθυνη.

DarkTemptation
13-09-2014, 03:06 PM
Δεν βαρεθήκατε να τρώγεστε σαν τις κότες? Ειλικρινά πιστεύω πως έρχεστε εδώ απλά για να βρίζετε ο ένας τον άλλον και όχι για να παίξετε.. Τόσο ενδιαφέρον βρίσκετε στο να χαλάτε την διάθεση σας? Τι σημασία έχει αν ο ένας παίζει καλυτέρα από τον άλλον κτλ? Εσείς γεννηθήκατε τέλειοι? Το 1ο game που παίξατε κάνατε rampage στο 10? Έχετε χάσει την ουσία εδώ και πολύ καιρό..

The_New_Guy
13-09-2014, 03:11 PM
Δεν βαρεθήκατε να τρώγεστε σαν τις κότες? Ειλικρινά πιστεύω πως έρχεστε εδώ απλά για να βρίζετε ο ένας τον άλλον και όχι για να παίξετε.. Τόσο ενδιαφέρον βρίσκετε στο να χαλάτε την διάθεση σας? Τι σημασία έχει αν ο ένας παίζει καλυτέρα από τον άλλον κτλ? Εσείς γεννηθήκατε τέλειοι? Το 1ο game που παίξατε κάνατε rampage στο 10? Έχετε χάσει την ουσία εδώ και πολύ καιρό..

Εσυ το εχεις καταλαβει οτι δεν ξερεις γιατι πραγμα μιλας τωρα ετσι? Οχι ας νομιζει και ο τελευταιος νουμπας που παιζει απο υδριμα οτι παιζει καλη dota κλαιν. Αλλα οταν ερχετε πχ να οπως τωρα το ξεφτιλισμενο εδω να μιλισει για σκατα της κοινωνιας και δεν του δινετε ενα σουτι, ε δεν θα το επιτρεψω. Κρυβεται πισω απο ενα pc και τον καλυπτετε κι ολας. Εγω μετα γιατι να σας παρω στα σοβαρα. Το αλλο το χοντραδι εχει ποσες μερες με αναφερει σε καθε ποστ οταν του απανταω εγινε θεμα αντι να το σουταρετε και αυτο.

http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=193244&highlight=takyteiaima

Πες μου γιατι να τον ανεχτω και αυτον και το χοντραδι.

Iwin_YOUkid.
13-09-2014, 03:21 PM
Εσυ το εχεις καταλαβει οτι δεν ξερεις γιατι πραγμα μιλας τωρα ετσι? Οχι ας νομιζει και ο τελευταιος νουμπας που παιζει απο υδριμα οτι παιζει καλη dota κλαιν. Αλλα οταν ερχετε πχ να οπως τωρα το ξεφτιλισμενο εδω να μιλισει για σκατα της κοινωνιας και δεν του δινετε ενα σουτι, ε δεν θα το επιτρεψω. Κρυβεται πισω απο ενα pc και τον καλυπτετε κι ολας. Εγω μετα γιατι να σας παρω στα σοβαρα. Το αλλο το χοντραδι εχει ποσες μερες με αναφερει σε καθε ποστ οταν του απανταω εγινε θεμα αντι να το σουταρετε και αυτο.

http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=193244&highlight=takyteiaima

Πες μου γιατι να τον ανεχτω και αυτον και το χοντραδι.

Γιατί δεν είσαι ούτε κάτι παραπάνω από αυτόν ούτε τίποτα τώρα το τι νομίζεις ότι είσαι από αυτό που είσαι στην πραγματικότητα άλλο πράγμα γι'αυτό χαλαρώστε λίγο ούτως η άλλος σε κάνα χρόνο το πολύ θα κλείσει το dota1 μην το ευκολύνεται .!

The_New_Guy
13-09-2014, 03:23 PM
Γιατί δεν είσαι ούτε κάτι παραπάνω από αυτόν ούτε τίποτα τώρα το τι νομίζεις ότι είσαι από αυτό που είσαι στην πραγματικότητα άλλο πράγμα γι'αυτό χαλαρώστε λίγο ούτως η άλλος σε κάνα χρόνο το πολύ θα κλείσει το dota1 μην το ευκολύνεται .!

Αποδειξεις γι αυτο που λες. Εκτος αν κρινεις εκ του ιδιου κι εσυ. Αυτος τωρα ας πουμε μπορει να ερχεται και να λεει τετοιες μαλακιες και να μην τον κανετε τπτ. Μετα αν του μιλισω οπως του αξιζει ειμαι κακος.

Iwin_YOUkid.
13-09-2014, 03:31 PM
Αποδειξεις γι αυτο που λες. Εκτος αν κρινεις εκ του ιδιου κι εσυ.

Μόνο από τον εγωισμό σου και τις ψευδείς εντυπώσεις που έχεις για εσένα προκαλείς ολόκληρο χαμό στο forum με το να πετάγεσαι παντού να προσβάλλεις και όταν κάποιος σου λέει κάτι και δεν το δέχεσαι 10/11 φορές λογικό μετά να ζητάς αποδείξεις και μαλακιούλες..Δεν χρειάζεται να ποιάνεις συζήτηση με τον καθένα προσπαθώντας να βρεις το δίκιο σου όποιος όταν σου πει κάτι θα ξέρει για τι θα στο λέει ο ίδιος χωρίς να χρειάζεται να το αποδείξει ούτε στα δικά σου τα μάτια ούτε σε κανενός.!

The_New_Guy
13-09-2014, 03:36 PM
Μόνο από τον εγωισμό σου και τις ψευδείς εντυπώσεις που έχεις για εσένα προκαλείς ολόκληρο χαμό στο forum με το να πετάγεσαι παντού να προσβάλλεις και όταν κάποιος σου λέει κάτι και δεν το δέχεσαι 10/11 φορές λογικό μετά να ζητάς αποδείξεις και μαλακιούλες..Δεν χρειάζεται να ποιάνεις συζήτηση με τον καθένα προσπαθώντας να βρεις το δίκιο σου όποιος όταν σου πει κάτι θα ξέρει για τι θα στο λέει ο ίδιος χωρίς να χρειάζεται να το αποδείξει ούτε στα δικά σου τα μάτια ούτε σε κανενός.!

Τον κατηγορω για ruin και maphack και μου λες οτι ειμαι ιδιος. Περιμενω αποδειξεις. Τωρα τι γραφεις εκει πανω ουτε που καταλαβα ουτε και θα ασχοληθω.

Ετσι μπραβο τουμπεκιασου

Laffite_
13-09-2014, 03:46 PM
Κατεμε μια λυση υπαρχει, να κλεισετε τα botakia με τα 0 games και να κανετε μονο 1 με ViP 100+ games δηλαδη να ειναι η μονη επιλογη γιατι φυσικα οταν ο αλλος εχει την δυνατοτητα να κανει new acc σε 1 λεπτο δεν τον απασχολει τιποτα.. Ετσι ουτε ruins θα υπαρχουν ουτε manners και γενικα θα δειτε πως θα βελτιωθουν τα games κατα πολυ. Κοσμος υπαρχει μια ματια αν ριξετε εδω http://www.mymgn.com/board/nol/tools.php?bot=01&do=botrep εχει μονιμος 8-9 games εχω πετυχει και 14 games που ισοδυναμουν σε 140 ατομα online εκεινη την στιγμη!Δεν εχετε να χασετε τπτ δοκιμαστε το! Ξερω οτι το εχετε δοκιμασει και στο παρελθον απλα τοτε ειχατε on και το bot με τα 0 games οποτε λογικο η πλειοψηφια να προτιμησει το 2ο!

Martin
13-09-2014, 03:50 PM
Μόνο από τον εγωισμό σου και τις ψευδείς εντυπώσεις που έχεις για εσένα προκαλείς ολόκληρο χαμό στο forum με το να πετάγεσαι παντού να προσβάλλεις και όταν κάποιος σου λέει κάτι και δεν το δέχεσαι 10/11 φορές λογικό μετά να ζητάς αποδείξεις και μαλακιούλες..Δεν χρειάζεται να ποιάνεις συζήτηση με τον καθένα προσπαθώντας να βρεις το δίκιο σου όποιος όταν σου πει κάτι θα ξέρει για τι θα στο λέει ο ίδιος χωρίς να χρειάζεται να το αποδείξει ούτε στα δικά σου τα μάτια ούτε σε κανενός.!

na kai ena paidi pou leei ta pramata opos einai!!!

AntonyIsCool
13-09-2014, 03:52 PM
kopse tis malakies new guy oti oloi exoun fugei epeidh den uparxei mh. se plhroforw oti paizoun me mh akoma kai TWRA, kai ektos apo auto epeidh epileksane dota2 mhn zorizesai ,aplws einai kalytero game,oute to mh tous noiazei oute tipota, allakse authn thn nootropia,ftanei

Cloudakos
13-09-2014, 03:57 PM
o antony einai noobas ! ;p

The_New_Guy
13-09-2014, 03:58 PM
kopse tis malakies new guy oti oloi exoun fugei epeidh den uparxei mh. se plhroforw oti paizoun me mh akoma kai TWRA, kai ektos apo auto epeidh epileksane dota2 mhn zorizesai ,aplws einai kalytero game,oute to mh tous noiazei oute tipota, allakse authn thn nootropia,ftanei

Τα γεμιστα που εφαγα χθες δεν ηταν καλα μην επιμενεις.

AntonyIsCool
13-09-2014, 03:58 PM
prospa8w na gelasw,sorry nigga den ginetai too cold

*p.s. akoma ma8ainw oti se kernane re , ti 8a ginei ; koveis toulaxiston kamia apodeiksh ;

DarkTemptation
13-09-2014, 03:59 PM
Εσυ το εχεις καταλαβει οτι δεν ξερεις γιατι πραγμα μιλας τωρα ετσι? Οχι ας νομιζει και ο τελευταιος νουμπας που παιζει απο υδριμα οτι παιζει καλη dota κλαιν. Αλλα οταν ερχετε πχ να οπως τωρα το ξεφτιλισμενο εδω να μιλισει για σκατα της κοινωνιας και δεν του δινετε ενα σουτι, ε δεν θα το επιτρεψω. Κρυβεται πισω απο ενα pc και τον καλυπτετε κι ολας. Εγω μετα γιατι να σας παρω στα σοβαρα. Το αλλο το χοντραδι εχει ποσες μερες με αναφερει σε καθε ποστ οταν του απανταω εγινε θεμα αντι να το σουταρετε και αυτο.

http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=193244&highlight=takyteiaima

Πες μου γιατι να τον ανεχτω και αυτον και το χοντραδι.

Εσύ έχεις καταλάβει ότι για εσένα όποιος δεν ξέρει να παίζει dota από άποψη noobplay περισσότερο είναι σκουπίδι για εσένα? Βρίζεις με το καλημέρα. Μετά από όλα αυτά όμως απαιτείς να υπάρχει σεβασμός απέναντι σου. Δεν είναι έτσι φίλε μου , δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου αλλά η συμβουλή μου είναι πως πρέπει να συμβιβαστείς με το online κομμάτι του warcraft. Σε κάθε game θα βρεις καλούς κακούς άσχετους gameruiners κτλ. Αν δεν μπορείς να τα δεχτείς όλα αυτά τότε γιατί παίζεις online? Για να χάσεις 10 χρόνια από την ζωή σου με τα βρισιδια και τα νεύρα που έχεις σε κάθε game? Ζητάς την τιμωρία άλλων χρηστών του φόρουμ όταν εσύ ο ίδιος βγαίνεις σε thread στο offtopic και βρίζεις μάνες και εύχεσαι καρκίνους στους υπόλοιπους. Μπορεί να είσαι κάλος χρυσός σαν άνθρωπος , μπορεί ο καλύτερος παίχτης του eleos αυτή τη στιγμή αλλά πες μου ειλικρινά , τι εικόνα δίνεις στους υπόλοιπους? Και μετά από αυτό πρέπει να σε σέβονται?

The_New_Guy
13-09-2014, 04:02 PM
prospa8w na gelasw,sorry nigga den ginetai too cold

*p.s. akoma ma8ainw oti se kernane re , ti 8a ginei ; koveis toulaxiston kamia apodeiksh ;

Και για να μεινουμε στο θεμα ειδα μια κωμοδια χθες φοβερη.

The_New_Guy
13-09-2014, 04:03 PM
Εσύ έχεις καταλάβει ότι για εσένα όποιος δεν ξέρει να παίζει dota από άποψη noobplay περισσότερο είναι σκουπίδι για εσένα? Βρίζεις με το καλημέρα. Μετά από όλα αυτά όμως απαιτείς να υπάρχει σεβασμός απέναντι σου. Δεν είναι έτσι φίλε μου , δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου αλλά η συμβουλή μου είναι πως πρέπει να συμβιβαστείς με το online κομμάτι του warcraft. Σε κάθε game θα βρεις καλούς κακούς άσχετους gameruiners κτλ. Αν δεν μπορείς να τα δεχτείς όλα αυτά τότε γιατί παίζεις online? Για να χάσεις 10 χρόνια από την ζωή σου με τα βρισιδια και τα νεύρα που έχεις σε κάθε game? Ζητάς την τιμωρία άλλων χρηστών του φόρουμ όταν εσύ ο ίδιος βγαίνεις σε thread στο offtopic και βρίζεις μάνες και εύχεσαι καρκίνους στους υπόλοιπους. Μπορεί να είσαι κάλος χρυσός σαν άνθρωπος , μπορεί ο καλύτερος παίχτης του eleos αυτή τη στιγμή αλλά πες μου ειλικρινά , τι εικόνα δίνεις στους υπόλοιπους? Και μετά από αυτό πρέπει να σε σέβονται?

Αποδειξεις οπου εβρισα καποιον επειδη δεν ξερει να παιζει! Δηλαδη ο αλλος θα κανει gameruin και θα παιζει με maphack και θα μου κανει και κιριγμα??? Δειξε μου καπου που εβρισα γιατι ο αλλος δεν ξερει να παιζει!!! ΟΛΟΙ το κανετε αυτο ακομα και υπερβολικα low παιχτες το κανουν. Εγω παλι δεν βριζω ενα παιδι που δεν ξερει να παιζει αν δεν ενοχλησει. Περιμενω καποιος να μπορει να αποδειξει αυτα που λεει.

AntonyIsCool
13-09-2014, 04:04 PM
tous epainous den xreiazetai na tous pros8eseis giati den einai oute to ena , oute to allo , sta upoloipa sumfwnw apoluta

@Darktemptation

DarkTemptation
13-09-2014, 04:06 PM
Δεν μου απαντας ομως σε αυτο που σε ρωτησα...οι αποδειξεις ειναι ευκολο να βρεθουν. Και ας μην εβρισες αυτον που δεςν ξερει να παιζει. Βριζεις ολους τους υπολοιπους αφου προσπαθεις να αποφυγεις αυτο το κομματι.

Btw.
Ετσι μπραβο τουμπεκιασου αυτο σε εμενα πηγαινε?


Και επισης πες μου εσυ ο ιδιος ποσα posts σου εχω διαγραψει εγω προσωπικα απο τα admin abuse επειδη ειρωνευεσαι δουλευεις τους περισσοτερους?

The_New_Guy
13-09-2014, 04:07 PM
Κατεμε μια λυση υπαρχει, να κλεισετε τα botakia με τα 0 games και να κανετε μονο 1 με ViP 100+ games δηλαδη να ειναι η μονη επιλογη γιατι φυσικα οταν ο αλλος εχει την δυνατοτητα να κανει new acc σε 1 λεπτο δεν τον απασχολει τιποτα.. Ετσι ουτε ruins θα υπαρχουν ουτε manners και γενικα θα δειτε πως θα βελτιωθουν τα games κατα πολυ. Κοσμος υπαρχει μια ματια αν ριξετε εδω http://www.mymgn.com/board/nol/tools.php?bot=01&do=botrep εχει μονιμος 8-9 games εχω πετυχει και 14 games που ισοδυναμουν σε 140 ατομα online εκεινη την στιγμη!Δεν εχετε να χασετε τπτ δοκιμαστε το! Ξερω οτι το εχετε δοκιμασει και στο παρελθον απλα τοτε ειχατε on και το bot με τα 0 games οποτε λογικο η πλειοψηφια να προτιμησει το 2ο!

Εγω συμφωνω απολυτα. Αλλα να μπουν και καποιοι σωστοι κανονες και να εφαρμοζονται.

The_New_Guy
13-09-2014, 04:10 PM
Δεν μου απαντας ομως σε αυτο που σε ρωτησα...οι αποδειξεις ειναι ευκολο να βρεθουν. Και ας μην εβρισες αυτον που δεςν ξερει να παιζει. Βριζεις ολους τους υπολοιπους αφου προσπαθεις να αποφυγεις αυτο το κομματι.

Btw. αυτο σε εμενα πηγαινε?


Και επισης πες μου εσυ ο ιδιος ποσα posts σου εχω διαγραψει εγω προσωπικα απο τα admin abuse επειδη ειρωνευεσαι δουλευεις τους περισσοτερους?

Οχι πηγαινε στον iwinyoukid που ειπε την μαλακια του χωρις να του δωσετε καποια ποινη και τουμπεκιαστικε. Εμεις οπως βλεπεις προσπαθουμε να κανουμια μια κουβεντα. Σε ποιο πραγμα θες να απαντισω. Που δεν θα δεχτω το σκουπιδι με το maphack η το σκουπιδι που κανει ruin να μου την λεει και να τον καλυπτετε? Τι δεν καταλαβες πανω σε αυτο το κομματι. Μηπως να κατεβασουμε και βρακια στο καθε προβληματικο? Πες μου ποιον εβρισα γιατι δεν παιζει καλα. Βλεπεις που λες οτι να ναι?

xunwkaime8as
13-09-2014, 04:11 PM
tha pw kati pou eipe kai enas megalos filosofos mia mera.. na eiste filoi

The_New_Guy
13-09-2014, 04:11 PM
tha pw kati pou eipe kai enas megalos filosofos mia mera.. na eiste filoi

Με ποιον? Δεν εισαι καλα κι εσυ. Μακρυα.

xunwkaime8as
13-09-2014, 04:14 PM
egw eimai filos me olous..akoma kai o sotis na rthei na mou pei "ela na se paw volta" me to cayenne tha paw..

takyteiaima
13-09-2014, 04:17 PM
Αλλα οταν ερχετε πχ να οπως τωρα το ξεφτιλισμενο εδω να μιλισει για σκατα της κοινωνιας και δεν του δινετε ενα σουτι, ε δεν θα το επιτρεψω. Κρυβεται πισω απο ενα pc και τον καλυπτετε κι ολας.

Opa gamia xise kai ligo
hahaha mymgn ftw

The_New_Guy
13-09-2014, 04:20 PM
Opa gamia xise kai ligo
hahaha mymgn ftw

Γιατι μωρη λουλου θα τα εκανες αυτα τα αδερφιστικα αν δεν ησουν κρυμμενο?

DarkTemptation
13-09-2014, 04:20 PM
@The_New_Guy εγω καταλαβαινω οτι γυρνας παντα την συζητηση εκει που σε συμφερει. Αρνεισαι και ζητας αποδειξεις για το οτι βριζεις ενω το main acc. σου οπως και καποια αλτς εχουν ban για manners. Τα 9/10 posts σου στο φορουμ περιεχουν βρισιες και ειρωνιες , προσβολες κτλ.


Κρυβεται πισω απο ενα pc και τον καλυπτετε κι ολας.

Θυμισου λιγο το ban reason του main σου. Εισαι μεγαλος ανθρωπος...Περα απο τις βρισιες κτλ. Σταματα να ασχολεισαι με ασυμαντα πραγματα

The_New_Guy
13-09-2014, 04:24 PM
@The_New_Guy εγω καταλαβαινω οτι γυρνας παντα την συζητηση εκει που σε συμφερει. Αρνεισαι και ζητας αποδειξεις για το οτι βριζεις ενω το main acc. σου οπως και καποια αλτς εχουν ban για manners. Τα 9/10 posts σου στο φορουμ περιεχουν βρισιες και ειρωνιες , προσβολες κτλ.


Θυμισου λιγο το ban reason του main σου. Εισαι μεγαλος ανθρωπος...Περα απο τις βρισιες κτλ. Σταματα να ασχολεισαι με ασυμαντα πραγματα

Θυμισου εσυ καλυτερα ποιον εβρισα και γιατι. Και αντι να του απαγορευεται να κανει abuse ενθαρινετε κι ολας το gameruin. Καμια κουβεντα δεν γυρναω απανταω σε αυτο που λες. Αποδειξεις οτι εβρισα καποιον επειδη δεν παιζει καλα. Περιμενω.

DarkTemptation
13-09-2014, 04:30 PM
Θυμισου εσυ καλυτερα ποιον εβρισα και γιατι. Και αντι να του απαγορευεται να κανει abuse ενθαρινετε κι ολας το gameruin. Καμια κουβεντα δεν γυρναω απανταω σε αυτο που λες. Αποδειξεις οτι εβρισα καποιον επειδη δεν παιζει καλα. Περιμενω.


Τωρα αληθεια θες να φρασκαρεις την μνημη σου με τα μαννερς που εχεις στο φορουμ? Και ας μην ειναι "Αποδειξεις οτι εβρισα καποιον επειδη δεν παιζει καλα" επειδη κολλησες εκει.

Cloudakos
13-09-2014, 04:30 PM
siga re k gw vrizw k m rixnei ban apo forum o dark temptation klein

SmD_TaZ
13-09-2014, 04:33 PM
o Daimonas mou edose trofh gia skepsi kai me efere se auto to simperasma

http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=217220 diavaste auto protinete ti mpori na gini gia kati tetio simpliroste ta kena kai doste ena xeri na pame ligo mprosta kai na min minoume stasimi.......

The_New_Guy
13-09-2014, 04:33 PM
Τωρα αληθεια θες να φρασκαρεις την μνημη σου με τα μαννερς που εχεις στο φορουμ? Και ας μην ειναι "Αποδειξεις οτι εβρισα καποιον επειδη δεν παιζει καλα" επειδη κολλησες εκει.

Το οτι αυτα τα manners που λες ειναι αποτελεσμα αλλων συμπεριφορων 10 φορες χειροτερων στις οποιες δεν υπαρχει αλλος τροπος να αντιδρασει κανεις εσυ το καταλαβαινεις? Κακοι users κακοι admin κακο staff team που δεν εχει κριση και βαριεται. Και μπορειτε να παραξιγιθειτε οσο θελετε. Τουλαχιστον δεν λεω κατηγοριες που βασιζονται σε ψεμμετα οπως οι δικιες σας. Εκτος αν καποιοι ακομα και να σας βαρανε εσεις δεν τους βριζετε και λετε μην το κανεις αυτο εν χριστο αδερφε. Παιδακια.

DarkTemptation
13-09-2014, 04:49 PM
Αλήθεια δεν μπορώ να συζητήσω άλλο μαζί σου. Σταματώ εδω γιατί σου μιλαω σαν μεγάλο άτομο και ειλικρινά συμπεριφέρεσαι σαν μικρό παΐδι. Θα σου πω κάτι τελευταίο όμως. Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και για να μιλήσω καλυτέρα για τον εαυτό μου έχω παίξει 2000 παιχνίδια σε αυτό το κανάλι. Σκέψου πόσες "δύσκολες" φάσεις πέρασα και εγώ με noobades gameruines mannerades κτλ κτλ κτλ. Ψάξε το ιστορικό μου και πόσταρε εδω τις άσχημες συμπεριφορές μου. Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με τον κάθε έναν που θα με βρίσει η οτιδήποτε. Δεν μπορώ να ξέρω το ιστορικό σου με τον κάθε παίχτη. Σου λέω τι βλέπω έτσι? Όπως σου είπα και πριν τα 9/10 πόστς σου είναι flame. Εδω είναι απλά ένα κανάλι. Όπως θα κάνεις μια παρέα στη ζωή σου το ίδιο κάνεις και εδω. Για αυτό είσαι και στο κανάλι. Αλλιώς πάνε hostare ένα public map και κάτσε παίξε. Όλοι τιμωρούνται για τα λάθη τους. ΟΛΟΙ έχουν τις ευκαιρίες τους. Ακόμα και μετά από παναγίες οικογένειες κτλ. Όπως και εσύ , άλλοι το εκτιμούν και μετά σέβονται κάποια πράγματα και άλλοι όχι. Γιατί να ασχοληθώ με τον kupu πχ? Με έβρισε και έμενα όπως και πολλούς άλλους χρήστες και πήρε το ban του. Δεν τον πρόσβαλα. ΤΟΥ ΕΣΤΕΛΝΑ ΠΜ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΣΤΟΝ ΠΛΥΘΗΝΤΗΚΟ για να φανταστείς και αυτός μου έλεγε ψόφος πεταμένε. Ζήτησα το ban του και έγινε. Η τιμωρία δεν είναι μια πράξη που πρέπει να εφαρμόζετε στο 100% . Σκέψου αν σφίξουν τα λουριά αυτή τη στιγμή πόσοι θα μείνουμε. 30?40 άτομα? Για αυτό χαλαρωσε.. οταν βρίζεις και προσβάλεις χάνεις κάθε δίκιο που έχεις. Κάνε τα παράπονα σου για τον τάδε χρηστή χωρίς να προκαλέσεις και χωρίς το abuse σου να λέει ΚΑΝΤΕ BAN ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ. Και πίστεψε με έτσι θα πάει μπροστά η κατάσταση. Χαλαρά και με ηρεμία. Θέλεις να μείνουν οι σωστοί? Γίνε σωστός. Αυτά από έμενα

takyteiaima
13-09-2014, 04:53 PM
Γιατι μωρη λουλου θα τα εκανες αυτα τα αδερφιστικα αν δεν ησουν κρυμμενο?

dld ego sou milao piso apo ena pc, eno esi mou milas face to face ena pragma?
se ligo tha mou peis kai to klassiko, eimai o tade malakas meno nea iorki ela na me vreis na ta poume apo konta, hahaha
00000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000 ---> polla MIDEN

Cataclysm.O
13-09-2014, 05:11 PM
suicide.com google it

xunwkaime8as
13-09-2014, 05:12 PM
suicide.com google it

<3

The_New_Guy
13-09-2014, 05:34 PM
Αλήθεια δεν μπορώ να συζητήσω άλλο μαζί σου. Σταματώ εδω γιατί σου μιλαω σαν μεγάλο άτομο και ειλικρινά συμπεριφέρεσαι σαν μικρό παΐδι. Θα σου πω κάτι τελευταίο όμως. Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και για να μιλήσω καλυτέρα για τον εαυτό μου έχω παίξει 2000 παιχνίδια σε αυτό το κανάλι. Σκέψου πόσες "δύσκολες" φάσεις πέρασα και εγώ με noobades gameruines mannerades κτλ κτλ κτλ. Ψάξε το ιστορικό μου και πόσταρε εδω τις άσχημες συμπεριφορές μου. Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με τον κάθε έναν που θα με βρίσει η οτιδήποτε. Δεν μπορώ να ξέρω το ιστορικό σου με τον κάθε παίχτη. Σου λέω τι βλέπω έτσι? Όπως σου είπα και πριν τα 9/10 πόστς σου είναι flame. Εδω είναι απλά ένα κανάλι. Όπως θα κάνεις μια παρέα στη ζωή σου το ίδιο κάνεις και εδω. Για αυτό είσαι και στο κανάλι. Αλλιώς πάνε hostare ένα public map και κάτσε παίξε. Όλοι τιμωρούνται για τα λάθη τους. ΟΛΟΙ έχουν τις ευκαιρίες τους. Ακόμα και μετά από παναγίες οικογένειες κτλ. Όπως και εσύ , άλλοι το εκτιμούν και μετά σέβονται κάποια πράγματα και άλλοι όχι. Γιατί να ασχοληθώ με τον kupu πχ? Με έβρισε και έμενα όπως και πολλούς άλλους χρήστες και πήρε το ban του. Δεν τον πρόσβαλα. ΤΟΥ ΕΣΤΕΛΝΑ ΠΜ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΣΤΟΝ ΠΛΥΘΗΝΤΗΚΟ για να φανταστείς και αυτός μου έλεγε ψόφος πεταμένε. Ζήτησα το ban του και έγινε. Η τιμωρία δεν είναι μια πράξη που πρέπει να εφαρμόζετε στο 100% . Σκέψου αν σφίξουν τα λουριά αυτή τη στιγμή πόσοι θα μείνουμε. 30?40 άτομα? Για αυτό χαλαρωσε.. οταν βρίζεις και προσβάλεις χάνεις κάθε δίκιο που έχεις. Κάνε τα παράπονα σου για τον τάδε χρηστή χωρίς να προκαλέσεις και χωρίς το abuse σου να λέει ΚΑΝΤΕ BAN ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΤΟΝ ΓΑΜΗΜΕΝΟ. Και πίστεψε με έτσι θα πάει μπροστά η κατάσταση. Χαλαρά και με ηρεμία. Θέλεις να μείνουν οι σωστοί? Γίνε σωστός. Αυτά από έμενα

Mα αν κανατε την δουλεια σας σωστα δεν θα υπηρχε ποτε θεμα συμπεριφορας απο πλευρας μου. Απο κει και περα οι αντιδρασεις μου ειναι κατι παραπανω απο φυσιολογικες και δικαιολογιμενες. Και ο λογος ειναι οτι εχω απογοητευτει και δεν ασχολουμαι.

The_New_Guy
13-09-2014, 05:35 PM
dld ego sou milao piso apo ena pc, eno esi mou milas face to face ena pragma?
se ligo tha mou peis kai to klassiko, eimai o tade malakas meno nea iorki ela na me vreis na ta poume apo konta, hahaha
00000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000000000 ---> polla MIDEN

Βρε θα τα εκανες αν ησουν στο διπλανο pc αυτα μωρη ΛΟΥΛΟΥ η θα χεζοσουν πανω σου. Μαλλον το δευτερο.

takyteiaima
13-09-2014, 05:51 PM
Βρε θα τα εκανες αν ησουν στο διπλανο pc αυτα μωρη ΛΟΥΛΟΥ η θα χεζοσουν πανω σου. Μαλλον το δευτερο.

Me tin idia logiki kai piso apo ena pc kai ego boro na po to idio oti ama kathosoun dipla m tha isoun fapa+souza
Pragmatika noiotho les kai eimai sto dimotiko kai psaxnoume na vroume poios tin exei megaliteri
Sovarepsou exeis ftasei 30+ mantraxalos kai asxolise akoma me to ti leei o kathenas sto mymgn

The_New_Guy
13-09-2014, 05:53 PM
Me tin idia logiki kai piso apo ena pc kai ego boro na po to idio oti ama kathosoun dipla m tha isoun fapa+souza
Pragmatika noiotho les kai eimai sto dimotiko kai psaxnoume na vroume poios tin exei megaliteri
Sovarepsou exeis ftasei 30+ mantraxalos kai asxolise akoma me to ti leei o kathenas sto mymgn


A αρα δεν θα εκανες ruin ουτε θα εβαζες maphack. Αρα το κανεις στα κρυφα πισω απο το pc. Τα ιδια λεμε λουλη.

SoL_Lnvictus
13-09-2014, 06:06 PM
Γέμησε το Mymgn γαμιάδες,pro players και και και......Πριν κατηγορήσετε το Channel στο οποίο παίζετε ρε κρίνετε τους εαυτούς σας!Έχετε Games χωρίς Maphack(αν όχι 100% το έχετε σε ένα μεγάλο ποσοστό) και αντί να το εκμεταλευτείτε να κάνετε το ένα βήμα μπροστά κάθεστε και κάνετε ανάποδες κωλοτούμπες!

Tour ζητούσατε και λέγατε πόσες μαλακίες να δω πόσοι θα δηλώσετε συμμετοχή
Μιλάτε για Rules όταν οι ίδιοι είστε χειρότεροι από αυτούς που κατηγορείτε


Με τέτοια νοοτροπία δεν πάει κανείς μπροστά παιδιά,δεν λέω ότι είμαι τέλειος και εγώ σκράπας είμαι αλλά τουλαχιστον προσπαθώ να γίνω καλύτερος και ξέρω τα όρια τα οποία δεν πρέπει να ξεπερνάω.

Μπορείτε λοιπόν να καταστρέψετε ότι έχει απομείνει εμπρός βάλτε τα δυνατά σας....κάντε πιο πολλά AltAccounts κάνετε πιο πολλά Ruins γαμήστε τα όλα!!!

Αλλά ρε κουφάλες να ξέρετε το Mymgn είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας μας!Εκεί έξω δεν περνάνε αυτά και θα το καταλάβετε ακόμα και στο Dota2 με τα μυαλά που κουβαλάμε ο περίγελος όλων είμαστε!

Μην σταματάτε να δείχνετε πουθενά πόσο σκατένιοι είμαστε.


GO GO GO GO.............

to oti einai mia mikrografia ths koinwnias mas einai pasifanes..otan exoume ton kathe staff member na abusarei ta panta kai etsithelika na dinei poines se users einai h kalyterh mikrografia ths shmerinhs koinwnias..den blepete ligo ta moutra sas pou(me elaxistes exaireseis) eiste oti xeirotero exei yparxei se staff team thn teleytaia tetraetia toulaxiston,tha kaneis kai kyrhgma...sry pou den mporw na sas parw sobara otan oloi oi gnwstoi mannerades,prwhn mhers kai loipoi gameruiners paizoun akoma kai twra anenoxlhtoi ta games tous kai prepei na glyfoume kwlous sta abuse mpas kai broume to dikio mas...thes kalytero chanell?paraithsou apo staff,tha einai mia kalh arxh..best regards

takyteiaima
13-09-2014, 06:12 PM
A αρα δεν θα εκανες ruin ουτε θα εβαζες maphack. Αρα το κανεις στα κρυφα πισω απο το pc. Τα ιδια λεμε λουλη.

dld esto theoritika, eimaste sto idio net cafe kai exo mh kai kathome kai trollaro kai eimai sto paradipla pc, ti akrivos tha kaneis?
ektos apo ena ban px!

The_New_Guy
13-09-2014, 06:17 PM
to oti einai mia mikrografia ths koinwnias mas einai pasifanes..otan exoume ton kathe staff member na abusarei ta panta kai etsithelika na dinei poines se users einai h kalyterh mikrografia ths shmerinhs koinwnias..den blepete ligo ta moutra sas pou(me elaxistes exaireseis) eiste oti xeirotero exei yparxei se staff team thn teleytaia tetraetia toulaxiston,tha kaneis kai kyrhgma...sry pou den mporw na sas parw sobara otan oloi oi gnwstoi mannerades,prwhn mhers kai loipoi gameruiners paizoun akoma kai twra anenoxlhtoi ta games tous kai prepei na glyfoume kwlous sta abuse mpas kai broume to dikio mas...thes kalytero chanell?paraithsou apo staff,tha einai mia kalh arxh..best regards

Με την διαφορα οτι δεν εισαι σε θεση να γνωριζεις ποιος ειχε mh και ποιος οχι.

The_New_Guy
13-09-2014, 06:18 PM
dld esto theoritika, eimaste sto idio net cafe kai exo mh kai kathome kai trollaro kai eimai sto paradipla pc, ti akrivos tha kaneis?
ektos apo ena ban px!

Αν εχω κεφια απλα θα φας restart. Χασου απο μπροστα μου τωρα σιχαμα.

Kazuhiro
13-09-2014, 06:23 PM
to oti einai mia mikrografia ths koinwnias mas einai pasifanes..otan exoume ton kathe staff member na abusarei ta panta kai etsithelika na dinei poines se users einai h kalyterh mikrografia ths shmerinhs koinwnias..den blepete ligo ta moutra sas pou(me elaxistes exaireseis) eiste oti xeirotero exei yparxei se staff team thn teleytaia tetraetia toulaxiston,tha kaneis kai kyrhgma...sry pou den mporw na sas parw sobara otan oloi oi gnwstoi mannerades,prwhn mhers kai loipoi gameruiners paizoun akoma kai twra anenoxlhtoi ta games tous kai prepei na glyfoume kwlous sta abuse mpas kai broume to dikio mas...thes kalytero chanell?paraithsou apo staff,tha einai mia kalh arxh..best regards

Ότι πεις!Εγώ μαζί σου!!!

AntonyIsCool
13-09-2014, 06:49 PM
'EKSAFANISOU APO MPROSTA MOU.' otan zorizesai ta idia les pantou ;

katalave epitelous ti se lene tosoi anthrwpoi. exeis provlhma, antilhpto ; Poso akoma na peseis

The_New_Guy
13-09-2014, 06:56 PM
'EKSAFANISOU APO MPROSTA MOU.' otan zorizesai ta idia les pantou ;

katalave epitelous ti se lene tosoi anthrwpoi. exeis provlhma, antilhpto ; Poso akoma na peseis

Αν θες περνα καμια βολτα να το συζητησουμε

AntonyIsCool
13-09-2014, 07:04 PM
pes to ksekathara

Cloudakos
13-09-2014, 07:06 PM
to oti einai mia mikrografia ths koinwnias mas einai pasifanes..otan exoume ton kathe staff member na abusarei ta panta kai etsithelika na dinei poines se users einai h kalyterh mikrografia ths shmerinhs koinwnias..den blepete ligo ta moutra sas pou(me elaxistes exaireseis) eiste oti xeirotero exei yparxei se staff team thn teleytaia tetraetia toulaxiston,tha kaneis kai kyrhgma...sry pou den mporw na sas parw sobara otan oloi oi gnwstoi mannerades,prwhn mhers kai loipoi gameruiners paizoun akoma kai twra anenoxlhtoi ta games tous kai prepei na glyfoume kwlous sta abuse mpas kai broume to dikio mas...thes kalytero chanell?paraithsou apo staff,tha einai mia kalh arxh..best regards

k Su eisai o megaluteros manneras k flamer mas douleveis?

Martin
13-09-2014, 07:07 PM
Εσύ έχεις καταλάβει ότι για εσένα όποιος δεν ξέρει να παίζει dota από άποψη noobplay περισσότερο είναι σκουπίδι για εσένα? Βρίζεις με το καλημέρα. Μετά από όλα αυτά όμως απαιτείς να υπάρχει σεβασμός απέναντι σου. Δεν είναι έτσι φίλε μου , δεν έχω τίποτα προσωπικό μαζί σου αλλά η συμβουλή μου είναι πως πρέπει να συμβιβαστείς με το online κομμάτι του warcraft. Σε κάθε game θα βρεις καλούς κακούς άσχετους gameruiners κτλ. Αν δεν μπορείς να τα δεχτείς όλα αυτά τότε γιατί παίζεις online? Για να χάσεις 10 χρόνια από την ζωή σου με τα βρισιδια και τα νεύρα που έχεις σε κάθε game? Ζητάς την τιμωρία άλλων χρηστών του φόρουμ όταν εσύ ο ίδιος βγαίνεις σε thread στο offtopic και βρίζεις μάνες και εύχεσαι καρκίνους στους υπόλοιπους. Μπορεί να είσαι κάλος χρυσός σαν άνθρωπος , μπορεί ο καλύτερος παίχτης του eleos αυτή τη στιγμή αλλά πες μου ειλικρινά , τι εικόνα δίνεις στους υπόλοιπους? Και μετά από αυτό πρέπει να σε σέβονται?

pezame ena game eixa ancient tous kanw poutana sto game me score an 8imamai kala 22-4 o new guy itam me team egw monos m
kai to game pige late kai to exasa....kai na exw ton new guy na mou leei sto all eimai kaluteros pextis apo sena eisai noobas.
erxomai edw sto forum kai ftiaxnw gia plaka kai xavale martendi vs the_new_guy 1v1...Na ton exoun psifisei sto thread 30 tosa atoma kai parapanw kai emena nomizw 15 i 18...Xezotan i den kserw egw ti kai pia itan i dikeologia tou kai den i8ele na peksoume.
Meta ftiaxnw to video kai den ton vazw sto video gia ton logo oti den peksame to 1v1 pou simfonisame na ginei...
Na min to polilogo meta apo kairo mou milaei sto irc kai mou klegotan giati den ton evala sto video.....tou eksigisa pws o logos pou den ton evala itan epidei den peksame to 1v1 kai den me eniaze an 8a exana i kerdiza sto 1v1 apla to ekana gia na yparxei ligo endiaferon ws pros tous pextes tou mymgn.Se kapia fasi me tin omilia pou eixame sto irc simfonei na peksoume to 1v1 pou den peksame,ton kernaw 2 lose dld peksame 2 fores anevazw ta replay xwris na koroidepsw xwris tpt.Autos omws sinexizei na leei malakies oti epeze me to ena xeri etroge kai egw den kserw ti kai pws einai kaluteros apo emena xwris na to paradexete oti exase.
Ase pou pezame gia 100 elo ta opia mou ta valane kai ta ksanavgalane......
Ti perimeneis esy apo tetio atomo meta??Me prokalei me ton tropo tou,ala otan ton prokalesa egw xestike panw tou.
Otan milas gia kapion na ksereis ti les kai oxi aerologies,o new guy nomizei oti einai toso poly kalos pextis pou oloi oi aloi einai asxetoi.Egw mporei na min eimai toso kalos opos o new guy etsi leei kai autos kai gia na ton psifisan oi perissoteroi kati 8a kseroun.
Ala ton katourisa 2 fores se 1v1 same hero kai autos twra rixnei toso klama pou 8a to 8imate gia oli tou ti zoh..

The_New_Guy
13-09-2014, 07:15 PM
pezame ena game eixa ancient tous kanw poutana sto game me score an 8imamai kala 22-4 o new guy itam me team egw monos m
kai to game pige late kai to exasa....kai na exw ton new guy na mou leei sto all eimai kaluteros pextis apo sena eisai noobas.
erxomai edw sto forum kai ftiaxnw gia plaka kai xavale martendi vs the_new_guy 1v1...Na ton exoun psifisei sto thread 30 tosa atoma kai parapanw kai emena nomizw 15 i 18...Xezotan i den kserw egw ti kai pia itan i dikeologia tou kai den i8ele na peksoume.
Meta ftiaxnw to video kai den ton vazw sto video gia ton logo oti den peksame to 1v1 pou simfonisame na ginei...
Na min to polilogo meta apo kairo mou milaei sto irc kai mou klegotan giati den ton evala sto video.....tou eksigisa pws o logos pou den ton evala itan epidei den peksame to 1v1 kai den me eniaze an 8a exana i kerdiza sto 1v1 apla to ekana gia na yparxei ligo endiaferon ws pros tous pextes tou mymgn.Se kapia fasi me tin omilia pou eixame sto irc simfonei na peksoume to 1v1 pou den peksame,ton kernaw 2 lose dld peksame 2 fores anevazw ta replay xwris na koroidepsw xwris tpt.Autos omws sinexizei na leei malakies oti epeze me to ena xeri etroge kai egw den kserw ti kai pws einai kaluteros apo emena xwris na to paradexete oti exase.
Ase pou pezame gia 100 elo ta opia mou ta valane kai ta ksanavgalane......
Ti perimeneis esy apo tetio atomo meta??Me prokalei me ton tropo tou,ala otan ton prokalesa egw xestike panw tou.
Otan milas gia kapion na ksereis ti les kai oxi aerologies,o new guy nomizei oti einai toso poly kalos pextis pou oloi oi aloi einai asxetoi.Egw mporei na min eimai toso kalos opos o new guy etsi leei kai autos kai gia na ton psifisan oi perissoteroi kati 8a kseroun.
Ala ton katourisa 2 fores se 1v1 same hero kai autos twra rixnei toso klama pou 8a to 8imate gia oli tou ti zoh..

50139

DarkTemptation
13-09-2014, 07:17 PM
pezame ena game eixa ancient tous kanw poutana sto game me score an 8imamai kala 22-4 o new guy itam me team egw monos m
kai to game pige late kai to exasa....kai na exw ton new guy na mou leei sto all eimai kaluteros pextis apo sena eisai noobas.
erxomai edw sto forum kai ftiaxnw gia plaka kai xavale martendi vs the_new_guy 1v1...Na ton exoun psifisei sto thread 30 tosa atoma kai parapanw kai emena nomizw 15 i 18...Xezotan i den kserw egw ti kai pia itan i dikeologia tou kai den i8ele na peksoume.
Meta ftiaxnw to video kai den ton vazw sto video gia ton logo oti den peksame to 1v1 pou simfonisame na ginei...
Na min to polilogo meta apo kairo mou milaei sto irc kai mou klegotan giati den ton evala sto video.....tou eksigisa pws o logos pou den ton evala itan epidei den peksame to 1v1 kai den me eniaze an 8a exana i kerdiza sto 1v1 apla to ekana gia na yparxei ligo endiaferon ws pros tous pextes tou mymgn.Se kapia fasi me tin omilia pou eixame sto irc simfonei na peksoume to 1v1 pou den peksame,ton kernaw 2 lose dld peksame 2 fores anevazw ta replay xwris na koroidepsw xwris tpt.Autos omws sinexizei na leei malakies oti epeze me to ena xeri etroge kai egw den kserw ti kai pws einai kaluteros apo emena xwris na to paradexete oti exase.
Ase pou pezame gia 100 elo ta opia mou ta valane kai ta ksanavgalane......
Ti perimeneis esy apo tetio atomo meta??Me prokalei me ton tropo tou,ala otan ton prokalesa egw xestike panw tou.
Otan milas gia kapion na ksereis ti les kai oxi aerologies,o new guy nomizei oti einai toso poly kalos pextis pou oloi oi aloi einai asxetoi.Egw mporei na min eimai toso kalos opos o new guy etsi leei kai autos kai gia na ton psifisan oi perissoteroi kati 8a kseroun.
Ala ton katourisa 2 fores se 1v1 same hero kai autos twra rixnei toso klama pou 8a to 8imate gia oli tou ti zoh..

Η ουσια πλεον δεν ειναι ποιος παιζει καλυτερα και ποιος οχι..κλαιν μαιν παιδια ενα παιχνιδι ειναι , το θεμα ειναι να ειμαστε ανθρωποι . Να μπορουμε να κανουμε μια συζητηση , να μιλησουμε αντικειμενικα , να ειμαστε μια παρεα και οχι εχθροι ο ενας με τον αλλον. Σιγουρα ολοι οι ανθρωποι δεν ειναι το ιδιο και υπαρχουν συμπαθειες και αντιπαθειες εδω μεσα αλλα αυτο δεν σημενει οτι πρεπει να βριζομαστε..Η ολη ιστορια με τα alt account και τα βρισιδια πρεπει λιγο να σταματησει. Οποιος μπορει να ειναι σωστος με τα rules τοτε ας εχει ενα account και να τον τιμαει. Οχι για τα στατς η το ελο. Κλαιν μαιν και αυτα. Ο καλυτερος παιχτης μπορει να χασει απο τον πιο nooba απλα απο μια βλακεια. Αλλα για να εχει ενα προσωπο εδω μεσα. Να ξερω οτι μιλαω με τον dark.temptation και ασχετα με το gameplay του να ξερω και τι ανθρωπος ειναι.

The_New_Guy
13-09-2014, 07:34 PM
Η ουσια πλεον δεν ειναι ποιος παιζει καλυτερα και ποιος οχι..κλαιν μαιν παιδια ενα παιχνιδι ειναι , το θεμα ειναι να ειμαστε ανθρωποι . Να μπορουμε να κανουμε μια συζητηση , να μιλησουμε αντικειμενικα , να ειμαστε μια παρεα και οχι εχθροι ο ενας με τον αλλον. Σιγουρα ολοι οι ανθρωποι δεν ειναι το ιδιο και υπαρχουν συμπαθειες και αντιπαθειες εδω μεσα αλλα αυτο δεν σημενει οτι πρεπει να βριζομαστε..Η ολη ιστορια με τα alt account και τα βρισιδια πρεπει λιγο να σταματησει. Οποιος μπορει να ειναι σωστος με τα rules τοτε ας εχει ενα account και να τον τιμαει. Οχι για τα στατς η το ελο. Κλαιν μαιν και αυτα. Ο καλυτερος παιχτης μπορει να χασει απο τον πιο nooba απλα απο μια βλακεια. Αλλα για να εχει ενα προσωπο εδω μεσα. Να ξερω οτι μιλαω με τον dark.temptation και ασχετα με το gameplay του να ξερω και τι ανθρωπος ειναι.

Με καποιους γινεται αυτο που λες με καποιους αλλους οχι. Ετσι ειναι δεν αλλαζει αυτο. Πρεπει να σου πω οτι σε εχω πετυχει πολλες φορες σε game και αν ηξερες οτι ειμαι εγω δεν θα ερχοσουν να τα ελεγες αυτα που λες τωρα. Eπισις αν τα πετυχενες αυτα ολα τα παιδακια και τα εδινες στα αυτια θα καταλαβαινες γιατι και πως μπορει καποιος να βγει εκτος εαυτου. Σε θεμα skill δεν το συζηταμε οσοι δεν εχουν coblex η χαμηλη νοημοσινη θα το πουν. Και εκει ακριβως ειναι το προβλημα οτι ζοριζονται τοσο πολυ που εχω δεχτει τον απιστευτο πολεμα απο τα κομπλεξικα κωλονουμπα. Λες και αν εισαι καλος σε ενα κωλοgame εγινε κατι.

Martin
13-09-2014, 07:36 PM
Η ουσια πλεον δεν ειναι ποιος παιζει καλυτερα και ποιος οχι..κλαιν μαιν παιδια ενα παιχνιδι ειναι , το θεμα ειναι να ειμαστε ανθρωποι . Να μπορουμε να κανουμε μια συζητηση , να μιλησουμε αντικειμενικα , να ειμαστε μια παρεα και οχι εχθροι ο ενας με τον αλλον. Σιγουρα ολοι οι ανθρωποι δεν ειναι το ιδιο και υπαρχουν συμπαθειες και αντιπαθειες εδω μεσα αλλα αυτο δεν σημενει οτι πρεπει να βριζομαστε..Η ολη ιστορια με τα alt account και τα βρισιδια πρεπει λιγο να σταματησει. Οποιος μπορει να ειναι σωστος με τα rules τοτε ας εχει ενα account και να τον τιμαει. Οχι για τα στατς η το ελο. Κλαιν μαιν και αυτα. Ο καλυτερος παιχτης μπορει να χασει απο τον πιο nooba απλα απο μια βλακεια. Αλλα για να εχει ενα προσωπο εδω μεσα. Να ξερω οτι μιλαω με τον dark.temptation και ασχετα με το gameplay του να ξερω και τι ανθρωπος ειναι.

den yparxei ousia na pezeis me real acc pleon otan gnorizeis pws autoi pou einai sto top elo exoun kanei ena soro malakies gia na einai sto top elo akoma kai ton kolo tous 8a stisoun i 8a dosoun kai leuta gia na paroun elo.sas edosa kai idea me 10 euro na perneis 200 elo.to 8ema den einai auto omos to 8ema einai pws otan vlepeis atoma san ton new guy na milaei gia game ruin maphackers mannerades kai egw den kserw ti otan exei kanei ena swro malakies ka8e mera abuse etroge otan itan staff vrizei kai prokalei olo to forum.Erxete omos enas martin kai ton kanei kseftila se olo to forum kai rixnei to klama tis zohs tou.Esy an eisoun sti 8esi tou new guy ti 8a ekanes?Egw pisteuw 8a paratouses ti dota kai 8a epezes kati alo??enw o new guy sinexizei na pezei akoma den to vazei katw....

The_New_Guy
13-09-2014, 07:38 PM
den yparxei ousia na pezeis me real acc pleon otan gnorizeis pws autoi pou einai sto top elo exoun kanei ena soro malakies gia na einai sto top elo akoma kai ton kolo tous 8a stisoun i 8a dosoun kai leuta gia na paroun elo.sas edosa kai idea me 10 euro na perneis 200 elo.to 8ema den einai auto omos to 8ema einai pws otan vlepeis atoma san ton new guy na milaei gia game ruin maphackers mannerades kai egw den kserw ti otan exei kanei ena swro malakies ka8e mera abuse etroge otan itan staff vrizei kai prokalei olo to forum.Erxete omos enas martin kai ton kanei kseftila se olo to forum kai rixnei to klama tis zohs tou.Esy an eisoun sti 8esi tou new guy ti 8a ekanes?Egw pisteuw 8a paratouses ti dota kai 8a epezes kati alo??enw o new guy sinexizei na pezei akoma den to vazei katw....

50142

DarkTemptation
13-09-2014, 07:47 PM
den yparxei ousia na pezeis me real acc pleon otan gnorizeis pws autoi pou einai sto top elo exoun kanei ena soro malakies gia na einai sto top elo akoma kai ton kolo tous 8a stisoun i 8a dosoun kai leuta gia na paroun elo.sas edosa kai idea me 10 euro na perneis 200 elo.to 8ema den einai auto omos to 8ema einai pws otan vlepeis atoma san ton new guy na milaei gia game ruin maphackers mannerades kai egw den kserw ti otan exei kanei ena swro malakies ka8e mera abuse etroge otan itan staff vrizei kai prokalei olo to forum.Erxete omos enas martin kai ton kanei kseftila se olo to forum kai rixnei to klama tis zohs tou.Esy an eisoun sti 8esi tou new guy ti 8a ekanes?Egw pisteuw 8a paratouses ti dota kai 8a epezes kati alo??enw o new guy sinexizei na pezei akoma den to vazei katw....

Δηλαδη τοσο πολυ σε νοιαζει το ελο? Αυτο ειπα πριν λιγο..ερχεστε για παιξετε? για να εχετε μια παρεα? να κανετε λιγο χαβαλε? Η για να μαλωνετε για ενα ελο? Εικονικα ειναι ολα ..τι και αν εχεις υψηλο ελο τι και αν εχεις 70000 win / 50 lose στα στατς , αν εισαι καλος παιχτης εισαι και χωρις αυτα..το εχετε παρει πολυ σοβαρα το θεμα..ενα παιχνιδι ειναι

The_New_Guy
13-09-2014, 07:50 PM
Δηλαδη τοσο πολυ σε νοιαζει το ελο? Αυτο ειπα πριν λιγο..ερχεστε για παιξετε? για να εχετε μια παρεα? να κανετε λιγο χαβαλε? Η για να μαλωνετε για ενα ελο? Εικονικα ειναι ολα ..τι και αν εχεις υψηλο ελο τι και αν εχεις 70000 win / 50 lose στα στατς , αν εισαι καλος παιχτης εισαι και χωρις αυτα..το εχετε παρει πολυ σοβαρα το θεμα..ενα παιχνιδι ειναι

Aπλα ζοριζεται που παιζω solo και εχω περισσοτερο ελο απο αυτον που δινει κωλο μπας και ανεβει. Κλαιν.

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:06 PM
ena logo p baineis me alt accs bro

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:10 PM
eisai megalo karnavali

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:11 PM
LLL epishs bro

Try2KiLLmE
13-09-2014, 08:13 PM
lol antony fele dota den ikseres pote oute tha ma8eis karagiozako mi valo ton martin kai se parei touza me new guy kai anastenaksi kai i mana tou pele

EDIT: +++++++

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:14 PM
:*

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:16 PM
twra na valw enan pappou sto mymgn , krima den tha nai ;

The_New_Guy
13-09-2014, 08:17 PM
twra na valw enan pappou sto mymgn , krima den tha nai ;

Δεν μου λες οταν σε μαλωνουν στο σχολειο κλαιγεσαι στον μπαμπα να παει να τους μαλωσει?

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:18 PM
Ftanei to kseftuliki sou karnavale,rezileuesai monos sou

The_New_Guy
13-09-2014, 08:18 PM
Ftanei to kseftuliki sou karnavale,rezileuesai monos sou

Το εχεις κανει πες την αληθεια.

Ichigos
13-09-2014, 08:21 PM
#hardwork #dedication #420blazeit

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:22 PM
Eprepe na fas ksylo ekeinh thn hmera apo ton greengrocer telika

Iwin_YOUkid.
13-09-2014, 08:23 PM
Για άλλη μια φορά πάντως μας δείξατε με ποιους έχουμε να κάνουμε Τσάμπα το χρόνος σας χαλάτε αν είναι αν τον περνάτε με αυτό τον τρόπο Gl συνεχίστε

The_New_Guy
13-09-2014, 08:25 PM
Eprepe na fas ksylo ekeinh thn hmera apo ton greengrocer telika

Θα ετρωγα πολυ ξυλο ναι. Αλλα δεν μιλαω για μη παροντες.

Kazuhiro
13-09-2014, 08:25 PM
GO GO GO GO GO......
Μπορείτε δώστε πόνο!Τα Ban σε αυτό το Post παρακαλώ να είναι Perm!

The_New_Guy
13-09-2014, 08:26 PM
Ksebleksta fridia sou re monofrido pou tha eprepe na faei kai ksulo.

Απο τον αντονι θα το φαω. χαχαχα. Αντε καντε με ban και απο δω γαμω την μανα του godlike

Try2KiLLmE
13-09-2014, 08:27 PM
To allodapo traveli pou skas 20rika na upo8eso sta vgazei allios den mporei pes tou na sta xtenisi k olas.

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:27 PM
elpizw na thymasai oti exw diplasio xeri apo sena,etsi;

The_New_Guy
13-09-2014, 08:27 PM
Για άλλη μια φορά πάντως μας δείξατε με ποιους έχουμε να κάνουμε Τσάμπα το χρόνος σας χαλάτε αν είναι αν τον περνάτε με αυτό τον τρόπο Gl συνεχίστε

Σκασε ρε πουτσογλυφτη που θες να γινεις σταφφ και το παιζεις και υπερανω.

Try2KiLLmE
13-09-2014, 08:28 PM
Απο τον αντονι θα το φαω. χαχαχα. Αντε καντε με ban και απο δω γαμω την μανα του godlike

Kala kaneis xava esy alla fhmes lene oti o antony gamaei poli agria...me kolo..

The_New_Guy
13-09-2014, 08:28 PM
elpizw na thymasai oti exw diplasio xeri apo sena,etsi;

Ελπιζω να θυμασαι οτι σε ριχνω ενα κεφαλι και οτι ειμαι αντρας και εισαι αδερφη. Οποτε θες περνα να τα πουμε αυτα απο κοντα

The_New_Guy
13-09-2014, 08:29 PM
Kala kaneis xava esy alla fhmes lene oti o antony gamaei poli agria...me kolo..

Αυτο φοβαμαι κι εγω.

Martin
13-09-2014, 08:30 PM
telika auta pou egrapsa einai megales ali8eies rixnei to klama tis zohs tou!!!

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:30 PM
den thelw na aggiksw enan pappou , ligo tsipa re ..

Rock_N_Troll
13-09-2014, 08:30 PM
Συνεχίστε. Πάω να φέρω μπύρες και pop corn. Φυσικά η μαλακία έχει όρια, τα bans θα γίνουν κανονικά σε όσους τα ζητάει ο οργανισμός τους.

The_New_Guy
13-09-2014, 08:31 PM
den thelw na aggiksw enan pappou , ligo tsipa re ..

Θες να τον αγγιξεις σε περιεργα μερη. Ελα πες την αληθεια.

Ichigos
13-09-2014, 08:32 PM
Συνεχίστε. Πάω να φέρω μπύρες και pop corn. Φυσικά η μαλακία έχει όρια, τα bans θα γίνουν κανονικά σε όσους τα ζητάει ο οργανισμός τους.

stamata na svineis ksenerwte

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:33 PM
Θες να τον αγγιξεις σε περιεργα μερη. Ελα πες την αληθεια.

ai re kokkaliarh kwlogere

Rock_N_Troll
13-09-2014, 08:33 PM
Ichi σ'αρέσει το πίτσι πίτσι; xD Υπάρχει μέτρο ακόμα και στην καφρίλα

The_New_Guy
13-09-2014, 08:33 PM
telika auta pou egrapsa einai megales ali8eies rixnei to klama tis zohs tou!!!

Η απλα δεν μπορω να μιλαω με αμεα οποτε:

50144

Try2KiLLmE
13-09-2014, 08:34 PM
Nai niko kante ban sto new guy epidi benei kai vrizei edw o antony pou rixnei ka8e mera manes sto irc kai prokalei edw tpt.Alla fusika esy ethelotufleis kai ama sou anafero gegonota twra gia kapious pou kanoun ta strava matia tha mou peis den milaw gia mh parontes gia allous kai ta klassika pou les.sunexise na min exeis apopsh kala paei...

The_New_Guy
13-09-2014, 08:34 PM
ai re kokkaliarh kwlogere

Eχεις αδυναμια στα "κοκκαλα"?

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:34 PM
Nai niko kante ban sto new guy epidi benei kai vrizei edw o antony pou rixnei ka8e mera manes sto irc kai prokalei edw tpt.Alla fusika esy ethelotufleis kai ama sou anafero gegonota twra gia kapious pou kanoun ta strava matia tha mou peis den milaw gia mh parontes gia allous kai ta klassika pou les.sunexise na min exeis apopsh kala paei...

esu ti to paizeis twra panagia re kathisterimene;

Ichigos
13-09-2014, 08:34 PM
Ichi σ'αρέσει το πίτσι πίτσι; xD Υπάρχει μέτρο ακόμα και στην καφρίλα

re bro mwlis eixa valei ouiskaki kai ta svineis..........pexto mia wra afk na riksoun ts kales manes k meta svista!ayta kratane to offtopic zontano xD

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:35 PM
ahdiazw malaka new guy kopse sixamene

DarkTemptation
13-09-2014, 08:35 PM
Συνεχίστε. Πάω να φέρω μπύρες και pop corn. Φυσικά η μαλακία έχει όρια, τα bans θα γίνουν κανονικά σε όσους τα ζητάει ο οργανισμός τους.

Και θα σε επερνα τηλεφωνο τωρα..

Επιδιωξη ban.. Go on guys.

50145

The_New_Guy
13-09-2014, 08:36 PM
Nai niko kante ban sto new guy epidi benei kai vrizei edw o antony pou rixnei ka8e mera manes sto irc kai prokalei edw tpt.Alla fusika esy ethelotufleis kai ama sou anafero gegonota twra gia kapious pou kanoun ta strava matia tha mou peis den milaw gia mh parontes gia allous kai ta klassika pou les.sunexise na min exeis apopsh kala paei...

Δεν εχω προβλημα με το ban. Με το να μπαινουν τα μπασταρδακια και να βριζουν να προκαλουν και να ριχνουν λασπη χωρις να τους κανουν τιποτα εχω. Ειναι προφανες πως δεν εχω δουλεια εδω μεσα ουτε σε μερη με γαμοσπιτα.

The_New_Guy
13-09-2014, 08:36 PM
ahdiazw malaka new guy kopse sixamene

Αηδιαζεις η καβλωνεις? Καλα σε ειχα καταλαβει.

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:37 PM
kkk newguy

The_New_Guy
13-09-2014, 08:38 PM
kkk newguy

Ασε τα κκκ δεν γαμαω πουστρακια.

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:38 PM
genika den gamas

Martin
13-09-2014, 08:38 PM
Δεν εχω προβλημα με το ban. Με το να μπαινουν τα μπασταρδακια και να βριζουν να προκαλουν και να ριχνουν λασπη χωρις να τους κανουν τιποτα εχω. Ειναι προφανες πως δεν εχω δουλεια εδω μεσα ουτε σε μερη με γαμοσπιτα.

esy prokaleis tous pantes se olo to forum kai vrikes pion na prokaleseis aaxaxaxax as gelasw pion?? pion ton martin me mena den 8a ta vazete giati sas kanw rezili kai gelane oi petres .

Try2KiLLmE
13-09-2014, 08:40 PM
Και θα σε επερνα τηλεφωνο τωρα..

Επιδιωξη ban.. Go on guys.

50145

Esy ka8isterimene rwta ton niko twra pou ton petuxes mesa na sou pei ti einai to spam / flame kai den kserw ti allo infraction mou exeis stilei epidei apantisa sto abuse pou efaga.Fele e fele.

The_New_Guy
13-09-2014, 08:40 PM
esy prokaleis tous pantes se olo to forum kai vrikes pion na prokaleseis aaxaxaxax as gelasw pion?? pion ton martin me mena den 8a ta vazete giati sas kanw rezili kai gelane oi petres .

50146

The_New_Guy
13-09-2014, 08:41 PM
genika den gamas

50147

Ενω αυτο εδω γαμαει ας πουμε. Οντως δεν γαμαω. ΦΕΡΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΝΑ ΛΥΘΕΙ.

Rock_N_Troll
13-09-2014, 08:41 PM
Θωμά, από που έβγαλες το συμπέρασμα ότι δεν έχω γνώμη; Και από που έβγαλες το συμπέρασμα ότι όταν μίλησα για bans αναφερόμουν στο New_Guy μόνο; Όλοι κρινόμαστε για τις πράξεις μας και τα λεγόμενα μας,υπάρχουν κανόνες που τους ξέρει ο Γιώργος και επιλέγει να μην τους ακολουθεί, εγώ θα συμμαζεύω το thread ώστε να μην περιέχει μάνες,Παναγίες κτλ. Τόσο απλά είναι τα πράγματα.

DarkTemptation
13-09-2014, 08:42 PM
Esy ka8isterimene rwta ton niko twra pou ton petuxes mesa na sou pei ti einai to spam / flame kai den kserw ti allo infraction mou exeis stilei epidei apantisa sto abuse pou efaga.Fele e fele.

χμμμ
Drakosaure to ksereis oti eisai terma asxetos e?

Esena pios se rwtise re petamene?

Ετσι απαντας στο thread σου? Ρωτα εσυ τον Νικο αν ηταν λαθος τα infraction μου

The_New_Guy
13-09-2014, 08:42 PM
Θωμά, από που έβγαλες το συμπέρασμα ότι δεν έχω γνώμη; Και από που έβγαλες το συμπέρασμα ότι όταν μίλησα για bans αναφερόμουν στο New_Guy μόνο; Όλοι κρινόμαστε για τις πράξεις μας και τα λεγόμενα μας,υπάρχουν κανόνες που τους ξέρει ο Γιώργος και επιλέγει να μην τους ακολουθεί, εγώ θα συμμαζεύω το thread ώστε να μην περιέχει μάνες,Παναγίες κτλ. Τόσο απλά είναι τα πράγματα.

Ε αντε καντε το το ban ομως εχω και δουλειες... (ασε που δεν ειναι δικια μου επιλογη)

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:44 PM
50148


OKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK GAMIMENE XIMPATZIIIIII

The_New_Guy
13-09-2014, 08:45 PM
50148


OKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK GAMIMENE XIMPATZIIIIII

Εχω παρει μεγαλυτερη σκηνη τωρα με αδικει η φωτο.

Martin
13-09-2014, 08:45 PM
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/t1.0-9/1544318_656739321036370_698980981_n.jpg?oh=6ee3cf3 7c7dc11025d0575524c189996&oe=548ADA26 >>>edw o new guy otan pigenw spiti tou kserete giati paei kai kimate se skines!!!

Ichigos
13-09-2014, 08:45 PM
50148


OKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK GAMIMENE XIMPATZIIIIII

#420blazeit

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:45 PM
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

Rock_N_Troll
13-09-2014, 08:45 PM
Ε τώρα αρχίζει να γίνεται ενδιαφέρον μωρέ μαλάκα,ξεκόλλα! Δεν κάνω ban,αφού σε 1 μήνα θα έχουμε πάλι τα ίδια. Απλά relax

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:46 PM
50149

Kourastikes apo thn polu thn poutsa k eipes na xalarwseis mazi me auta p paizeis;

* re clown ante vgale tis galotses

The_New_Guy
13-09-2014, 08:46 PM
https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/t1.0-9/1544318_656739321036370_698980981_n.jpg?oh=6ee3cf3 7c7dc11025d0575524c189996&oe=548ADA26 >>>edw o new guy otan pigenw spiti tou kserete giati paei kai kimate se skines!!!

Ειναι που εισαι ομορφοπαιδο και δεν σου αντιστεκεται καμια

The_New_Guy
13-09-2014, 08:49 PM
50149

Kourastikes apo thn polu thn poutsa k eipes na xalarwseis mazi me auta p paizeis;

* re clown ante vgale tis galotses

Πως μου την ειπες τωρααα. πωπωπωπω

AntonyIsCool
13-09-2014, 08:49 PM
gelame mazi sou bro, ante filares

The_New_Guy
13-09-2014, 08:50 PM
gelame mazi sou bro, ante filares

Το βλεπω. Και μην στελνεις φιλια νιωθω αβολα. Σου ειπα δεν γαμαω πουστρακια.

Cataclysm.O
13-09-2014, 08:53 PM
και λιγα λετε

Cataclysm.O
13-09-2014, 08:54 PM
ρε καμια παναγια θα πεσει ή με μαλακιες θα ασχολειστε?

The_New_Guy
13-09-2014, 08:55 PM
ρε καμια παναγια θα πεσει ή με μαλακιες θα ασχολειστε?

Τι σου φταινε οι φανταστικοι τους φιλοι τωρα.

Cloudakos
13-09-2014, 09:00 PM
AFOU GAMATE OLOI KANONISTE RANTEVOU N PEKSTE MPOUNIES N DEITE PIOS GAMAEI PIANOU THN MANA. ARXIDARADES OLOI

Try2KiLLmE
13-09-2014, 09:11 PM
χμμμ

Ετσι απαντας στο thread σου? Ρωτα εσυ τον Νικο αν ηταν λαθος τα infraction μου

To delete post as spam pou exeis epilogh sto manage dld den to exeis dei pote gavadi?

The_New_Guy
13-09-2014, 09:12 PM
AFOU GAMATE OLOI KANONISTE RANTEVOU N PEKSTE MPOUNIES N DEITE PIOS GAMAEI PIANOU THN MANA. ARXIDARADES OLOI

Εγω το δηλωσα οτι δεν γαμαω κανενανος την μανα (και ειδικα του μαρτιν παναγια μου!). Το λεω λιγο πιο πισω.

Martin
13-09-2014, 09:14 PM
Εγω το δηλωσα οτι δεν γαμαω κανενανος την μανα (και ειδικα του μαρτιν παναγια μου!). Το λεω λιγο πιο πισω.

voulwsto stoma sou gamimeno skoupidi mas zalises tis mpales axristo ipokimeno

Cloudakos
13-09-2014, 09:15 PM
Εγω το δηλωσα οτι δεν γαμαω κανενανος την μανα (και ειδικα του μαρτιν παναγια μου!). Το λεω λιγο πιο πισω.

nai re file oloi gamate manes gamhse me. exete paparia mexri t patwma. to 95 % apo dw otan faei thn prwth fapa 78a klaiei aneu hlikias. apopsh m panta.

Cataclysm.O
13-09-2014, 09:17 PM
AFOU GAMATE OLOI KANONISTE RANTEVOU N PEKSTE MPOUNIES N DEITE PIOS GAMAEI PIANOU THN MANA. ARXIDARADES OLOI

δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά το ποίος θα δείρει ποιόν με το ποίος γαμάει ποιανού την μάνα είναι ανεξάρτητα γεγονότα

xunwkaime8as
13-09-2014, 09:18 PM
paok ekdromes narkwtikaaaaaaaa etsi mathame apo paidiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! DIKEFALE MONO GIA SENAAAAAAAAAAAAAAA NIWTHW TI ZWH MOU STA XAMENAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Cloudakos
13-09-2014, 09:18 PM
δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά το ποίος θα δείρει ποιόν με το ποίος γαμάει ποιανού την μάνα είναι ανεξάρτητα γεγονότα

egw an m pei enas stn dromo s gamw tn mana tn e8apsa epitopou. kati tetoio prepei n ginei k dw m fainetai.

Cataclysm.O
13-09-2014, 09:21 PM
οτι θα τον δειρεις και θα αναιρεσει το γεγονος οτι σου γαμησε την μανα δηλαδη?επισης εκ του ασφαλους υποθετεις οτι θα μπορεις να τον θαψεις

The_New_Guy
13-09-2014, 09:22 PM
nai re file oloi gamate manes gamhse me. exete paparia mexri t patwma. to 95 % apo dw otan faei thn prwth fapa 78a klaiei aneu hlikias. apopsh m panta.

Μα κι εγω συμφωνω μαζι σου. Αλλα πως αλλιως μπορεις να μιλισεις σε κομπλεξικα κωλομωρα που βγαζουν οτι σκατα εχουν στην ψυχη τους σε ενα pc. Εχω τα σκουπιδια εδω βλεπω οτι με εχει κανει και ο κομπλεξικος ο godlike ban με reason ζωο. Και δεν τον εχεις μπροστα σου οποτε τι σου μενει να κανεις. Αν ερθω εγω και σε προσβαλω και σε προκαλω και μετα μπεις στο irc και μου πεις προσεχε πως μιλας κωλομωρο (ουτε που θυμαμαι τι εγινε αλλα κατι τετοιο) και σε κανω τετοιο ban θα το φαω το μπουνιδι και το παναγιδι ναι η οχι?

The_New_Guy
13-09-2014, 09:24 PM
egw an m pei enas stn dromo s gamw tn mana tn e8apsa epitopou. kati tetoio prepei n ginei k dw m fainetai.

Να σου δωσω μια συμβουλη τοτε. Να μην φερνεις τον εαυτο σου σε θεση να σε βρισει ο αλλος ετσι αν δεν σου αρεσει. Αλλα το κακο με τα παιδακια σημερα ειναι οτι τα εμαθαν στο σπιτι οτι μπορουν να κανουν οτι θελουν και οτι η πουστια ειναι μαγκια.

Cloudakos
13-09-2014, 09:28 PM
re kataklisme me douleveis an se dei enas stn dromo k s pei gamw tn mana s sthn gamhse kiolas?

giwrgo den lew n fereis ena s 8esh n se vrisei etsi genika milaw

Cataclysm.O
13-09-2014, 09:36 PM
οχι ρε χαχαχα απλα θελ2 να π2 δεν αξιζει να ασχοληθεις

Cloudakos
13-09-2014, 09:37 PM
οχι ρε χαχαχα απλα θελ2 να π2 δεν αξιζει να ασχοληθεις

pes t s autous oxi se mena !

Ichigos
13-09-2014, 09:44 PM
teliwsan oi manes na fwnaksw papakaliath?

Just(wiNner
13-09-2014, 09:49 PM
paok ekdromes narkwtikaaaaaaaa etsi mathame apo paidiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! DIKEFALE MONO GIA SENAAAAAAAAAAAAAAA NIWTHW TI ZWH MOU STA XAMENAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Dn diavasa oute to post tou thread starter oute ta upoloipa. To mualo kai mati mou epesan san magnhths panw edw.

PAME GERA GAMW MONO PAOK.

P.S: Best Reply 2014!

xunwkaime8as
13-09-2014, 10:07 PM
Dn diavasa oute to post tou thread starter oute ta upoloipa. To mualo kai mati mou epesan san magnhths panw edw.

PAME GERA GAMW MONO PAOK.

P.S: Best Reply 2014!



http://www.youtube.com/watch?v=HHhJp0gTzmg <3

The_New_Guy
13-09-2014, 10:10 PM
http://www.youtube.com/watch?v=HHhJp0gTzmg <3


http://www.youtube.com/watch?v=XWUmodwZo0g


http://www.youtube.com/watch?v=FKsoYQSfzEE

Gate13
13-09-2014, 10:41 PM
http://www.youtube.com/watch?v=HHhJp0gTzmg <3

Χιλιόμετρα τρέξατε πάλι,σας φτάσαμε τα πόδια στο κεφάλι....κτλπ

Σεβασμός στον Ηρακλή και στους οπαδούς του,λίγοι αλλά καλοί.

The_New_Guy
13-09-2014, 10:43 PM
Χιλιόμετρα τρέξατε πάλι,σας φτάσαμε τα πόδια στο κεφάλι....κτλπ

Σεβασμός στον Ηρακλή και στους οπαδούς του,λίγοι αλλά καλοί.

Nice sign

leav
13-09-2014, 10:53 PM
Ειναι αστειο να βλεπω τετοια ποστς.
Μ αρεσει που δεχεστε την εκφραση "μικρογραφια της κοινωνιας μας" και συνεχιζεται να εχετε τετοιες συμπεριφορες.
Τουλαχιστον πλεον ελπιζω να εχετε καταλαβει και οι ιδιοι οτι ειμαστε μια πιθηκοκοινωνια, που εσεις εχετε δημιουργησει.

Gate13
13-09-2014, 10:57 PM
Ειναι αστειο να βλεπω τετοια ποστς.
Μ αρεσει που δεχεστε την εκφραση "μικρογραφια της κοινωνιας μας" και συνεχιζεται να εχετε τετοιες συμπεριφορες.
Τουλαχιστον πλεον ελπιζω να εχετε καταλαβει και οι ιδιοι οτι ειμαστε μια πιθηκοκοινωνια, που εσεις εχετε δημιουργησει.

Ρε μαλάκα Θάνο,εσύ ακόμα είσαι κτηνοβάτης,μην κριτικάρεις.

The_New_Guy
13-09-2014, 11:31 PM
Ρε μαλάκα Θάνο,εσύ ακόμα είσαι κτηνοβάτης,μην κριτικάρεις.

Oυτε κατσικα δεν του καθεται

protomastoras
14-09-2014, 01:24 AM
To ποσταρα και αλλου, αλλα κανεις δεν του εδωσε τη σημασια που επρεπε. https://www.facebook.com/photo.php?v=797078513648678&set=vb.471692806187252&type=2&theater

EstharoR
14-09-2014, 03:34 AM
To ποσταρα και αλλου, αλλα κανεις δεν του εδωσε τη σημασια που επρεπε. https://www.facebook.com/photo.php?v=797078513648678&set=vb.471692806187252&type=2&theater

Το αριστερά κάνει το δεξιά σχεδόν να μην φαίνεται καθόλου.

KawaSakis
14-09-2014, 05:24 AM
Το αριστερά κάνει το δεξιά σχεδόν να μην φαίνεται καθόλου.

+1 που πάει η δεξιά με κόκκινο παπούτσι?

ΥΓ. που να δεις τον Leav να στα κάνει αυτά!!!!

Kazuhiro
14-09-2014, 10:08 AM
Το αριστερά κάνει το δεξιά σχεδόν να μην φαίνεται καθόλου.

+1.....
2 ήταν?εγώ μια είδα....


και αφού μιλάμε για καλά κορίτσια!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=tSrkA0ZeU9g

Kazuhiro
14-09-2014, 10:11 AM
Υ.Γ Αυτή με τις κόκκινες επιγονατίδες πάλι κρύβει τις άλλες....αχ αυτές οι χοντρές άσχημες!!!!

Rock_N_Troll
14-09-2014, 10:11 AM
ΚΩΛΟκατάσταση...

Martin
14-09-2014, 11:15 AM
xwris vrisida den exei endiaferon pleon auto to thread kante to close !!

Call-me-Winner
14-09-2014, 11:21 AM
Γέμησε το Mymgn γαμιάδες,pro players και και και......Πριν κατηγορήσετε το Channel στο οποίο παίζετε ρε κρίνετε τους εαυτούς σας!Έχετε Games χωρίς Maphack(αν όχι 100% το έχετε σε ένα μεγάλο ποσοστό) και αντί να το εκμεταλευτείτε να κάνετε το ένα βήμα μπροστά κάθεστε και κάνετε ανάποδες κωλοτούμπες!

Tour ζητούσατε και λέγατε πόσες μαλακίες να δω πόσοι θα δηλώσετε συμμετοχή
Μιλάτε για Rules όταν οι ίδιοι είστε χειρότεροι από αυτούς που κατηγορείτε


Με τέτοια νοοτροπία δεν πάει κανείς μπροστά παιδιά,δεν λέω ότι είμαι τέλειος και εγώ σκράπας είμαι αλλά τουλαχιστον προσπαθώ να γίνω καλύτερος και ξέρω τα όρια τα οποία δεν πρέπει να ξεπερνάω.

Μπορείτε λοιπόν να καταστρέψετε ότι έχει απομείνει εμπρός βάλτε τα δυνατά σας....κάντε πιο πολλά AltAccounts κάνετε πιο πολλά Ruins γαμήστε τα όλα!!!

Αλλά ρε κουφάλες να ξέρετε το Mymgn είναι μια μικρογραφία της κοινωνίας μας!Εκεί έξω δεν περνάνε αυτά και θα το καταλάβετε ακόμα και στο Dota2 με τα μυαλά που κουβαλάμε ο περίγελος όλων είμαστε!

Μην σταματάτε να δείχνετε πουθενά πόσο σκατένιοι είμαστε.


GO GO GO GO.............
κανείς δεν θα σε ακούσει γιατί πολύ απλά αυτά που λες είναι πολύ σοβαρά για αυτούς

kAvLoMiRiS
14-09-2014, 01:06 PM
Paidia, ego ksero pos eimai kofths apo ekei k pera prepei na hremisete ligo k na apodextite pos eimai o Chief sas!

Tsakwnas
14-09-2014, 06:38 PM
Ειναι thread που βγαζουμε τα αποθημενα μας?

Αν ναι, μπορω να γραψω 2 λογακια για τον odisseas γιατι διαβασα καποια post του στο admin abuse section και ειλικρινα ανεβασα δεκατα.

Αν οχι, ισχυει το γνωστο (για οσους το γνωριζουν) σακουλα με σκατα.

Ευχαριστω!!!

Rock_N_Troll
14-09-2014, 07:19 PM
50165

ASotOsIoS
14-09-2014, 07:38 PM
ΚΩΛΟκατάσταση...

προτεινω να κανουμε και εμεις ενα τετοιο βιντεο! εσυ θα φορας αυτες τις καλτσες για να μην σου κρεμονται τα ξερεις.... εκει που γραφεις τον κοσμο

The_New_Guy
14-09-2014, 08:58 PM
Ειναι thread που βγαζουμε τα αποθημενα μας?

Αν ναι, μπορω να γραψω 2 λογακια για τον odisseas γιατι διαβασα καποια post του στο admin abuse section και ειλικρινα ανεβασα δεκατα.

Αν οχι, ισχυει το γνωστο (για οσους το γνωριζουν) σακουλα με σκατα.

Ευχαριστω!!!

Εγω παντως γελασα

Solistas
15-09-2014, 04:38 AM
Μα κι εγω συμφωνω μαζι σου. Αλλα πως αλλιως μπορεις να μιλισεις σε κομπλεξικα κωλομωρα που βγαζουν οτι σκατα εχουν στην ψυχη τους σε ενα pc. Εχω τα σκουπιδια εδω βλεπω οτι με εχει κανει και ο κομπλεξικος ο godlike ban με reason ζωο. Και δεν τον εχεις μπροστα σου οποτε τι σου μενει να κανεις. Αν ερθω εγω και σε προσβαλω και σε προκαλω και μετα μπεις στο irc και μου πεις προσεχε πως μιλας κωλομωρο (ουτε που θυμαμαι τι εγινε αλλα κατι τετοιο) και σε κανω τετοιο ban θα το φαω το μπουνιδι και το παναγιδι ναι η οχι?
Τ προβληματα ενος μεσου ελληνα ?

The_New_Guy
15-09-2014, 11:16 AM
Τ προβληματα ενος μεσου ελληνα ?

Για dota μιλαμε τωρα σε dota forum. Μπορει να σου φαινεται περιεργο αλλα δεν ειμαι εδω για να μιλισω για τα προβληματα του μεσου Ελληνα.

da_w0rst.
15-09-2014, 11:52 AM
ksilwste ton dutch..da vrot is back

Cataclysm.O
15-09-2014, 11:55 AM
ksilwste ton dutch..da vrot is back

ΕΛΑ ΞΗΛΩΣΤΕ ΤΟΝ ΑΧΡΗΣΤΟ ΤΟΝ DUTCH ΡΕ!DA_VROT IS BACK!

da_w0rst.
15-09-2014, 11:58 AM
ΕΛΑ ΞΗΛΩΣΤΕ ΤΟΝ ΑΧΡΗΣΤΟ ΤΟΝ DUTCH ΡΕ!DA_VROT IS BACK!

DES NEW THREAD MONO GIA SENA

ASotOsIoS
15-09-2014, 01:11 PM
https://www.youtube.com/watch?v=A8bCvacyzL0

PhoenixMarie
15-09-2014, 01:42 PM
ΕΛΑ ΞΗΛΩΣΤΕ ΤΟΝ ΑΧΡΗΣΤΟ ΤΟΝ DUTCH ΡΕ!DA_VROT IS BACK!


ksilwste ton dutch..da vrot is back

Ρε αλήτες καθίστε καλά!! Τι μαχαιρώματα είναι αυτά στον icarus που σας σώζει τα κωλαράκια σε κάθε fight????????????μου φαίνεται προδότες θα αρχίσω mass bans να τελειώνουμε...ξεκινήστε την
https://www.youtube.com/watch?v=0Nm7oqIiEeQ σας!

da_w0rst.
15-09-2014, 02:05 PM
Ρε αλήτες καθίστε καλά!! Τι μαχαιρώματα είναι αυτά στον icarus που σας σώζει τα κωλαράκια σε κάθε fight????????????μου φαίνεται προδότες θα αρχίσω mass bans να τελειώνουμε...ξεκινήστε την
https://www.youtube.com/watch?v=0Nm7oqIiEeQ σας!


για αυτο προσευχη κανε να γυρισωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωωωωωωωωωωωωωωω! λαλατο vlaho

LeN0r.
27-09-2014, 12:04 PM
Ma den exeis katalavei akoma, oti autoi pou exoun apomeinei na asxolounte me to mymgn kai poios tin exei pio megali, einai "ousiastika" ta skata tis koinwnias mas?
Den anaferome se esena...

Καπως ετσι.....

AntonyIsCool
27-09-2014, 12:13 PM
ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΑΙΔΙΙ