PDA

View Full Version : the truth is...



Call-me-Winner
13-09-2014, 05:31 PM
στο d2 είναι οι ρώσσοι στο lol οι έλληνες

The-old)warrior
13-09-2014, 05:33 PM
exw tin entuposh oti sto lol einai polonoi ;)

G0dL1k3
14-09-2014, 12:34 PM
kai edw eiste oloi oi vlakes, dota 2 for life nooba

kAvLoMiRiS
14-09-2014, 01:01 PM
dota 2 i dota i lol i hon i smite i bla bla bla Panta yparxoun Newbies k panta kapoios se apokalei Newbie gt aploustata einai kaliteros apo esena, opote min krinete kanenan giati kai eseis krineste apo kapoion alla den to mathenete pote :D

LittleWing
14-09-2014, 02:28 PM
dota 2 i dota i lol i hon i smite i bla bla bla Panta yparxoun Newbies k panta kapoios se apokalei Newbie gt aploustata einai kaliteros apo esena, opote min krinete kanenan giati kai eseis krineste apo kapoion alla den to mathenete pote :D

Παντα σοφος

EbToxX
14-09-2014, 02:30 PM
oxi kai sto dota 2 oi ellhnes einai.

The-old)warrior
14-09-2014, 02:54 PM
oxi kai sto dota 2 oi ellhnes einai.
οντως.. βέβαια οχι σαν τους Ρώσους αλλα ναι..

EbToxX
14-09-2014, 03:05 PM
οντως.. βέβαια οχι σαν τους Ρώσους αλλα ναι..

ο μέσος όρος των Ρώσων που έχουν πάνω από 4k mmr είναι μεγαλύτερος από αυτό των Ελλήνων.

Άσε που οι Ρώσοι έχουν μεγαλύτερο μειονέκτημα τα Αγγλικά τους, οι Έλληνες σου βγάζουν καρκίνο επειδή γνωρίζουν Αγγλικά και πρέπει οι άλλοι να καταλάβουν τις μαλακίες που θα πουν.

^_*//
14-09-2014, 04:11 PM
Πάντα είμαστε πρώτοι εμείς οι Έλληνες, ειδικά στη μαλακία. Όταν βλέπω cyka cyka το συνδέω με το "γαμώ τη μάνα σου" του "Ελληναρά". Κολόζωα είμασταν και θα μείνουμε. peace ;)

Momergil
14-09-2014, 04:18 PM
Πάντα είμαστε πρώτοι εμείς οι Έλληνες, ειδικά στη μαλακία. Όταν βλέπω cyka cyka το συνδέω με το "γαμώ τη μάνα σου" του "Ελληναρά". Κολόζωα είμασταν και θα μείνουμε. peace ;)

τι φταιει γιαυτο ? μερικοι λενε οτι ειναι στο dna μας αλλα δεν το πιστευω κατι αλλο φταιει και μη πεις ελλειψη παιδειας γτ πλεον το 80-90 % ξερουν το σωστο.

Call-me-Winner
14-09-2014, 04:31 PM
τι φταιει γιαυτο ? μερικοι λενε οτι ειναι στο dna μας αλλα δεν το πιστευω κατι αλλο φταιει και μη πεις ελλειψη παιδειας γτ πλεον το 80-90 % ξερουν το σωστο.
έλλειψη παιδείας.

Pbgiannhs
14-09-2014, 11:58 PM
Ο Έλληνας δεν μπορεί να καταλάβει ότι κάποιες φορές υπάρχουν και καλύτεροι players απ'αυτόν , τους φαίνεται αφύσικο.
Δεν είναι θέμα παιδείας μόνο , γενικός σαν λαός έχουμε ένα υπερεγώ που μας κάνει να βλέπουμε όλα τα λάθη των άλλων γύρο μας εκτός βέβαια από τα δικά μας.
Το παρατηρώ ακόμα και σε μένα πολλές φορές..πάντως ο μέσος Rusky παίζει αρκετά καλύτερα από τον μέσο Eλληνάρα, το πλεονέκτημα δε του Ελληνάρα είναι ότι μπορεί να βρίσει τους πάντες και σε ότι γλώσσα θέλει , μοναδικό χάρισμα!

LittleWing
15-09-2014, 02:03 AM
κατι να κανω για να ξεφυγω απο τα 4.2k εχετε να μου πειτε?

Solistas
15-09-2014, 04:15 AM
Εχω πανω απο 1κ game και στα 2 games και εχω να πω πως Ελληνας καλος μονο νεκρος :D.D2 ειχα κανει γυρω στους 10 random ρωσσους friendlist και παιζαμε ενω ελληνα random δεν ειχα ποτε.Στο λολ αλλη ιστορια..αμα πετυχεις ελληνα leavare στο lobby.Για τους πωλονους στο lol ειναι απειροι αυτοι που εχουν το PL στο τελος του ονοματος τους και σας το ορκιζομε ρε μαγκες ενας προς ενας ειναι καρκινοι ...Δεν ξερω δεν ειναι καρκινοι ολοι οι πωλονοι αλλα μονο αυτοι με το PL στο τελος!

DeadManWalkin
15-09-2014, 06:07 AM
Εννοείται ότι οι Έλληνες είναι οι χειρότεροι, λόγω νοοτροπίας κυρίως, ο Ρώσσος η θα τρολλάρει και θα σας γράφει στο πουλί του ή γενικά θα'ναι σταρχίδια του και δεν θα δίνει δεκάρα για το game. Ο Έλληνας από την άλλη θα παίζει για να κερδίσει αλλά θα είναι σε φάση είμαι πολύ προ κ.τ.λ. Οπότε θα δίνει και συμβουλές αντί να έχει επίγνωση του πόσο ζώο είναι. Μια ματιά να ρίξεις στο thread που βρίζονται μεταξύ τους και ακούγονται επικές δηλώσεις του στυλ είμαι γαμάτος γιαυτό με hateάρουν όλοι στο έλεος... Από παιδιά που αν παίζαν Dota 2 θα χαν 2.500-3.000k rank. Αυτά βλέπεις και καταλαβαίνεις με τι μυαλά παίζει ο Έλληνας Dota 2. Μαζεύει 2-3k elo στο έλεος και νομίζει ότι ξέρει να παίζει...

Solistas
15-09-2014, 10:26 AM
Οπότε θα δίνει και συμβουλές αντί να έχει επίγνωση του πόσο ζώο είναι

ne re ayto t pisteuw otan efaga mute gia 2 mines anevika 700 mmr ;p

janaQi
15-09-2014, 11:02 AM
Εννοείται ότι οι Έλληνες είναι οι χειρότεροι, λόγω νοοτροπίας κυρίως, ο Ρώσσος η θα τρολλάρει και θα σας γράφει στο πουλί του ή γενικά θα'ναι σταρχίδια του και δεν θα δίνει δεκάρα για το game. Ο Έλληνας από την άλλη θα παίζει για να κερδίσει αλλά θα είναι σε φάση είμαι πολύ προ κ.τ.λ. Οπότε θα δίνει και συμβουλές αντί να έχει επίγνωση του πόσο ζώο είναι. Μια ματιά να ρίξεις στο thread που βρίζονται μεταξύ τους και ακούγονται επικές δηλώσεις του στυλ είμαι γαμάτος γιαυτό με hateάρουν όλοι στο έλεος... Από παιδιά που αν παίζαν Dota 2 θα χαν 2.500-3.000k rank. Αυτά βλέπεις και καταλαβαίνεις με τι μυαλά παίζει ο Έλληνας Dota 2. Μαζεύει 2-3k elo στο έλεος και νομίζει ότι ξέρει να παίζει...

2-3k elo me premium
T_T

The_New_Guy
15-09-2014, 11:07 AM
Εννοείται ότι οι Έλληνες είναι οι χειρότεροι, λόγω νοοτροπίας κυρίως, ο Ρώσσος η θα τρολλάρει και θα σας γράφει στο πουλί του ή γενικά θα'ναι σταρχίδια του και δεν θα δίνει δεκάρα για το game. Ο Έλληνας από την άλλη θα παίζει για να κερδίσει αλλά θα είναι σε φάση είμαι πολύ προ κ.τ.λ. Οπότε θα δίνει και συμβουλές αντί να έχει επίγνωση του πόσο ζώο είναι. Μια ματιά να ρίξεις στο thread που βρίζονται μεταξύ τους και ακούγονται επικές δηλώσεις του στυλ είμαι γαμάτος γιαυτό με hateάρουν όλοι στο έλεος... Από παιδιά που αν παίζαν Dota 2 θα χαν 2.500-3.000k rank. Αυτά βλέπεις και καταλαβαίνεις με τι μυαλά παίζει ο Έλληνας Dota 2. Μαζεύει 2-3k elo στο έλεος και νομίζει ότι ξέρει να παίζει...

Εδω ο 700 elo στο ελεος δινει συμβουλες στον 3000 elo και τον απειλει και με kick. Δεν υπαρχει Ελληνας παιχτης που να μην κανει τον προπονητη, και το 90% δεν μπορουν να πουν ο ταδε ειναι καλυτερος απο μενα. Αλλα εχεις αδικο αν παιζεις καλα και δεν τους κανεις και team σε hateroun αρκετοι μετα.

Ασε που το elo rating μην το αναφερεις γιατι δεν εχει λειτουργισει σωστα.