PDA

View Full Version : Κανείς για Dota2?



Odisseas
25-10-2014, 08:46 PM
Pm να κανονίσουμε για add και game όποιος θέλει

The-old)warrior
25-10-2014, 10:42 PM
afou eisai noobas gamw
ti na pai3oume

eL)
26-10-2014, 12:11 AM
mmr ?>

Hellas|George
26-10-2014, 12:19 AM
#roadto1kMMR

Odisseas
27-10-2014, 01:57 AM
afou eisai noobas gamw
ti na pai3oume

Clan ONE

O.N.E. = Όταν Νυχτώσει Έλα

Βάλε λάδι και έρχομαι βράδυ θα σε κάνω όποτε θες
Δεν έχω να χάσω κάτι γιατί και κατώτερος παίκτης είμαι,
και μικρότερη γκάμα ηρώων ξέρω,και λιγότερο mmr έχω
αν χάσεις όμως,το ρεζίλι το ίδιο :)

FSC_antimatter
27-10-2014, 02:08 AM
Clan ONE

O.N.E. = Όταν Νυχτώσει Έλα




Ξέρω που μένεις.... κανόνισε

satanogria
27-10-2014, 02:22 AM
Ξέρω που μένεις.... κανόνισε

bghkes apo thn trypa sou re?

KirChhOff
27-10-2014, 02:48 AM
Ναι γιατί γάμησες στο 1 και είπες να γαμήσεις και στο 2 ?

Martin
27-10-2014, 08:32 AM
https://www.youtube.com/watch?v=t4dce6TbLJo

K[a]ne
27-10-2014, 11:29 AM
https://www.youtube.com/watch?v=t4dce6TbLJo

Φίλε μου πάντα προσπαθώ να στηρίζω τα videο σου και είναι μια καλή προσπάθεια.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση ούτε μία από τις σκηνές δεν είναι "pro move". Στις περισσότερες δείχνεις λάθη που έκαναν οι αντίπαλοι. Τέτοιες σκηνές βλέπεις σχεδόν σε κάθε public game.

Καλή προσπάθεια παραγωγής αλλά το περιεχόμενο τελείως αδιάφορο. Good luck στο επόμενο!

The-old)warrior
27-10-2014, 12:22 PM
Clan ONE

O.N.E. = Όταν Νυχτώσει Έλα

Βάλε λάδι και έρχομαι βράδυ θα σε κάνω όποτε θες
Δεν έχω να χάσω κάτι γιατί και κατώτερος παίκτης είμαι,
και μικρότερη γκάμα ηρώων ξέρω,και λιγότερο mmr έχω
αν χάσεις όμως,το ρεζίλι το ίδιο :)

ok. αν ποτέ με δεις μέσα και δεν παίζω στείλε msg

Martin
27-10-2014, 01:14 PM
ne;1271363']Φίλε μου πάντα προσπαθώ να στηρίζω τα videο σου και είναι μια καλή προσπάθεια.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση ούτε μία από τις σκηνές δεν είναι "pro move". Στις περισσότερες δείχνεις λάθη που έκαναν οι αντίπαλοι. Τέτοιες σκηνές βλέπεις σχεδόν σε κάθε public game.

Καλή προσπάθεια παραγωγής αλλά το περιεχόμενο τελείως αδιάφορο. Good luck στο επόμενο!

8es na mou peis oti i skini me ton [storm],[akasha] kai last skini giati exw 2 sto silencer 3:20 lepto>>>>pws opios dipote akoma kai esy kanete kai vlepeis teties kiniseis ka8e mera ??? tis idies pipes legate gia ta video mou sti dota 1 kai oi monadikoi pou eixan valei kales skines opos tis dikes mou itan o the-old)warrior livetrue- dark_clow(n)....

K[a]ne
27-10-2014, 08:48 PM
8es na mou peis oti i skini me ton [storm],[akasha] kai last skini giati exw 2 sto silencer 3:20 lepto>>>>pws opios dipote akoma kai esy kanete kai vlepeis teties kiniseis ka8e mera ??? tis idies pipes legate gia ta video mou sti dota 1 kai oi monadikoi pou eixan valei kales skines opos tis dikes mou itan o the-old)warrior livetrue- dark_clow(n)....

Η σκηνή με τον storm ήταν καθαρό και χοντρό λάθος της wind. Εσύ δεν έκανες κάτι ιδιαίτερο.Τέτοιες σκηνές όχι δε βλέπω σε καθημερινά games γιατί απλά κανείς δε βουτάει στo mid tower vs. storm με αυτόν τον τρόπο και με λάθος windrun.
Η akasha με το blind scream θα μπορούσε να είναι κάλλιστα εντελώς τυχερό και ο veno (veno δεν ήταν; ) πήγε στο πιο προβλέψιμο μονοπάτι που θα μπορούσε (ειδικά αφού είδε το fail ulti). Και ναι σκηνές σαν αυτές βλέπουμε σχεδόν σε όλα τα games 3.5k και πάνω.

Επιλογή και δικαίωμά σου να θεωρείς πίπες την καλοπροαίρετη κριτική από κάποιον που πάντα προωθούσε τα video σου ή να σκεφτείς λίγο παραπάνω και να προσπαθήσεις να βελτιωθείς.
Σε κάθε περίπτωση good luck.

Pipa_Herb
27-10-2014, 09:19 PM
Oreo video re me bots na epezes kalitera clips tha eixes.

Pbgiannhs
27-10-2014, 10:57 PM
ema8es kai dota2 , are kaimene odi

Martin
28-10-2014, 10:10 AM
ne;1271437']Η σκηνή με τον storm ήταν καθαρό και χοντρό λάθος της wind. Εσύ δεν έκανες κάτι ιδιαίτερο.Τέτοιες σκηνές όχι δε βλέπω σε καθημερινά games γιατί απλά κανείς δε βουτάει στo mid tower vs. storm με αυτόν τον τρόπο και με λάθος windrun.
Η akasha με το blind scream θα μπορούσε να είναι κάλλιστα εντελώς τυχερό και ο veno (veno δεν ήταν; ) πήγε στο πιο προβλέψιμο μονοπάτι που θα μπορούσε (ειδικά αφού είδε το fail ulti). Και ναι σκηνές σαν αυτές βλέπουμε σχεδόν σε όλα τα games 3.5k και πάνω.

Επιλογή και δικαίωμά σου να θεωρείς πίπες την καλοπροαίρετη κριτική από κάποιον που πάντα προωθούσε τα video σου ή να σκεφτείς λίγο παραπάνω και να προσπαθήσεις να βελτιωθείς.
Σε κάθε περίπτωση good luck.

gia na katalavw kai egw san video maker pou eimai....san ti skines kai kiniseis sou aresoun esena??dld eprepe na valw rampage i ultra kill pou kanw se auta ta games?????gia na lete pws einai kales skines? malon den kserw apo skines oute apo kiniseis empirias sto map.Giati autes tis kiniseis pou vlepeis se auto to video kai se ola pou exw kanei 8elei na exeis megalh empiria sti dota kai poly mualo gia na vgaleis teties skines.Giauto kai sou lew pws auta pou vlepeis se auto to video den mporei na ta kanei o opios dipote.

leav
28-10-2014, 11:13 AM
8es na mou peis oti i skini me ton [storm],[akasha] kai last skini giati exw 2 sto silencer 3:20 lepto>>>>pws opios dipote akoma kai esy kanete kai vlepeis teties kiniseis ka8e mera ??? tis idies pipes legate gia ta video mou sti dota 1 kai oi monadikoi pou eixan valei kales skines opos tis dikes mou itan o the-old)warrior livetrue- dark_clow(n)....
Δεν γινεται να τα λες και να τα πιστεύεις.
Εδω η wr ξεκινάει το gang απο το low ground με shackle στο ΠΟΥΘΕΝΑ αλλα νομίζεις οτι ηταν καλη οκ.
Έβαλες healing στο rot? Welcome to 2010 gaming.


Σου ειχα ξαναπεί, συνέχισε τα βιντεος αλλα μη νομίζεις οτι βάζεις top plays.

Martin
28-10-2014, 11:40 AM
Δεν γινεται να τα λες και να τα πιστεύεις.
Εδω η wr ξεκινάει το gang απο το low ground με shackle στο ΠΟΥΘΕΝΑ αλλα νομίζεις οτι ηταν καλη οκ.
Έβαλες healing στο rot? Welcome to 2010 gaming.


Σου ειχα ξαναπεί, συνέχισε τα βιντεος αλλα μη νομίζεις οτι βάζεις top plays.

o ka8enas pisteuei oti 8elei!!!egw den eipa pote oti vazw top plays exw dei poly kaluteres skines apo kaluterous pextes!!!
to mono pragma pou kanw einai oti pisteuw pws autes oi skines pou vazw sta video mou einai kales giauto kai tis vazw.
twra an se kapion aresoun se kapion alon mporei na min aresoun den mporei na einai oloi me tin idia apopsi.An den ypirxan kai ta la8h pou kanei o ka8e pextis den 8a evgenan kai oi skines. oxi mono apo emena ala kai apo tous kaluterous pextes sti dota..

K[a]ne
28-10-2014, 12:01 PM
gia na katalavw kai egw san video maker pou eimai....san ti skines kai kiniseis sou aresoun esena??dld eprepe na valw rampage i ultra kill pou kanw se auta ta games?????gia na lete pws einai kales skines? malon den kserw apo skines oute apo kiniseis empirias sto map.Giati autes tis kiniseis pou vlepeis se auto to video kai se ola pou exw kanei 8elei na exeis megalh empiria sti dota kai poly mualo gia na vgaleis teties skines.Giauto kai sou lew pws auta pou vlepeis se auto to video den mporei na ta kanei o opios dipote.

Βάλε να δεις μερικά από τα άπειρα επαγγελματικού επιπέδου video με καθημερινά top plays που υπάρχουν στο YouTube να μάθεις μόνος σου τι πάει να πει top play. (Hint: Πολύ σπάνια δείχνουν ultra kill/rampage.)

Αν νομίζεις ότι το να βάλεις static remnant και να κάνεις δεξί click μια wind που σου κάνει dive χωρίς windrun θέλει μεγάλη εμπειρία και πολύ μυαλό τότε μάλλον παίζεις dota σε σχετικά χαμηλό επίπεδο (<3k).

Lypamai-Sygnwmi
29-10-2014, 01:17 AM
παντως , μαρτιν , εισαι και μετριοφρων , οφειλω να το παραδεχτω.

Odisseas
29-10-2014, 01:19 AM
Ναι γιατί γάμησες στο 1 και είπες να γαμήσεις και στο 2 ?

Εσύ δεν ξέρω καν ποιός ήσουν πριν το rename (και δε με απασχολεί και να μάθω)
και αν δεν έκανες ακόμη χειρότερα


ema8es kai dota2 , are kaimene odi

Γιάννη για να γράψεις κάποιος πως θέλει party για dota2
πρέπει να ξέρει εξίσου καλή dota
με αυτόν που θα βγεί να υποτιμήσει τον thread starter?
Πίνεται ακόμη περίεργα ναρκωτικά?

K-GOD-
29-10-2014, 02:34 PM
Εσύ δεν ξέρω καν ποιός ήσουν πριν το rename (και δε με απασχολεί και να μάθω)
και αν δεν έκανες ακόμη χειρότερα



Γιάννη για να γράψεις κάποιος πως θέλει party για dota2
πρέπει να ξέρει εξίσου καλή dota
με αυτόν που θα βγεί να υποτιμήσει τον thread starter?
Πίνεται ακόμη περίεργα ναρκωτικά?

Add me http://steamcommunity.com/id/48konami?l=greek

Odisseas
29-10-2014, 08:13 PM
Add me http://steamcommunity.com/id/48konami?l=greek

Θα σου στείλω σε λίγο οκ.

Να σου πω και 2 πράγματα.

1 Μήπως γνωρίζεις τα divisions που τα περάσανε και στο Dota2
που γράφει σε τι division βρίσκεσαι?

2 Πως υπολογίζει το αν παίζεις normal skill/high και very high...

takyteiaima
31-10-2014, 01:56 PM
1 Μήπως γνωρίζεις τα divisions που τα περάσανε και στο Dota2
που γράφει σε τι division βρίσκεσαι?

what? divisions where?



2 Πως υπολογίζει το αν παίζεις normal skill/high και very high...

paizeis 10 ranked games kai vriskeis se ti mmr vriskese

K-GOD-
01-11-2014, 05:13 PM
Θα σου στείλω σε λίγο οκ.

Να σου πω και 2 πράγματα.

1 Μήπως γνωρίζεις τα divisions που τα περάσανε και στο Dota2
που γράφει σε τι division βρίσκεσαι?

2 Πως υπολογίζει το αν παίζεις normal skill/high και very high...

Για το πρωτο δεν γνωριζω για το δευτερο απο οτι ειδα και στο dotabuff λεει στο site για το καθε game τι skill ειναι και το υπολογιζει απο 3700 mmr Και πανω ως "High skill games".Αποψη μου ειναι οτι στα 4 εως 5 k ειναι normal ως high.

Στο reddit εχει κατι σχετικο
http://www.reddit.com/r/DotA2/comments/28t52o/what_does_the_dotabuff_high_skill_mean/

Odisseas
01-11-2014, 10:02 PM
Για το πρωτο δεν γνωριζω για το δευτερο απο οτι ειδα και στο dotabuff λεει στο site για το καθε game τι skill ειναι και το υπολογιζει απο 3700 mmr Και πανω ως "High skill games".Αποψη μου ειναι οτι στα 4 εως 5 k ειναι normal ως high.

Στο reddit εχει κατι σχετικο
http://www.reddit.com/r/DotA2/comments/28t52o/what_does_the_dotabuff_high_skill_mean/

Δηλαδή σε αυτό το game
http://www.dotabuff.com/matches/983555382
έπαιζα με άτομα από 3,5k έως 5k mmr άτομα?


what? divisions where?

http://www.dotabuff.com/pages/rankings

Το βρήκα τελικά
Rank=Division Bonus(Difficulty)xWin Rate(Success)xMatches Played(Risk and Effort)xKDA Ratio(Impact)
αλλά έχουν υποσημειώσεις που μόνο αυτοί καταλαβαίνουν.Anyway,
αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζει επακριβώς καλώς.


πχ το difficulty είναι το skill bracket του game?
επίσης σε κάθε game υπολογίζεται ο τύπος ή μετά από συγκεκριμένο αριθμό?
τι εννοεί risk and effort στα matches...?
και αν παίζει ρόλο party ή solo καθώς και rank ή public....?

Just(wiNner
02-11-2014, 04:34 AM
Δηλαδή σε αυτό το game
http://www.dotabuff.com/matches/983555382
έπαιζα με άτομα από 3,5k έως 5k mmr άτομα?



http://www.dotabuff.com/pages/rankings

Το βρήκα τελικά
Rank=Division Bonus(Difficulty)xWin Rate(Success)xMatches Played(Risk and Effort)xKDA Ratio(Impact)
αλλά έχουν υποσημειώσεις που μόνο αυτοί καταλαβαίνουν.Anyway,
αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζει επακριβώς καλώς.


πχ το difficulty είναι το skill bracket του game?
επίσης σε κάθε game υπολογίζεται ο τύπος ή μετά από συγκεκριμένο αριθμό?
τι εννοεί risk and effort στα matches...?
και αν παίζει ρόλο party ή solo καθώς και rank ή public....?


Auto p koitas einai tou dotabuff kai gia na vreis to division p vriskese prepei na eisai mesa sthn 100ada me kapoio hero h na plirwneis opote gamato! Pekse 10 ranked games kai sou vgazei to rating sou na mhn pedevese!

takyteiaima
02-11-2014, 03:32 PM
Δηλαδή σε αυτό το game
http://www.dotabuff.com/matches/983555382
έπαιζα με άτομα από 3,5k έως 5k mmr άτομα?



http://www.dotabuff.com/pages/rankings

Το βρήκα τελικά
Rank=Division Bonus(Difficulty)xWin Rate(Success)xMatches Played(Risk and Effort)xKDA Ratio(Impact)
αλλά έχουν υποσημειώσεις που μόνο αυτοί καταλαβαίνουν.Anyway,
αν υπάρχει κάποιος που γνωρίζει επακριβώς καλώς.


πχ το difficulty είναι το skill bracket του game?
επίσης σε κάθε game υπολογίζεται ο τύπος ή μετά από συγκεκριμένο αριθμό?
τι εννοεί risk and effort στα matches...?
και αν παίζει ρόλο party ή solo καθώς και rank ή public....?


auta einai tou dotabuff den simainei oti isxioun

Hellas|George
02-11-2014, 03:46 PM
Κανείς για LoL?

G0dL1k3
02-11-2014, 09:56 PM
Κανείς για LoL?

skase

Hellas|George
02-11-2014, 11:58 PM
skase

Y SO SERIOUS?

Ripazha
05-11-2014, 11:52 AM
Κανείς για LoL?

harakiri asap parea me ton ichibot1337

Hellas|George
05-11-2014, 03:01 PM
Κανείς για duo??