PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Kipouros_Mega



TELIWSATE_2
10-11-2014, 07:03 PM
50461Your Battle.Net nickname: Kipouros_Mega
Game name:
Admin name: SOAP_21
Reason: GAMERUIN
Time of event:
Unban Card Usage:
Further detail: 1,5 χρονο δεν ειχα φαει μπαν κ εφαγα 2 μαζεμενα..Πραγματικα δεν μπορω να τα βαλω μαζι τους ..ειναι περα απ τις δυναμεις μου..Εγω αλλους admin θυμομουνα..Ουτε καταχρηση ουτε βλακεια στο κεφαλι..Εκατσα afk τα τελευταια 2 λεπτα που ειχε κριθει το γκειμ..Eιχανε σπασει απο παντου..Κατι που δεν το συνηθιζω αλλα τελοσπαντων ας πουμε λαθος..Ας πουμε οτι αξιζω κ το μπαν για το τυπικο..
Το μονο που θελω ειναι να τιμωρηθει εξισου κ ο admin αν ειναι αυτος αφου εκατσε τουλαχιστον 5 λεπτα afκ..Αν ειναι αυτος επαναλαμβανω..Σε διαφορετικη περιπτωση απλα ζηταω μια τιμωρια με επιεικια λογω των πολλων γκειμσ που εχω..

TELIWSATE_2
10-11-2014, 07:32 PM
K επειδη ειδα κ το replay το οποιο αν το θελετε το ανεβαζω..Καθετε afk 5 λεπτα..Σε εκεινο το σημειο το υπολοιπο team ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ κοινως, βγαζουμε def οπου κ φυσικα χανουμε με αποτελεσμα να βγαλουνε MEGA στο mid..Ξαφνικα ξυπναει o admin κ μας τι λεει κ απο πανω που το γκειμ κριθηκε αφου αμεσως μετα σπασανε τα παντα..Κ καπου εκει μου τι λεει κ μετα ερχεται το μπαν..

soap_21
10-11-2014, 07:41 PM
δεν ειναι ετσι , το μπαν το εφαγες διοτι τα τελευταια κρισιμα λεπτα που προσπαθουσαμε να κανουμε def κατω , μ εκανες silence στον axe να μην μπορει να βγει, ενα και δυο το οτι απλα δν εκανες def , τα ειχες παρατησει απο το 20 !!!

btw +1 στο unban

TELIWSATE_2
10-11-2014, 07:58 PM
δεν ειναι ετσι , το μπαν το εφαγες διοτι τα τελευταια κρισιμα λεπτα που προσπαθουσαμε να κανουμε def κατω , μ εκανες silence στον axe να μην μπορει να βγει, ενα και δυο το οτι απλα δν εκανες def , τα ειχες παρατησει απο το 20 !!!

btw +1 στο unban

Θελεις να σου στειλω το replay? Τα κρισιμα λεπτα ηταν αυτα που ελειπες οταν κ σπασανε mid.. Κ ναι απογοητευτηκα απο νωρις, το εγραψα αλλα δεν τα παρατησα..Ημουνα μεσα σε ολα τα fight εκτος απο το τελευταιο διλεπτο που ειχαν κριθει τα παντα..Το silence στον axe το εκανα στη πηγη ..τι σχεση εχει με το def?
Μη λετε οτι θελετε..

Luck]sto[NoLag
10-11-2014, 08:30 PM
Replay please.

TELIWSATE_2
10-11-2014, 10:00 PM
to xw anevasei panw aristera sto arxiko ;post..

LiveTrue-
12-11-2014, 12:30 AM
Παρακαλω να σταλθει ενα αντιγραφο στα User Abuse για να κριθει ο user .
Επισης o manager που θα το εξετασει να λαβει υποψην και τα λογια του κυριου στο game AP150 που ηταν με acc anapiro_polemou .

Closed

Luck]sto[NoLag
18-11-2014, 07:14 PM
Από εδώ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=218067), το kick ban του admin Soap_21 κρίθηκε λανθασμένο.

Συνεπώς ο αποκλεισμός είναι λανθασμένος και αφαιρείται

Accepted