PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : moun1tsa



Pr0batoulis
08-01-2010, 07:56 PM
Accused Admin Account : moun1tsa

Game Name :AP21717

Παράπτωμα του Admin : edose end sto game eno telione

ekana ayto to post gt o admin moun1tsa ekane end to game afou eixame spasei apo 2 meries epidi kanenas apo tin omada ton scourge den ithele na kanei switch gia na min parei to lose. etsi o admin gia na min parei kai aytos to lose profanos ekane end to game. Simfona me ta rules pou exoune ginei post sto forum o admin prepei na zitaei roll gia na ginei switch, pragma pou den protine kan. Parolayta protimise na zitisei prosopika apo emena na kano switch epidi kai mono eixa to kalitero score sto game.
anevazo replay. http://www.mediafire.com/?jqmeamwmlzz

pr0bataki
08-01-2010, 08:03 PM
Kalispera,

Tha egrafa ki egw tin apopsi mou peri tou thematos, mias ki imoun sto idio game me ta paidia, alla afinw to replay na diksei to paraptwma. To mono pou exw na pw einai oti me to pou ginesai admin den eisai kapoios ksexwristos apo tous allous. Me to na kataxrazesai to dikaiwma tou game management pou sou dinoun kapoioi anthrwpoi to mono pou epitugxaneis einai na katastrefeis to reputation sou kai na ginesai misitos.
Anyway, den sas kourazw allo. Ta sxolia, apo to replay, dika sas...

Filika panta,
Nikos

moun1tsa
08-01-2010, 08:07 PM
1.9 Switching Players

Ο δημιουργός του παιχνιδιού μπορεί να επιλέξει εάν θα δώσει την εντολή -so για να ενεργοποιηθεί η επιλογή switch. Εαν αποφασίσει να ενεργοποιήσει το switch τότε ισχύει ο ακόλουθος κανόνας : Η επιλογή switch χρησιμοποιείται αποκλειστικά σε περιπτώσεις 5vs3 - 4vs2 , σε περίπτωση άρνησης switch ενώ το game είναι 5vs3 -4vs2 και ενώ έχει δωθεί η εντολή -so , ο δημιουργός δικαιούται να λήξει το παιχνίδι με την εντολή !end. Εάν κανείς παίχτης δεν προσφέρεται να κάνει switch τότε γίνεται -roll και ο παίχτης με το χαμηλότερο roll number κάνει switch.

eisai k admin k dn ksereis ta rulz
m les allaksane ta rules k dn xriazete switch.

ekana pause k seis sunexizate. zitisa apo sena gia switch k arnithikes k etsi lew poios allos tha kanei switch? k eseis pezate. etsi to game paei !end (5v3)

zitw k gw admin abuse gia ton pr0bataki (ean einai admin opws leei) gt dn kserei ta rulz

edit: ftanei allo m autin tin karamela me ta stats "ekane !end gia na min parei lose" des ta stats m k tha katalabeis oti dn m endiaferoun (an k exw polla perissotera kills apo death eimai balance sto win/lose) gt otan to game ftanei sto 5v3 EGW eimai autos poy tha kanei switch me tous adinamous k as xasw, gt polu apla dn m endiaferoun

PRObataki
08-01-2010, 09:33 PM
WTF..
kialla probatakia?!?!


zitw k gw admin abuse gia ton pr0bataki (ean einai admin opws leei)

Ehmmm mipos berdepses emena me aftous?! :confused:
(den exo kamia sxesi me aftous..)

den nomizo na einai admins. Ekana search gia admin applications pr0bataki k pr0batoulis, den iparxi tpt.

anyway ine alloi 2 pou theloun na me copiaroun.. pfff

p.s. ixa ton allo vlaka pou ekane post sta forums tou maphack me name probataki.. tora exoume aftous tous 2...
axx re DOLI, pou ise na dis ta xalia sou..

giwta
09-01-2010, 12:15 AM
apo tin stigmi pou to game teleiwne den upirxe logos na kaneis end oso gia tin karamela pou les einai alitheia kai apo to sigekrimeno post fainete oti isxiei kai gia sena oso kai an den theleis na to paradexteis...ekanes lathos paradeksouto kai zita ena aplo signwmi na teleiwnei to thema

moun1tsa
09-01-2010, 04:01 AM
apo tin stigmi pou to game teleiwne den upirxe logos na kaneis end oso gia tin karamela pou les einai alitheia kai apo to sigekrimeno post fainete oti isxiei kai gia sena oso kai an den theleis na to paradexteis...ekanes lathos paradeksouto kai zita ena aplo signwmi na teleiwnei to thema


milisa k m kitz k m leei efoson to game einai 5v3 k dn ginei switch mporeis na kaneis !end
dn exei sxesi an teleiwnei i an arxizei
pantws autoi farmarane k dn eixan skopo na to teleiwsoun fast

Obs.NinJaZz
09-01-2010, 04:45 AM
Άλλο ένα fail report που θα προστεθεί στη συλλογή των rejected.
Προτού κάνετε το καταραμένο το report, διαβάστε λίγο τους ισχύοντες κανόνες, δεν είναι κακό.

Aoua
09-01-2010, 09:43 AM
Ας μαθετε τα rules δεν ειναι κακο και δεν ειναι δυσκολο!

TOPIC CLOSED