PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : aladd1n



Levi
13-04-2015, 02:27 PM
Accused Battle.Net account: allad1n
Your Battle.Net account: Levi_Heichou
Game Name:
Offence of Admin: perma muted για αστειο λογο+ manners
Time of event:
Further details: Ο τυπος με εκανε permanent mute επειδη ειρωνικα ειπα σε 2-3 deaths στο weaver ''wp weav'' καθως ενω pickarw techies παιζει stealth hero και εχασε απο τα sentries. Οταν λοιπον του εκανα whisp για το abuse που εχει κανει και για να του υπενθυμησω να κανει Unmute παιρνω την εξης απαντηση http://postimg.org/image/optwn0wi3/
To game διηρκησε 70 λεπτα και ημουν perma καθόλη την διαρκεια για μια ειρωνια. Επισης ελεγχτε το τσατ που γραφει ''τετοια μαλακισμενα πρεπει να ειναι mute σε ολο το game''. Εχω και το replay51026

ps: το αστειο της υποθεσης ειναι οτι πριν καμια βδομαδα με εκανε και team και μου το παιζε φιλαρακι.

fotispao13
13-04-2015, 03:11 PM
Σας παρακαλώ κάντε το κόπο να δείτε το replay μέχρι να γίνει mute. Πάμε τώρα στους λόγους που τον έκανα mute.
1.δεν ειρωνεύτηκε μια δυο φορές αλλά κάθε φορά που μιλαγε
2.δεν είπε ποτέ κάτι σχετικό με το game παρά μόνο ειρωνεία
3.ηθελαν όλοι να γίνει mute γιατί μας είχε κουρασει
Όλα τα παραπάνω φαίνονται και στο game

Ps είχαμε παίξει 2-3 παιχνίδια εκείνη την ημέρα και γιαυτό τον έκανα team. Μια φορά έγινε βλέπετε ήταν αντίπαλος και δεν είχα καταλάβει τι νούμερο είναι. Τέλος αν κάποιος δει στο τσατ μια λέξη από το techies σχετική με το παιχνιδι να την ανεβάσει εδώ και βγάλτε μου τα δικαιώματα απευθείας.

Levi
13-04-2015, 03:25 PM
κανεις μεγαλο λαθος οσοι δουν το replay θα διαπιστωσουν οτι οση ωρα ημουν unmute μιλαγα ελαχιστα σε αντιθεση με σενα και τον νασας-7 που λεγατε οτι σας κατεβει στο κεφαλι και σπαμαρατε απο την αρχη του game.

1)το οτι σου λεω courier δν πηρες ενω πας mid και κλαις για το ελο που εχασες σε αλλα games k απαντας no need και οτι κουραζω??
2)το οτι λεω στη weaver πικαρες stealh hero με tech και οτι λεω στον legion μην κανεις lothars, τι ειναι? δεν ειναι σχετικα με το game?.

Οταν λοιπον ειδα οτι εισαι αρνητικος και ξεροντας οτι δεν νιωθεις και πολλα γενικα σαν παιχτης ,γιατι καθε φορα το gameplay σου μου ανεβσζει την πιεση, αρχισα να σαι παιρνω στο ψηλο ναι.

Το οτι σου λεω ηρεμα και ωραια μετα απο 40 ολοκληρα λεπτα, βγαλε το mute γιατι ειμαστε στο 60 πλεον κ πρεπειε να συνενουμαστε και συ μου απαντας αυτο στο screen shot το θεωρεις λογικο και ωραιο?Σαφως κ να δουν το replay και μακαρι να το δουν ολοι οσοι θελουν να καταλαβουν γιατι ηρθα και εκανα ποστ.


Και οταν λες ολοι θελανε Mute ποιοι ολοι??ο nasas-7 το φιλαρακι-team sou?

fotispao13
13-04-2015, 04:04 PM
Ναι αλλα οταν μιλαγες πουλαγες μονο ειρωνεια. Δεν ηθελα να παρω κουριερ και δεν ειχα σκοπο να παω μεση απλα κανεις δεν πηγε. Αν ενδιαφεροσουν για το παιχνιδι μπορουσες να δωσεις share και τελειωνε η υποθεση. To game allpicκ ειναι ο καθενας οτι θελει παιρνει , πως βοηθαει το παιχνιδι οταν ο αλλος εχει παρει ηδη ηρωα και εσυ πουλας τρελα και μετα λες τον αλλο μαλακα χωρις να τον ξερεις οταν σου λεει οτι θα παρει dagger.καμια σχεη με την εκβαση του παιχνιδιου. Αφου ηξερες οτι δεν νοιωθω οταν σε εκανα team αλλη φορα γιατι δεχτηκες? βλεπεις οτι εισαι βλακας? και γινεσαι ρεντικολο μονος σου? Mute δεν ηθελε μονο ο νασας αλλα και οι υπολοιποι φαινεται και στο replay. Τελος οταν εγινες αυτοματα unmute σε ειδα πως μιλαγες για το παιχνιδι , παλι ειρωνεια ησουν. Επισης πολλες φορες δεν εσκαγες ναρκες προκειμενου επιτηδες να πεθανουμε. Παλι καλα που στο τελος στο πηρΜε το παιχνιδι να μην κλαις οπως στην αρχη.
Ps οτι ειχα να πω το ειπα σχετικα με το abuse. Δεν ξανα απανταω σε σχετικο ποστ

Levi
13-04-2015, 04:12 PM
Ναι αλλα οταν μιλαγες πουλαγες μονο ειρωνεια. Δεν ηθελα να παρω κουριερ και δεν ειχα σκοπο να παω μεση απλα κανεις δεν πηγε. Αν ενδιαφεροσουν για το παιχνιδι μπορουσες να δωσεις share και τελειωνε η υποθεση. To game allpicκ ειναι ο καθενας οτι θελει παιρνει , πως βοηθαει το παιχνιδι οταν ο αλλος εχει παρει ηδη ηρωα και εσυ πουλας τρελα και μετα λες τον αλλο μαλακα χωρις να τον ξερεις οταν σου λεει οτι θα παρει dagger.καμια σχεη με την εκβαση του παιχνιδιου. Αφου ηξερες οτι δεν νοιωθω οταν σε εκανα team αλλη φορα γιατι δεχτηκες? βλεπεις οτι εισαι βλακας? και γινεσαι ρεντικολο μονος σου? Mute δεν ηθελε μονο ο νασας αλλα και οι υπολοιποι φαινεται και στο replay. Τελος οταν εγινες αυτοματα unmute σε ειδα πως μιλαγες για το παιχνιδι , παλι ειρωνεια ησουν. Επισης πολλες φορες δεν εσκαγες ναρκες προκειμενου επιτηδες να πεθανουμε. Παλι καλα που στο τελος στο πηρΜε το παιχνιδι να μην κλαις οπως στην αρχη.
Ps οτι ειχα να πω το ειπα σχετικα με το abuse. Δεν ξανα απανταω σε σχετικο ποστ

1 οταν σε δεχτηκα στο team θυμομουν εισαι ενας μετριος παιχτης και απλα επειδη μου μιλησες ευγενικα και με ρωτησες τι κανω κλπ ειπα το παλικαρι φαινεται κομπλε και δεχτηκα το team,εγω σπανια μπαινω team φιλε, γενικα σολο παιζω ποσο μαλλον αν δεν σε ξερω κιολας.

2 ποιος αλλος ηθελε mute? o νασας και το weaver που ειρωνευτηκα φυσικα, 5 ειμαστε ολοι.

3 Ποτε δεν εσκασα ναρκες????τι ψεματα λες τωρα ρε εισαι σοβαρος??δωσε μου στιγμη στο game που δεν εσκασα mines για να πεθανεις..και επειδη ξερω οτι εισαι νοομπας και θα μου πεις εκεινο το στιγμιοτιπο που σε κυνηγησε ο μπριστλμπακ με vang hood kai hot και ειχα 4 mines 2lvl και θα του κλαναν ,στο λεω τωρα να μην το αναφερεις(βλεπεις ημουν muted και δεν μπορουσα να στο πω οτι λες πιπες τοτε που το πεταξες στο τσατ)

4 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ/ΠΗΡΑΤΕ TO Παιχνιδι????? μαλακα εισαι τραγικοτοτατος, ενας που γνωριζει καταλαβαινει για τι προκειται βλεποντας το replay..ενα legion που βουταγε στους 5 στο 60 για να κανει duel τον pudge και ετρωγε hex apo furion. KLP KLP εσενα δεν σε αναφερω καν γιατι το build και το score μιλαει απο μονο του .

5 Tελος για να μην ξεφευγουμε απο το θεμα , εμενα με ενοχλησε που μετα απο 40 λεπτα σου ζηταω unmute για συνενοηση και μου απαντας ''σε οποιο γκειμ σε βλεπω θα εισαι Muted απο την αρχη''. Μα ποιος εισαι τελοσ παντων??? Μηπως εισαι ο παντοδυναμος φοβερος και τρομερος HULK???

KirChhOff
22-04-2015, 05:36 PM
Κακή διαχείριση από την πλευρά σου aladd1n. Έπρεπε από την αρχή να τον είχες κάνει semimute να τελείωνε εκεί το παραμύθι.
Αλλά από το 37 και μετά δεν υπήρχε λόγος να μείνει perma mute ο χρήστης. Ένα semimute ήταν ΥΠΕΡαρκετό.
Άλλωστε ένας από τους λόγους που υλοποιήθηκε η εντολή semimute είναι για να μπορεί να επικοινωνεί με το team ο εκάστοτε χρήστης χωρίς να λέει τα δικά του.1 level warn στον διαχειριστή aladd1n
Admin Abuse SOLVED
Topic Closed