PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse: MaS_PSekazZz



ErAnS
08-06-2015, 04:03 AM
Game name :ap4876
Admin : Mas_psekazzz
loipon o admin apo edw htan me alla 2 filarakia tou apo tous opious o enas apo thn arxi tou game me kantiliaze xwris logo manes panagies kai genika ta panta kai den ekane oute mute oute semi-mute!kai enw den apantousa se oti elege o allos se kapia fash lew pes mou pou meneis re gamimene kai kateuthian me kanei semi-mute!
kai ante me tis vrisies kai ola auta ok ekana ignore!kai kapou sto 40 mou espase buriza mesa apo to courier!
entaksei den katalava re paides ypotithete kanoume admin gia na kanoume kalytero to gameing kai tlp kai tlp!an einai na kanoume admin apla gia na katastrefoume to game kapoion allwn gamhste to kai as mhn einai kaneis tpt!zhtaw to demote tou admin kai na vrethei to real acc tou IIIIIIFFIIIIIII tou filou tou kai na ginei ban gt pragmatika ta palikaria den aksizei na yparxoun sto dota!apo edw tha fanei an to exete grapsei to dota 1 h an yparxoun kapoia atoma pou asxolountai akoma!51207

evala kai replay an den ginetai mono me to game name!pragmatika to palikari prepei na vgei apo admin kai na vrethi to real acc tou allou!den ginetai apla na kanei oti thelei o kathenas epeidi exei kapio filaraki apo edw mesa!

KirChhOff
08-06-2015, 05:48 AM
Έπρεπε από την αρχή να είχες επιβληθεί.
Αλλά αφού παρατήρησα πως:

[GAME: AP4876] (00:00) [Local] => Player [lIlIlIFFlIlIlIl] added to [MaS_PSekazZz]'s team.
Ειλικρινά πίστεψες πως ένα mute στον φίλο σου θα'ταν αρκετό με τα όσα έλεγε;
1 level warn στον admin MaS_PSekazZz για την αδιαφορία του, κι από εδώ (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=220002&p=1289676&viewfull=1#post1289676) φτάνει τα 3 level warn και γίνεται DEMOTE
lIlIlIFFlIlIlIl γίνεται ban για game ruin.
Από checkip δεν προκύπτει κάποιο main account.Admin Abuse SOLVED
Topic Closed