PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : STALAVISTA



AXlLLEAS
16-06-2015, 03:59 PM
Accused Battle.Net account:STALAVISTA
Your Battle.Net account:AXLLLEAS
Game Name:ap...
Offence of Admin: me ekane ban gia caps kai steal sto 15
Time of event: 19 kai 15
Further details:
***Καταρχην στο 15 περιπου μου εκανε MONO last hit KILLSTEAL ME 1 hit

***Σε ολο το παιχνιδι με ειχε semimute γιατι λεει εγραφα (δεν σπαμαρα) με caps και τα εβρισκε επιθετικα !!!
το ονομα του αυτος με ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΔΗΛΑΔΗ ;;;

α ρε STALAVISTA. εγω υπήρξα admin και εχω διαβασει και κανονες και δεν εχω δει να απαγορευονται τα caps

αν υπαρχει τετοιος περιορισμος καντε εδω post link να το λυσουμε μια και καλη.

γιατι το παλικαρακι με εκανε ban επειδη τα εβρισκε επιθετικα !! ναι ρε φιλε επιθετικα !!!

Σας παρακαλω μετα την εξεταση του admin abuse να κανετε και unban το αγαπημενο μου account για το αδικο και σκληρο ban του επιθετικου STALAVISTA ΜΕ CAPS !

gianninho
16-06-2015, 04:05 PM
ΑΣΤΕΙΟ ΒΑΝ. (ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΩ!)

STALAVISTA
16-06-2015, 04:10 PM
Είσαι από τους πιο προβληματικούς τύπους εδώ μέσα, ζεις για να κάνεις abuse και να προκαλείς τον κόσμο. Πρώτον το last ήταν πατημένο από πριν και ερχόταν σε εμένα η mira. Δεύτερον για τα caps και mute φυσικα και μια χαρά σπάμαρες από την αρχή, μιλούσες και άσχημα αλλά γενικά μιλούσες μόνο με caps που είναι και επιθετικά και κουραστικά. Στο λέω τρως ένα semimute και το δεύτερο το τρως γιατί με έβρισες κι όλας πάλι με caps εννοείται. Στο τέλος έκανα και το ban γιατί όχι μόνο δεν συμορφώθηκες αλλά προκαλούσε επίτηδες. Ακόμη και άδικο να είχα που δεν είχα, αυτή σου η συμπεριφορά να πας κόντρα επίτηδες σε έναν admin δεν είναι ότι καλύτερο και το κάνεις συνέχεια. Προφανώς και δεν σου ήταν κόπος να γράψεις με μικρά αλλά απλά ως συνήθως θες να προκαλέις και να έρχεσαι στο forum να ζητά και τα ρέστα ενώ έχεις άθλια συμπεριφορά. Πιστεύω σωστότατα στα έκανα όλα κι ας ήξερα πως θα ερχόσουν κλασικά για abuse. Ας το δουν οι αρμόδιοι..Επίσης δεν ζητάς το unban σου ζητάς την τιμωρία μου ως συνήθως...ποτέ δεν ζητάς απλά unaban και να αναγνωρίσεις τις χαζομάρες σου, πάντα κάνεις abuse τον κόσμο...

ΥΓ. Για το name και την λογική σου απλά ασχολιάστο....

STALAVISTA
16-06-2015, 04:12 PM
ΑΣΤΕΙΟ ΒΑΝ. (ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΩ!)

Είπε να μπει και ο gigas για να γράψει αυτό....gj, και υποτίθεται ξέρεις και 2 πράγματα....λέμε τώρα...Replay είδες?Προφανώς και όχι...κλασικός΄....

gianninho
16-06-2015, 04:36 PM
Είπε να μπει και ο gigas για να γράψει αυτό....gj, και υποτίθεται ξέρεις και 2 πράγματα....λέμε τώρα...Replay είδες?Προφανώς και όχι...κλασικός΄....
ΗΜΟΥΝ Ο OnePiece-R.Zoro

Ban_ip
16-06-2015, 05:10 PM
kante ton abuse isxuei einai flamer kanei sm me to pramikro kai molis mhlas me caps sunexeia auto leei oti eiani epithetiko kati tetoia trela. se ena game eixai bara eixai 1-9 kai mou thn elege emena oti dn paw sta team fight enw xonotan monos oti nane to paidi!!

achileas
16-06-2015, 06:45 PM
Είσαι από τους πιο προβληματικούς τύπους εδώ μέσα, ζεις για να κάνεις abuse και να προκαλείς τον κόσμο. Πρώτον το last ήταν πατημένο από πριν και ερχόταν σε εμένα η mira. Δεύτερον για τα caps και mute φυσικα και μια χαρά σπάμαρες από την αρχή, μιλούσες και άσχημα αλλά γενικά μιλούσες μόνο με caps που είναι και επιθετικά και κουραστικά. Στο λέω τρως ένα semimute και το δεύτερο το τρως γιατί με έβρισες κι όλας πάλι με caps εννοείται. Στο τέλος έκανα και το ban γιατί όχι μόνο δεν συμορφώθηκες αλλά προκαλούσε επίτηδες. Ακόμη και άδικο να είχα που δεν είχα, αυτή σου η συμπεριφορά να πας κόντρα επίτηδες σε έναν admin δεν είναι ότι καλύτερο και το κάνεις συνέχεια. Προφανώς και δεν σου ήταν κόπος να γράψεις με μικρά αλλά απλά ως συνήθως θες να προκαλέις και να έρχεσαι στο forum να ζητά και τα ρέστα ενώ έχεις άθλια συμπεριφορά. Πιστεύω σωστότατα στα έκανα όλα κι ας ήξερα πως θα ερχόσουν κλασικά για abuse. Ας το δουν οι αρμόδιοι..Επίσης δεν ζητάς το unban σου ζητάς την τιμωρία μου ως συνήθως...ποτέ δεν ζητάς απλά unaban και να αναγνωρίσεις τις χαζομάρες σου, πάντα κάνεις abuse τον κόσμο...

ΥΓ. Για το name και την λογική σου απλά ασχολιάστο....

ka8e fora p kanei kapoios report to stalavista apadaei ta idia pramata.
se ka8e game louzei to kserete oloi sas nai i oxi auto?
se ka8e game milaei oli tin ora kai dinei odigies me ifaki, p auto dn einai kako alla na ta leei kapoios p esto gnorizei dio-tria pramata oxi o stalavista.
exo vre8ei se games na eimai 10-3 ksero go kai o stala 0-7 kai na m leei pos na baino me ifaki , e ekei 8a akouseis vrisies kai einai logiko otan spamareis oli tin ora. kai fisika meta kanei mute/ban gt etc einai i eksousia dn tis pas kodra :P

STALAVISTA
16-06-2015, 07:57 PM
ka8e fora p kanei kapoios report to stalavista apadaei ta idia pramata.
se ka8e game louzei to kserete oloi sas nai i oxi auto?
se ka8e game milaei oli tin ora kai dinei odigies me ifaki, p auto dn einai kako alla na ta leei kapoios p esto gnorizei dio-tria pramata oxi o stalavista.
exo vre8ei se games na eimai 10-3 ksero go kai o stala 0-7 kai na m leei pos na baino me ifaki , e ekei 8a akouseis vrisies kai einai logiko otan spamareis oli tin ora. kai fisika meta kanei mute/ban gt etc einai i eksousia dn tis pas kodra :P

Κοίτα παλίκαρε, έκανες abuse για κάτι συγκεκριμένο, τις μαγκιές και τις μλκίες περί gameplay αλλού και ήσουν και καραfail στο game οπότε δνε σε παίνρει να μιλάς. Όσο για το άλλο που λες, 2-3 άτομα συνέχεια μα συνέχεια με κάνετε abuse γιατί απλά είστε τέτοιοι τύποι που μπαίνεται στα games προκαλείτε και abuserete ολον τον κόσμο γιατί έχεται κόμπλεξ που δεν παίζει να σας δώσει κανείς σοβαρή σημασία και φυσικά δεν πρόκειται να σας κάνει κανένα σοβαρό άτομο admin. Από την αρχή του παιχνιδιού που σε είδα ήξερα πως θα είχα προβλήματα στο παιχνίδι και με επιβεβαίωσες με το παραπάνω, μες στην μαγκια και τα caps όλο το παιχνίδι και έρχεσαι εδώ να κλαφτείς και να μιλήσεις για επίδειξή εξουσίας και άλλα τέτοια κουραφέξαλα μήπως ψαρέψεις κανέναν που δεν δει την συμπεριφορά σου στο παιχνίδι γιατί σιγά μην μπει στον κόπο να δει replay

ΥΓ. Γιατί σβήσατε το post που απαντάω στον χαζό τον fantouthe?Αν δεν θέλετε τέτοιες απαντήσεις να σβήνετε και τις βλακείες όπως αυτήν που γράφει που δεν νομίζω πως μιλάει πιο ωραία....ή κλείστε το εφόσον απάτνησα ή να μην σβήνετε μονόπλευρα τα προσβλητικά...

Και για να καταλαβάινει ο κόσμος έστω και περιληπτικά τί λέμε, δείτε πως σπαμάρει όλο το παιχνίδι με caps
-0:57 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): SHARE I LL FLY
-0:49 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): DASOS
-0:46 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): -HHN
-0:43 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): !BET 100

του ζητάω ευγενικά να μην τα χρησημοποιεί και μάλιστα του δίνω και share το pet κι ας ξέρω περί τίνος πρόκειται ....
-0:43 [Allies] STALAVISTA (Goblin): vgael caps omws
-0:40 STALAVISTA (Goblin) shares control with AXlLLEAS. (Prophet)

Συνεχίζει...
-0:37 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): LOL
0:56 [All] AXlLLEAS (Prophet): AX ALHTAKIA
0:56 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): DES TI GRAFEI H LINA TO KENTRO MAS
του κάνω πάλι επισήμανση χωρίς ύφος χωρίς τπτ αλλά προφανώς όπως φαίνεται παρακάτω το θεωρεί μαγκιά να αγνοεί τον admin και μάλιστα κοροϊδεύοντας..
0:56 [Allies] STALAVISTA (Goblin): mhn grafeis caps
0:56 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): DEN APAGOREYONTAI ...
0:56 [Allies] STALAVISTA (Goblin): ki omws
0:56 [Allies] STALAVISTA (Goblin): next eisai semimute
0:56 [Allies] STALAVISTA (Goblin): oxi caps
0:56 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): TROLOLOL
0:56 [Allies] STALAVISTA (Goblin): !semimute axi
0:56 [All] DA-SHEPHERD: Player [norle] was semi-muted by [Bli1tZ] for [120.0] minutes
0:56 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): AX
5:10 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): LOL
Μόλις περνάει συνχίζει πιο προκλητικός....
7:34 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): MA8E MOY SEMIMUTE ESY
7:57 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): PHRE TO SHARE O KILLER
8:31 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): TI KANEIS RE MOYNI και μόνο από αυτό μπορούσα να σου δώσω ban btw...αλλά απλά τρώει το δεύτερο semimute και φυσικά μόλις περνάει συνεχίζει ακόμη πιο προκλητικός με απειλές κι όλας.....
8:38 [Allies] STALAVISTA (Goblin): !semimute axil
13:37 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): LAG APEIRO
15:17 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): MOY KANES STEAL STALAKO PRIN
15:21 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): KANE ENA AKOMH K PAS POST
15:26 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): K AKYRA SM
προειδοποιώ για το ban κι ας μην χρειαζόταν μετά από 2 mutes που έχει φάει ήδη...
15:33 [Allies] STALAVISTA (Goblin): vasika an synexiseis etsi eisai banned
15:36 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): DEN GRAFEI POY8ENA OTI APAGOREYONTAI
15:37 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): MA8E TO

δείχνω ακόμη υπομονή και του εξηγώ κι όλας τί παίζει με τα caps..

17:20 [Allies] STALAVISTA (Goblin): file
17:23 [Allies] STALAVISTA (Goblin): kopses tis magies
17:29 [Allies] STALAVISTA (Goblin): sto lew egw
17:34 [Allies] STALAVISTA (Goblin): apagoreuodai
17:39 [Allies] STALAVISTA (Goblin): giati deixnoun epithetikothta
17:43 [Allies] STALAVISTA (Goblin): kj einai k lourastika
18:00 [Allies] STALAVISTA (Goblin): pane kane me post an diafwneis caps mhn ksanadw εδώ του δίνω το δικαίωμα να με πάει post αν τα λέω λάθος αλλά αν ήταν σωστός έπρεπε να συμορφωθεί με τις οδηγίες μου και απλά να μην συνεχίσει να γράφει με caps αλλά φυσικά αυτός συνεχίζει το ίδιο τροπάρι...
18:19 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): EPI8ETIKOTHTA LEEI
18:20 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): XA

δεύτερη προειδοποίηση, πιστεύω πως τις εξάντλησα....
18:36 [Allies] STALAVISTA (Goblin): next eisai mute k banned fury
18:39 [Allies] STALAVISTA (Goblin): eipa telos ta caps
18:39 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): LOL
18:43 [Allies] STALAVISTA (Goblin): k grafeis epeithdes
18:49 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): KANE ME SIGASH AN NOMIZEIS OTI EXEIS DIKIO
18:53 [All] DA-SHEPHERD: Player [AXlLLEAS] was muted by player [STALAVISTA].
18:53 [Allies] STALAVISTA (Goblin): !mute leas
18:55 [Allies] STALAVISTA (Goblin): !ban leas manners

AXlLLEAS
16-06-2015, 07:59 PM
Απαιτώ να βάλεις τους διαλόγους που σου μίλησα άσχημα ή/και σπάμαρα.
Είσαι Ψεύτης που το ισχυρίζεσαι.

Εδώ θα λυθεί μια και καλή το θέμα με τα caps και τους κανονισμούς, γιατί ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.

Βάλε link που να γράφει ότι απαγορεύονται ή ΠΑΨΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

Φαντάζεσαι πράγματα και κανονισμούς και κάνεις BAN ΓΙΑ CAPS !!!

Ε ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ... ΓΙΑ CAPS ΡΕ ΦΙΛΕ !!! ΤΡΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΘΗΚΑ !!!

Φυσικά και θέλω την τιμωρία αυτών που χαλάνε τα παιχνίδια με την συμπεριφορά τους ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ADMIN !
Γιαυτό μπαίνω στην διαδικασία να γράφω εδώ τα admin abuse.
Γιατί και οι admin τα χαλάνε και θα έπρεπε να τιμωρούνται με 10πλάσιες ποινές από αυτές των ταπεινών χρηστών.

Μην ξεχάσεις τους διαλόγους και το link.

Υ.Γ. Ο νεαρός μπερδεύτηκε με τους ΑΧΙΛΛΕΕΣ και απάντησε στον άλλο σαν να ήμουν εγώ που έκανα το ποστ.
Συμπέρασμα: Ούτε στο παιχνίδι, ούτε στο forum έχει επαφή με το τί γίνεται. :)

STALAVISTA
16-06-2015, 08:20 PM
Απαιτώ να βάλεις τους διαλόγους που σου μίλησα άσχημα ή/και σπάμαρα.
Είσαι Ψεύτης που το ισχυρίζεσαι.

Εδώ θα λυθεί μια και καλή το θέμα με τα caps και τους κανονισμούς, γιατί ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ.

Βάλε link που να γράφει ότι απαγορεύονται ή ΠΑΨΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.

Φαντάζεσαι πράγματα και κανονισμούς και κάνεις BAN ΓΙΑ CAPS !!!

Ε ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ... ΓΙΑ CAPS ΡΕ ΦΙΛΕ !!! ΤΡΕΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΘΗΚΑ !!!

Φυσικά και θέλω την τιμωρία αυτών που χαλάνε τα παιχνίδια με την συμπεριφορά τους ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ADMIN !
Γιαυτό μπαίνω στην διαδικασία να γράφω εδώ τα admin abuse.
Γιατί και οι admin τα χαλάνε και θα έπρεπε να τιμωρούνται με 10πλάσιες ποινές από αυτές των ταπεινών χρηστών.

Μην ξεχάσεις τους διαλόγους και το link.

Υ.Γ. Ο νεαρός μπερδεύτηκε με τους ΑΧΙΛΛΕΕΣ και απάντησε στον άλλο σαν να ήμουν εγώ που έκανα το ποστ.
Συμπέρασμα: Ούτε στο παιχνίδι, ούτε στο forum έχει επαφή με το τί γίνεται. :)

πρώτον σε εμένα δεν θα απαιτείς,....δεύτερον τα games τα χαλάσ εσύ με την συμπεριφορά σου. Τρίτον τα σάπια του στυλ "άλλος Αχιλέας.." και άλλα τέτοια χαζά άστα για τα παιδάκια, ο ίδιος είσαι φυσικά και η ίδια συμπεριφορά στα games. Τα υπόλοιπα θα τα απατντήσει ο staff που θα λύσει το abuse. Τους διαλόγους τους έβαλα πριν το ζητήσεις(απαιτήσεις τρομάρα σου...) για να δει ο κόσμος το σκηνικό, άσε που σε φώναζε ο άλλος έλα για gang και τον κορόιδευες...

KirChhOff
17-06-2015, 01:41 AM
3. Κανονισμοί Συζητήσεων Εντός Παιχνιδιού και Καναλιού

Γενικότερα ΔΕΝ επιτρέπεται:



η. Να παρενοχλείτε άλλους χρήστες.
Σου είπε πως τον ενοχλεί κάτι και το συνέχισες εσκεμμένα. Βάση του παραπάνω ο αποκλεισμός είναι σωστός και παραμένει ως έχει, μέχρι να ζητήσεις την άρση του από το κατάλληλο section.


0:56 [Allies] STALAVISTA (Goblin): mhn grafeis caps
0:56 [Allies] AXlLLEAS (Prophet): DEN APAGOREYONTAI ...
0:56 [Allies] STALAVISTA (Goblin): ki omws
Δεν απαγορεύονται.Admin Abuse DENIED
Topic Closed