PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : Suicid3Run_



PoluBratsoMWRH
14-01-2010, 07:55 PM
O Suicid3Run ine admin tou NoL.
to game itan public sto eleos ar13*** (dn 8imamai akrivws, exw replay)
o admin autos dn ekane switch se ena paixnidi kai dn fer8ike ka8olou sosta (oi admins ofeiloun na kanoun switches k tetoia, swsta?)
To host bot den to 8imamai.
anyways: http://www.mediafire.com/?gjdjhwndywz
34:40 me 38o lepto deite.

Euxaristw.

EL)eCtR1K_F1aSH
14-01-2010, 08:34 PM
kalhspera.Epeza se auto to game (hmouna o void) egw nomizw pws den uparxei paravash efoson kaneis apo mas den hthele na paei sto allo team.autoi pou emeinan 3 (scourge) borousan na vgoun xwris ban apo oso kserw tous kanones.Oso gia to an to game eixe teleiwsei mexri thn xronikh stigmh p eginan ta leave den borw na to kserw sigoura.

PoluBratsoMWRH
14-01-2010, 09:13 PM
sigoura mporousame na vgoume?
allaksane oi kanones? an ontws allaksane apo poy mporw na tous dw?

SiGnaTuRe
14-01-2010, 09:29 PM
kalhspera.Epeza se auto to game (hmouna o void) egw nomizw pws den uparxei paravash efoson kaneis apo mas den hthele na paei sto allo team.autoi pou emeinan 3 (scourge) borousan na vgoun xwris ban apo oso kserw tous kanones.Oso gia to an to game eixe teleiwsei mexri thn xronikh stigmh p eginan ta leave den borw na to kserw sigoura.

Αν δεν θέλετε switch το game πάει !end κανονικά ..
Αλλά αν δεν έχετε admin κλπ μπορούν να βγουν χωρίς ban από τους 3..

Suicid3RuN_
14-01-2010, 11:55 PM
O Suicid3Run ine admin tou NoL.
to game itan public sto eleos ar13*** (dn 8imamai akrivws, exw replay)
o admin autos dn ekane switch se ena paixnidi kai dn fer8ike ka8olou sosta (oi admins ofeiloun na kanoun switches k tetoia, swsta?)
To host bot den to 8imamai.
Euxaristw.

file egw dn eixa kanena prvlhma me to switch ktl....
alla oi alloi dn h8elan kai an 8umamai kala sas, kanan kai unpause (apo oti 8umamai)!!! kai oi admin prepei na kanoun switches, alla dn exw kana command !switch 6 5 kai ama dn 8eloun dn mporw na tous kanw tpt...
Oso gia to oti dn fer8hka swsta oute evrisa kanenan oute tpt, eseis me forthsate p mou zhtousate switch les kai mporousa na kanw to xruso augo,sun ths allhs me eironeuthkate entona legontas noobs admins, auto einai efages demote kai me prizate...
Egw 8a ntrepomoun mono p 8a ekana to thread....

stfu_pls
15-01-2010, 03:01 AM
kala eimaste sovaroi???ti einai auta..diavaste ta rules..o admin dn einai ipoxrewmenos na kanei end(apla exei t dikaiwma) kai t switch kalo einai n ginetai..(pu8ena dn leei ipoxrewtiko..kai efoson dn 8elei kaneis n paei ginetai roll)..nmzw oti einai akiro n zitas admin abuse g auto t logo..i tapeini m apopsi:/

kai pistepse m oi admins OXI dn ofeilun n kanun switch..gt prepei n kanun autoi kai oxi autoi p vgainei st roll?

K[a]ne
15-01-2010, 03:21 AM
sigoura mporousame na vgoume?
allaksane oi kanones? an ontws allaksane apo poy mporw na tous dw?

Οι κανόνες βρίσκονται εδώ:

http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=1440


Ανάμεσα στα άλλα υπάρχει το εξής:


H έξοδος από το παιχνίδι τιμωρείται στις ακόλουθες περιπτώσεις : Αν το game είναι 5vs5 - 5vs4 - 4vs4 - 4vs3 - 3vs3

Γενικότερα δεν υπάρχει abuse. To switch είναι προεραιτικό.

PoluBratsoMWRH
15-01-2010, 06:20 PM
file egw dn eixa kanena prvlhma me to switch ktl....
alla oi alloi dn h8elan kai an 8umamai kala sas, kanan kai unpause (apo oti 8umamai)!!! kai oi admin prepei na kanoun switches, alla dn exw kana command !switch 6 5 kai ama dn 8eloun dn mporw na tous kanw tpt...
Oso gia to oti dn fer8hka swsta oute evrisa kanenan oute tpt, eseis me forthsate p mou zhtousate switch les kai mporousa na kanw to xruso augo,sun ths allhs me eironeuthkate entona legontas noobs admins, auto einai efages demote kai me prizate...
Egw 8a ntrepomoun mono p 8a ekana to thread....

nai re file, alla egw alla 8imomoun gia ta rules. anyways oi diaxiristes mporoun na to pane sta solved. euxaristw.

RedEmEeR.Gr
15-01-2010, 07:16 PM
Ton Suicid3ruN ton kserw apo koda einai edw sto hrakleio sta bnb . Exw paiksei mazi tou merika games . Ton gnoriza apo polu palia kai dn nomizw na me thimatai para mono fatsika . Exw na pw oti einai arketa entoimo atomo kai den vlepw kai tpt to Trela parakseno sto game.. -1 apo mena ston kakomoiri p ekane afto to athlio post.

DotAddicteD
15-01-2010, 07:44 PM
file egw dn eixa kanena prvlhma me to switch ktl....
alla oi alloi dn h8elan kai an 8umamai kala sas, kanan kai unpause (apo oti 8umamai)!!! kai oi admin prepei na kanoun switches, alla dn exw kana command !switch 6 5 kai ama dn 8eloun dn mporw na tous kanw tpt...




kai pistepse m oi admins OXI dn ofeilun n kanun switch..gt prepei n kanun autoi kai oxi autoi p vgainei st roll?


1.10 Use of the !end command

The use of the !end command in the games hosted on Clan NoL host bots is strictly permitted only on the below circumstances:

b. In case of refusal to switch as in rule 1.9.

Mn ksexnate oti ypoxreouste na to dwsete end an dn dextei kanenas apo to team na kanei switch. Pantws dn to 8ewrw polu sovaro to abuse...

ksaplostras
15-01-2010, 08:06 PM
Κανείς admin δεν είναι υποχρεωμένος να δώσει end αν το game γίνει 5v3 ή 4v2, όπως επίσης κανείς δεν είναι υποχρεωμένος να κάνει switch σε 5v3 ή 4v2.

Να δούμε πόσες φορές ακόμα θα το πούμε αυτό.
Σύντομα στα νέα rules θα καταστεί ξεκάθαρο πάντως.

Αdmin abuse denied, topic closed.