PDA

View Full Version : new post



fragostafilo
09-02-2017, 10:50 PM
δεν είναι ακριβώς bug μου έχει τύχει αρκετές φορές.Όταν μπαίνω game πλέον δεν βλέπω τα skills στο map πχ(τα slows του sniper,τα razes του sf, το meteor του invo δεν φαίνεται η φλόγα που αφήνει πίσω και άλλα) επίσης όταν ξεκινάει το game αρκετές φορές βγαίνω για να αλλάξω τραγούδι με alt esc και κολλάει στο map μια μπάρα από κάποιο life(creap,rack) τι μπορεί να φταίει;;

ΥΓ: κάθε φορά το κάνω unistal και instal.

LeN0r.
09-02-2017, 10:55 PM
Αυτό με το life το παθαίνω και εγώ και μου σπάει τα νεύρα.

NaTuR3-Fr3ak
09-02-2017, 10:56 PM
Σε ψάχνω σ’ όλο το internet
με 800άρι pentium,
αλλά δεν είσαι πουθενά,
γι’ αυτό θα πάω σε μέντιουμ.

Και το μέντιουμ ρωτάω
πού να βρίσκεσαι εσύ.
"Μια στιγμή μονάχα", λέει,
"να ανοίξω το pc".

Το μηχάνημα ρυθμίζει
στη σωστή κατεύθυνση
και μου λέει "αυτή που ψάχνεις
είναι στη διεύθυνση:
www.apisti.com".

Ήτανε το σοκ μεγάλο,
έχασα τον μπούσουλα.
Και το μέντιουμ ρωτάω
"Τι να κάνω, Ούρσουλα;"

"Μην αγχώνεσαι" μου λέει,
"θα την κανονίσουμε,
στο διαδίκτυο τ’ όνομά της
θα καταχωρίσουμε:
www.apisti.com".

Καρδιά μου...

Το χειρότερο όμως ήταν
πως δεν ήσουν μόνο εσύ.
Μέσα στο site της αμαρτίας
ήσασταν όλες μαζί.

Βαρέθηκα με τις γυναίκες
να απογοητεύομαι.
Θα τα φτιάξω με τον Μπάμπη
για να ξεμπερδεύουμε.


https://www.youtube.com/watch?v=FSNlc3mb9a4

NaTuR3-Fr3ak
09-02-2017, 11:17 PM
Αυτό με το life το παθαίνω και εγώ και μου σπάει τα νεύρα.

2 κουταλιές ψιλοκομμένη βαλεριάνα σε μια κούπα κρύο νερό.Μπορείς να προσθέσεις 2-3 σταγόνες νερού μέντας για να καλύψεις την γεύση.

oJoker
10-02-2017, 06:16 AM
oti na nai ta kanane ta spell.. den akougontai oi hxoi pleon.. kai to animation den fainete..
an den akous to meteor pou peutei sta kefalia tous pws tha ginei?? :/

B0b1RaS_7
10-02-2017, 08:37 AM
Kai egw to idio exw...stin idia fash eimai to kanw unistall kai install tpt den ginete pali

-Hated-
10-02-2017, 10:16 AM
Δοκιμάστε να κάνετε change την ανάλυση στα option πριν μπείτε game.

BRonZe))
10-02-2017, 10:53 AM
Axper jan douleia eimai mono apo edw mporw na s milisw xaxax meta tha to anevasw !!!

Pro.GiaGia
10-02-2017, 11:10 AM
δεν είναι ακριβώς bug μου έχει τύχει αρκετές φορές.Όταν μπαίνω game πλέον δεν βλέπω τα skills στο map πχ(τα slows του sniper,τα razes του sf, το meteor του invo δεν φαίνεται η φλόγα που αφήνει πίσω και άλλα) επίσης όταν ξεκινάει το game αρκετές φορές βγαίνω για να αλλάξω τραγούδι με alt esc και κολλάει στο map μια μπάρα από κάποιο life(creap,rack) τι μπορεί να φταίει;;

ΥΓ: κάθε φορά το κάνω unistal και instal.

εσυ ειχες sf εχθες και ελεγες δεν φαινονται τα razes? :confused:

επισης,εγω που δεν εχω καν καρτα γραφικων αλλα ειμαι με της μιτρηκης μπορω και τα βλεπω ολα αυτα χωρις καποιο προβλημα,αν εξερεσεις το life bar που πιστευω ειναι λογο της καρτας γραφικων που δεν υπαρχει

oJoker
10-02-2017, 11:46 AM
Δοκιμάστε να κάνετε change την ανάλυση στα option πριν μπείτε game.

δηλαδή δεν έχει καμία διαφορά σε σένα? φαίνονται τα σπελλ κανονικά?

-Hated-
10-02-2017, 11:51 AM
Εγώ πόσους μήνες είχα θέμα με αυτό , έκανα Install-reinstall, άλλαξα γραφικά ( τα έβαλα σε αυτά που ταίριαζαν με την ανάλυση του pc-οθόνης) και από τότε δεν έχω το παραμικρό θέμα.

Αυτό με τα Health bars το έχω ακόμα μερικές φορές αλλά αυτό είναι από το game , και ούτως ή άλλως φεύγει μετά από λίγα sec. Οπότε δεν υπάρχει μεγάλο πρόβλημα.

oJoker
10-02-2017, 11:56 AM
Εγώ πόσους μήνες είχα θέμα με αυτό , έκανα Install-reinstall, άλλαξα γραφικά ( τα έβαλα σε αυτά που ταίριαζαν με την ανάλυση του pc-οθόνης) και από τότε δεν έχω το παραμικρό θέμα.

Αυτό με τα Health bars το έχω ακόμα μερικές φορές αλλά αυτό είναι από το game , και ούτως ή άλλως φεύγει μετά από λίγα sec. Οπότε δεν υπάρχει μεγάλο πρόβλημα.

ρε γαμώτο αφού δεν έχω αλλάξει τπτ, απλά από τη μια μέρα στην άλλη έγινε..
πετάω sunstrikes κομμήτες raze τπτ.. ουτε ήχος ούτε τπτ...
τεσπα θα δοκιμάσω αυτό που έκανες και εσύ και θα δούμε! thanks

υ.γ. ΠΤΥΧΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

oJoker
10-02-2017, 11:59 AM
βασικά τώρα που το σκέφτομαι, δεν συμβαίνει με όλα τα σπελλ...
ειναι συγκεκριμένα αυτά που δεν ακούγονται...

-Hated-
10-02-2017, 12:03 PM
βασικά τώρα που το σκέφτομαι, δεν συμβαίνει με όλα τα σπελλ...
ειναι συγκεκριμένα αυτά που δεν ακούγονται...

ναι τα είχα μάθει από έξω εκείνη την περίοδο και δεν pickara συγκεκριμένα heroes για αυτό το λόγο .
( storm πρωτο spell , techies bombs, sf raze, tiny toss,rylai το hit της και πολλά άλλα).

Δοκίμασε όλες τις αναλύσεις και κράτα αυτή που βολεύει.

oJoker
10-02-2017, 12:04 PM
ναι τα είχα μάθει από έξω εκείνη την περίοδο και δεν pickara συγκεκριμένα heroes για αυτό το λόγο .
( storm πρωτο spell , techies bombs, sf raze, tiny toss,rylai το hit της και πολλά άλλα).

Δοκίμασε όλες τις αναλύσεις και κράτα αυτή που βολεύει.

οκ μαν.. thanks again
+1 για head! xDD

princ3ofpersia
10-02-2017, 01:26 PM
επισης,εγω που δεν εχω καν καρτα γραφικων αλλα ειμαι με της μιτρηκης μπορω και τα βλεπω ολα αυτα χωρις καποιο προβλημα,αν εξερεσεις το life bar που πιστευω ειναι λογο της καρτας γραφικων που δεν υπαρχει[/QUOTE]

Και εγω ετσι ειμαι χωρις καρτα και ολα ειναι πενα δεν εχω κανενα θεμα

EbToxX
10-02-2017, 02:13 PM
Dota 2

oJoker
10-02-2017, 02:31 PM
Dota 2

για τον κάδο είναι.. κακώς λέγεται dota αυτό το πράγμα..

EbToxX
11-02-2017, 01:15 AM
για τον κάδο είναι.. κακώς λέγεται dota αυτό το πράγμα..

παιζε φιδακι εσυ στο nokia 3310 και μετα ελα πες μου πως το φιδακι στο i phone 7 δεν ειναι φιδακι.

amish119
01-05-2017, 05:12 AM
Αυτό με τα Health bars το έχω ακόμα μερικές φορές αλλά αυτό είναι από το game , και ούτως ή άλλως φεύγει μετά από λίγα sec.