PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Unban Request : Double_Joker



oJoker
28-12-2017, 12:16 AM
Your Battle.Net nickname: Double_Joker
Game name: ap2702
Admin name: Da-BOT
Reason: Alt QQ
Time of event: At the end
Unban Card Usage: No
Further details: Το game παιζόταν 4v5 και σε κάποια φάση δείχνει ότι πήγε end-ff και παρασυρθήκαμε κάνοντας alt-QQ ενώ στη πραγματικότητα δεν ήταν ff ήταν leave-drop κάποιων user. Unban please εμένα και όλους τους άλλους που την πάτησαν με το ίδιο τρόπο! ευχαριστώ!

oJoker
28-12-2017, 12:20 AM
αν δεν ξέρεις τι παιχτηκε δεν μιλας, σκας απλα..

GoDlike)RiPPER
28-12-2017, 12:54 AM
παρακολούθησα εγώ το Game μιας και μου έκαναν Wisper άλλα 2 άτομα εκ τον 4ρων που έγιναν Banned λόγο κάποιου bug έχω αφαιρέσει τα ban σας πριν καν κάνεις το post

dimmu_borgir
28-12-2017, 12:56 AM
παρακολούθησα εγώ το Game μιας και μου έκαναν Wisper άλλα 2 άτομα εκ τον 4ρων που έγιναν Banned λόγο κάποιου bug έχω αφιερώσει τα ban σας πριν καν κάνεις το post

Αφιερώνω και γω, σε όλους σας, λίγη υπέροχη jazz, για να πιάσετε το "πνεύμα" των ημερών

https://www.youtube.com/watch?v=cAeAaYK8YWE

slayer_13
28-12-2017, 01:10 AM
Closed

Hippis
28-12-2017, 07:23 AM
παρακολούθησα εγώ το Game μιας και μου έκαναν Wisper άλλα 2 άτομα εκ τον 4ρων που έγιναν Banned λόγο κάποιου bug έχω αφιερώσει τα ban σας πριν καν κάνεις το post

Οι users:

(26:58) [Local] => Player [Double_Joker] was banned by player [DA-HB-01] on server [europe.battle.net]
(26:58) [Local] => Player [ga_ga] was banned by player [DA-HB-01] on server [europe.battle.net]
(26:59) [Local] => Player [Tsarikospou-] was banned by player [DA-HB-01] on server [europe.battle.net]
(26:59) [Local] => Player [baglamina] was banned by player [DA-HB-01] on server [europe.battle.net]

γίνανε Banned και έπειτα αμέσως Unban από τον Observer (εκείνη την ώρα) μέσα στο game Staff GodlikeRipper


Unban Request: Accepted
Topic Closed