PDA

View Full Version : admin abuse natur3-pow3r_



Situation_Amok
13-07-2018, 10:14 PM
Accused Battle.Net account:natur3-pow3r_
Your Battle.Net account:situation_amok
Game Name:ap360
Offence of Admin:semi mute without reason
Time of event:mesh tou game
Further details: γραφω στο all αυριο με ρωταει τι ειπες και του λεω πανε στο chat να δεις .....
Με εκανε semi mute γιατι τον ειρωνευτηκα λεει ??????????? never go full retard
ακομα και να θιχτηκε ας εκανε global chat mute δεν μπορουσα να συννενοηθω με το team μου επειδη ο τυπος ειναι χαζεμενος και κανει καταχρηση των admin rights....

NaTuR3-Fr3ak
14-07-2018, 08:55 AM
Άσχημο ποστ.....

telian
14-07-2018, 09:57 AM
otan einai stis kales tou einai gamw ta paidia...
otan einai stis kakes tou einai situation_mperdema

NaTuR3-Fr3ak
01-08-2018, 09:37 PM
Accused Battle.Net account:natur3-pow3r_
Your Battle.Net account:situation_amok
Game Name:ap360
Offence of Admin:semi mute without reason
Time of event:mesh tou game
Further details: γραφω στο all αυριο με ρωταει τι ειπες και του λεω πανε στο chat να δεις .....
Με εκανε semi mute γιατι τον ειρωνευτηκα λεει ??????????? never go full retard
ακομα και να θιχτηκε ας εκανε global chat mute δεν μπορουσα να συννενοηθω με το team μου επειδη ο τυπος ειναι χαζεμενος και κανει καταχρηση των admin rights....

Δεν θα ανεχτώ άλλο τα παιχνιδάκια σου Είσαι ολίγον παλαβός ονειροπόλος και πάρα πολύ κακός παίχτης
Ο συνδυασμός όλων αυτών οδηγεί σε ένα άκρως τοξικό άτομο όπου πλέον η συμβιώσει στο ίδιο παιχνίδι καθίσταται αδύνατη

Situation_Amok
04-08-2018, 03:30 AM
Δεν θα ανεχτώ άλλο τα παιχνιδάκια σου Είσαι ολίγον παλαβός ονειροπόλος και πάρα πολύ κακός παίχτης
Ο συνδυασμός όλων αυτών οδηγεί σε ένα άκρως τοξικό άτομο όπου πλέον η συμβιώσει στο ίδιο παιχνίδι καθίσταται αδύνατη

Για αρχη μαθε ορθογραφια ....δευτερον μαθε να τρολλαρεις γιατι αυτα που γραφεις δεν βγαζουν νοημα και δειχνεις ακομα πιο καθυστερημενος.....τριτον ειναι καθαρα δικη σου αποψη πως ειμαι τοξικ Player και εδω καλεισαι να απολογηθεις για το συγκεκριμενο παραπτωμα που ανεφερα ......Τα υπολοιπα τα ακουω βερεσε ΄ λαικιστη στα αρχιδια μας και μας κωστης παλαμας

NaTuR3-Fr3ak
04-08-2018, 03:14 PM
Για αρχη μαθε ορθογραφια ....δευτερον μαθε να τρολλαρεις γιατι αυτα που γραφεις δεν βγαζουν νοημα και δειχνεις ακομα πιο καθυστερημενος.....τριτον ειναι καθαρα δικη σου αποψη πως ειμαι τοξικ Player και εδω καλεισαι να απολογηθεις για το συγκεκριμενο παραπτωμα που ανεφερα ......Τα υπολοιπα τα ακουω βερεσε ΄ λαικιστη στα αρχιδια μας και μας κωστης παλαμας

Για εξήγησε μου κάτι
Όταν σε τρώνε γιατί γράφεις στο αλλ «τώρα θα πάρω τζεμ»
Και μόνο από μια φράση γίνεσαι ο ορισμός χαζού ατόμου, ποσό μάλλον όταν ο άλλος δεν έιναι καν αόρατος...

telian
06-08-2018, 02:09 PM
paizei na mhn exei grapsei pote o situation_amok sto all "tha parw gem" sigoura opws leei kai o kathusterimenos pio panw ton mperdeueis me ton llunatic...
p.s. mh ksodeueis xrono se post gia ena gamimeno sm re malaka

killer_dota
11-08-2018, 02:31 PM
CLOSED