PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : god_warrax



Da_SkiLL
18-01-2010, 10:33 PM
* Accused Admin Account :god_warrax

* Game Name :ar14015

* Παράπτωμα του Admin :1)Δεν εκανε ban παικτη ο οποιος εσπασε ολα τα items του. 2)feedare τον ιδιο τον admin εσκεμενα μετα απο παρακληση του ιδιου του admin να τον feedari και δεν feedare μονο τον admin ... με αποτελεσμα να χαλασει to game.Ευχαριστω.


Replay Link :http://rapidshare.com/files/337384300/ar14016.w3g.html

Warrax
20-01-2010, 08:33 PM
Αξιοσέβαστε κ.Πρόεδρε του δικαστηρίου,αξιότιμε κ. Εισαγγελέα, κ. ένορκοι,σεβαστό κοινό...

Επιθυμώ να αναλάβω την υπεράσπισην του εαυτού μου δίχως την παρουσία δικηγόρου, ως ορίζει ο νόμος...

Ο κ. Da_skill ως ισχυρίσθη,δεν προέβην εις τας απαραίτητας ενέργειας διά την ομαλήν λειτουργίαν του εν λόγω παιγνίου. Ποία όμως εστί η αληθεία; Καλώ τον μάρτυρα-δικηγόρο-ενάγων εις απάντησιν της ερωτήσεως : εστί δυνατό να γιγνώσκει ο διαχειριστής του παιγνίου τα τεκταινόμενα εις το αντίπαλον στρατόπεδον,δίχως τη χρήση χάρτου-χακ(maphack αγγλιστί), ώστε να προβεί εις τας απαραίτητας ενέργειας δια την εξορίαν παίκτου από τους διακομιστές παιγνίων της λέσχης NOL ; Δύναται ο διαχειριστής να εξορίζει παίκτες με βάση μίαν απλήν δήλωσην αγνώστου αντιπάλου παίκτου; Απαγορεύεται η θρέψις του αντιπάλου και το αντίστροφον και η έγγραφη επιθυμία δήλωσής της;

Αλλά το σημαντικόν...ποία ήτο η θέσις του ενάγωντος εις το συγκεκριμένο παιγνίο; Θέτω μίαν επιπλέον ερώτησιν εις την πολιτικήν αγωγήν. Που εισί οι μάρτυρες κατηγορίας; Υπάρχει δόλος όπισθεν της αγωγής ;

Την σήμερον, 20 Ιανουαρίου 2010, ως ο νόμος απαγορεύει ρητά μεταξύ ενάγοντος κ εναγομένου, ο ενάγων προέβη, ουχί μονάχα σε προσέγγιση μου που τιμωρείται από το νόμο σε ένδικες υποθέσεις, αλλά και σε υβριστικήν συμπεριφοράν η οποία τιμωρείται επιπλέον και αθροιστικά με τα υπόλοιπα αδικήματα.

Συννημένες εικόνες στο διαδικτιακό τόπο, τρεις (3)
http://img207.imageshack.us/gal.php?g=daskillmanners1.jpg

Διά τούτους τους λόγους δηλώνω ΑΘΩΟΣ και ζητώ :
1)ασφαλιστικά μέτρα (ban) εις βάρος του κ. Da_skill δια την υβριστικήν συμπεριφοράν και συκοφάντικήν δυσφήμισην εις βάρος μου,

2)τη μετεξετασήν του εις το μάθημαν της ορθογραφίας(σ.σ. πεκτη) και

3)την εξέτασην του από ψυχολόγον που θα ορίσει το δικαστήριον,διότι παρουσιάζει συμπλεγματικήν συμπεριφοράν,πιθανότατα λόγω παρελθοντικών ψυχολογικών τραυμάτων από προηγούμενα παιγνία, εις βάρος μου και επικίνδυνην συμπεριφοράν.

MarlBor0S
20-01-2010, 09:08 PM
Dn uparxei apla o warrax me tn sugkekrimenh uperaspish :D (spam)

L3stat
20-01-2010, 09:23 PM
xaxaxa dn antekse o ksaplostras k diorthwse ta orthografika...

last edited by ksaplostras,..
einai didaktoras k to deixnei :P

ps sorry gia to spamm

ps2 warrax thelw to til sou ama xreiastw pote iperaspisi k na mathw poso xrewneis...

Stella
20-01-2010, 10:02 PM
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ε όχι ρε μλκα τέτοιο κάψιμο δε πίστευα ότι θα αντικρίσω.

Pynos
20-01-2010, 10:03 PM
Warrax θέλω να κάνω τα παιδιά σου.

Pipa_Herb
20-01-2010, 10:06 PM
warrax o neos napoleon???

gia osous den kseroun o napoleon palia stin grc prin kana 2 xronia egrafe kata afto to tropo spoudaze nomiki kati tetio san na exo deja-vu einai afto to post.

X-ELIXIS
20-01-2010, 10:38 PM
da_skill παραδέξου την ήτα σου :)

Fullmetaljacket
20-01-2010, 11:10 PM
Sry kiolas gia to spam alla warrax ta espases ola!!

Btw (ws enorkos.. :P) ATHWOS o kathgoroumenos!!!

meepeises
21-01-2010, 03:09 AM
Χμ.... Βλεπω εχεις ισχυρες γνωριμιες στο καναλι.. Ξερεις τον a_thanatouklis
χαχαχααχχαχαχααχχαχαχα σορυ αλλα δε μπορω... εχετε καει εντελως!!!!

gavlopoularas
21-01-2010, 02:04 PM
Τι να λεμε ρε φιλε. Warrax, θεος. Εχω παιξει μαζι του, πολυ εξηγημενο παλικαρι, δεν νομιζω να εκανε βλακεια αν ο αλλος δεν το αξιζε.

Peace out.

Emman
21-01-2010, 04:01 PM
hahahahah και μόνο με τέτοια υπεράσπιση εγω θα τον συνχωρούσα!
Μόνο το κόπο βάλε...!!!

RedEmEeR.Gr
21-01-2010, 05:04 PM
XAxxax... TI na leme re warrAx!!!! /RESPECT!!!!!!!!!!!!

A_thanatos
21-01-2010, 05:34 PM
kala milame god ta spases re file se paradexomai polu.....


einai oti ikalutero exw dei....support sto warrax!!!!





W A R R A X F O R E V E R!!!!!!

ksaplostras
21-01-2010, 06:40 PM
Επίμαχα γεγονότα
Player the.payback very bad manners @ 08.13 + ειρωνία @ όλο το game
Player Agroths. very bad manners @ 08.15 - 16.35
Admin God_warrax ειρωνία @ γενικά στο game.

Ενέργειες του admin
Δεν κάνει τίποτα για τη συμπεριφορά του the.payback
Κάνει mute τον Agroths.
Δεν κάνει kick/ban τον feeder/gameruiner

Σχόλια
Έπρεπε να γίνουν ban και οι 3 παραπάνω players (Οι 2 πρώτοι βρίσανε μάνες, ο ένας εκ των οποίων δε δέχτηκε καμία ποινή).
Έπρεπε να γίνει kick από το game ο gameruiner για να προλάβει ο admin όλη την έκρυθμη κατάσταση που ακολούθησε. Οι admin είναι όχι μόνο για να λύνουν δύσκολες καταστάσεις αλλά και για να τις προλαμβάνουν.
Όσο για τη δικαιολογία του admin ότι δε μπορούσε να γνωρίζει τι έγινε στο αντίπαλο team, πιστεύω ότι υπονομεύει τον ίδιο του τον εαυτό αφού ήταν εμφανέστατο ότι ο ezalor ήταν χωρίς κανένα item, έγραψε στο all ότι είχε σκοπό να feedarei και τέλος ο ίδιος ο admin του ζήτησε ειρωνικά κάποια kills για να φτιάξει cuirass.

Απόφαση
Επειδή ο admin God_warrax δεν έχει δώσει καμία αφορμή στο παρελθόν θα δεχθεί lvl2 warn. Αν είχε δώσει την παραμικρή αφορμή θα γινόταν demote. Προσοχή στο μέλλον.
Players Agroths. και the.payback banned για manners.