PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : vehement



babytunes
19-01-2010, 01:01 AM
Accused Admin Account : vehement
Game Name : nldota
Παράπτωμα του Admin : leave xwris logo

(katarxin 8a i8ela na dilwsw pws den zitaw abuse gia ton mr.dotamaniac pou itan o admin tou game alla gia ton vehement pou itan sto team tou.apla epeidi einai kai autos admin 8ewrisa swsto na kanw post stous admin kai oxi stous users )to gegonos exei ws excis : sto sigekrimeno game tis nol o admin mr.dotamaniac efage dc mazi me enan allo player apo to team tou scourge me apotelesma na meinoume 4v4 sta 12 min .meta apo sec efage akoma enas player twn scrouge disconnect kai meiname 4v3.parola auta emeis zitisame na sinexistei to game kai enas player twn sentinel ekane leave kai meiname 3v3 ...tote o vehement legontas pws xcenerwse ekane leave parolo pou ixcere pws eimaste meta to 10. simfwna loipon me tin simperifora tou vehement kai me vasi ta rules tis nol (1.7 leaving the game kai 1.10b ) zitaw abuse gia ton vehement ty

babytunes
19-01-2010, 01:10 AM
gia na min mperdepsw kai ton armodio admin pou elenxei ta post to leave twn 3 paiktwn egine sto 12 kai to leave tou vehement peripou sto 20 ty O_tsompanos

Vehement
19-01-2010, 01:16 AM
klaiw . . . Ksaplostra desto se parakalw . . .

Apo to 12 zhthsa end , kai kathomoun kai exigoumouna apo to 12 mexri to 20 gia to leave pou skopeua na kanw . . . arxika efoson eixa to dkaiwma na kanw end ,kati pou dn ekana mono kai mono epeidi den imoun owner apo tin arxh , kai dn ithela na yparxei kapoio provlima me ton mr.dotamania, den ekana. . .
Giati les pragmata pou dn upothikan ; den ksenerwsa , apla to game htan unplayable . . . den tha xaramisw ta 40-50 lepta tis zwhs mou , epeidi oi agorines apo ekei ithelan nte kai kala na teliwsei to sugkekrimeno game , enw idi eixame pei pws exei teliwsei.
Sta rules to leei ksekathara, estw kai enas na thelei end , to game ginete end, toso aplo.
An kai admin , dn xrisimopoihsa tin entoli end . . . (exigisa parapanw).
To abuse einai atopo . . . as to elenxei kai o Ksaplostras parakalw . . .
Parepiptontws file Ksaplostra des to replay . . . kai afou to deis pes mou na sou steilw kai tis dikias mou pleuras . . .

douchebag.
19-01-2010, 11:37 AM
arxika efoson eixa to dkaiwma na kanw end ,kati pou dn ekana mono kai mono epeidi den imoun owner apo tin arxh , kai dn ithela na yparxei kapoio provlima me ton mr.dotamania, den ekana. . .
Sta rules to leei ksekathara, estw kai enas na thelei end , to game ginete end, toso aplo.
An kai admin , dn xrisimopoihsa tin entoli end . . . (exigisa parapanw)

Eida sto game les synexeia stous antipalous s na diabasoun ta rules alla mallon esy prepei na ta diabaseis.Den eixes se kanena shmeio tou game dikaiwma na dwseis end.Ektos tou oti ola eginan meta to 10 den hsouna sto team me to ari8mitiko meionektima gia na zhtas end.Epishs to game htan 4v3 ara oute san admin mporouses na dwseis end gt isxuei mono se periptwseis 5v3 kai 4v2


Apo to 12 zhthsa end , kai kathomoun kai exigoumouna apo to 12 mexri to 20 gia to leave pou skopeua na kanw . . . . . .
Giati les pragmata pou dn upothikan ; den ksenerwsa , apla to game htan unplayable . . . den tha xaramisw ta 40-50 lepta tis zwhs mou , epeidi oi agorines apo ekei ithelan nte kai kala na teliwsei to sugkekrimeno game , enw idi eixame pei pws exei teliwsei.


Otan pistevoume dld oti to game exei teleiwsei exoume dikaiwma na leavaroume?kainourgio rule einai afto?Alla 3exasa afou to e3hgouses gia 8 lepta oti 8a leavareis ola einai ok tote....

K[a]ne
19-01-2010, 11:56 AM
Ektos tou oti ola eginan meta to 10
Έχει χιλιοειπωθεί ότι το "10λεπτο" δεν είναι απόλυτο. 2 λεπτά πάνω 2 λεπτά κάτω δε χάθηκε ο κόσμος.

Τυπικά μπορούσε να δώσει !end και δε θα μπορούσε να του πει κανένας τίποτα.

Το leave (κατ'εμέ) ήταν λάθος, ιδίως από τη στιγμή που οι άλλοι ήθελαν να συνεχίσουν και πέρασαν άλλα 10 λεπτά παιχνιδιού.


Btw αν το δει ο ksaplostras μιας κι απ'ό,τι κατάλαβα ετοιμάζετε νέα rules ίσως είναι σκόπιμο να διευκρινίσετε τι γίνεται σε περίπτωση που πέσει ο owner.

douchebag.
19-01-2010, 12:45 PM
ne;165569']Έχει χιλιοειπωθεί ότι το "10λεπτο" δεν είναι απόλυτο. 2 λεπτά πάνω 2 λεπτά κάτω δε χάθηκε ο κόσμος.

Τυπικά έπρεπε να δώσει !end και δε θα μπορούσε να του πει κανένας τίποτα.

Το leave (κατ'εμέ) ήταν λάθος, ιδίως από τη στιγμή που οι άλλοι ήθελαν να συνεχίσουν και πέρασαν άλλα 10 λεπτά παιχνιδιού.


Tupika eprepe na dwsei end se 4v3 kai enw to team me tous 3 8elane na paixoun kai kaneis de 8a elege tpt?gia poio logo akribws?gia pes m..
Kai nai to 10lepto den einai apolyto alla sth sukgekrimenh periptwsh den exei shmasia afou oloi oi alloi 8elane na paixoun, as ebgene sto 12 loipon na phgenane 3v3 kai oxi sto 20..

K[a]ne
19-01-2010, 02:16 PM
Sorry έχεις δίκιο "μπορούσε να κάνει !end" είναι το σωστό κι όχι "έπρεπε".

Το διορθώνω και στο post.

babytunes
19-01-2010, 03:59 PM
simfwnw apolita... prepei na to dei o armodios admin kai na mas excigisei ligo tin katastatsi.. sta rules tis nol to leei kathara 10 min !!!!oxi 12 ...8elw na rwtisw kati ton vehement. ama se 5v4 sto 28 game enas player zitisei end ipouxreousai na dwseis end?mallon prepei na xcanadiavaseis ligo ta runes kai sigekrimena auta pou anaferontai sto end tou game.

Mr_dotamania
19-01-2010, 05:27 PM
KOitakse egw eimoun o admin to game..O vehement dn prepei na eixe kanei spoof.peftw egw meta apo apiro lag sto 12 enw paizw me 2 friends mesa.Tous lew elate out na pame allo kserontas oti mporoume logo oti itan sto 12 kai dn leei 4v4 apo toso nwris.Twra dn yparxei 8ema abuse edw logo oti dn 8a mporouse na kanei end kai apla leavare...oute si allos game itan parwdia ara kakos to anaferoume

mr.ila
19-01-2010, 05:32 PM
koitakse... ine odos alithia oti ena end i to leave den dikaiologite apolyta..
apo tin alli omos, skepsou kai ligo oti ta rules ftiaxtikan gia na efxaristioudai oloi games xoris leavers.. nomizo oti oloi boroume na poume me asfalia oti ena game pou ksekinaei na paixtei 5v5 kai kataligei 3v3 stin kalyteri ton periptoseon mas apogoitevei..
kata ti gnomi mou to xeirotero pou tha eprepe na dothei ine ena para para poly mikro warn ston vehement..
o admin aftos ine poly kairo active kai pada typikotatos..
spanizoun afton ton kairo me ola ta paratragouda pou paizodai..

+1 STON VEHEMENT

Aoua
19-01-2010, 06:34 PM
Sta rules to leei ksekathara, estw kai enas na thelei end , to game ginete end, toso aplo.

http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=1440 1.10 α

Αυτο εγινε στο 12 εσυ leavares πολυ αργοτερα.

End ΔΕΝ μπορεις να δωσεις μετα το 10'.

Admin Vehement 2lvl warn για τη μη εφαρμογη των rules.