PDA

View Full Version : Admin Application : BbG_



BbG_
21-01-2010, 12:18 AM
Your name: Βασίλης

Age: 20

Your country: Ελλάδα

Occupation: Φοιτητής στο τμήμα Λογιστικής του Α.Τ.Ε.Ι.Θ.

Spoken languages: Ελληνικά, Αγλικά

Battle.Net Account: BbG_

Former experience and/or safelisted channels: Ήμουν safe Grc2, OcoD και κάποια άλλα κανάλια τα οποία δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή.

Your activity and average playtime each week: Παίζω κάπου στις 7 ώρες τη μέρα. Κάποιες φορές παραπάνω. Συνεπώς, περίπου 50 με 60 ώρες την εβδομάδα.

Which time of the day you usually play: Παίζω συνήθως απογεύματα κ βράδια.

How long you have been playing DotA: Dota παίζω περίπου 3,5 χρόνια.

Your ability to communicate with others: Δεν μου είναι δύσκολο να επικοινωνήσω με άλλους. Το αντίθετο θα έλεγα. Προσπαθώ να είμαι φιλικός και αντικειμενικός με όλους.

Have you read the rules and agree to follow them? Φυσικά και έχω διαβάσει τους κανονισμούς και τους ακολουθώ ήδη σαν user στο κανάλι.

How do you react/behave when you're under pressure? Είμαι συνηθισμένος στη πίεση, οπότε πιστεύω ότι δεν έχω κάποιο πρόβλημα. Αντιδρώ πάντα με ψυχραιμία.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Όχι δεν έχω κανένα πρόβλημα στο να ακούω τις εντολές ανωτέρων μου.

Is there anyone who can vouch for you? Ναι υπάρχουν κάποια άτομα. Όποιος θέλει θα δώσει το support του.

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) Φυσικά. Όποτε το θελήσετε.

Why do you want to be an Admin: Πιστεύω ο λόγος είναι ο συνηθισμένος. Περισσότερα games. Για τα βράδια κυρίως, όταν οι περισσότεροι admins είναι εκτός παιχνιδιού. Έχει τύχει αρκετές φορές να περιμένω ακόμα κ μισή ώρα για ένα game.

Why should we pick you and what can you offer to us: Όπως προείπα, είμαι αρκετές ώρες online κ έτσι θα μπορώ να δημιουργώ αρκετά games.

A few things about yourself: Είμαι ήρεμος , εύθυμος κ αισιόδοξος γενικά. Μου αρέσει το ποδόσφαιρο και το πινγκ-πονγκ.

Additional information:1 LiFe , 1 Moto ...
Never say Never. . .

SoD.KiLleR
21-01-2010, 12:53 AM
adasdasd sta info gia sena ksexases na valeis ari8mo tautothtas!!kafre xd +1 re gt to nol apetei bbg admin na dei!

dbCn]GoUtZiS
21-01-2010, 05:45 AM
cheat paidi kante to admin min ri3w to channel kai ta bot mesa se 2 meres ton 8elw admin alliws paei to channel hf ya haaaaaaraaaa filakia sta xeilakia smouts :* +1 support danke

BoBGaR_PoE_PoE
21-01-2010, 06:28 PM
!support kalo application

OnlyForRip
22-01-2010, 02:27 AM
Fisika kai +1 stn imba BbG ! :D

AllenWalk3r
22-01-2010, 09:56 AM
+1 support stn bbg_ nais apll:D ante perimenoume oloi nlbbg:D

KiTz
22-01-2010, 02:13 PM
welcome