PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : Top10



mathempalitsa
06-07-2009, 05:20 PM
Accused Admin Account: Top10
Παράπτωμα του Admin: adiko ban

arxizei t game kanonika k sto 6o-7o lepto trwei dc o paixtis VolVos_black
zitaw rmk kathws eimaste sto 7o lepto k o admin leei oti dn kanei rmk ...
t 10lepto dn exei perasei k omws o admin Top10 arneitai n kanei t rmk ...
gi auto tn logo dn sunexisa n paizw k m kane ban ...

t replay einai edw :
http://www.mediafire.com/?sharekey=2af2bcd4be0437591bee9a6e9edd9c76e04e75f6 e8ebb871

tha parakalousa n m bgei t ban k demote tn admin Top10

Mohawk
06-07-2009, 05:22 PM
dn mporw na dw to replay alla ama ine etc opws ta les tote isxuei o kanonas:

-an iparksei leaver sta arxika mins tou game,i omada tou leaver mporei na zitisei end.o admin ine ipoxrewmenos na to kanei end.

ama parabeis ton kanona,tote ekanes abuse.

mathempalitsa
06-07-2009, 05:32 PM
dn mporw na dw to replay alla ama ine etc opws ta les tote isxuei o kanonas:

-an iparksei leaver sta arxika mins tou game,i omada tou leaver mporei na zitisei end.o admin ine ipoxrewmenos na to kanei end.

ama parabeis ton kanona,tote ekanes abuse.

etsi egine ...
oso gia t replay prepei n t katebaseis apo t link p dinw ...
t prepei n ginei twra gia n bgei t ban k n ginei demote ?

k00fakis
06-07-2009, 05:33 PM
1.1 Xρησιμοποίηση της εντολής !end

H χρησιμοποίηση της εντολής !end στα παιχνίδια των Bot του Dota-Alliance επιτρέπεται μόνο στις παρακάτω περιπτώσεις :

α. Εάν κάποιος παίχτης βγεί πριν το πέρας του 10ου λεπτού.
<nomizw to rule to leei ka8ara...>


Ama den evlepa to replay 8a elega apla warn. Alla meta to replay lew 3erw demote .Egine leave sto 6 kai tou zitaei olo to team pou exei mhnei me 4 members rmk. kai h apantish tou htan EGW EIMAI O ADMIN EDW END DEN KANW OPIOS 8ELEI NA ME KANEI WARN! . nomizw teties sumperifores prepei na stamatisoun kai afou exoun ginei toses suzitiseis kai tosa warn prepei na 3ekinisoun kateme oi kuroseis. Episis epidi 8eorw to forum thn teleutaia epilogi ekana wipser ton top10 kai tou lew polu eugenika oti ta games prepei na ginonte remake an einai unbalanced prin to 10o lepto kai h apantisi tou htan oti htan diko tou to game kai na mhn me niazei kai oti den einai diki mou douleia, kai eno tou eipa oti efoson xrisimopoiei ta bot tis nol prepei na akolou8ei ta rules ths nol.. h apantisei tou htan :Kai pios eisai esu pou 8a mou peis thn 8a kanw, ama 8es kane me post...

tas0s
06-07-2009, 05:55 PM
"Egw eimai o admin kai end den dinw"
"Theleis na se efkolinw egw na vgeis apo to game"

Den einai symperifora admin afth.Demote must.

basilakis3000
06-07-2009, 06:02 PM
Eimoun se afto t game kai eida akrivws ti egine.Pisteuw pws prepei o mathmpalitsa prepei na ginei unban k demote o top10 gt ekane ena la8os k tn kickare. alla k o mathempalitsa dn eprepe an antidrasei etc k na sebastei t game (sthn telikh omws upstirizw tn mathempalitsa)

Mr_Dr4g0n_FTW
06-07-2009, 06:06 PM
den kserw ton admin den exw peksei mazi tou game...ara fenete kseka8ara pws kataxrizete tin eksousia tou san admin...den einai simperifora enous admin afto...kai apo oti fenete einai kenourios ta rulz den ta kserei...kanonika to game eprepe na gini end...

DotAddicteD
06-07-2009, 06:07 PM
Egw na sas ypen8ymisw oti o Top10 kai o c0me_afk kai ta ypoloipa acc me to idio IP einai to idio proswpo...

nekro8aftis
06-07-2009, 10:51 PM
Egw na sas ypen8ymisw oti o Top10 kai o c0me_afk kai ta ypoloipa acc me to idio IP einai to idio proswpo...

kai ti 8eleis na peis me auto dld?

ttzatzai
07-07-2009, 12:30 AM
loipon opos idi exoun pei polla atoma oi rules lene oti an iparxei leave prin to 10lepto prepei na ginei !end to game efoson to zitan oi antipaloi.
den dieukrinizetai vevaia to posoi prepei na zitisoun end kathos apo to replay end zitan 2-3 paixtes mono.alla kai auto pistevo oti einai arketo gia na ginei end.alloste den tha mporouse na iparxei pleiopsifia afou oi sentinels itan 5 ;-)

ektos omos apo auto theoro aparadekti ti simperifora tou sigekrimenoun admin kai gia auto paratheto tous parakato dialogous:

10:04 [All] Top10 (Oblivion): Egw eimai o admin
10:06 [All] Top10 (Oblivion): Ok?
10:08 [All] Top10 (Oblivion): an 8es
10:11 [All] Top10 (Oblivion): Pane kane me warn
10:13 [All] Top10 (Oblivion): Egw end dn to kanw
10:30 [All] Top10 (Oblivion): Kane leave fae ban na paixoume 4v4
10:31 [All] Top10 (Oblivion): ante

simperasma: adiko ban (kata ti gnomi mou) tou mathempalitsa kai aparadekti simperifora gia admin tou top10... oi ipeuthinoi tis apofaseis !!! ;-)

poustania
07-07-2009, 06:26 PM
Ta pragmata einai kseka8ara!!Opoios dn akolou8ei tous kanones dexetai kurwseis kai me tetoia sumperifora pisteuw pws to mono pou tou aksizei einai demote!!Ektos autou einai aparadekto na uparxoun tetoia atoma ws admins sth nol opws exw pei polles fores xalane thn nol!

MasteR[KM]
07-07-2009, 09:29 PM
User: mathempalitsa is unbaned.
Admin: Top10 is demoted.