PDA

View Full Version : [ACCEPTED] Admin Application : TiMoRoS77



TiMoRoS77
12-07-2009, 01:16 PM
(Paidia afto to post to exw ksanakanei alla mou eipan na to kanw kai edw giafto to ksanagrafw kai edw... )

--------------------------------------------------------------------------
Your name: thanos

Age: 17

Your country: Greece

Occupation: Lykeio

Spoken languages: Ellinika , agglika , germanika , kai ligo italika (tora ma8ainw)

--------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


-Battle.Net Account: TiMoRoS77

-Former experience and/or safelisted channels: Eimai stin clan GiHL kai aftes tis meres me to kalo 8a ginw safe kai GrC.

-Your activity and average playtime each week: pezw tn ebdomada peripou 25 wres.

-How long you have been playing DotA: paizw dota edw kai 4 xronia

-Your ability to communicate with others: Eimai filikos eugenikos parolo pou merikes fores bgenw apo ta rouxa mou logo tou oti den pezoun poli kala alla paralila prospa8w na boh8hsw kiolas

-Have you read the rules and agree to follow them? fisika

-How do you react/behave when you're under pressure? Stis diskoles stigmes akoma kai an to game einai xameno prospa8w na to nikisoume me oti dinaton ginete..Merikes fores an to meion tis omadas den eimai egw prospa8w na boh8hsw tous simpextes mou etsi oste na nikisoume kai sini8ws bgenw ali8inos

-Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) : Oxi fisika

-Is there anyone who can vouch for you? o anyparkt0s alla mporei kai na einai kanenas allos o opios mporei na exoume peksei mazi kai na me kanei support

-Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) : Basika sto spiti den exw mikrofono alla afto den leei tipota..An 8elete mporw na paw sto net kai na milisoume apo ekei..

Final Thoughts

-Why do you want to be an Admin: Giati 8elw na epikratei h taksi sta games. Afto to lew dioti iparxoun merika paidia ta opia mpenoun se game to mode einai p.x. arso kai epeidi den tous aresei o heroe KAI to repick kanoun leave..Afto einai anepitrepto!

-Why should we pick you and what can you offer to us: 8a h8ela na epileksete emena dioti sas uposxomai oti 8a kanw oti kalitero gia na ginoun ta games olo kai pio kala kai akoma sas eggiomai pws toulaxiston sta games pou 8a eimai egw 8a epikratei h taksi sta games kai den 8a exoume leavers

-A few things about yourself: Eimai filikos apenanti stous pextes mou alla kai tous antipalous mou fisika...Akoma 8a h8ela na pros8esw pws mpenoume sta games gia na kseskasoume apo tin ka8imerinothta kai 8a htan efxaristo na to diaskedazoume para na tsantizomaste me tous leavers...

-Additional information: Eimai dikaios kai 8a prospa8isw sta games na baze merika oria ston tropo omilias eidika...Telos 8a h8ela na anaferw pws an den ginw admin oi epomenoi apo mena me tin efxh mou na ginoun.. Good luck paidia :):admi:

TiMoRoS77
12-07-2009, 04:10 PM
Paidia sas parakalw kapios na apantisei sto thread mou giati apo deftera 8a figw gia kati douleeis kai 8elw na kserw... ty

:pass:

TiMoRoS77
15-07-2009, 08:09 PM
Na simpliroso oti 8a figw apo clan gihl opote min to labete sobara...Akoma egina safe gr,grl

Sn0w_BL4cK
15-07-2009, 09:18 PM
ante 8a reply egw ;)
wreos man ;)
nc appl
more activity s xreiazetai twra kai 8a eisai oti prepei ;)

s0r0n
15-07-2009, 09:41 PM
Na simpliroso oti 8a figw apo clan gihl opote min to labete sobara...Akoma egina safe gr,grl

grl?

TiMoRoS77
16-07-2009, 01:41 PM
Nai re c einai new clan kai pezontai kala games ekei...

I_siR.
16-07-2009, 02:11 PM
mono mn spammareis gia to activity!frontise na postareis!kalo appl sou eyxomai gl! :D

Done
16-07-2009, 03:11 PM
nice applic good luck ala re c ti akuro htan kai auto...

-A few things about yourself: Eimai filikos apenanti stous pextes mou alla kai tous antipalous mou fisika...Akoma 8a h8ela na pros8esw pws mpenoume sta games gia na kseskasoume apo tin ka8imerinothta kai 8a htan efxaristo na to diaskedazoume para na tsantizomaste me tous leavers...

me to na paizeis ka8e mera min ksexnas pws prosti8ete automata kai auto stin ka8hmerinotita sou :))

TiMoRoS77
16-07-2009, 05:51 PM
Swstos eisai re c alla 8elw na pw pws mpeneis se games na kseskaseis kai an exeis tous leavers ka8e ligo kai ligaki na leavaroun tsantizese...egw toulaxiston alla kai oi perissoteroi...afto h8ela na pw :D

D0MeNiCa
21-07-2009, 02:58 AM
Welcome.