PDA

View Full Version : Mi idea gia to spam sto ventrilo



Mr_dotamania
10-02-2010, 08:02 PM
Pedia skeftika gia tin katapolemisi tou spam sto vt opou mpenei o kafe retard kai spammarei na yparksoun kapoia staff mono to gia to vt pou na mporoun na bannaroun tous spammers gt tin kaliteri dieksagwgh toun games

RedEmEeR.Gr
10-02-2010, 08:12 PM
Eleos dn nomizw na vriskomaste se tetoia katastasi.. Eleos .. to parekanes re bro daks.. Apla mia idea tha itan na itan kapia rooms private kai na perneis to pass ap to site , k etc na baineis me tus m8 s i me tous random sto room na pezete kai na milate xoris "paremvoles".. Travigmeno kiafto ala den.. ti alo borw na skeftw gia to vt? Dn nomizw na einai problima gia ti nol afti ti stigmi aftos o tomeas.

Anwnimos
10-02-2010, 08:26 PM
Den 3erw ean to 3erete alla yparxei kai to mute pou mporei na to kanei o user se enan allo user....

Mr_dotamania
10-02-2010, 08:50 PM
Tora ama tous kaneis mute mpenouvgenoun sta room kai tote arxizei to alli8ino spam.O allos mexri kai bot eixe kanei

StopByToSayHi
11-02-2010, 12:37 AM
i lush einai private rooms... i moni apotelesmatiki.. kai eidika sta arranged games ta opoia ligosteuoun vevaia.... omws tha borouse na ginei 3erw gw kati se sxesi me to bot pou o admin kanei create to game.. px. kanw gw game kai mazi me ta infos pou m dinei to bot gia to create na mou stelnei kai enan private password etc wste na logaro vent.. an kai den xreiazetai kata tin apopsi mou ventrillo.. i kali sinenoisi borei na diekperewthei kai mesw tou chat.. kai einai kai polu duskolo na ginei kati tetoio...

X-ELIXIS
11-02-2010, 01:47 PM
arketa kali idea mporw na pw!

StopByToSayHi
11-02-2010, 03:54 PM
ontws einai ... alla den 3eerw kata poso borei na einai pragmatopoihsimh :) auto einai to problima :D .. kai etc opws to blepw gw kata to 90% den einai pragmatopoihsimh :D