PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : SoD.KiLleR



Crazy.Pumpers
13-02-2010, 05:44 PM
Κατηγορούμενος User t :Sod.Killers / Eis.phenom[1ks]
Game Name : dn 8umamai...
Παράπτωμα του User : Vrizane ta 8eia... kala gia thn psixologia dn 8a elega tpt....apo to prwto lepto mou to riksane...oso k an dn kserw h kserw na paizw...dn einai diko tous 8ema....apla mpika na peksw kanena (hremo) game k htan oi """"MAGKES""" ths dotas k apla krinane k vrizane...deiteto na xazepsete...
Hostbot : dn 8umamai..

http://www.mediafire.com/?yknoqimlmdy

StopByToSayHi
13-02-2010, 07:42 PM
aparadexth... akros katadikasimi simperifora apo to channell.... den uparxei kanenas logos na peftoun tetoies kouventes se ena paixnidi diaskedashs.... araxte kai xalarwste tis zwes sas

T2]eNiaC_
13-02-2010, 09:44 PM
opa egw den evrisa panagia pote oute ta 8eia apla elega oti de boh8ouse... kai ton eipa anideo panagia den evrisa... eimai admin 10 mhnes sxedon... an eixa asxhma manners 8a me eixan diw3ei... apla tou eipa oti de paizei kala polles fores den evrisa ta 8eia me to paramikro post re paidia?... les kai ton e8i3a p ton eipa anideo... ti na pw an kai 8ewrw pws den ekana kati...sou zhtaw sygnwmh an sou fanike apotomo to na se pw anideo...twra o sod apantise pio katw den exw na pw kati...

SoD.KiLleR
13-02-2010, 09:45 PM
euxaristw gia to support vaggenlh ^^.....dn 8a t arnh8w lol oute 8a pw tpt allo apla l2p merika atoma i afhste tin dota egw zhtaw mute twra o eis einai friend kai eixe kai autos nevra kai dn ekane mute mallon gt ksexasthke....blepete user abuse yparxei alla ban gia noobplay dn yparxei deite ti kanei i spectre oute i idia dn kserei :) tsp ama einai na faw kai meta to shitadd kai ban....dn borw na kanw kati ama krinetai oti eimai egw gia ban ....zhtw sygnwmh kai krinete me opws nomizetai alla kante kati kai gia auta t paidia p paizoun dota dld krima einai eipame pub pub alla oxi kai etc...auta apo emena

SoD.KiLleR
13-02-2010, 09:55 PM
adiko eixes ?opws eipa ema8an oloi user abuse ta atoma p paizoun to nol kai anevazoun ligo to epipedo kai dn milaw mono gia mena .....me 8ewrw metrio alla gia olous osous trwne amesws abuse gia to paramikro etc einai i dota exei entash....ok la8os m merikes fores bgenw eksw apo ta oria m prospa8w na t krathsw....alla deite kai ligo to game tis spectre.....alla ema8e to ka8e paidi na kanei abuse....koitakste na ma8ete kai ligo dota omws dn vlaptei

omG.stoGRC
13-02-2010, 10:05 PM
Entaksei se ena game opws afto epidi epeza kai egw.Einai logiko na exun neura.Nomizo an zituses mute tha ginotan amesos.Den xriazete to abuse pistevo entaksi oloi neuriazume kai vrizume se games den einai kati prosopiko apla gia na ektonothis.Kai min xexnate pws polloi mpenun dota me neura irl gia na ksedosun :). auta apo mena. (o lion mu itan imba)

Stunwatch
13-02-2010, 10:12 PM
se ena tetoio game k gw 8a moun ligo ektos eautou :/ pistevw omws dn iparxei abuse isos to post na nai ligo ipervoliko. dn pistevw oti a3izoun bans h tpt allo oi 2 users.

giwta
13-02-2010, 10:46 PM
opws exw ksanapei kai se alla post o sod mporei na einai ypervolikos stis antidraseis tou alla tis perissoteres fores exei dikio...kai ayti einai alli mia apo aytes tis fores...ok einai paixnidi diaskedasis mpainw na diaskedasw alla otan kapoios mou xalaei auti tin diaskedasi den einai logiko na spastw?etc akrivws skeftetai o sod kai pisteuw sxedon oloi mas etc skeftomaste...

LeukoS-ArapiS
13-02-2010, 10:48 PM
sta games panta uparxoun entaseis... alla h magkia einai na tis antimetopizoume kati pou o eis to kanei sxedon panta..,\
den uparxei gia emena kati ro paralogo afou ok dx apla ligo ksefuge pou omws einai kai ligo logiko se auth thn periptwsh... :(

OXi BaN -OXI Abuse= -1

greekshadow
13-02-2010, 10:53 PM
Diladi re paidia exei katadisei tragiki i katastasi....les ena zoo ena anidee ena noob kai kateythian post........les kai aytos/oi pou kanei/oun ta post pote tous ma pote tous dn bgenoun ektos eaytou dn brizoun i dn eirwneuontai.....einai fisiko se ena tetoio game n bgeis ektos eaytou ...poso malon o sod p oso na einai fountwnei grigora....alla dn brizei kai paraferete etc akyra.....exei dikio gt kapoia pragmata einai na min se trelenoun?......diladi eleos.....Kai esi re EIS kanton 1 mute n paei sto diaolo.......les kai dn ton xeris!!!!!!!

T2]eNiaC_
13-02-2010, 11:12 PM
Diladi re paidia exei katadisei tragiki i katastasi....les ena zoo ena anidee ena noob kai kateythian post........les kai aytos/oi pou kanei/oun ta post pote tous ma pote tous dn bgenoun ektos eaytou dn brizoun i dn eirwneuontai.....einai fisiko se ena tetoio game n bgeis ektos eaytou ...poso malon o sod p oso na einai fountwnei grigora....alla dn brizei kai paraferete etc akyra.....exei dikio gt kapoia pragmata einai na min se trelenoun?......diladi eleos.....Kai esi re EIS kanton 1 mute n paei sto diaolo.......les kai dn ton xeris!!!!!!!

e re den eimoun owner tou game sto scourge eimastan :/ an eimoun owner 8a ekana 1 mute 2 mins kai ola ok 8a htan...

janaQi
13-02-2010, 11:15 PM
8a sumfwnhso me ton xrhsth ''giwta''.
Otan xaneis to game apo kapion p exei failarei , einai poly fisiko na nevriaseis k na xalasei h psixologia s.
Emena prosopika m exei tuxei polles fores afto to prama ala exo kati kalo , dn pataw ENTER otan 8elo na vriso kapion . :rolleyes:
Den leo oti o dare.devil.gr einai axrhstos apla mporei afto to game na pige strava , sumbenei se olous.

MaTHeR)FaCKeR_
13-02-2010, 11:34 PM
Ntakc ipirxe poli entasi... egw simfono me olous tous prolalisantes (:D) alla tha prosthesw k kati akoma..skeftite ti epathe i spectre stin arxi tou game pou paei panw meta mid meta woods pou den mporei na meinei ekei gt den exei kai ta katalila items meta b meta pali woods pou kai pali den mporei na kratithei ekei... egw an imoun sti thesi tis spectre tha ksenerwna toso pou den tha mporousa na kanw tpt sosto st game... pou etc pisteuw oti egine...

Crazy.Pumpers
13-02-2010, 11:42 PM
Diladi re paidia exei katadisei tragiki i katastasi....les ena zoo ena anidee ena noob kai kateythian post........les kai aytos/oi pou kanei/oun ta post pote tous ma pote tous dn bgenoun ektos eaytou dn brizoun i dn eirwneuontai.....einai fisiko se ena tetoio game n bgeis ektos eaytou ...poso malon o sod p oso na einai fountwnei grigora....alla dn brizei kai paraferete etc akyra.....exei dikio gt kapoia pragmata einai na min se trelenoun?......diladi eleos.....Kai esi re EIS kanton 1 mute n paei sto diaolo.......les kai dn ton xeris!!!!!!!

greek mallon dn eides to replay :/
mallon oi poio polu mpikan gia spam

Crazy.Pumpers
13-02-2010, 11:46 PM
k oso gia to noob h to allo pou eipe o eis...dn me e8ikse psitepse me...omws oi xristopanagies....k ta ntahlikia allou....
k 1o pws na mhn failareis..otan o never h8ele solo...o storm solo k na stelnoun sperc woods...akou ekei !!
2o otan milate sunexeia (lete diafora) logiko na mhn exei renta kapoios.....
k oi poio polu s auto to post einai friend tous...k malista oute kan to replay dn eidan k milane...

tespa egw dn spammarw allo as paroun apofaseis oi armodioi

Crazy.Pumpers
13-02-2010, 11:49 PM
aa k kati allo o sod.killer me prokalese kiolas...""ti 8a me kaneis k post""san na mou leei ti to anevazeis ti oxi emena dn 8a me kanoun tpt....

k oi akuroi plz na mhn spammaroun ty!

T2]eNiaC_
14-02-2010, 12:17 AM
k oso gia to noob h to allo pou eipe o eis...dn me e8ikse psitepse me...omws oi xristopanagies....k ta ntahlikia allou....
k 1o pws na mhn failareis..otan o never h8ele solo...o storm solo k na stelnoun sperc woods...akou ekei !!
2o otan milate sunexeia (lete diafora) logiko na mhn exei renta kapoios.....
k oi poio polu s auto to post einai friend tous...k malista oute kan to replay dn eidan k milane...

tespa egw dn spammarw allo as paroun apofaseis oi armodioi

eipa egw xristopanagies? :S

greekshadow
14-02-2010, 01:17 AM
greek mallon dn eides to replay :/
mallon oi poio polu mpikan gia spam

Loipon file mou to ida to replay. ayta omos pou egrapsa dn ta egrapsa gia sena ala genika. dn anaferomai sigekrimena sto game sou oute se sena. alla genika.... so mn to pernis prosopika

small_H0uz0uris
14-02-2010, 04:31 AM
kai epeidi vriskesai se entasi esy kai posoi alloi genika panta prepei na vrizete kai na prosvallete ta thia??dld sevasmos 0?epeidi kses dota gt kses kai apo mena tin diplasia exoume peksei mazi....nomizeis oti exeis to dikaioma na milas etc??ntropi ayto exw na pw....as ton eleges apla anideo vlaka otidipote allo opws i venge allo oxi thia....o kathenas paizei opws borei kai paizei opou thelei eite to channel einai eleos i nol dn tha tou ipodeikseis esy oute kaneis allos ta games einai for fun kai an ekneuristoume me to play kapiou apla sxoliazoume tpt allo mexri ekei dn einai o skoupidi o allos o user kai oute karamela o Theos na ton vazeis opote tsantisteis sto stoma sou...aaa kai opws eipes mathate na kanete post mathete kai ligo dota kai sy mathe na feresai kai meta na baineis se channel einai pio simantiko apo to skill....

P.S file pou ekanes to post i venge dn ftaiei dld dn ekane kati to toso epilipsimo gia na tin kaneis abuse dikaiologeitai apo tin ekvasi tou paixnidiou....panw sta neyra an iparxoun ayta pou eipe dn einai kai toso kako na ipothoun mn eisai toso apolytos alla gia ton allo ban stegno

small_H0uz0uris
14-02-2010, 05:13 AM
kai apo oti eida dn einai i prwti fora..............aporw agapite pws eisai unbanned akoma..

http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=25515

omG.stoGRC
14-02-2010, 10:36 AM
etsi einai o sod.killer eveksaptos kai hot tempered ama zituse mute 100% tha ginotan mute o sod gt oloi sto game imastan gnostoi tu kai kserume oti tsadizete me tetia.Ipirxe lisi alla den tin epizitise :/

T2]eNiaC_
14-02-2010, 12:42 PM
Koita3te egw 8a postarw teleftaia fora edw...
Arxika na pw pws o sod einai apo tous kalyterous sto nol twra 8a mou pite nol = public alla yparxoun kai merikoi "publicades" p 3eroun kalytero dota apo pollous...(bebaia o sod den siberilambanete se aftous mias kai exoume pai3ei se polla megala leagues kai paizoume akoma)... To 8ema 3efyge apo tin stigmh p eipame na paei o DS woods kai anti gia afton pige o spec... Ekane la8os pulls la8os ola kremase kai ton SF p ekane leave meta k efage ban... E kai apo ekei 3efyge to game...Logiko einai na efygan merikes kouventes parapanw apo ton sod... Alla kai apo mena an kai edw p ta leme to anideos kai to noob den einai na pa8is kai psylogika ama sto poun...Alla apo ti stigmh p tou legame kati den to ekane kai apantouse kapws "eristika" logiko einai o sod na nevriasei...Edw mas eipe oti an pite mia kouventa parapanw 8a dite ti 8a pa8ete....Siga re file...
Twra o sod otan kapios tou xalaei to game....Egw afto isws na to krataw mesa m kai na mi to vgazw syxna (paizei na eimai kalos? :p) alla kapoioi alloi opws o sod oxi... pistevw pws to 8ema borouse apla na li3ei me merika /w meta3u mas... To na trexete me to paramikro gia post... Epeidh o allos sas eipe anideo h epeidh enas allos eipe G@mw tin P@n@gi@ m pistevw einai tragiko...


Me ektimisi,
EIS.PheNoM[1Ks]

erwtas_
15-02-2010, 03:27 AM
Pedia oli neuriazoun se ena game, logos aftos gia ban request eidika se pedia p pezoun poso kairo sti nol kai kanoune mia xara games.. me ta pedia exw paiksei k i simperifora tous einai poli swsti. -1 gia ban

RedEmEeR.Gr
15-02-2010, 07:12 PM
Re sod.prikser/mixer ksana ta idia? ti 8a ginei mwre m ti parti s? ;D t nsp gl .. tora na krinw o chat sou st allies? Afou etsi einai o sod re seis .. dn boreite na tn katigoreite epidi ine o eaftos t eleoc.. gl

toxiK_
17-02-2010, 03:22 AM
Loipon file mou to ida to replay. ayta omos pou egrapsa dn ta egrapsa gia sena ala genika. dn anaferomai sigekrimena sto game sou oute se sena. alla genika.... so mn to pernis prosopika

esy dld twra eisai sovaros? einai sovaro post auto? den anaferomai se sena alla genika? ma to paidi krinoume kai to game sto opoio epaize me ton sod kai ton eis. an 8es na grapseis kati geniko pigaine sto general chat kai grapsto.

isws 8a itan adiko to ban kateu8eian kana warn to poly afou zitisan kai siggnwmh ta paidia

SoD.KiLleR
17-02-2010, 03:40 AM
aa k kati allo o sod.killer me prokalese kiolas...""ti 8a me kaneis k post""san na mou leei ti to anevazeis ti oxi emena dn 8a me kanoun tpt....

k oi akuroi plz na mhn spammaroun ty!

auto to last twra to proseksa dn t eixa dei kan.....xaxaxax psile na sto pw kai etc oloi sxedon oi staff emena aformi psaxnoun ....kses poses fores m exoun paei?panw apo 20....to eipa etc gt exw vare8ei na m apeiloun oti 8a m kanoun post....ksana lew gia last time ma8ete ligo dota kai afhste ta abuse kai oti allo kanete efoson exei o allos dikio pes ena soz na teleiwsei ekei mn to travas.....


kai epeidi vriskesai se entasi esy kai posoi alloi genika panta prepei na vrizete kai na prosvallete ta thia??dld sevasmos 0?epeidi kses dota gt kses kai apo mena tin diplasia exoume peksei mazi....nomizeis oti exeis to dikaioma na milas etc??ntropi ayto exw na pw....as ton eleges apla anideo vlaka otidipote allo opws i venge allo oxi thia....o kathenas paizei opws borei kai paizei opou thelei eite to channel einai eleos i nol dn tha tou ipodeikseis esy oute kaneis allos ta games einai for fun kai an ekneuristoume me to play kapiou apla sxoliazoume tpt allo mexri ekei dn einai o skoupidi o allos o user kai oute karamela o Theos na ton vazeis opote tsantisteis sto stoma sou...aaa kai opws eipes mathate na kanete post mathete kai ligo dota kai sy mathe na feresai kai meta na baineis se channel einai pio simantiko apo to skill....

P.S file pou ekanes to post i venge dn ftaiei dld dn ekane kati to toso epilipsimo gia na tin kaneis abuse dikaiologeitai apo tin ekvasi tou paixnidiou....panw sta neyra an iparxoun ayta pou eipe dn einai kai toso kako na ipothoun mn eisai toso apolytos alla gia ton allo ban stegno

opa re opa s kserw kai m milas etC?pios eisa re kai 8a me peis pws 8a milaw??egw opote exw nevra zhtaw mute kai teleiwnei ekei ....akous ekei ma8e na milas....to oti bgenei o ka8enas kai psaxnei eukairia na kathgwrisei i na milhsei gia tn allon me kses esi?kai ebgales kai gnwmh gia mena??kala to 2o p me ekanes kai post me tn aoua dn m noiazei kan omws...eisai toso ligos p dn kses t egine kai milas eides ta ss kai m les oti exw ginei kai unbanned?1on eimai akomh kai 2on mono adiko dn eixa gt p m eides na brizw sta ss?i epeidh to leei o aoua etc einai?

small_H0uz0uris
17-02-2010, 05:08 AM
opa re opa s kserw kai m milas etC?pios eisa re kai 8a me peis pws 8a milaw??egw opote exw nevra zhtaw mute kai teleiwnei ekei ....akous ekei ma8e na milas....to oti bgenei o ka8enas kai psaxnei eukairia na kathgwrisei i na milhsei gia tn allon me kses esi?kai ebgales kai gnwmh gia mena??kala to 2o p me ekanes kai post me tn aoua dn m noiazei kan omws...eisai toso ligos p dn kses t egine kai milas eides ta ss kai m les oti exw ginei kai unbanned?1on eimai akomh kai 2on mono adiko dn eixa gt p m eides na brizw sta ss?i epeidh to leei o aoua etc einai?

koita agapite dn eipa oti se kserw i se xw dei na vrizeis sinexeia se games 1-2 replay eida kai apla eksefrasa tin gnwmi mou pou nomizw exw kathe dikaioma na kanw logw tou thread.....dn sou milisa asxima oute se prosvalla opws esy(eisai poly ligos)pffff o logos mou itan litos kai ksekatharos me vasi kapoia stoixeia pou eida estw kai liga!!!pisteuw pws o kathenas paizei opws borei kai oti dn exeis kanena dikaioma na ton vrizeis mesa sto game pou einai for fun eidika otan afora manes kai thia dld ligos sevasmo eidika stin orthodoksia kai stin oikogenia.....oti eipa ithela na to thesw sizitisima kai omorfa apla borei na fanika ligo apolytos...aaa kati last dn anevasa to ss gia na doun oi users ti leei o aoua pou oute kan ton kserw alla oti dn einai i prwti fora pou dimiourgeis provlima to episimana alloste.....dn exw kati mazi sou apla epeidi dn paizw toso kali dota m exoun vrisei toso pou kai gw exasa ton arithmo me apotelesma na ftanw sto simeio na tsantizomai kai oxi na xalarwnw sto finale dn ekana tpt se kanena gia na mou milaei etc omg gia ena online game dld!!!

SoD.KiLleR
17-02-2010, 01:02 PM
koita agapite dn eipa oti se kserw i se xw dei na vrizeis sinexeia se games 1-2 replay eida kai apla eksefrasa tin gnwmi mou pou nomizw exw kathe dikaioma na kanw logw tou thread.....dn sou milisa asxima oute se prosvalla opws esy(eisai poly ligos)pffff o logos mou itan litos kai ksekatharos me vasi kapoia stoixeia pou eida estw kai liga!!!pisteuw pws o kathenas paizei opws borei kai oti dn exeis kanena dikaioma na ton vrizeis mesa sto game pou einai for fun eidika otan afora manes kai thia dld ligos sevasmo eidika stin orthodoksia kai stin oikogenia.....oti eipa ithela na to thesw sizitisima kai omorfa apla borei na fanika ligo apolytos...aaa kati last dn anevasa to ss gia na doun oi users ti leei o aoua pou oute kan ton kserw alla oti dn einai i prwti fora pou dimiourgeis provlima to episimana alloste.....dn exw kati mazi sou apla epeidi dn paizw toso kali dota m exoun vrisei toso pou kai gw exasa ton arithmo me apotelesma na ftanw sto simeio na tsantizomai kai oxi na xalarwnw sto finale dn ekana tpt se kanena gia na mou milaei etc omg gia ena online game dld!!!

nai re file gia ena online game .....merikoi spazontai otan tou ti xalas ...ama dn t exeis t koveis i go eleos.....kai ama psaxneis gia h8ika kai alla opws les oikogeneia p ir8es na mas poulhseis kai arxes asto go allou edw paizoume kai oxi oti einai swsto alla kamia fora ksespasme etc einai to paixnidi me entash...tsp t teleiwnw edw

brigita
17-02-2010, 06:44 PM
SoD.KiLleR banned για bad manners.