PDA

View Full Version : spicekolarakia



spicekolarakia
13-07-2009, 09:54 PM
pistebw pws me kserete oloi 8a i8ela na ksanaginw admin
epidei pezw 8 me 10 wres tin imera mono stin clan nol..
to oti kapote evriza kai milousa asxima se kapious itan diko mou la8os..twra na me ksanakanete admin sas dinw tin iposxesi mou oti den 8a skanaginei \\eyxarstw poli//

kNs
13-07-2009, 10:41 PM
epeidi omws dn einai dikeo na epikaleise tin fimi pu exeis kane swsta to request
ftiakse tin aparetiti forma...!
kai apo mena -1 dioti an to ekanes mia simenei SIGURA pws tha to ksanakaneis!

[poli bad manners exeis re pedi mu...!]

L3stat
13-07-2009, 11:18 PM
loipon exw paiksei kapoia games me ton spicekolarakia..auto pou prosfata eida kai exw na pw einai oti oxi mono den exei allaksei alla antitheta itan ERISTIKOTATOS kai malista enoxlouse allous users me apotelesma game ruining kai polles fores atoma pou itan sto lobby tou game na feugoun mono pou ton akougan.. dn nomizw oti oi polles wres pou paizeis sou dinoun to dikaiwma na gineis admin.. dn eisai atomo pou tha boithiseis se mia iremi roh paixnidiou..

apo mena ena megalo -1 .. as elpisw na me laboun ipopsi tous kai oi administrators

Andro
15-07-2009, 11:35 AM
Ti na pw +1 apo emena ine para poli kaloC player paizoume pada adipaloii kai autoC to pernei sixna to game :D to niw8ei.

kNs
15-07-2009, 11:43 AM
dn pezei rolo to gameplay...!
ama einai poli kalos player kai dn kserei na elegxei ta nevra tu kai tin siberifora tu...gia mena(kai gia polus alus) xanei automata kai to dikeoma na theorite kalos player...

T2]eNiaC_
15-07-2009, 11:43 AM
spice gia admin? -.- gia kanena logo omws...den 8a perasw pali ta idia na akouw to aisxro stoma tou se ka8e game nikaei kerdizei den 8a bainw na paizw game na pernaei h wra mou kai na mou lene oloi kanton mute gt leei panagies kai manes...plz min kanete to la8os...kai ton 3anakanete admin :mad:
epeishs ekei p leei den 8a 3anaginei kai den 8a 3anavrisw MEGA PSEMA!!! prin 2-3 meres...se game me name NLkovw (owner kovw_frantza) evrize astamathta gt tou eixe kapnisei na pai3ei -cm...tou ekana warn prin arxisei to game pws an 3anavrisei 8a ton kanw kick alla h kovw ton afise elpizwntas na stamathsei enw tis eipa polles fores kanton kick h kane unlock na ton kanw egw...kai mesa sto game ypirxan parapona apo to team tou (scourge) oti evrize sinexws askopa



originally posted by Wc3tRoL
Ti na pw +1 apo emena ine para poli kaloC player paizoume pada adipaloii kai autoC to pernei sixna to game to niw8ei.


oson afora afto p leei o troll gia na eisai admin den metraei mono na eisai skilled metraei h siberifora(oxi pws afto shmainei pws enas admin prepei na einai noob...;)) alla pws 8a sou fenotan an epezes se ena game kai eixes enan imba mesa p s eperne to game monos tou kai sou evrize manes panagies ktl ktl mono kai mono epeidh exei nevra apo kati allo stin prosopikh tou zwh? emena den 8a mou arese pantws

aenaon11880
15-07-2009, 12:54 PM
8a sumfwnisw apolutws me ta paidia p lene oti brizei para polu.. exw paixei mazi tou 4-5 games kai den uphrxe game p na mhn ebrise(eite manes eite proswpika kapoion user) -1 kai apo emena

DoNt.Cry.NoOb
15-07-2009, 01:42 PM
-1 aporw pws dn exei faei akoma shitlist -.-

Black.Lady
15-07-2009, 01:59 PM
;23613']spice gia admin? -.- gia kanena logo omws...den 8a perasw pali ta idia na akouw to aisxro stoma tou se ka8e game nikaei kerdizei den 8a bainw na paizw game na pernaei h wra mou kai na mou lene oloi kanton mute gt leei panagies kai manes...plz min kanete to la8os...kai ton 3anakanete admin :mad:
epeishs ekei p leei den 8a 3anaginei kai den 8a 3anavrisw MEGA PSEMA!!! prin 2-3 meres...se game me name NLkovw (owner kovw_frantza) evrize astamathta gt tou eixe kapnisei na pai3ei -cm...tou ekana warn prin arxisei to game pws an 3anavrisei 8a ton kanw kick alla h kovw ton afise elpizwntas na stamathsei enw tis eipa polles fores kanton kick h kane unlock na ton kanw egw...kai mesa sto game ypirxan parapona apo to team tou (scourge) oti evrize sinexws askopa

auto eine ali8ia.egw lew " exei dikeoma na peksei se game.an pei kati akoma tote 8a ton kanw kick" e dn eipe sto lobby k dn ton ekana.meta sto game oloi paraponiontousan :( -10000 gia admin gt k se alla game exei kanei diafora k sto vt mas enoxlei...

nekro8aftis
15-07-2009, 02:51 PM
koitakste an kai paizw poli me ton spice 8a milisw antikeimenika -- loipon an kai einai enas player kalos exei ligo badmanners oti neuriazei (kai poios den exei) twra to oti autos to ekdilwnei mporei na enoxlei merikous alla efoson zitaei signwmi kai 8elei na ksanaginei admin prepei na tous dw8ei mia eukairia... sto katw katw an ksanabrisei san korakia oloi sas 8a ton kanete report.. opote ti eixate, ti xasate :/ auta apo emena

T2]eNiaC_
15-07-2009, 02:52 PM
koitakste an kai paizw poli me ton spice 8a milisw antikeimenika -- loipon an kai einai enas player kalos exei ligo badmanners oti neuriazei (kai poios den exei) twra to oti autos to ekdilwnei mporei na enoxlei merikous alla efoson zitaei signwmi kai 8elei na ksanaginei admin prepei na tous dw8ei mia eukairia... sto katw katw an ksanabrisei san korakia oloi sas 8a ton kanete report.. opote ti eixate, ti xasate :/ auta apo emena

nai ok filos tou eisai man ti 8a peis ;) egw me ton spice den exw kati kapote ton phgaina kiolas...alla exei 3efygei o typos...apla exei 3efygei

Chaos.Zero
15-07-2009, 02:59 PM
loipooon...den katevenw suxna edw alla as pw ayta pou thelw!!!!!!!

Eida auto pou eipes gia thn frantza...na kseris phenom to kick apagoreuetai :( opote an to ekane h frantza tha ixe mpelades meta...pisteuw to mute htan arketo..

Admin application apo ton spice...hmmm.

an kai teleytea dn exw peksi game mazi toy dioti den polupezw ektos apo ta vradakia 2-5 ta mesanyxta.

apo emena xalara -1 pote den ton evlepa sovaro admin

T2]eNiaC_
15-07-2009, 03:00 PM
Eida auto pou eipes gia thn frantza...na kseris phenom to kick apagoreuetai :( opote an to ekane h frantza tha ixe mpelades meta...pisteuw to mute htan arketo..

den milaw gia kick mesa sto game alla PRIN arxisei to game sto lobby ;) dld stin ousia ennoousa !open kai to noumero htan o spice ;)

HoLiC
15-07-2009, 03:08 PM
Opws 3eroume oloi autos kai o princeofretards pou allazei sinexws accounts einai oi xeiroteroi badmannered players..-1 kai apo mena..

Chaos.Zero
15-07-2009, 03:11 PM
a ok phenom dn to katalaba etc xD

opote ine okay

spicekolarakia
15-07-2009, 03:32 PM
lipon gia na kseroume kai ti leme
mporei na vrizw i na exw vrisei kapion
ala pote den tou exw vrisei ti mana 8a sas parakalousa na tonisoume auto to pragma!!malon 8a me berdevete me kapion alon!!autos pou vrizei manes kai leei mlkies einai o prince kai ka8e fora pou pezw mazi tou xalaei ta games
giauto to logo den tou milaw!!
itan megalo la8os mou pou to gnorisa auto to pedi!!yparxei mia parimia i opia leei::me oti an8ropo kaneis parea tetios ginese kai esy!!!
An nomizete pws den einai sosto gia na ksanaginw admin den me mpirazei.
Eyxaristw poli pantos pou asxoli8ikate mazi mou...:)

kNs
15-07-2009, 03:51 PM
Edww psoLarxis..mporei na me kanei kapoion admin unban??me ekane o kitz epidi imoun -afk se ena game pou eixxw idi leixei...pls

mesa sto thema eisai!

StealingSpree
15-07-2009, 04:19 PM
Ti na pw +1 apo emena ine para poli kaloC player paizoume pada adipaloii kai autoC to pernei sixna to game :D to niw8ei.

Έτσι spammer. Χωρίς να ξές, του δίνεις +1.

StealingSpree
15-07-2009, 04:19 PM
@psoLarxis: Δεν νομίζω να σε έκανε χωρίς λόγο. Και btw, βρίζεις πολύ.

DoNt.Cry.NoOb
15-07-2009, 04:27 PM
ontws o spicekolarakia nomiz dn vrizei toso polu...dld manes kai tetoia autos einai o princeofretards mazi me enan allon alla m diafeugei twra to name t..

Sn0w_BL4cK
15-07-2009, 04:31 PM
ontws o spicekolarakia nomiz dn vrizei toso polu...dld manes kai tetoia autos einai o princeofretards mazi me enan allon alla m diafeugei twra to name t..

dld me liga logia les pws vrizei...
ayto dn einai iper tou...
prwsopika an imouna head admin dn 8a evasa se 8esh admin enan p vrizei se games.....

Nthar
15-07-2009, 05:24 PM
primus... se lathos thread mpikes ... pane sto unban request kai simplirose mia forma.. mi spamaris...

KiTz
15-07-2009, 07:18 PM
Edww psoLarxis..mporei na me kanei kapoion admin unban??me ekane o kitz epidi imoun -afk se ena game pou eixxw idi leixei...pls

Είμαστε λίγο Off-topic, αλλά να γνωρίζεις ένα πράγμα.

Όσο περνάει από το δικό μου χέρι ΕΣΥ προσωπικά δεν θα ξαναμπείς με αυτό το Nick στη NOL.

Είσαι απίστευτα εριστικός και γενικά η συμπεριφορά σου είναι απαράδεκτη.

spicekolarakia
16-07-2009, 09:11 AM
epidei lete mlkies oti vrizw manes kai exw poli asxima badmanners 8a sas parakalousa poli na valete kapio replay sto opio opos lete oti vrizw manes kai ales tteties mlkies
mou fenete den kserete ti lete edw mesa

an evriza manes opos lete kai ales teties mlkies pws akoma pezw stin nol me auto to account den mporw na sas katalavw ti exete mazi mou!!!

kai gt petate akira kai den eiste sto 8ema gia to opio exw kanei admin aplications
ypirxe kapies fores me tis opiies epeza me ton prince o opios evaze to idio name me to diko mou epidei exei alaksei panw apo 50 account sigoura evaze splcekolarakia
enw to diko mou einai spicekolarakia>>>>to diko tou einai me L eki pou llei splce enw to diko mou einai spice
giauto malon 8a nomizete oti sas exw vrisei manes kai ales teties mlkies pou lete

L3stat
16-07-2009, 09:22 PM
oriste kai ena jpeg me ton spice prin ksekinisoume to game...

spicekolarakia: "prin re skatiari"

ps kai to spice einai me "i".. min ta rixneis ola ston prince.. exeis balei arketa bathia to xeraki sou kai esi

spicekolarakia
16-07-2009, 10:05 PM
nomizw pws egrapsa na valete kati gia manes pou lete oti vrizw na tonisoume to oti vrizw manes 8a se parakalousa poli filaraki
se mpirakse pou se eipa skatiarh?? e oxi re file den eimaste kala xristos kai panagia an einai dinaton!!!!

xo0aox0ao0xa auto to lew sti plaka filos ala merikoi san esena malon den katalavenoun apo plaka
signomi an pareksigi8ikes ti na po.....xoa0xo0aox0aoxa

Sn0w_BL4cK
16-07-2009, 10:18 PM
3 stis 4 selides appl gemato spammmmmmmmmmm...
dn pisteyw pws to app s 8a kanei approved file m soz p to lew...
logo thn simperiforas alla kai tou spam... :(

GiorgosGR
16-07-2009, 11:36 PM
ego 8a elega oi head admin na tou dosoun mia eukairia kai ama exoume parapona gia bad manners kai oti dipote na drasoun oi head admin katalila.

D0MeNiCa
17-07-2009, 11:40 PM
Den simpliroses tin forma
Rejected.