PDA

View Full Version : Admin Application : MR.ILA



mr.ila
14-02-2010, 02:02 PM
Personal Info

Your name: chris

Age:22

Your country : GR

Spoken languages:Greek - English - bloody french

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account: MR.ILA

Former experience and/or safelisted channels: de ksero re paidia.. mia zoi eleos nol kai arranged teams epaiza

Your activity and average playtime each week: arketa... martiras mou o logariasmos tis deh...

Which time of the day you usually play: apogevma me ksimeroma i prwi-mesimeri

How long you have been playing DotA: Paizw ap to 2006...

Your ability to communicate with others: aristos

Have you read the rules and agree to follow them? Tous diavasa k sumfwnw!

How do you react/behave when you're under pressure? RELAAAAAAAAX.. no harm no foul.. mute an to paratravikseis kai vlepoume parakato...

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? Oxi No problem.

Is there anyone who can vouch for you? polloi.. elpizo na me timisoun kai na erthoun na poun ena kalo logo

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional)
oxi kai toso

Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: varethika na baino kai na mi vrisko games... + den adexo na ine o metelos admin, na mou ti leei kai na me kanei mute!!

Why should we pick you and what can you offer to us: anergos kai monos.. pick me so i dont kill myself! oooo i have sooo much to offer..! apo manners display eos kai kapoio A skiLL

A few things about yourself: 1.86 100kg galazia matia-->psaxnei parea
timi paketon (2 ksan8ies kai ano) sizitisimi


Additional information: den pino den kapnizo... profanity is for the weak!!

Stunwatch
14-02-2010, 02:39 PM
+1 pl kalos player k pl kalous tropous a3izei gia admin kata thn tapeinh m gnwmh.

Metelos
14-02-2010, 03:20 PM
[QUOTE=mr.ila;180671]Personal Info



Why do you want to be an Admin: varethika na baino kai na mi vrisko games... + den adexo na ine o metelos admin, na mou ti leei kai na me kanei mute!!

HAHAHAHA <3 ILA
Aksigei gia admin o ilakos, pada hremos kai poli kalos paixths :)

Mixis
14-02-2010, 03:40 PM
!support polly kalos player!!!!!

LeukoS-ArapiS
14-02-2010, 03:49 PM
+1 APaixtos player kai spoudaio palikari :D

Ade to NLila :D

The_Green_Noob
14-02-2010, 04:02 PM
Mr.Ila i alliws opws ton leei o douche Mr.Eko :p. Loipon to oti vare8ikes na sou tin leei o Metelos mporeis na to antimetwpiseis kai me allous tropous, opws p.x. na gangareis sto lvl 6 kai na pa8ainei kardiaki prosvoli o Metelos (klaiw, egine mia fora kai den antexe efage DC). Gia na milisoume sovara exw paixei apeira games mazi tou kai itan panta swstos. Pote den ton exw dei na vreizei i na eirwneuetai. Gia to gameplay tou ligo poli oloi to xeroume :Karanoobaros :p. (joking fisika) Tespa +1 ston Mr.Ila pisteuw pws einai apo ta atoma pou pragmatika aksizoun na einai admin.
P.S. : Douche esi emeines mono twra, seira sou

GreeK)MartyR
14-02-2010, 04:29 PM
+1 kalos player me kala manners gl m8

douchebag.
14-02-2010, 06:29 PM
Me to mr.Eko paizoume sxedon ka8e mera games kai eite xanoume eite kerdizoume einai toso hremos kai kanei xabale se shmeio na 8elw na spasw thn o8onh m :p Elpizw na gineis admin gia na exeis to metelo perma-muted!
Sobara twra einai ena atomo pou mporei na boh8hsei mias kai exei kapou sta 700 games sto nol xwris na dhmiourgei problhmata.gl m8

P.S:greeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnn!!!!

The_Green_Noob
14-02-2010, 06:34 PM
Me to mr.Eko paizoume sxedon ka8e mera games kai eite xanoume eite kerdizoume einai toso hremos kai kanei xabale se shmeio na 8elw na spasw thn o8onh m :p Elpizw na gineis admin gia na exeis to metelo perma-muted!
Sobara twra einai ena atomo pou mporei na boh8hsei mias kai exei kapou sta 700 games sto nol xwris na dhmiourgei problhmata.gl m8

P.S:greeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnn!!!!

Doucheeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, kai egw gia perma-muted ton vlepw ton metelo :D

JsP_eg
15-02-2010, 10:44 AM
Personal Info


Battle.Net Account: MR.ILA


Is there anyone who can vouch for you? polloi.. elpizo na me timisoun kai na erthoun na poun ena kalo logo




Additional information: den pino den kapnizo... profanity is for the weak!!



re den ginete admin pou den pinei kai den kapnizei ... poio to nohma :( -1 apo emena ... ektos k an to riksei sto poto ... tote allazei to prama ^^ exeis 2 meres na gineis tifla Mr.ila kai na steileis replay ^^



xD

basilakis3000
15-02-2010, 11:16 AM
!Support stn MR.ILA!! Ply kalos player/kala manners k X-Clan mate ;) GL!!

mr.ila
15-02-2010, 12:15 PM
re den ginete admin pou den pinei kai den kapnizei ... poio to nohma :( -1 apo emena ... ektos k an to riksei sto poto ... tote allazei to prama ^^ exeis 2 meres na gineis tifla Mr.ila kai na steileis replay ^^



xD

http://www.myspacecomedy.com/images/funny/drunk_chick.jpg

AX.. makari na paro to polypothito +1

DeaD-Man
15-02-2010, 01:01 PM
+1 apo mena kalos player kai mannered.

JsP_eg
15-02-2010, 01:04 PM
http://www.myspacecomedy.com/images/funny/drunk_chick.jpg

AX.. makari na paro to polypothito +1


to clan nol sas euxaristei pou valate edos prothesmias to replay apo ta ksidia ^^


+ 1 :D

WhizZeR)
15-02-2010, 02:59 PM
Skilled player ,
Support

TaZi
15-02-2010, 03:04 PM
+1 ston mr.ila polu kalo pedi kai polu kalos dota player axizei gia na ginei admin !

denn
15-02-2010, 04:40 PM
Omorfo appication,kalos paixtis k arketa mannered se osa games exoume peksei mazi...San admin pisteuw na simperifer8ei to idio swsta.
+1 apo mena

AkridaS[oWneR]
16-02-2010, 05:55 AM
+1 se mr.ila etc ksera!!!!!

Crazy.Pumpers
16-02-2010, 09:39 AM
+1 ston Mr.Illara !!! polu kalos paixths me kala manners support fusika !!

B4n_Mann3rs
16-02-2010, 11:46 AM
+1 poly kalos player k mannered,aksizei gia admin,gl

De[V]ian-
16-02-2010, 03:18 PM
Personal Info

Your name: chris

Age:22

Your country : GR

Spoken languages:Greek - English - bloody french

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account: MR.ILA

Former experience and/or safelisted channels: de ksero re paidia.. mia zoi eleos nol kai arranged teams epaiza

Your activity and average playtime each week: arketa... martiras mou o logariasmos tis deh...

Which time of the day you usually play: apogevma me ksimeroma i prwi-mesimeri

How long you have been playing DotA: Paizw ap to 2006...

Your ability to communicate with others: aristos

Have you read the rules and agree to follow them? Tous diavasa k sumfwnw!

How do you react/behave when you're under pressure? RELAAAAAAAAX.. no harm no foul.. mute an to paratravikseis kai vlepoume parakato...

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? Oxi No problem.

Is there anyone who can vouch for you? polloi.. elpizo na me timisoun kai na erthoun na poun ena kalo logo

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional)
oxi kai toso

Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: varethika na baino kai na mi vrisko games... + den adexo na ine o metelos admin, na mou ti leei kai na me kanei mute!!

Why should we pick you and what can you offer to us: anergos kai monos.. pick me so i dont kill myself! oooo i have sooo much to offer..! apo manners display eos kai kapoio A skiLL

A few things about yourself: 1.86 100kg galazia matia-->psaxnei parea
timi paketon (2 ksan8ies kai ano) sizitisimi


Additional information: den pino den kapnizo... profanity is for the weak!!

Egw epai3a mazi s ena game k dn hsoun kai toso kalos alla dn se noiazei ayto gt dn paizei kanena rolo kai vare8ika ta spamms "+1 good player" to 8ema tou admin einai na eisai wrimos kai na sumperiferese kala, geniki sou parousia sto game apsogi opote +1. // p.s Mporei na eisai kalos player sto game omws p pe3ame mazi koutsenes ligaki...

Stella
16-02-2010, 03:19 PM
γεια σου ρε ιλα δημοφιλή



Me to mr.Eko paizoume sxedon ka8e mera games kai eite xanoume eite kerdizoume einai toso hremos kai kanei xabale se shmeio na 8elw na spasw thn o8onh m

παιδιά ο ιλας όσο και να φεεντάρω δε θα μου πει τίποτα. δεν παλεύεται :P
ιλα βρισε μεε
+1 ιλας :P

mr.ila
16-02-2010, 06:01 PM
γεια σου ρε ιλα δημοφιλή




παιδιά ο ιλας όσο και να φεεντάρω δε θα μου πει τίποτα. δεν παλεύεται :P
ιλα βρισε μεε

dose kai +1 omos re.... kai sou orkizomai tha fas vrisidi synnefo next time!!

Vehement
19-02-2010, 12:42 AM
To palikari to kserw apo tote pou paizw sto nol , pragmatika exei poly kala manners , pisteuw oti afou paizei kathimerina ( kai mas prizei sunexeia gia games :P) axizei gia admin , isws prosferei arketa!

+1 Support

DiKno027-Super3
19-02-2010, 04:56 PM
+1 ki apo emena...polu kalos player kai manners

DiKno027-Super3
19-02-2010, 04:58 PM
+1 ki apo emena

BoB-sFouGaraKis
19-02-2010, 06:06 PM
exeis +1 psifo ipostiriksis kai apo emena file

BoBGaR_PoE_PoE
20-02-2010, 02:54 PM
+1 kai mena ston illa Exoume paiksei games mazi kai m aresei to gameplay t opws kai ta manners t

ToGeTheR_PaiDeS
21-02-2010, 12:35 PM
+1 SUPORT3erei polu kali dota einai kai gamw ta paidia, kai einai kai stn clan m. T allo xreiazete kapoios gia na einai o teleiws admin?! GL mr pisteuw se esena :P



vouched

MaTHeR)FaCKeR_
25-02-2010, 02:56 AM
xaxax file mou m arese poli to apply sou!!

Exoume paiksei merika games mazi kalos player me poli kala manners!!!

+1 kai apo mena file mou gl !!! :D :D :D

GodBlessed
28-02-2010, 07:48 PM
poli kalos player o MR.ILA exo peksei mazi tou game kai einai kai mannered . TO application ligo ''ftoxo'' kai den m arese pou ethikse allous admin.Anyway omws metrane to teamplay kai ta manners perissotero apo to application opote +1 apo meta kai support ;D

Metelos
01-03-2010, 03:34 PM
Den e8ikse kanenan admin o ila, to name mou to anefere sta plaisia ths plakas efoson pezoume ka8e mera ^^

GodBlessed
03-03-2010, 11:35 PM
Den e8ikse kanenan admin o ila, to name mou to anefere sta plaisia ths plakas efoson pezoume ka8e mera ^^

a ok tote den to katalava =D good luck ila ;)

MYM]Eklases
04-03-2010, 11:48 PM
fisika kai +1 apo mena ston mr.ila..:D enas poly kalos player me ply kl manners :D...gl file mou

KiTz
10-03-2010, 04:48 PM
welcome