PDA

View Full Version : [Rejected] : Unban Request - iSvO-



iSvO-
14-07-2009, 02:55 PM
Efaga ban apo ton kitz stin arxi den i3era ton ligo ala meta afou me ipe kai o filos mou o Blade.gr pou efage ban kai avtos pos mas ekane ban giati leei kaname spam...ban gia spam den eixa akousei 3ana omologw ala afou to epsaksa ligo sto forum:
"From now on, whoever spams the abuse section with useless comments or irrelevant spam will receive a warning, after multiple offenses the person will be banned without further notice.

Nevertheless, if you want to express your opinion, please do it in a constructive manner.

This is a necessary measure due to the recent countles"
Akoma kai etci na einai sto channel tou nol toulaxiston eprepe na mas to pei protou kanei to ban pos den ginete na kanis spam...."after multiple offenses ".

Tespa zitw na ginw unban lao den vlepw ton logo na paraminoume Egw kai o blade.gr banned an exete kamia antirisei tha ithela na tin akousw,den.

darky
14-07-2009, 05:27 PM
an o kitz dn s ekane oute ena warn epeidh ekanes spam +fwnw oti prepei na gineis unban

Chaos.Zero
15-07-2009, 12:55 AM
rixnw support ston kitz!
exw tis screenshots....kai oxi mono esy kai to filaraki sou spamarate meta "poulagate trela" ston kitz



unban den supportarete apo emena

iSvO-
15-07-2009, 08:19 AM
"rixnw support ston kitz!
exw tis screenshots....kai oxi mono esy kai to filaraki sou spamarate meta "poulagate trela" ston kitz"
Den sinithizoume na poulame trela online....apla den imaste mathimenei na trome etci 3era ban mono me to thelw enos admin xoris na ginei prota kana post, anyway avti einai oi kanones tou nol malon...
Tora egw den pistevw pos a3izoume to ban gia to fovero kai tromero SPAM pou evlapse anepanalipta to channel nol ,pou egine apo mena kai ton blade.gr, ala esis mporei na exete ala pistevw, tha ithela na akousw tin teliki apofasi enos ipefthinou admin an ginete, gt avtos itan o logos pou ekana post kai oxi gia na arxisw na diafono me ton kathe pou den simerizete tin gnomi mou.
Ty.

iSvO-
15-07-2009, 08:22 AM
Otan ipa "Den sinithizoume na poulame trela online" asfalos den dextika tous isxirizmous tou gia to oti tou poulisame trela.....omg

blade.gr
15-07-2009, 10:20 AM
chaos me ekane whisp o kitz kai me spamare to mono p tou eipa itan kopse to spam barethika na asxoloume mazi s (epidi me spamare) egw ton apilisa dld se whisp ahah ean exei ss as to dixi to whisp kai nomizo oti egw den eime banned pia exw ginei unban :) den xerw ton logo (isos to eide kai metaniwse o filos kitz :P epidi den eipirxe logos kai to ebgale ) kai chaos prospathise ligo na kaneis oreotero to lexilogio sou den armozi auto se enan admin (kai kati teleuteo den rwtisame apo pio DEN suportarete alla apo pion suportarete ara eine akiro kai to post s ..'xa') aaa kai trela tha poulisw sto bnet? ti eime kana pedaki ? ean eise esi min pernas kai tous allous gia pedakia chaos thnx.

KiTz
15-07-2009, 07:13 PM
@isvo-: Στο ζήτησα ίσα με 2 φορές να το κόψεις το "WWWWWWWWWWWW" spam στο channel πράγμα το οποίο δεν έκανες και έφαγες το ban και αργότερα μου έκανες whisper "bgale to ban fast omws"

@blade.gr: 1ον)
chaos me ekane whisp o kitz kai me spamare to mono p tou eipa itan kopse to spam barethika na asxoloume mazi s (epidi me spamare)

Σε σπάμμαρα εγώ? είσαι σοβαρός? εσύ άρχισες να με κάνεις whisper και να λες "bravo megale admin" ή "eimai pro" και τέτοιες ασυναρτησίες.


2ον)Δεν έβγαλα το ban σου, προφανώς κάποιος άλλος το έβγαλε (κακώς δηλαδή) και τα screenshots τα έχω ακόμα.

3ον)
(isos to eide kai metaniwse o filos kitz :P epidi den eipirxe logos kai to ebgale

Δεν είμαι φίλος σου.

T2]eNiaC_
15-07-2009, 07:56 PM
eimoun mazi me ton kitz sto channel tote kai malista tou eipa me /w (den 3erw an to 8imate) na min asxoleite kai na tous parathsei...gt fenotan pws eknevristei kapws kai ekeinos mou apanthse pws eixe psilo aganaxtisei... gia ton blade den 8imame poly kala omws o iSvO- spamare sinexeia parola ta warns tou kitz kai allwn...meta otan vgika apo to channel den 3erw ti synevei omws oso eimoun sto channel ypirxe apistefto kai askopo spam ;)

iSvO-
15-07-2009, 08:27 PM
Ti tha ginei tora tha prepei na arxisw na diafono kai na antilegw sto kathena pou tha leei oti thelei....

KiTz
15-07-2009, 10:00 PM
ti tha ginei tora tha prepei na arxisw na diafono kai na antilegw sto kathena pou tha leei oti thelei....

Όχι, να προσπαθήσεις να αντικρούσεις τις κατηγορίες με λογικά επιχειρήματα.

Playlandos
16-07-2009, 02:19 AM
Αλλαγές γίνονται στο Admin Team για αυτόν τον λόγω θα καθυστερήσουμε στο να σας απαντήσουμε στα Request , κάντε υπομονή , καλές διακοπές !

Aniw8able
18-07-2009, 12:42 AM
Chaos h kitz h opoios xei ta stoixeia mporei se parakalw na anebaseis ss gia na bgalw desicion?

blade.gr
18-07-2009, 08:37 PM
kitz egw se spamara oxi esi e ; a re a re pragmatika teliose gia mena to thema den to xanakitazw kan .... den ta mporw tetia atoma :) GL and HF (kitz san komplexikos m fanikes kai oxi aganaktimenos opos eipe o EIS.PheNoM[D2W]) tespa eine i gnwmi m. kali sunexeia stous upolipous :P (kai gia na ebgale kapios to ban tha eixe tous logous tou hehe ) tora etsi opos milas pantos kai ss na baleis egw den tha xanaapantisw.(tora tha bgei kapios admin kai tha pei dld ti mas apilis p les oti den tha xanapantisis i apantisi m eine oti den tha apantisw sto topic kai oxi se olo to geniko thema nol pisteuo na katalabate:P )

iSvO-
19-07-2009, 01:50 PM
"Originally Posted by isvo-
ti tha ginei tora tha prepei na arxisw na diafono kai na antilegw sto kathena pou tha leei oti thelei....
Posted by kitz
Όχι, να προσπαθήσεις να αντικρούσεις τις κατηγορίες με λογικά επιχειρήματα."

Gia pio logo prepei na antikrousw tis katigories tou kathe 3ekarfotou pou kan den gnorizw kala kala...

KiTz
19-07-2009, 02:08 PM
@blade.gr: Μπορείς να αποδείξεις αυτά που λες? μάλλον όχι. Ναι μην απαντήσεις ξανά, ούτως ή άλλως δεν σε παίρνει.


Gia pio logo prepei na antikrousw tis katigories tou kathe 3ekarfotou pou kan den gnorizw kala kala...

Αν δεν μπορείς να υποστηρίξεις αυτά που λες, τότε μην ζητάς και τα ρέστα

iSvO-
19-07-2009, 06:06 PM
Ase mas more rkzi kanis monos sou erotisis kai monos sou tis apantas, den exw ore3i na diafono mazi sou kai genika i online diafonia den einai oti to kalitero dld gia mena gt gia sena mporei na einai i idaniki, mporei na eisai apo avtous pou mporoun na diafonoun kala online, xa.

KiTz
19-07-2009, 07:15 PM
Ωραία τότε, το κλειδώνω