PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : nokia12



SetMeFree.
21-02-2010, 02:35 AM
* Accused Admin Account :Nokia12

* Game Name :Den 8imame to gn alla itan se eleos hostbot.

* Παράπτωμα του Admin :Kickare ena player apo tn alli omada giati eipe k kala oti tn ekane wisp kai tn evrize.....oloi legame t anti8eto gt ayton p kickare epeze poli kala kai xaname..kai o nokia12 eipe oti 8a valei t replay me ta wisps..(mas elege oti itan kai piomenos twra den 3erw an ton pira3e toso poli to poto pantos 8elei demote)checkarete kai to replay apo to game..to kick egine peripou sto 27-28.http://www.mediafire.com/?tz2n32eie3n

Kai kati akomi st 23 enw o filos tou o dj-andrew vrizei manes k eixe vrisei k pio prin antidraei o allos pexteis k vrizei k aytos kai kanei mute ton allon....oxi tn filo tou.....aa kai to oti einai filoi mporite na t checkarete st replay gt se mia fasi(Sto 25) ginete pause apo ton dj-andrew kai leei miso na valei wra o friend moy o nokia12....

janaQi
21-02-2010, 02:53 AM
O Admin Nokia12 einai hdh Demote apo ti kserw , ala epidh yparxei ena prob me ta bots sto ''eleos'' den tou exoun aferethei akoma ta Admin Right's.
P.S Pistevo pos o Nokia12 kserei pos exei ginei Demote kai kanei oti 8elei twra , g afto 8a proteina ena Shitlist gt to exei kanei to eleos mpaxalo.
Apopsh mou.

ToGeTheR_PaiDeS
21-02-2010, 12:13 PM
vsk auto me ta demote pou den vgenoun ta rights exei tuxei parapolles fores kai einai admin pou enw exoun ginei demote 2-3 fores exoun akoma ta rights :S

stfu_pls
21-02-2010, 02:04 PM
hmm...diafwnw oti kanei mono twra oti 8elei..kata t gnwmi m panta auto ekane..to demote tou einai asxeto me tn simperifora tou..pragmati exun ginei 3 abuses apo tote pu egine demote alla dn exei n leei kati..apo palia gia t peos itan..kai ena sigkekrimeno atomo ton kalipte sinexeia..an kanete ena search m t name tou 8 katalabete s poion anaferomai:D afiste pu in game to paradexotan kai o idios o nokia12 oti to sigkekrimeno atomo tn kaliptei:D eutixws twra pia st admin abuse einai o ksaplostras kai exume dei ais8iti veltiosi

ksaplostras
21-02-2010, 05:19 PM
O Admin Nokia12 einai hdh Demote apo ti kserw , ala epidh yparxei ena prob me ta bots sto ''eleos'' den tou exoun aferethei akoma ta Admin Right's.
P.S Pistevo pos o Nokia12 kserei pos exei ginei Demote kai kanei oti 8elei twra , g afto 8a proteina ena Shitlist gt to exei kanei to eleos mpaxalo.
Apopsh mou.

Ισχύουν τα παραπάνω. Γίνεται ban και shitlisted.