PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : nonsumquisum



The_Green_Noob
28-02-2010, 05:11 AM
Κατηγορούμενος User : nonsumquisum
Game Name : NL88 (mallon)
Παράπτωμα του User :Apla aparadektos
Hostbot : da-hb-11

O en logw user, einai o admin Div_orfan opws mas leei kai mesa sto game. Gi'auto poli pi8anon na xreiastei na to metaferete sta admin abuses. Ektos apo to sinexes spam tou, vrizei (emena proswpika se wisps opws fenete sta ss), kai exei mia aparadekti simperifora gia atomo pou anoigei sto admin team. Apla deite to chat kai 8a katalavete. Proswpika zhtaw kai ban tou acc autou kai na tou epivli8oun poines sto Div_Orfan, giati tetoio atomo mono gia admin den kanei. (BTW se osa games ton exw petixei panta i idia klapsa kai flame).

Ta SS http://www.mediafire.com/?m11twyoj0nm
kai to replay

Metelos
28-02-2010, 03:27 PM
To idio akribos skiniko exei simbei kai se emena 3-4 fores me ton en logo admin, sigekrimena otan xanei arxizei to flamming kai to spamming tou stil " o div sas mamaei" kai "ferte tis 5ades sas na sas pekso" kai tetia. Episis prox8es pou egine ena peristatiko me spamare sinexia kai efou ton kanw squelch mpenei me to account Div_orfan kai arxizei pali to spamming. Oxi mono demote tou aksizei ala kai shitlist

aenaon11880
28-02-2010, 04:19 PM
ama htan opoiosdhpote allos 8a sou elega oti apla ena muteall 8a eftane alla o sugekrimenos tupos den paleuetai.... kanontas ton mute den hsuxases mono esu alla lutrwses kai to adipalo team :D
me ton div_orfan exw pai3ei 3-4 games kai eilikrina den stamatouse na klaiei otan eblepe oti to game xanotan kai pera apo thn klapsa ginotan kai proklhtikos... den 3erw pws thn exei dei to palikari alla ta muala tou einai e3w apo to kefali tou...

ps: mia mera otan spammare ena game sto channel kai fainotan mono to diko tou , tou eipa na mhn spammarei toso polu gt mporei na faei kick apo to channel kai h apadhsh tou htan "den gennh8hke akoma autos pou 8a me kickarei !!! tous 3erw olous edw mesa" ta sumperasmata dika sas :)

douchebag.
28-02-2010, 06:58 PM
3exases na baleis ton epiko dialogo gia na katalaboun gia ti atomo milame...

23:33 [All] NonSumQuiSum (Ezalor): mutare re kakomoiri, min mpainw me to allo acc kai den piaseis win
23:43 [All] The_Green_Noob (Anub'arak): swsta mias kai to acc dinei to skill
27:37 [All] NonSumQuiSum (Ezalor): kai etsi gia na ksereis
27:40 [All] NonSumQuiSum (Ezalor): to name kanei to skill

sovara
01-03-2010, 05:05 AM
epeksa tora prosfata me ton div_
polu eristikos kai poly asxhma manners....
sygekrimena xaname kai ekane !statsdota kai elege: egw eimai pro eseis exete gtp stats iste 0nika kai tetoia
emena auto me enoxlhse, mou fanike polu geloia h symperifora tou..
auta

brigita
07-03-2010, 07:30 PM
Δεν μπορούμε να ξέρουμε αν όντως είναι ο Div_orfan. Πάντως ο nonsumquisum banned.