PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse: Shadow_Sp



DoNT.Begme
07-05-2009, 06:38 PM
Meta apo polles meres skepsewn apofasisa na postarw auto to paidi....To name tou einai Shadow_SP...Sinexws kai anelehta me brizei se ventrilo kai se b.net ( me whisps ) kai tou lew katse kala giati 8a se post kai leei oti den ton noiazei....Epra3a loipon auto pou tou eipa...Den 3erw ti 8a kanete egw den ton 8elw auton na paizei games dioti den einai oti 8a epireazei emena mono alla kai polla atoma mesa ston NoL../ss den exw giati den 3erw pws na postarw alla sigoura mporeite na enimerw8ite gia ta badmanners tou apo paidia pou mpainoun vt sixna san emena..Gia ta names ton martyrwn whisp me sto b.net i miliste m sto ventrilo giati den 8elw na ta pw dimosiws...Euxaristw

RusVodka
07-05-2009, 06:53 PM
Ftiakse SS kai stile se mena RusVodkaWoW@mail.ru.

Archmage
07-05-2009, 07:00 PM
lol ela re chief o shadow_Sp filos ine pio poli gia plaka 8a se brizi oxi gia flame alla dn xero pados se emena pote dn exei brisi iperbolika brosta m . elpizo pos bori na li8i xoris tin esxati pini dld to ban . na li8i me diologo gt to paidi to xero dn ine manner .

ShadoW
07-05-2009, 08:28 PM
loipon 1ta apo ola dn vrizo kanena rwtiste ff.takhtsan.ff, lol.me, knight_Avarish, tazito , archmage kai alla to paidi einai mlks sry ki olas alla dn tn vrizo sinexws me /w epeza game kai m kanei /w gia s maria (oti na ne) kai epidi ekeini tn wra ta xa pari epidi eixa figi fb t leo ai gamisou afou 1ta t pa stop spamm gt me enoxlouse sinexws me /w pote dn tn exw kanei /w sto bnet ok? ade mpravo mlk dn foras pantelonia gay eisai gia na les teties mlkies kai rwta opoion 8es sto nol an exw vrisi i exw pi esto kai to paramikro stous allous kane me ban alla ti na s po kane oti 8es to paidi (begme) einai gay kata tn gnomi m gt me evgale apo tn clan kai sta @@ m ki olas ade magepsate oloi na poume san ta 10xrwna m kanete post 15 xrwnon gomaria etc ki allios dn exei screenshoot ara dn exei apodiksis oti to arxisa egw. 8elw na po ena ty stn archmage epidi to paidi einai friend kai 3eri apo plakes kai pote milai sovara o allos kai dn sinexizi na tn enoxli otan ta xi pari. twra as to di kanas admin kai as kani oti 8elei gt o beg me sinexia me to p pao na po kati (oxi gia afton) m leei 8a fona3i tn chaos.zero to mesimeri eixe mpi o beg me kai m evrize tn mana kai t leo 8a fona3w chaos kai m leei tn 3erw apo konta esena 8a gamisi. ara epidi tn 3erete sigoura 8a kanete emena ban alla ama to psaksete 8a dite oti exw dikio






+1 warn by Chaos.Zero
Reason: Insulting another user/badmanners

DoNT.Begme
07-05-2009, 08:58 PM
Proton exeis kai badmanners sto site kai sto b.net.deuteron to geia sou maria itan typografiko la8os kai milaga fm kai h8ela na pw geia sou marie ston x-elixis kai esy arxises kai ebrizes...oso gia tin ilikia pios einai 15????egw???gia rota kala....oso gia ton chaos pisteuw pws 8a einai me to meros mou dioti kserei oti den eimai badmannered player kai den kanw malakies.....den exei sxesh oti milaw mazi tou filarako....min ta parapoieis ola ta pragmata pou akous me to meros sou...Basika prepei na eisai leitourgika analfavitos gia na krineis ESY emena

ShadoW
07-05-2009, 09:30 PM
popo pragmatika eisai pseftis esi arxises s pa stn arxi stop spamm kai dn stamatages kai meta se evrisa egw to paradexomai dn katigoro olo tous allous alla m ekanes /w enw epeza kai dn i8ela na kanw dnd gt eisoun friend alla eisai polli ..... telika agori m kai na mpoun oloi oi admin sto vt na doume poios vrizi kai poios oxi

Chaos.Zero
07-05-2009, 10:50 PM
alla to paidi einai mlks sry ki olas alla dn tn vrizo sinexws me /w epeza game kai m kanei /w gia s maria (oti na ne) kai epidi ekeini tn wra ta xa pari epidi eixa figi fb t leo ai gamisou afou 1ta t pa stop spamm gt me enoxlouse sinexws me /w pote dn tn exw kanei /w sto bnet ok? ade mpravo mlk dn foras pantelonia gay eisai gia na les teties mlkies kai rwta opoion 8es sto nol an exw vrisi i exw pi esto kai to paramikro stous allous kane me ban alla ti na s po kane oti 8es to paidi (begme) einai gay kata tn gnomi m gt me evgale apo tn clan kai sta @@ m ki olas ade magepsate oloi na poume san ta 10xrwna m kanete post 15 xrwnon gomaria etc ki allios dn exei screenshoot ara dn exei apodiksis oti to arxisa egw. 8elw na po ena ty stn archmage epidi to paidi einai friend kai 3eri apo plakes kai pote milai sovara o allos kai dn sinexizi na tn enoxli otan ta xi pari. twra as to di kanas admin kai as kani oti 8elei gt o beg me sinexia me to p pao na po kati (oxi gia afton) m leei 8a fona3i tn chaos.zero to mesimeri eixe mpi o beg me kai m evrize tn mana kai t leo 8a fona3w chaos kai m leei tn 3erw apo konta esena 8a gamisi. ara epidi tn 3erete sigoura 8a kanete emena ban alla ama to psaksete 8a dite oti exw dikio

Hm esu badmanners?pote...apoti vlepw edw..


Prwton ton beg den ton kserw apo konta...exw akusei ta paidia sto vt na sou lene stop spam k stop spam..den kserw an htan gia plaka h sobara..
to le3ilogio sou edw einai ANEPITREPTO kai skeftomai egw san anthropos...gia na ta les ayta se FORUM pou ta blepoun oloi fadazome se wisp ti tha kaneis :S


Tespa egw to afhnw anoixto na dw k oi alloi ti tha poun


Apo emena trws WARN gia insulting another member kai ena ban sto vt g 24 wres

GrEeK-
07-05-2009, 10:54 PM
pantos dn uparxoun kai polles apodikseis gia ban...ade kana warn to poli poli an ontos spammarei sto Ventrilo,twra oson afora ta wisp gt dn ton kaneis /ignore.. ?

N_for_NolaG
07-05-2009, 11:16 PM
Egw simfwnw me ton Greek- :/

wtfmejt
07-05-2009, 11:44 PM
min vrizete otan grafete sto forum defteron min katigorite alous xristes xoris apodikseis screenshots/replays/ventrilo recording.

DoNT.Begme
08-05-2009, 06:50 AM
An kapoios mou eksigouse pws na postara to screenshot tote isws 8a mporouse na enoxopoihsw ton kurio auto...Oso gia ta badmanners tou blepete kai sto forum...Ti apodikseis 8elete..Akoma kai sto forum pou to blepoun polla atoma autos ka8etai kai me mionei..Ti na pw den 3erw..Oti 8elete kanteton pantos egw sto vt p sixnazw sinexws den 8elw na ton blepw..Den me noiazei to ban..Afisteton...VT den ton 8elw omws

Chaos.Zero
08-05-2009, 10:11 AM
Mias kai eimai o upeuthinos vt molis ginei solve h aithsh soy tha pra3w analogws...exw akousei oti spamarei sto vt k apo allous..pros to paron tu edwsa ena 24wro ban

ShadoW
08-05-2009, 10:45 AM
re agori m chaos tn ipostirizis epidi einai friend s kai ase ta sapia xwris SS dn kaneis tptp kai dn iparxi logos na fao oute ban apo vt ase ta sapia lipon kai pane rwta to plokami tn archmage tn trustme tn ff.takhtsan.ff kai esi chaos otan pezoume game kai eimaste se ena room erxese kai spammaris kai aftos itan o logos p tsako8ikate me takhtsan ade mpravo agori m epeze game kai dn spammare kaneis allos para mono esi

Chaos.Zero
08-05-2009, 10:47 AM
haha akou ti leei!

prwton me ton ff kaname plaka tote..an 8es rwta ton
Eprepe na pw kapia pragmata sto vt gia na mhn vlepw olo ban requests sto site me ayta pou kanete orismenoi.

Shadow kai to "ase ta sapia" pesto allou megale..opws s milaw evgenika tha milas..
Den simainei pos epeidh kserw ton beg den tha drasw me thn swsth krish..

Loipon me ayta pou les edw apla duskoleueis thn thesh sou

to thema klidwnei EDW kai tha apofasistei h tyxh soy