PDA

View Full Version : [SOLVED]Ban whole the team for bad manners.



Bloodrose
17-07-2009, 10:53 AM
Einai olo to team ton scourge gt se oloi thn diarkeia tou paixnidiou ebrizan.
Game name:nl00
Paraptwmata olou to team: badmanners kai sto telos kunigousan ta stats.
hostbot da-inh-01
Deite to reply dn xreiazete na pw tpt allo.

Strike
17-07-2009, 11:29 AM
Einai olo to team ton scourge gt se oloi thn diarkeia tou paixnidiou ebrizan.
Game name:nl00
Paraptwmata olou to team: badmanners kai sto telos kunigousan ta stats.
hostbot da-inh-01
Deite to reply dn xreiazete na pw tpt allo.

ti name eixes sto game?

Saen
17-07-2009, 11:30 AM
to BloodRose eixe name sto Game

Strike
17-07-2009, 11:32 AM
to BloodRose eixe name sto Game

dld dn einai to diko mou game?h' kanw la8os?

Bloodrose
17-07-2009, 04:13 PM
dld dn einai to diko mou game?h' kanw la8os?

oxi to game dn einai diko sou.To reply to eides??

Portgas.D.Ace
18-07-2009, 12:24 AM
Το παιχνιδι το εκανα εγω.Πραγματικα ειχε μαννερς, απλα νομιζω οτι αυτος που επρεπε, εχει γινει μπαν.Απο εκει κ περα εκανα οτι ειναι δυνατον για να μην ξεφυγει το παιχνιδι.θα δω το ριπλαι κ εγω διοτι την ωρα του παιχνιδιου μπορει να μου διεφυγε κατι..Αυτα απο μενα.

Portgas.D.Ace
18-07-2009, 12:48 AM
Μολις ειδα το ριπλει,επρεπε να κανω κ λαναγια σιγουρα μπαν εφοσον ειπα να σταματησει αλλα δεν το ακουσε(να βριζει).Πραγματικα ειχε πολυ σπαμ κ εχασα πολλα.Απο εκει κ περα καλυτερα ετσι για να το δειτε κ εσεις ως αναλαιζερ κ να κρινετε.Τωρα σχολια του τυπου τα πινετε κλπ αν κ δεν μου αρεσουν,προσπαθω να ειμαι ελαστικος.Α κ κριμα που δεν βλεπετε τα πμ της μπροντ σε εμενα απλα κριμα.

Strike
18-07-2009, 01:05 AM
Μολις ειδα το ριπλει,επρεπε να κανω κ λαναγια σιγουρα μπαν εφοσον ειπα να σταματησει αλλα δεν το ακουσε(να βριζει).Πραγματικα ειχε πολυ σπαμ κ εχασα πολλα.Απο εκει κ περα καλυτερα ετσι για να το δειτε κ εσεις ως αναλαιζερ κ να κρινετε.Τωρα σχολια του τυπου τα πινετε κλπ αν κ δεν μου αρεσουν,προσπαθω να ειμαι ελαστικος.Α κ κριμα που δεν βλεπετε τα πμ της μπροντ σε εμενα απλα κριμα.

take screenshots ...

Warjo
18-07-2009, 01:46 PM
Einai olo to team ton scourge gt se oloi thn diarkeia tou paixnidiou ebrizan.
Game name:nl00
Paraptwmata olou to team: badmanners kai sto telos kunigousan ta stats.
hostbot da-inh-01
Deite to reply dn xreiazete na pw tpt allo.

Ύστερα από εξέταση του replay το user abuse team κατέληξε στην παρακάτω απόφαση:

-Ο χρήστης prionistiras γίνεται ban από όλα τα INH bot για εκτεταμένη χρήση manners.

-Ο χρήστης katapi0la γίνεται ban από το συγκεκριμένο bot (DA-INH-01) για απλή χρήση manners.

Yπήρχε όντως αρκετό spam στο game, ωστόσο το !muteall και !mute είναι εργαλεία τα οποία βοηθάνε στην αντιμετώπιση τέτοιων καταστάσεων. Δεν δικαιολογείται ban στους άλλους χρήστες διότι με καλύτερη χρήση των παραπάνω εντολών θα μπορούσε να διεξαχθεί πιο ομαλά το παιχνίδι.

Δεν γίνεται καμία παρατήρηση στον admin ωστόσο αναφέρω το πάνω πληροφοριακά.

Bloodrose
18-07-2009, 01:53 PM
s'euxaristo pou eides to thread.:lyca: