PDA

View Full Version : [Accepted] : Unban Request - TOPMAYRJJJ



TOPMAYRJJJ
17-07-2009, 02:52 PM
Το Battle.net account σας : TOPMAYRJJJ
GameName : Dn thimame
Hostbot : Dn ksero dn thimame
Admin Name : asunagwnistos, xwriatiss_gr
Reason : Leave


lipon egw zitisa apo kapion na check to name m kai eixa se 2 bot ban mou eipe gia reason leave leave dn exw kanei pote leave , apla prin 1-2 bdomades stin ghtonia m eixame problima me tin deh kai epefte to reuma etuxe na ginei 2 fores eno epeza game sto net pou eimai eutixos pleon dn ksanagine kati tetoio milisa kai me tous 2 admin kai mou eipane na kanw appli tha sas parakalousa na ginoun remove ta bans euxaristw.

wiCkeD.
17-07-2009, 03:02 PM
ama einai etc opws ta les logika prepei na se kanoun unban alla ama ekanes leave kai dn to 8umasai 8a to krathsoun to ban ......tcpa egw lew unban sumfwna me ta logia s......h apofash sthn krish twn admins :P gl

TOPMAYRJJJ
17-07-2009, 03:06 PM
egw dn iksera kan oti eixa ban exw palikari pou checkare ta bans sto channel tou eipa na check kai emena gt dn mporousa na mpw se 2-3 games kai lew wtf? egw milousa me tous admins kai mou eipane na kanw post mp0roune na milisoune kai i admins ton games pou epexa :S apla pisteuw i admins na min kanoune bans ama kapios trwei dc pote kaneis dn kserei ti mporei na epathe o allos egw auto lew :( :(

Aniw8able
18-07-2009, 12:22 AM
Logou tou reumatos opws anafereis stoixeia den mporeis na dwseis kai polla 8a gineis unban. Topic closed