PDA

View Full Version : [CLOSED] Admin Αbuse: Nokia12



S.L.I.C.E
07-03-2010, 04:07 PM
Ksekinontas Alloha! :) To thema p exw egw me enan sigekrimeno admin tn nokia12 eine poli aplo. To pedi exei ena thema me ta loose kai apo oti fenete dn to antexei na xanei. Se game p pezame kanonika (itan kai 2 admin mesa) epidi opws fenete to panw lane tous dn pigene k toso kala o filtatos autos admin bannarei ta 3 member tou team tou ( to 4o itan k autos admin) k dinei custom end to game etc gt exane.To game kratise sinolika 14 lepta kai to scor itan sentinel 3 scourge 9. To asteio itan oti o nokia to exei 3anakanei auto se game p epeza kai malista 2 fores kai ama paratirisete sto 9.45 (otan k tn prose3a) tou lew tha dwseis custom end ama xaseis kai m apantaei nai kai telika to enoouse. To thema eine oti se 15 lepta game dn mporeis na krineis ena game poso malon na banareis kai to team sou... Asxima game kanoume oloi mas ala ta pezoume mexri to telos dn krineis game se 15 lepta kai poso malon na to dineis end gia na ftiaxneis stats. Auta eixa na pw kai ty gia tn xrono sas. (To replay eine parakatw) kai dn 3erw ti pezei me to tag ala m leei oti prepei na eine mexri 25 gramata opote tha to valw edw to link: http://www.mediafire.com/?tzzzormnyjm

DeaD-Man
07-03-2010, 04:27 PM
exei ginei 10000 fores abuse kai olo shitlist kai banned lete ti tha ginei me to sigekrimeno?

ksaplostras
10-03-2010, 02:48 PM
exei ginei 10000 fores abuse kai olo shitlist kai banned lete ti tha ginei me to sigekrimeno?

Δεν λέμε μόνο. Είναι banned και shitlisted και δεν είναι admin της NOL.

Το game δεν ήταν σε DA-HB αλλά σε άλλο bot.

Να προσέχετε σε τι games μπαίνετε.

Τοpic closed.