PDA

View Full Version : [Accepted] : Unban Request - DiStuRbeR



D1StuRbeR
18-07-2009, 01:57 AM
Geia..sas paidia...8elo na gino Unban gt to etima m gia Admin...exei pagosei kai dn mporo na gino..episis 8elo na do replay h kati pou na apodikneiei to leave pou ekana...pistevo na me kanete unban gt dn exo kanei pote leave eimoun 3mines admin kai phra demote apo ton Star)Maestros adika kai ton exoun pei polloi...kai eimai kai palios sthn clan NoL...apo ta prota members ths clan..gia ayto zhtao unban paidia...ty all...

Aderew
18-07-2009, 04:30 PM
Φίλε D1StuRbeR,
συμπλήρωσε ΣΩΣΤΑ (http://dota-alliance.com/board/showthread.php?t=1531) την φόρμα σου.

Θέλω να επισημάνω οτι είσαι banned απο 2 διαφορετικούς admin

MVP- (Bot DA-INH-02 Reason: Leave - 17/07/2009 )
&
Sn0w_Bl4cK (Bot DA-INH-03 Reason: Leave - 17/07/2009 )


episis 8elo na do replay h kati pou na apodikneiei to leave pou ekana

Εσύ είσαι αυτός που πρέπει να αποδείξει ότι δεν έκανες leave. Σου δίνω 2 μέρες διορία.

D1StuRbeR
18-07-2009, 08:52 PM
Eee..ti eipa..leo dn exo kanei pote leave kai 8elo na do replay...h foto pou na kano leave se ayta ta 2 game..did ayto pou 8elo na po einai oti me ekanan ban xoris na exo kanei leave...gt dn exo kanei pote leave kai oute exo dosei...pote aformh..

Sn0w_BL4cK
18-07-2009, 08:59 PM
LoL
dld ekane leave thn idia imera se dio diaforetika bot kai apo 2 diaforetikous admins...???
:p ti einai ayto.. ???
pantos egw dn to 8imamai alla ban kanw MONO LEAVERS p bgainoune me Alt+QQ kai oxi apo lag-delay etc...

Morf3as
18-07-2009, 09:15 PM
gia na ginete to ban mallon leave ekanes :S

otan kani kapios admin ban gia leave dn nomizw na krataei replay... twra dn 3erw ti ginete alla 2 ban tin idia mera?? mipws efages tpt dc kai to piran gia leave(ligo xlomo)...

h mhpws 3erei kanis to pass sou kai epe3e ekini ti mera? prospathise na thimithis

auta apo mena :)

MvP-
18-07-2009, 10:39 PM
file les psemata to ban s dn prokite na figi to 8imame para poli kala oti eixes kanei leave epidi eixes feedari kai eisoun o monos apo tn team s stegno alt qq ekanes exeis 8rasos na zitas replay i ss !@#$%

D1StuRbeR
19-07-2009, 12:16 PM
Entaksei paidia...zitw tapeina sihnomh...thn Paraskevh to proi..dn eimoun home..kai hr8e o ksaderfos m kai mpike me to Pass m kai epekse ayta ta game....ntaksei dn nmz na me pistepsete ala...ok..ty

Aderew
19-07-2009, 12:49 PM
Υπάρχει αυστηρός κανόνας προς τους admin να μην χρησιμοποιούν την εντολή !unban

Ο Player DiStuRbeR Είχε 2 bans και τωρα δεν είναι banned σε κανένα bot.

Θα ελέγξουμε τι ακριβός έγινε.

Αφήνω ανοιχτό το thread μόνο για να ακούσω τι έχει να μας πει ο DiStuRbeR πάνω στο θέμα αυτό.

D1StuRbeR
19-07-2009, 04:33 PM
Ti?...Plaka kanei etc?dn eimai banned?OMG dn exo pei se kanenan tpt...

reman
19-07-2009, 04:37 PM
soul den mas les tous logous pou efage ban??

MvP-
19-07-2009, 06:04 PM
se diko m game ekane 3ero leave.Tn esfaksan kai ekane leave egrapse has left the game voluntary... kai mia fora eixes kanei leave alla dn itan diko m game kai dn ekana ban ... gt dn eixa spoofcheck. ty

D1StuRbeR
19-07-2009, 06:29 PM
M eipe pos epekse 2 game...1 me Visage pou ton eskizan kai ekane leave kai ena me venom pou eixe kalo score ala eprepe na figei..kai m eipe pos egrapse oti prepei na bgei...kai meta ekane leave..

MvP-
19-07-2009, 10:42 PM
tsp egw dn dinw 2ri eukairia gt eixe kanei leave kai se ena allo game alla dn eipa tpt oute epra3a gt dn eixa spoof tespa diki sas i apofasi

DoNt.Cry.NoOb
19-07-2009, 11:45 PM
ama erxotan o ksaderfos s kai epaize sto eleos ok mporouse na kanei leave alla den nomizw na mpike monos tou sto NoL kai na arxize ta qq..ektws an einai kathisteras...

Nthar
20-07-2009, 12:33 AM
vasika... to thema me ton ksadelfo den se dikeologi... afou to wc3 den krataei to pass sto memory opote diko sou lathos p tou eipes to pass... plus afta pou eipe kai o tipos prin apo mena...

fotispao13
20-07-2009, 03:18 AM
Kalispera , imoun banned sto da-live 1 ws leaver kai anagkastika epaiza games sta da-live 2-3-4, omws me ekanan kai ekei ban prin apo ligo. O logos itan pws o admin kickare olous tous mate mou kai otan rwtise gia na ksekinisei to game to bot arxise kai den prolaba na grapsw. o logos pou bgika itan pws otan piga na tou eksigisw ekane to chat muted!!!! Den eimai leaver kai ta stats mou einai arketa kala, tha to ektimousa an mou epitrepate na paizw kai pali sta botakia da-live 1-2-3-4.
Euxaristw polu. bnet account = [aladd1n]

giwta
20-07-2009, 04:33 AM
twra esy ti ekanes?ekanes unban request panw se allo request?pane agori mou kai kane kanoniko request gt me auto pou ekanes to mono pou tha katafereis tha einai na se kraksoun kai oxi na gineis unban...

Aderew
20-07-2009, 09:01 AM
D1StuRbeR θα είμαι πολύ επιεικής.

Το θέμα με τους φίλους / συγγενείς / γνωστούς που παίζουν με ξένα accounts κατάντησε κουραστικό, σε ενημερώνω λοιπόν ότι την επόμενη φορά που κάποιος θα παίξει με το account σου και συμβεί κάτι αναλαμβάνεις πλήρως τις ευθύνες .

Request accepted

Topic Closed