PDA

View Full Version : Μια ερώτηση στους πιο έμπειρους



AllenWalk3r
10-03-2010, 09:34 PM
Καλησπέρα πρώτα απο όλα,επειδή είμαι σχετικά νέος admin θα ήθελα να ρωτήσω κάτι:
Tώρα με τα vip bots μήπως θα πρέπει να μην κάνουμε kick στο lobby users με 0 games?

janaQi
10-03-2010, 09:40 PM
Oxi oti kserw pws paei afto to 8ema ala 8a pw thn gnwmh mou .
Na mhn kickaroume tous users me 0 games sta bot DA-HB-09 / DA-HB-10 gt mporei na 8eloun na kanoun k aftoi 75 games , an 8es omos game xwris leavers k pluggers apla kaneis sto 75+ .

SoD.KiLleR
10-03-2010, 09:41 PM
ma sta vip bots dn ginetai na peksoun atoma me 0 games....gt ta ligotera games p borei na exei enas pexteis sto ena einai 75 kai to allo 150 :)

AllenWalk3r
10-03-2010, 10:00 PM
Oxi oti kserw pws paei afto to 8ema ala 8a pw thn gnwmh mou .
Na mhn kickaroume tous users me 0 games sta bot DA-HB-09 / DA-HB-10 gt mporei na 8eloun na kanoun k aftoi 75 games , an 8es omos game xwris leavers k pluggers apla kaneis sto 75+ .

Εννόω στο 9 και στο 10 να μην γίνονται kicks με δικαιολογία no games ώστε να μαζέψουν games για να εχουν πρόσβαση στο 75 και στο 150
p.s. se lathos atomo ekana quote o vlkas ston sod ithela xD

Darkbreath
10-03-2010, 10:17 PM
Εγω αυτην την τακτικη ακολουθω. Αν καποιος user στο lobby σου πει "kick αυτον εχει 0 games" απλα του λες να μπει σε αλλο game. Αν εχεις ορεξη για κανα καλο game hostareis sτο 75 ή στο 150. Αλλα ειναι υποχρεωση μας σαν admin να υπομενουμε και τα "κακα" games. ;)

AllenWalk3r
13-03-2010, 10:07 PM
Καλησπέρα και πάλι όταν κάποιος πέφτει και γράφει warning desync detected τι συμβαίνει; δεν είναι bannable έτσι;και κάτι ακόμα όταν κάποιος αρνείται να έρθει στα push/def τύπου all mid θα πρέπει να δέχεται κάποια τιμωρία;Δεν διατυπώνω αυτές τις απορίες για να banarw κάποιον απλώς μου έχουν συμβει και δεν ήξερα πως να αντιδράσω
thx in advance!;)

Vehement
13-03-2010, 10:59 PM
Στην αρχική σου ερώτηση είναι αποκλειστικά δικη σου άποψη . . . όταν βλέπεις ότι feedarei ανελέητα , και ακριβώς μετά το death πεθαίνει , τότε ίσως και να είναι bannable! Αλλα και πάλι ίσως! Γιατί μπορεί απλά να crashare το PC του από το fight !
Όσο για το δεύτερο , αν αρνείται να έρθει στο push / def και είναι και ολίγον εριστικός , τότε νομίζω πως θεωρείτε game ruining αυτό , διότι δεν βοηθάει το team του ! Αν κάνω λάθος σε κάτι διορθώστε με !

AllenWalk3r
14-03-2010, 12:45 AM
Στην αρχική σου ερώτηση είναι αποκλειστικά δικη σου άποψη . . . όταν βλέπεις ότι feedarei ανελέητα , και ακριβώς μετά το death πεθαίνει , τότε ίσως και να είναι bannable! Αλλα και πάλι ίσως! Γιατί μπορεί απλά να crashare το PC του από το fight !

thx gia to xrono sou:) thelw na epikentrotheito ston "tipo" disconect afto to warninng desync detected kai oxi genikos otan peftei kapoios