PDA

View Full Version : [DENIED] Admin Abuse : j3ns3n



Pwnd_Greeklover
12-03-2010, 02:42 AM
* Accused Admin Account : j3ns3n

* Game Name : AP......

* Παράπτωμα του Admin : μη σωστή χρήση των commands


Έψαξα για τον εν λόγω admin και είδα αυτό το ποστ [ j3ns3n (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?t=28064&highlight=j3ns3n) ] Demoted : 27/02/2010

Σήμερα μπήκαμε σε ένα game και ήτανε ο εν λόγω admin μέσα.
Στο lobby κάνει open ένα slot (για ένα φίλο του προφανως).
Για να μην τα πολυλογώ μετα απο λίγη ώρα ο φίλος του βρίζει έναν συμπαίκτη μου ( λέει συγκεκριμένα : άμα σου φαμισω την παναγία ) και ο admin δεν κάνει τίποτα. - 6o λεπτό
Προς το τέλος του game κάνει leave ένας απο την ομάδα του admin και σωστά τον κάνει ban.
Μετά από λίγο κάτι γίνεται και ο φίλος του admin βρίζει χωρίς λόγο συμπαίκτες μου( μάνες, θα σου μαμισω κτλ.) και ο admin δεν του κάνει ούτε ban ούτε καν mute. - 37ο λεπτό Μέτα από πολύ ώρα και εφ όσον τον είχαμε πρίξει τον κάνει ban απλά και ούτε καν mute με αποτέλεσμα να συνεχίζει.
Όταν του το είπα μου έλεγε διάφορα ότι έχει τον kitz δίπλα του, ξέρεις ποιός είναι ο kitz και ότι του κατέβαινε στο μυαλό... - 40ο λεπτό

Μετά απο λίγη ώρα είπανε ότι έκανε και !end ένα άλλο game αλλά αφού εγώ δεν ήμουν σε αυτό δεν θα αναφαιρθώ περεταίρω.

Θα ήθελα demote τον admin αυτό καθώς και επίσης να μάθω γιατί έφυγε το ήδη demote που είχε δεκτεί 14 μέρες πριν. ( Θέλω να πιστεύω ότι δεν ξέρει τον kitz προσωπικά γιατί θα μπούνε πολλά πράγματα στο μυαλό μου)

ToGeTheR_PaiDeS
12-03-2010, 06:18 PM
Egine polu prosfata admin an thumamai kala :S. . .
Ara dikaiologite elaxista.

Pwnd_Greeklover
12-03-2010, 10:47 PM
Καλά με δουλεύεις; Το link όπου έγινε demoted δεν το είδες;
Δες τι γράφει ο Domenica στο post.

"Apla pragmata,tetia atoma den aksizoun gia admin.

Kerkifalos Demote kai Ban

j3ns3n Demote kai ban "

Παρακαλώ ας το δει ένας mod.

1kill_forf0x
13-03-2010, 09:18 AM
Profanos kapoios ton ksanakane ninja admin kathos dn uparxei k application + to oti eixe ginei k banned ektos tou demote an dn kanw lathos.Twra ama kanw lathos as bgei enas armodios na me diorthwsei.

Pwnd_Greeklover
14-03-2010, 07:23 PM
Updated - έβαλα και τα χρονικά σημεία που έγιναν τα γεγονότα αν αυτό ήτανε το πρόβλημα.

ksaplostras
15-03-2010, 01:35 PM
Έχετε δίκιο ότι έγινε demote. Έχετε δίκιο ότι δεν υπάρχει app του.

Αυτό που δε γνωρίζετε όμως είναι ότι μίλησα μαζί του (είναι 35 χρονών άνθρωπος) μου εξήγησε 2 πράγματα και αποφάσισα με τη σύμφωνη γνώμη και του KiTz να του δοθεί άλλη μία ευκαιρία.

Τώρα όσον αφορά το συγκεκριμένο game, ο user έγινε τελικά ban οπότε δε βλέπω κάποιο abuse. Το μόνο λάθος του είναι ότι δεν τον έκανε mute. Εντάξει ας είμαστε λίγο ελαστικοί.

Δεν είναι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που παίρνει 2η ευκαιρία.

Αν πάντως ο j3ns3n δώσει την οποιαδήποτε αφορμή θα γίνει demote και πάλι.