PDA

View Full Version : [ACCEPTED]Unban Request : fotispao13



fotispao13
20-07-2009, 05:11 AM
b.net account: aladd1n
host bot : da-live 3
game name : gg3124
admin : soulsick
reason : gia leave
min : 1-2
Ksekinise to game kai o admin eixe kickarei tous friends mou gia na ftiaksei to team tou opws ithele alla leavara sto game dioti otan tou eksigousa me eirwneutike kai ekane to chat muted enw prospathousa na brw mia lusi... den eimai leaver apla thelw na paizw sta bot giati den exw lag kai mou aresei na anebazw ta stats mou... an thelete boreite na eleksete ta games pou kanw kai na deite oti apla me endiaferei na paizw kai oti ta stats mou einai arketa kala...
Den leavarw pote!! ektos an me petaksei i sundesi giati einai tellas (gia osous kseroun! )
Euxaristw polu gia to xrono sas.

Done
20-07-2009, 06:11 AM
b.net account: aladd1n
host bot : da-live 3
game name : gg3124
admin : soulsick
reason : gia leave
min : 1-2
Ksekinise to game kai o admin eixe kickarei tous friends mou gia na ftiaksei to team tou opws ithele alla leavara sto game dioti otan tou eksigousa me eirwneutike kai ekane to chat muted enw prospathousa na brw mia lusi... den eimai leaver apla thelw na paizw sta bot giati den exw lag kai mou aresei na anebazw ta stats mou... an thelete boreite na eleksete ta games pou kanw kai na deite oti apla me endiaferei na paizw kai oti ta stats mou einai arketa kala...
Den leavarw pote!! ektos an me petaksei i sundesi giati einai tellas (gia osous kseroun! )
Euxaristw polu gia to xrono sas.

ama den baleis to rmk den kaneis douleia...
ala katse na deis ti 8a sou poun kai oi anwteroi...

yufie
20-07-2009, 06:33 AM
ego pou epeksa me to palikari den eida oute asximo gameplay, oute manners, oute tpt allo pou na leei "leaver". pistevo oti to ban dothike apo lathos.
epidi einai kalos paixtis zitao kai ego na ginei unban tou.

Aderew
20-07-2009, 03:20 PM
fotispao13 θα χρειαστούμε κάποιο replay .... Είναι πολύ δύσκολο να πάρουμε απόφαση χωρίς να έχουμε αποδείξεις για αυτα που ισχυρίζεσαι.


Έχεις 2 μέρες διορία

fotispao13
20-07-2009, 11:42 PM
Exete dikio alla replay den borw na brw... to mono pou xw na pw einai pws tha borousa na allazw sunexeia account an imoun leaver kai ola ok kai na epaiza kanonika sta bot kathws den bannaroun ip , to thema einai pws thelw na anebasw kiallo ta stats mou, na paizw me to account pou exw panw apo xrono kai kapoia stigmi na ginw admin..
Euxaristw polu.
p.s An mou kanete to unban kai argotera me ksanakanoun uposxomai pws tin epomeni fora (an uparksei!) tha kratisw replay kai tha apodeiksw osa lew! :)

TOPMAYRJJJ
20-07-2009, 11:57 PM
dn einai douleia m na apantiso se auto to topic ala eplizo na tou dwthi mia deuteri eukeria einai poli kalo paidi kai exoume pexei pola games mazi dn einai leaver nomizw oti edwse apantish gt bgike :S doste mia eukeria stin epomeni tha elega oristiko ban omws :D

The_Green_Noob
21-07-2009, 12:23 AM
Gnwrizw ton aladd1n kai exoume paixei para polla games mazi kai den einai leaver, oute bad manners exei. Den xerw ti egine sto sigekrimeno game alla pisteuw oti sigoura aksizei mia 2h eukairia. +1 apo emena gia unban:wdoc:

palaiokwstas
21-07-2009, 12:39 AM
Ki egw to kserw to palikari..
+1 ki apo mena gia unban..
den exei dwsei dikaiwma pote..
good luck m8 ;)

The_Spartan
21-07-2009, 12:31 PM
Gnwrizw ton aladd1n kai exoume paixei para polla games mazi kai den einai leaver, oute bad manners exei. Den xerw ti egine sto sigekrimeno game alla pisteuw oti sigoura aksizei mia 2h eukairia. +1 apo emena gia unban:wdoc:

man me to aladd1n pou egrapses mallon milame gia perissotera apo ena acc tou paidiou i esu vadizeis la8os kai kaneis oti nanai posts apla gia to activity !!!

diki mou apopsi pantos einai na tou do8ei mia 2i eukairia alla mexri ekei !!! den itan kapoios sovaros logos gia leave alla tespa !!! :D :sfie:

The_Green_Noob
21-07-2009, 08:29 PM
....Sou fanike oti na'nai post?
To bnet account tou einai aladd1n kai oxi fotispao13..opws kai to eipe kai o idios.Egw mono me auto to account ton kserw.
Kai me vlepeis na postarw sinexeia gia activity?? (10 posts exw ola kai ola....omg diladi..oti tou er8ei tou ka8enos to grafei). Tespa..opws to nio8ei o ke8enas

fotispao13
23-07-2009, 09:28 PM
ti tha ginei me to thema tou unban telika, thelw na paiksw kai den borw... tha bgei kapoia apofasi??

Aderew
24-07-2009, 09:10 AM
Λοιπόν αυτό που μας προβλημάτισε ήταν το εσκεμμένο leave που έκανες ingame, επίσης είχες ενα ban στο
BoT : DA-PRIV-01 Reason Bad Manners.
Σου δίνουμε μια ευκαιρία για unban στα
ΒΟΤ : DA-PRIV-02, DA-PRIV-03, DA-PRIV-04
που είσουν Banned απο τον Admin SoulSick.
To ban στο Bot DA-PRIV-01 θα παραμείνει ως έχει.


Request Accepted


Topic Closed