PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : Pendragon



Ouga_Tzaga
20-03-2010, 01:55 PM
Personal Info

Your name:
Γιάννης

Age:
18

Your country:
Ελλάδα

Occupation:
Μαθητής

Spoken languages:
English, Greek, German

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account:
Pendragon

Former experience and/or safelisted channels:
kanena channel pou plewn ifistate >.< episis exw arketa games sto eleos toso m' auto to
account oso kai me paleotera

Your activity and average playtime each week:
stin mesi tis ebdomadas den pezw poli logo frodistiriou kai sxoleiou. alla to sabbatokiriako
klinw POLES wres

Which time of the day you usually play:
bradines, meta tis 10 panta

How long you have been playing DotA:
epeza otan akoma den eixe bei to allstars sto name :P alla sobara 3ana arxisa prin apo 2 peripou
xronia

Your ability to communicate with others:
arketa kali, otan aftoi dexonte na akousoun. an kai tetoiou idous erwtiseis pistebw pws eprepe
na tis apantane alloi.

Have you read the rules and agree to follow them?
fisika kai tous diabasa kai den exw kanena apolitws problima sto na tous akolou8isw

How do you react/behave when you're under pressure?
prospa8w na minw oso pio psixremos borw. iparxoun bebea merikes fores pou den to katafernw
alla eftixws einai spanies

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks)
oxi. logika 8a iparxei logos pou exei anwtero rank apo mena

Is there anyone who can vouch for you?
merika atoma nai.

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional)
kanena problima apolitws


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin:
giati sto 90% twn games pou benw iparxoun 1-2 atoma pou 8ewroun poli "cool" na brisoun oti
iero exei kapios allos kai meta na leavaroun. kai afto einai kati pou den anexome

Why should we pick you and what can you offer to us:
ime arketa ipomonetikos me tous arxarious kai einai xara mou na tous boi8aw, etsi 8elw na
pistebw pws boi8aw sto na anebei to epipedo twn games sto eleos. na simiw8ei omws
oti an kapios eskemena sinexizei na pezei oso xeirwtera borei tote den prokite na tou xaristw


Additional information:
Edw na pw tin ali8ia den 3erw ti na grapsw... rwtiste pantws oti extra 8elete na ma8ete.

Hellas|George
20-03-2010, 05:47 PM
+1 apo emena giati exei ena poli kalo apply kai pisteuo exei elpides na bgei

Hibari
20-03-2010, 08:43 PM
-1 apo mena giati exw paiksei mazi tou polles fores epeidh einai gnwstos mou. Etsi mporw kai gnwrizw oti den exei katholou upomonh me arxarious paiktes antitheta tous vrizei kai tous leei kane leave. Akomh vrizei tous pantes me to pou kanoun mia stravh enw autos den metraei katholou sto game. Telos den kserei na paizei pollu kala an kai auto den metraei toso pollu gia thn thesh.

skoooby
20-03-2010, 08:53 PM
+1 kala manners kalos pektis

Ouga_Tzaga
20-03-2010, 11:40 PM
esi re hibari ti 8a eleges....se xalasa pou tin efages apo to vent epidi to mono pou ekanes itane na mas gamas tin epikinwnia. alla ti na kanoume, kapia stigmi 8a megalwseis kai esi. ty stous ipolipous

Hibari
21-03-2010, 07:35 PM
koita auta pou grafw einai alhtheia kai o skoooby to leei apla egw ta egrapsa kai edw epeidh opws eipes spasthka gia to vent pou ektos apo esena ta paidia den legan tpt gia to delay mou alla esu fusika evrizes opws panta

Eiver
22-03-2010, 05:33 PM
+1 Sovaros Pextis me kala Manners exw peksei games mazi tou

Green_Hools
22-03-2010, 05:38 PM
Re hibari... re agorina mou ok exis dikio oti den exi ipomoni se autous pou den kseroune na paizoune kala kai ta lipa...alla re file den einai oute o protos alla oute kai o teleutaios pou 8a antidrouse etc...kai stin teliki ok re file gnomi sou einai na pis oti 8eleis alla oso anafora gia to gameplay tou...Ligo periergo auto p eipes gt exo paiksi mazi tou kai to ksero to palikari.!SUPPORT apo mena ston pendagron loipon!!! ;)

KaRaVaNEAS.gr
27-03-2010, 09:03 PM
hmm ti na po egw tora +1 sigoura alla na 3erete mporei na einai ligo o3uthimos alla den uparxei periptosi na adikisei kanenan. twra oso gia tous protarides opos anaferthike pio pano einai logiko na neuriazeis me enan goblin pou paei kai kanei suicide sta towers. an den neuriaseis me kati tetoio kati den paei kala......

billys
28-03-2010, 07:30 PM
eeee o pendragon admin? plz no.. dn dixnei katanohsh kai eleos.. olo fonazei kai koroidevei osous dn gnorizoun kala to paixnidi :B nmzw oti tha faei polus kosmos ban xoris logo... -1 apo mena :P

Ouga_Tzaga
28-03-2010, 09:41 PM
esi re file den exeis kala kala account sto b.net kai milas?

ThRandiR
28-03-2010, 10:04 PM
+1 gia to apply tou gianni.Einai kalos player kai osa legontai apo ta paidia pio pano einai ligo iperbolika.Pisteuo pos oloi mas dn anexomaste osous dn kanoun oute ta autonoita.Kserei polla gia to game kai ta mechanics tou kai mporei na apodeixthei poli xrisimos admin.

KiTz
29-03-2010, 07:12 PM
rejected