PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : iceman(buffS)



MaKoS
22-03-2010, 11:31 PM
Personal Info

Your name: Isidoros

Age: 19

Your country: Greece

Occupation: Foititis

Spoken languages: Agglika,ellhnika,gallika

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account:IcEmAn(buffs)

Former experience and/or safelisted channels:exw pai3ei se diafora prwta8limata..alla oxi se kapoio safelisted mono se local area diaforwn internet cafes opws bnb , inspot ktl..

Your activity and average playtime each week:paizw arketa mesa stin ebdomada isws kai 60wres kai paizw 3xronia dota syggekrimena..

Which time of the day you usually play:ta bradia kai ta apogeymata.

How long you have been playing DotA:4xronia

Your ability to communicate with others:eimai polu koinwnikos kai den neyriazw eykola me tous m8s mou kai alla polla.. :)

Have you read the rules and agree to follow them? Yes

How do you react/behave when you're under pressure? Xalara kai oti bgei..

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Oxi kai panta ma8aineis e3allou sti zwi opote dn exw probs ..

Is there anyone who can vouch for you? Aspropopoulis,stfu_pls,asdf13,smile)sunshine_,smil e)sunrise_ i YaMo0nN_(polu kalos paixths tis dota xronia twraaA)

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional)


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin:Gia na mporw na banarw arxika osoi leavaroun kai xalane ta games allwn ,gia na paizw me filous m pio eykola kai na boh8aw genika opoion 8elei slot wste na mn exoun meta apaithsh na leavaroun efoson exoun tous m8s tous mesa sto game kai paizoun kalytera games!!!!

Why should we pick you and what can you offer to us:Afosiwsh se oti afora ta rules pou 8etete kai na ftiaxnw wraia games :D..

A few things about yourself:Eimai 19xronwn ,exw teleiwsei to sxoleio ,asxoloumai genika arketes wres me to pc alla oxi yperbolika polu kai mou aresei na paizw diafora paixnidia eidika opws einai i dota ...

Additional information:M aresei na paizw mpalitsa eimai kai se diafora prwta8limata 7x7 kai 5x5, basiko m a8lima to basket an kai to stamatisa fetos .. :/ kai genika goustarw na arazw na paizw paixnidia kai pio polu apo ola na paizw kana lanaki me tous filous m :P

asdf13
22-03-2010, 11:37 PM
einai poli kalos player arazoume polles fores mazi lanaki
+1 apo mena

ioli
27-03-2010, 05:55 AM
+1 ston iceman apo mena...

Emp_Garithos
28-03-2010, 02:12 PM
+1 kai apo mena :) good luck file!

KiTz
29-03-2010, 07:07 PM
rejected