PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : Zi0_PR0_ReaL



Zi0_Pro_ReaL
27-03-2010, 04:08 PM
Admin Application - Zi0_PR0_ReaL

Einai i 2i application pou kanw mias kai i prwti eksafanistike xwris na me enimerwsei kns ton logo...den exw kataferei na tin vrw pou8ena kai me enimerwsan na tin ksanakanw...(den perimenw na einai idia auti giati i prwti eixe 20+ replies kai 200+ views...parola auta an vre8ei i prwti parakalw na tin epanaferete kai na svisete autin)

Personal Info:

Your name:Giannis

Age:19

Your country:ellada

Occupation: fititis gumnastikis akadimias

Spoken languages: ellinika-agglika-gallika

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account:Zi0_PR0_ReaL

Former experience and/or safelisted channels: nol-allstars-grc-eleos

Your activity and average playtime each week:5-6 wres tin mena suni8ws kai ta savvatokuriaka sigoura pio polu.

Which time of the day you usually play: 3-6 t mesimeri kai 10-1 to vradi

How long you have been playing DotA: 6 xronia kai ta teleutaia 3 sustimatika

Your ability to communicate with others: eimai koinwnikos-sevomai kai ektimw tous simpextes kai adipalous mou-katannow kai voi8aw ta new members kai genika 8elw na iparxei ena wraio klima sto game.

Have you read the rules and agree to follow them? fusika kai tous diavasa kai sumfwnw apoluta mazi tous..

How do you react/behave when you're under pressure? den afinw ta neura m na me kiriepsoun kai prospa8w na diatirisw tin psixraimia mou...alla kai otan eimai 8umwmenos eimai se anekta plaisia kai den paraferomai.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks): oxi,tous sevomai me skopo na ginw kai gw kaliteros...

Is there anyone who can vouch for you?: twra den kserw pios einai dia8esimos na ksana kanei vote alla elpizw pws 8a vre8ei kapoios.

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) nai den exw provlima,an endiafereste enimerwste me na t kanonisoume.


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: katarxas 8elw na ginodai wraia games...na sevodai ta rules kai kuriws giati pisteuw pws gia ka8e paraptwma iparxei kai i katallili sunepeia. :P

Why should we pick you and what can you offer to us: prwta apo ola exw 1 poli kalo account me 670 games pou to douleuw poli kairo wste na eimai se 8esi na kanw auto to application. eimai arketes wres online wste na mporw na sidonizw swsta polla games... sindiazw kalo game play kai poli kali simperifora.

A few things about yourself: mou aresei o a8litismos-i diaskedasi kai otan eimai sto spiti na paizw dota.

Additional information: exw parei simmetoxi se diafora tournoua pou kanoun ta nets me tin parea mou kai exoume vgei polles fores prwtoi.

GReVoN
27-03-2010, 06:30 PM
sigoura +1 sto bro mou na ginei admin..to a3izei me to parapanw...e3aireto gameplay me kala manners....exei ola ta prosonta kai tin katallili empeiria gia na antape3el8ei sto dyskolo rolo enos admin...

GReVoN
27-03-2010, 06:33 PM
telika ontws e3afanistike to prwto application tou bro mou....egw to prwto mou post to ekana sti 1 aplli tou kai twra pou tou 3anaekana pali 1 post leei..kala oti na nai....otan ma8ei kapoios ti egine as mas to pei kai se mas gt einai poly krima.... alla kai delete na to kane enas forum moderator (pou de pisteyw dld) 8a eixa to post mou..twra einai sa na min ipirxe pote ekeino to thread..anyway.. gl bro

prot0n0s
27-03-2010, 07:20 PM
1 kai apo emena gia na deis.....ti kai pios...dn eimai mikropsixos opote lew oti a3izeis

ioli
27-03-2010, 09:01 PM
+1 kai apo mena sto zio me ta 1000....ekana kai sto proigoumeno post tou kai xalara ksanadinw +1

Poshendale
28-03-2010, 11:26 AM
Pl kaloi manners k ebeiros paixths,
Sumfwnw na ginei admin

Green_Hools
28-03-2010, 03:28 PM
Ena megalo +1 kai apo mena dioti to ksero to palikari epidi exoume paiksi kamposa games kai exi diksi para polla thetika stoixia oso anafora gia to gameplay tou alla kai gia ta manners tou episis...GL me to apply sou agorina!!! xD

DoNt_CaRe
28-03-2010, 04:24 PM
Eksafanistike to prwto application? Telospanton opws kai na exei h eleos xreiazetai admins.

+1

Zi0_Pro_ReaL
28-03-2010, 09:06 PM
ty mages! t ektimw <3

DGH)Peponakis.
28-03-2010, 09:24 PM
Exei tuxei na paijw me to palikari edw. An kai eixe kanei leave mia fora se ena paixnidi , tha pw +1 dioti exei kala manners kai exei apodijei kai se alla games pws einai kalos . Parepiptontws nomizw pws ekane leave epeidh den epaize to team tou an thumamai kala .

Telos pantwn , good luck psile . ;)

KiTz
29-03-2010, 07:12 PM
Είσαι banned, so that's a nono.