PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : NoPainNoGaMe



NoPainNoGaMe
29-03-2010, 08:22 PM
geia sas pedia me lene niko kai eimai 14 xronon pezw 4 xronia dota alla ta teleftea 2.5 asxoloume poli sovara kathe mera mpenw 6-7 ores(kapsimo :P) o logos pou thelw na ginw admin einai gia na voithisw to channel na vgalei tous leaver gt px kapios mpenei sto game kai leave kai sto epomeno game pali kati tetio ginete kai dn mporoume na peksoume...exw empiria apo admin imoun(Clan haze,dfm,h3ll(nomizw),hof,kai kapies akoma apla dn thimame name :D) thanks gia tin ipomoni sas na deite olo m to post an kai dn einai megalo...Battle net Account:NoPainNoGaMe

DoNt_CaRe
29-03-2010, 09:01 PM
Gia des ligo auto kai kane to application sumfwna me to template.
http://www.mymgn.com/board/showthread.php?1912-Application-Template-(read-before-applying)

Fr0zEn_WaR(ArT)
29-03-2010, 09:50 PM
des auto pou s leei file...kai ksanakane to post sou sumfwna me oti deis.

NoPainNoGaMe
29-03-2010, 09:58 PM
Your name:Nikos
Age:14
Your country:Salonika-Greece
Occupation:Mathitis
Spoken languages:Agglika-Ellinika-Germanika(oxi polu kala)
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account:NoPainNoGaMe
Former experience and/or safelisted channels:Chief Stin WDA,Admins(imoun or eimai):h3ll,haze,dfm,hof
Your activity and average playtime each week:kamia 50 ores(kamenos xD)
Which time of the day you usually play:9-4:30 kai 9-10 to vradi
How long you have been playing DotA:dn kserw poso kairo alla pezw apo to map v6.40 alla ta teleftea 2 xronia arxisa na pezw "empirika"
Your ability to communicate with others:genika eimai iremo atomo dn malono me pedia kai otan me vrizoun apaksio na milisw kai na pesw sto epipedo tous :D
Have you read the rules and agree to follow them?exw diavasei olous tous kanones kai exw empiria me hostbots opos eipa kai prin me tous admin
How do you react/behave when you're under pressure?opos eipa kai prin apaksio na milisw se aftous pou me vrizoun kai eimai iremo atomo
Do you have any problems in listening/following your superior's orders?dn exw kanena apolitos provlima allios dn tha kathomoun na ksodepsw tin ora sas gia na diavasete to post m!!
Is there anyone who can vouch for you?exw polous filous opos:Black_serious,platamwnas3,paok.toronto,most_w anted,dfm_ou)ga kai allous polous pou mporoun na egieithoun gia mena
Willing to discuss your application on Ventrilo?kanena provlima...^^
Final Thoughts

Why do you want to be an Admin:koitakste pedia ama mpenw se game sto eleos kai meta apo 5 mins i otan pareis ton allon first blood na leavarei meta to game ginete vlakia kai sto epomeno game to idio gia afto thelw na voithisw to eleos na vgalei tous leavers apo ta game gia na mporoun kai alla pedia na pezoun me tin isixia tous
Why should we pick you and what can you offer to us:pistevw pws mporw na voithisw opos eipa kai pio pano sto na min iparxoun leavers sta game kai na kanw merikous na katalavoun oti to eleos dn einai pexnidi...:S
A few things about yourself:menw salonika...mou aresei na kathw na pezw dota apo to proi mexri to vradi alla dn mporw...:P molis ekana account dota league tora perimeno se 2 vdomades na peksw...afta apo emena perimeno apantiseis kai ty pou ksodepsate ton xrono sas gia na me deite^^

Ti_Me_Les_Twra_
01-04-2010, 01:59 AM
Ligo proxiro i m fenete?

EL)eCtR1K_F1aSH
01-04-2010, 12:52 PM
sorry kiolas alla les oti eisai 14 xronwn kai paizeis dota ta 2 teleutaia xronia ebeirika.dld apo 12 xronwn.kai allo ena xrono <mi> ebeirika dld 11 xronwn.paizeis dota apo 11 xronwn?

FrOzen_GhOst
01-04-2010, 01:31 PM
-1 first apo hlikia second polu pseftiko kai proxiro to apply.

Pr0_klitikos
01-04-2010, 06:31 PM
filaraki 8elis veltiosi!

Green_Hools
03-04-2010, 02:28 PM
File, auto edo den einai apply gt den exis simplirosi katallila ti forma...Psakstina sto forum edo mesa simplirosetina me ta dika sou stoixia kai tote ksanapostare. :confused:

sLap[qq]
03-04-2010, 02:31 PM
epeisis des kai alla applications gia admin kai des pws ta exoun kanei :)

KiTz
13-04-2010, 11:14 AM
poor application overall, rejected.