PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : KniGht_MoNtaNa



Knight_MontaNa
30-03-2010, 04:53 PM
Personal Info

Your name: Στέλιος

Age: 16

Your country: Ελλάδα

Occupation: Είμαι μαθητής Α' Λυκείου.

Spoken languages: Γνωρίζω πολύ καλά Αγγλικά και λίγα Γερμανικά σε βαθμό όμως που μπορώ να συνενοηθώ.

-----------------------------------------------------------------------------
Experience, playtimes and general info


Battle.Net Account: KniGht_MoNtaNa

Former experience and/or safelisted channels: Είμουν safe σε grc2/SMB και τώρα βρίσκομαι στην clan BDCY.

Your activity and average playtime each week: Παίζω 6 μέρες τουλάχιστον την εβδομάδα,4-5 ωρές την ημέρα.

Which time of the day you usually play: Παίζω συνήθως απόγευμα-βράδυ αλλά το Σαββατοκύριακο είμαι και το πρωί online.

How long you have been playing DotA: Παίζω DotA εδώ και 4,5 χρόνια και πιστεύω ότι έχω την εμπειρία που χριάζεται για να γίνω Admin.

Your ability to communicate with others: Μπορώ να επικοινωνώ χώρις κανένα πρόβλημα με τους άλλους προσπαθόντας να είμαι όσο το δυνατόν πιο ευγενικός γίνεται.

Have you read the rules and agree to follow them? Διάβασα τα rules και συμφωνώ απόλυτα μαζί τους.

How do you react/behave when you're under pressure? Όταν βρίσκομαι υπό πίεση αντιδρώ πολύ ήρεμα και πάνω από όλα με ψυχρεμία προσπαθόντας να βρώ την καλύτερη δυνατή λύση στο πρόβλημα που υπάρχει.

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks) Δεν έχω κανένα πρόβλημα στο να υπακούω στις εντολές των ανωτέρων μου ακόμα και αν διαφωνώ μαζί σε κάτι,γιατί πιστεύω οτί κάτι παραπάνω θα γνώριζει από εμένα.

Is there anyone who can vouch for you? Γνωρίζω μερικά άτομα(άτομα με τα οποία παίζω στο ίδιο net,friends από bnet) που θα μπορούσαν να με κρίνουν ως προς το χαρακτήρα μου και τις ικανότητες μου.

Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional) Εφόσον μου ζητηθεί κάτι τέτοιο με μεγάλη μου χάρα θα δεχτώ έχοντας μικρόφωνο ώστε να μπορώ να επικοινωνήσω και από το σπίτι.


Final Thoughts

Why do you want to be an Admin: Τις ώρες που είμαι online στο bnet πολύ σπάνια βρήσκω κάποιον Admin στα games που μπαίνω,έτσι οι leavers ή άτομα που μπήκαν μόνο και μόνο για να βρήσουν mates και αντιπάλους να καταστρέφουν όλο το game.To κυριότερο όμως και αυτό που με ενοχλεί ιδιαίτερα είναι ότι αυτά τα άτομα μένουν ατιμώρητα μπαίνοντας έτσι αφότου έχουν κάνει leave και σε επόμενα games.Επίσης το θεωρώ ανεπίτρεπτο ατόμα χωρίς λογική να πραγματοποιούν kick με το έτσι θέλω σε έναν καλό player από την αντίπαλη ομάδα ώστε να πάρουν win...

Why should we pick you and what can you offer to us: Εφόσον μου επιτραπεί να είμαι ένας Admin στα eleos host bots θα προσπαθήσω να μειώσω όσο το δυνατόν περισσότερο τον αριθμό των leavers και των ατόμων με κακή συμπεριφορά γιατί πιστεύω ότι το channel έχει την δυνατότητα να ανέβει πολλά επίπεδα πάνω και οι players που παίζουν στα games,οι οποίοι έχουν πολλές δυνατότητες,να μένουν ευχαριστημένοι ακόμα και αν έχουν ητηθεί.

A few things about yourself: Είμαι ένα ευχάριστο άτομο με καλή αίσθηση του humor(έτσι τουλάχιστον πιστεύω) κάνοντας τους άλλους να νιώθουν ωραία και άνετα όταν βρίσκονται μαζί μου.Είμαι πολύ ήρεμος και έχω πάρα πολύ υμονονή,την οποία θεωρώ πολύ σημαντικό χαρακτηριστικό σε ένα άτομο.Κάτι αλλο δεν θα ήθελα να πω.Τα υπόλοιπα θα τα κρίνεται εσεις μέσα απο τα games i to bnet γενικότερα.

Additional information: Εύχομαι καλά games σε όλους ώστε να καταφέρουμε να φτάσουμε το channel eleos εκεί που του αξίζει γιατί όπως είπα και προηγουμένως θεωρώ ότι υπάρχουν δυνατότητες.Έτσι θα έχουμε μεγαλύτερη συμμετοχή και από άτομα,τα οποία θα κατάγονται πιθανόν και από άλλες χώρες.

Ευχαριστώ Πολύ,
Στέλιος

A_No0b_Arak
30-03-2010, 10:33 PM
+1 ston filo mou ton Knight. Kalo pedi kai ekseretos player. Gl me to applic sou m8.

Hellas|George
30-03-2010, 11:01 PM
+1 poli oraio to apply s kai kataplhktiko gameplay gl

Green_Hools
01-04-2010, 10:48 AM
Oraios player poli skilled kai me kala manners...Kai ektos apo auto "eftiakse" kai ena omorfo apply opote apo mena SUPPORT kai pisteuo na pas kala!!!.

prot0n0s
01-04-2010, 11:43 AM
1 kai apo emena poli kalos ..........gl br0

Be-A-Lover
01-04-2010, 02:02 PM
+1 kai apo emena.. poli kalo aplication

B4n_Mann3rs
01-04-2010, 02:28 PM
!support ston montana,poly kalos paixths sobaros kai iremos,gl m8

Pr0_klitikos
01-04-2010, 06:27 PM
wreos player me kalous tropous +1 kai apo mena gl filaraki!!

Nailor
07-04-2010, 08:41 PM
+1 k apo mena file kalos player.gl!

KiTz
20-04-2010, 10:25 AM
Didn't meet the requirements:

-Minimum of 400 played games.

rejected