PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : Nailor



Nailor
30-03-2010, 05:10 PM
Name: Nikos
Age: 20
Battlenet acc: Nailor17

Kanw thn aithsh gt pisteuw pws to eleos prepei pia na anevei san channel k na ginodai swsta k wraia games.Gia na ginei auto prepei na exeis kalous admin p tha boroun na ksekatharizoun ts leavers k ts lammers. Prepei pia na stamathsei auto pou ginete. opoios xanei vrizei k leavarei etc katastrefete to game k polloi feugoun apo to channel gt exoun varethei na paizoun me tetoia atoma. pisteuw pws exw tn ebeiria exodas 521 games me to kainourio m account sta bots k borw na diaxeirhstw kala ta games p vriskomai k na prospathisw k egw mazi me ts allous admin na anevasoume to epipedo sto channel mas.

EL)eCtR1K_F1aSH
30-03-2010, 11:58 PM
-1 apo mena.ektos tou oti den exeis kanei swsta ti forma se 8umamai k gia leaver.

Nailor
01-04-2010, 08:45 PM
1on tn forma dn nomizw pws einai aparetitw na tn kanoun oloi kata tn idio tropo.Pisteuw pws dn fenete to poso kala xereis na paizeis apo to pws ftiaxneis thn forma.Dn hthela na pw polla pisteuw afta arkoun k einai oi vasikou logoi p thelw na ginw admin gia na katharisei pia o server apo ts leavers ts lammers k.o.k. Oso gia to leaver malln dn thumase kala exallou afto borei na fanei k apo ta stats m sta bots.padws ok gnwmh s to -1 k sevasth

PhantomMas
01-04-2010, 08:58 PM
+1 απο εμενα εχω παιξει αρκετες φορες μαζι του και εκτος οτι έπαιζαι πολυ καλα βοηθούσε πολύ και με τα rules που έδινε.

DoNt_CaRe
01-04-2010, 09:29 PM
1on tn forma dn nomizw pws einai aparetitw na tn kanoun oloi kata tn idio tropo.

Thn forma (http://www.mymgn.com/board/showthread.php?1912-Application-Template-(read-before-applying)) Prepei na thn kanoun oloi, apantodas oles tis erwthseis EKTOS kai an eisai kolhtos tou KiTz.

Vlepw oti telika vrhkes ton dromo kai ekanes application opws sou eipa :D Einai kainourgios alla einai kalo paidi kai 8elei polu na ginei admin. Ton petuxa se ena game kai htan polu kalos apo apopsh sumperiforas rwtouse pws 8a ginei admin.

Kane ena swsto application sumfwna me thn forma kai pisteuw 8a gineis. gl apo mena.

Pr0_klitikos
02-04-2010, 02:27 PM
Symplirose tin forma sou symfona me ayto http://www.mymgn.com/board/showthread.php?1912-Application-Template-%28read-before-applying%29 :P

Nailor
03-04-2010, 10:07 AM
thnx gia tn dieukrinhsh eimai dn h3era pws na kanw aithsh k apo duo tria pragmmata p m eipa eftia3a auto:P. Thnx gia tn vohtheia eftia3a kiolas tn nea aithsh

KiTz
13-04-2010, 11:14 AM
poor application overall, rejected.