PDA

View Full Version : [SOLVED] User Abuse : CnT.Disorder



FoNo_MaNia
02-04-2010, 01:04 PM
Xtec to apogevmataki peripou ... epexa ena game me tous cnt.newacc kai ton filo tou cnt.disorder se kapoia fasi leei exw prob me to mouse o disorder kai pataei rr to pc ... an kai dn pistevw na paizei afto tcp dn to kanw ban kai kanw end to game mias kai itan sto 7-8 ... lew ston filo tou afto kanonika ein ban kai dn ein pio magas apo olous na kanei rr to pc xwris kan na to sizitisei mazi mou ... tcp tou to xarizw ...

Meta O kurios to paizei tsaboukas deite parakatw ti akolouthei .....

(prin ton kanw ban)
http://img48.imageshack.us/img48/7062/asdyr.jpg
http://img39.imageshack.us/img39/1821/qweo.jpg

(kai meta)
http://img339.imageshack.us/img339/190/asdfcl.jpg

kai cmr http://img14.imageshack.us/img14/2281/asdfdle.jpg ok :)

to psiliastika oti tha tou to bgazate kai ola kala ... kai me afto to post dn perimenw na ginei banned gia panda apla to polu pou borei na ginei ein na ginei ban kai se kana duo meres na ginei Accept to Unban rq tou
*dx kserw oti exete kapoioi ta mesa kai ti paizete pisw apo ta rules ... distixos etc dn paei brosta to channel ... oi traboukismoi kai ta kone dn se kanoun maga ....

P.s kserw pios ein distixos kai o filos tou ...

A_No0b_Arak
02-04-2010, 01:40 PM
Μετά από όλες αυτές τις proves είναι καθόλα δίκαιο το ban και του αξίζει. Επίσης σύμφωνο με ότι έγραψες περί τραμπουκισμών. Τέσπα τη να πεις ακόμα και στο gaming υπάρχουν τα κονέ και τα παράθυρα. Άποψη μου είναι ότι πρέπει να τιμωρηθεί αυστηρότατα και να μην γίνει accepted οποιοδήποτε unban request.



P.s kserw pios ein distixos kai o filos tou ...
Γιατί δεν τον δίνεις στεγνά και αυτόν έτσι ώστε να μπορούν να ελεγχθούν τα logs το bot και να του επιβληθεί και αυτουνού η κατάλληλη τιμωρία?

KoNaMiGr
02-04-2010, 01:55 PM
Eχω 2 ερωτησεις..
1ον λες δεν τον bannares..το checkban γιατι το δειχνεις τοτε και λες οτι καποιος το εβγαλε Ο_ο
2ον Γραφεις στο τελος εμαθες ποιοι ειναι αυτοι... Δηλαδη?? Ειναι καπιοι γνωστοι ? Ο_ο

Ps.1 Fono_mania Απο οσο ξερω απο τον βολο ειναι αυτοι θες να πεταχτω με τους monsterades να τους κανω να φτυσουν αιμα που θα μιλησουν για την οικογενοια σου ? :confused:

Ps.2 AMOK(RIPPER ΔΑΚΡΥΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

FoNo_MaNia
02-04-2010, 02:23 PM
Eχω 2 ερωτησεις..
1ον λες δεν τον bannares..το checkban γιατι το δειχνεις τοτε και λες οτι καποιος το εβγαλε Ο_ο
2ον Γραφεις στο τελος εμαθες ποιοι ειναι αυτοι... Δηλαδη?? Ειναι καπιοι γνωστοι ? Ο_ο

Ps.1 Fono_mania Απο οσο ξερω απο τον βολο ειναι αυτοι θες να πεταχτω με τους monsterades να τους κανω να φτυσουν αιμα που θα μιλησουν για την οικογενοια σου ? :confused:

Ps.2 AMOK(RIPPER ΔΑΚΡΥΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

na sou apadisw kai tis erwtiseis ..

1on) dn ton ekana ban otan ekane rr to pc tou kai ton ekana argotera gia manners opws allwste lew panw apo tis pics :)
2on) o enas fenete kai o allos kata 99% kserw pios ein ... pou prosfata ksana arxise dota afta ty

Ps * konami thx r man alla np borw na xeirizomai kai solo ta problimata mou allwste mono kai mono apo to tropo tou katalava peri tinos prokeite :)

Obs.NinJaZz
02-04-2010, 03:19 PM
CnT.Disorder banned για bad manners.


Solved.


FoNo_MaNia, εγώ ο ίδιος σου υπόσχομαι πως ο συγκεκριμένος user δεν πρόκειται να ξαναγίνει unbanned.
Τέτοια άτομα δεν έχουνε θέση στο channel όταν φέρονται με αυτόν τον τρόπο.

ksaplostras
03-04-2010, 01:37 AM
Λοιπόν FoNo_MaNia για να ξεκαθαρίσουμε κάποια πράγματα χωρίς να λέμε λόγια στον αέρα.

Προφανώς και δεν ξέρεις ποιον γνωρίζε ο cnt.disorder όταν έλεγε αυτά που έλεγε. Παίζουμε από το ίδιο i-cafe και μου είπε ότι έφαγε ban και αν μπορούσα να του το βγάλω. Το έβγαλα γιατί τον ξέρω χρόνια όχι μόνο μέσω gamimg αλλά και real life.

Βλέποντας όμως αυτά που είπε, τα οποία δε γνώριζα, συμφωνώ απολύτως στο να παραμείνει banned οριστικά και αμετάκλητα. Του εξήγησα ότι το γεγονός ότι είμαστε φίλοι δε μπορεί να μπει πάνω από κάποια σημαντικές αρχές τις NoL και μάλιστα την κυριότερη που είναι οι καλοί τρόποι. Έτσι λειτουργώ και εγώ αλλά και το υπόλοιπο staff.

Αυτά για να ξεδιαλύνω όλες αυτές τις εικασίες για διάφορα πρόσωπα που μπορεί να βάλατε στο μυαλό σας, τα οποία ξέρω επίσης πολύ καλα.

Να είστε σίγουροι ότι όποιος αξίζει θα γίνεται unbanned και όποις όχι θα παραμένει banned. Δεν πιστέυω να θέλετε πιο τρανταχτό παράδειγμα από αυτό για να σταματήσουν οι Κασσάνδρες . Είναι 6-7 χρόνια φίλος, τον βλέπω συνέχεια και παρ' όλ' αυτά παραμένει banned.