PDA

View Full Version : [SOLVED]Leaver pou gia aneksigito logo den egine ban



sharpeye
22-07-2009, 02:37 AM
Egw: UnpsofableGR

Leaver Name: Abby
Host: Celin
Arxizei to game kai ligo prin vgoun creeps vlepoume sto chat na leei o abby: new host, rmk
kai leavarei
o celin anti na kanei ban vgenei kai de leei tipota

ektos autou sto channel : clan nol o abby otan ton rotisa giati to ekane me evrize me yfaki oti tha kanei o,ti goustarei kai na mi milaei kaneis

Abby
22-07-2009, 02:38 AM
Egw: UnpsofableGR

Leaver Name: Abby
Host: Celin
Arxizei to game kai ligo prin vgoun creeps vlepoume sto chat na leei o abby: new host, rmk
kai leavarei
o celin anti na kanei ban vgenei kai de leei tipota

ektos autou sto channel : clan nol o abby otan ton rotisa giati to ekane me evrize me yfaki oti tha kanei o,ti goustarei kai na mi milaei kaneis

otan poulas yfos 8a pareis yfos , an den katalabenete ellhnika diko sas problhma to game den eixe arxisi efoson celin = dikos mas host mporoume na zhthsoume rmk an eisaste ellhnares skato kompleksikoi psofiste parapera . giati den sas katestrepsa kanena game apla 1 lepto apo ton xrono sas . anti8etos tin eidate oloi "krites" kai mou ma8ate kai to ban anti na pame rmk ante na deis an erxomai lew egw ante .

sharpeye
22-07-2009, 02:46 AM
Tote gia pes mas gia poio logo ekanes leave kai itheles rmk? kai oso gia to yfaki pou les, to na vrizeis otan de se exw vrisei pos to koveis? eugenia?

Abby
22-07-2009, 02:48 AM
Tote gia pes mas gia poio logo ekanes leave kai itheles rmk? kai oso gia to yfaki pou les, to na vrizeis otan de se exw vrisei pos to koveis? eugenia?

otan mou les giati leavares kai 8a se kanw ban kai poutses mple ennoeite oti 8a pareis kai analogh apantish . oute ypoxrewmenos eimai na sou apanthsw se tipota oute paraviasa kanena rule giati to game den eixe arxisi kai etsi den katastrepsa kanena game apla rmk pigame . kai sigoura den vrizw xwris logo kai mou tin spane ta paidakia san tou logou sou pou epeidi eimai GrC nomizete pws me to na kanete post sto forum (giati new acc ekanes) 8a me "plhgwsete" ba8ytata kompleksika atoma tou eleous . auto pou 8a prepe na kaneis einai na mpeis forum na kaneis to topic pou 8ewris oti einai swsto , me to na me rwtas h na mou poulas emena yfos kai na mou les ban kai blakies pigene pesta se kanenan allon b0t .

sharpeye
22-07-2009, 02:56 AM
den eixa proseksei ti eisai kai oute me endiaferei kai de se kserw kai sto katw katw. to game to xalases giati otan exoume parei iroes imaste etoimoi na peksoume kai ksafnika epeidh etsi "sou tin edwse",afou de les to giati, kai epidi kai allo atomo zhthse ban gia to leave pou ekanes mallon den itan kai polu sosto na kaneis leave. tha kaneis leave opote thes xoris synepeies? an ekane allos leave kai elege rmk ypo tis idies synthikes me esena, de nomizw na min etroge ban. ok an einai etsi den exw na pw kati allo as to krinoun oloi vlepontas to replay. Oso gia to ban pou tha me kaneis dixnei poso paidaki eisai kai ti yfaki exeis...opoios paei na deiksei mia anohsia sou pros ta eksw, ton kaneis ban giati boreis. afou boreis bravo sou, mathe omws na mi leavareis.

Abby
22-07-2009, 03:04 AM
den eixa proseksei ti eisai kai oute me endiaferei kai de se kserw kai sto katw katw. to game to xalases giati otan exoume parei iroes imaste etoimoi na peksoume kai ksafnika epeidh etsi "sou tin edwse",afou de les to giati, kai epidi kai allo atomo zhthse ban gia to leave pou ekanes mallon den itan kai polu sosto na kaneis leave. tha kaneis leave opote thes xoris synepeies? an ekane allos leave kai elege rmk ypo tis idies synthikes me esena, de nomizw na min etroge ban. ok an einai etsi den exw na pw kati allo as to krinoun oloi vlepontas to replay. Oso gia to ban pou tha me kaneis dixnei poso paidaki eisai kai ti yfaki exeis...opoios paei na deiksei mia anohsia sou pros ta eksw, ton kaneis ban giati boreis. afou boreis bravo sou, mathe omws na mi leavareis.

pion ban pou 8a se kanw kai pou vre blaka ? ksereis ti grafeis ? h oti malakia sou katebi to grafeis ? fysika kai den 8a zhtaga ban egw an ginotane to idio apla 8a pigena rmk . h poly apla 8a tou tin elega na sto 8eso kai alliws kai ban na faei enas sto nol den ksereis pws poly apla me 1 change acc ksanampenei ? Den ginetai ban ip efoson oi perissoteroi paizoune apo netcafe .

Ygromouneas
22-07-2009, 03:06 AM
Βασικα ειδα το replay, ελεινο το στεγνο leave. Δεν νομιζω παντος οτι επειδη ηταν αρχη δεν ειναι leave. Εγω θα ξενερωνα και ισως ζηταγα και εγω να γινει ban.....Μου αρεσει που ειπε ο celin στο τελος ''σιγα εχεις και caps''. Ε πως να μην εχει το παληκαρι αφου φανηκε οτι ξενερωσε με το leave...Δεν ειπε και λογο για τον οποιο εφυγε..να ηταν κατι σημαντικο οκ αλλα αφου ειπε rmk δεν του ετυχε κατι λογικα...

sharpeye
22-07-2009, 03:09 AM
kala oso synexizeis na vrizeis zwo den exw kamia diathesh na milisw mazi sou. apla as doun to replay kai an exw adiko den egine kai kati, apla tha xasoun 1 lepto apo ton xrono tous osoi to doun. kalhnyxta:sbre:

Abby
22-07-2009, 03:12 AM
kala oso synexizeis na vrizeis zwo den exw kamia diathesh na milisw mazi sou. apla as doun to replay kai an exw adiko den egine kai kati, apla tha xasoun 1 lepto apo ton xrono tous osoi to doun. kalhnyxta:sbre:

pws na mhn se vrisw otan mou les psemata oti sou eipa egw oti 8a se banarw?, sou eipa egw oti 8a se kanw ban kai an nai apo pou ? grc den exeis kamia sxesh . nol den exw kamia sxesh san admin ara apo pou ? giati grafete oti pipa sas katebi pragmatika ? get a life h mhn kanete katholou topic an den kserete ti sas ginete ante.

sharpeye
22-07-2009, 03:17 AM
otan mou les giati leavares kai 8a se kanw ban kai poutses mple ennoeite oti 8a pareis kai analogh apantish . oute ypoxrewmenos eimai na sou apanthsw se tipota oute paraviasa kanena rule giati to game den eixe arxisi kai etsi den katastrepsa kanena game apla rmk pigame . kai sigoura den vrizw xwris logo kai mou tin spane ta paidakia san tou logou sou pou epeidi eimai GrC nomizete pws me to na kanete post sto forum (giati new acc ekanes) 8a me "plhgwsete" ba8ytata kompleksika atoma tou eleous . auto pou 8a prepe na kaneis einai na mpeis forum na kaneis to topic pou 8ewris oti einai swsto , me to na me rwtas h na mou poulas emena yfos kai na mou les ban kai blakies pigene pesta se kanenan allon b0t .

auto sou kanei? otan mou les giati leavares kai 8a se kanw ban kai poutses mple ennoeite oti 8a pareis kai analogh apantish pigene koimhsou mallon giati ksexnas ti grafeis. psemata de lew, replay exw anevasei, opoios katalave katalave

Abby
22-07-2009, 03:19 AM
auto sou kanei? otan mou les giati leavares kai 8a se kanw ban kai poutses mple ennoeite oti 8a pareis kai analogh apantish pigene koimhsou mallon giati ksexnas ti grafeis. psemata de lew, replay exw anevasei, opoios katalave katalave

wx eisai pragmatika xazos . grafw "otan mou les giati leavares 8a se kanw ban/report ti apantish perimenis na sou dwso?" anaferomai se sena pou mou les 8a se kanw report/ban hli8ie mesa sto chan tis nol . popo xriste mou 8a dakrysw eisai pragmatika gtp .

Chaos.Zero
22-07-2009, 03:35 AM
telos...to thema kleidwnei mexri na apofasistei ti tha ginei

Mohawk
22-07-2009, 04:12 PM
1on ) to oti ine dikos sas host ti simenei oti mporeite na kanete rmk?dn katalabainw tin logiki se auto.

2on ) kapoioi plirwnoun gia na pezoun,dn exoun xrono gia rmk xwris logo.kai as ine 1-2 mins apo tin zwi tous.

3on) dn kserw ama isoun neuriasmenos otan eides to report alla to ufos sou dn m aresei kai o tropos p milas.

kai episis ine parabiasi to leave prin bgoun creeps.dn lene ta rules pws mporeis na leave an thes prin ta waves arxisoun.


epomenos Abby kai Celin banned sto DA-INH-03 me reason : leaver

KiTz
22-07-2009, 05:30 PM
Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

Ο χρήστης Abby έχει ban σε όλα τα bots και shitlist από το channel της NoL για leave + HEAVY insults προς άλλους χρήστες in-channel και φόρουμ.

Ορίστε και screenshots:

http://img44.imageshack.us/img44/3056/failbby2.th.jpg (http://img44.imageshack.us/i/failbby2.jpg/) http://img44.imageshack.us/img44/5536/failbby3.th.jpg (http://img44.imageshack.us/i/failbby3.jpg/)

Το θέμα θεωρείτο λήξαν

Y.Γ: Προς αποφυγή παρεξηγήσεων, έχει συμφωνήσει σε αυτό και ο Project Leader, δεν ήταν αποκλειστικά δική μου η απόφαση.

edit: typos