PDA

View Full Version : [REJECTED] Admin Application : wikon



wikon
05-04-2010, 06:18 PM
Personal Info
Your name:θανασης
Age:15

Your country:ελλαδα
Occupation:μαθητης γυμνασιου
spoken languages:Ελληνικα-Αγγλικα(με πτυχιο)το καλοκαιρι δινω πτυχιο γερμανικων
Battle.Net Account:wikon
Former experience and/or safelisted channels:ειμαι grunt στην clan GMA
Your activity and average playtime each week: περιπου 7 ωρες την ημερα, ολες τις μερες της εβδομαδας
Which time of the day you usually play:μεσημερι απο τις 3-5 περιπου(αναλογα και τα games) και το βραδυ απο τις 9-12:30


How long you have been playing DotA: περιπου 2 χρονια
Your ability to communicate with others: ειμαι κοινωνικο ατομο θα ελεγα και γενικα μου αρεσει να εχω φιλικες σχεσεις με ολα τα παιδια που παιζουν
Have you read the rules and agree to follow them? αν δεν τουσ διαβαζα δεν θα εκανα αιτηση με τιποτα
How do you react/behave when you're under pressure?: χειριζομαι την οποιαδηποτε κατασταση με ηρεμια και ας καποιες φορες καποια ατομα προκαλλουν

Do you have any problems in listening/following your superior's orders? (according to ranks):και βεβαια ειμαι σε θεση να υπακουσω στις εντολες των ανωτερων.. ειμαι επισης προθυμος να συζητησω μαζι τους για διαφορα θεματα και να εκφρασω την αποψη μου για μερικα πραγματα οταν και αμα μου ζητηθει
Is there anyone who can vouch for you?: εχω φιλους που παιζουμε μαζι αλλα θα προτιμουσα να ακουσω τις αποψεις ατομων που ειναι εμποιροι σχετικα με το θεμα
Willing to discuss your application on Ventrilo?(optional):εννοειτε.. αμα εχω αφησει καποιο κενο ή εχω κανει λαθος θα ηθελα να με διορθωσετε


Why do you want to be an Admin:θελω να γινω admin διοτι εδω και καιρο στα games που μπαινω υπαρχουν αρκετοι leavers και εκτος απο αυτο υπαρχουν καποιοι που το παιζουν εξυπνοι και αρχιζουν και βριζουν χωρισ να καταλαβενουν τι λενε...και θα ηθελα να σταματησει και πιστευω πως θα μπορουσα να βοηθησω να σταματησει να γινεται αυτο

Why should we pick you and what can you offer to us: με την πιθανη ενταξη μου στον χωρο των admin θα προσπαθησω να βελτιωσω το επιπεδο των games και πιστευω θα μπρουσα να γινονται games με περισσοτερη ηρεμια και οχι πολλους leavers
A few things about yourself: Ειμαι τυπος συζητησημος.. ασχολουμε και με τον αθλητισμο και συγκεκριμενα ποδοσφαιρο και στον ελευθερο χρονο μου παιζω dota

Additional information: την αιτηση αυτην την κανω με σκοπο να συμμετεχω και εγω στον αγωνα της διεξαγωγης καλυτερων games με λιγοτερους leaver και περισσοτερη ηρεμια διχως βρισιες κατα καποιων ατομων ευχαριστω για τον χρονο σας που κανατε τον κοπο να διαβασετε την αιτηση μου..

Sn0w_BL4cK
05-04-2010, 06:35 PM
kalo paidaki ;) pezei kala games kai m thn spaei p merikes fores p pezei kalutera (merikes mn to parakanume kiollas xP)
ena great !support
(oloi oi friends m twra kanane applications xP)
a3izei na ginei admin k dn kostizei!

Exorsism
05-04-2010, 11:26 PM
Ontws einai kalos pextis , k me kalous tropous, pisteuw tha einai kalos Admin

JustDance(GR)
05-04-2010, 11:27 PM
Poli kalos paixtis kai kalo to apply t ... +1 apo emena

MR.eLeF4sSs[FzR
06-04-2010, 01:54 PM
+1 gia to palikari...polu kalos paikths me empeiria....kai kalo to apply tou.+1





kante ton admin gt mou ta exei prhksei.......

wikon
07-04-2010, 06:25 PM
oxi k sou ta exw pri3ei xD siga...

Nailor
07-04-2010, 06:26 PM
+1 apo mena pl kalo paidi k pl kalo gameplay.gl file!a3izei gia admin!

wikon
08-04-2010, 11:34 AM
3erei kaneis pote 8a dei t apply o kitz???

plix_plox
09-04-2010, 03:31 PM
+1 apo mena kalos paikths me kala manners

SiC)Sp3
14-04-2010, 12:23 AM
Ωραιο application. Ανεβασε λιγο το activity σου στο forum και πιστευω θα τα πας καλα.
Καλη τυχη.

KiTz
20-04-2010, 10:27 AM
Didn't meet the requirements:

-Minimum of 400 played games.

rejected