PDA

View Full Version : [ACCEPTED]Unban Request: F_E_R_Eklani



Black)Panther
23-07-2009, 03:03 AM
* Το Battle.net account σας :F_E_R_Eklani
* GameName :den kserw
* Hostbot : DA-INH-04
* Admin Name :The_Spartan
* Reason :Leave
* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός :eitane sto 25lepto...kai mpenane apo mid....to leave den egine epitides to palikari mirazete to cd-key me ton bro tou...o adelfos tou mpike kai afto sto b.net kai to apotelesma na petaksei ton F_E_R_Eklani apo to b.net...kai etc fanike san na ekane leave....8a ei8ela na zitisw na tou dosete mia 2 efkeria...pistevw pws tou aksizi...episis 8a ei8ela na pw pws den exw ss...episis to pedi epidi den kserei apo forum to ekana apo to diko mou to acc....thx...

Done
23-07-2009, 05:44 AM
pisteyw pws gia na mpike stin diadikasia auth den nomizw na einai leaver.
as doume ti 8a poun kai oi upeu8inoi gia auta omws..

Aderew
23-07-2009, 09:37 AM
to leave den egine epitides to palikari mirazete to cd-key me ton bro tou...o adelfos tou mpike kai afto sto b.net kai to apotelesma na petaksei ton F_E_R_Eklani apo to b.net.


Κοίτα να δεις όταν εγώ εγκαταστήσω το W3 με τα 2 cd-keys του ROC & TFT και μπω στο B.net δεν εχει σημασια πιο απο τα 2 cd-keys σου έχω δώσει, όταν προσπαθήσεις να μπεις Online θα σου γράψει το εξής : Cd key currently being used by *(name)*. Αρα δεν ισχύει αυτό που λες ^_^.

Έχεις κάτι άλλο να μας πεις ?

TOPMAYRJJJ
23-07-2009, 10:36 AM
SoulStalk3r bgazeis poli grhgora sumperasmata m8 egw katalaba ti leei to palikari kai exei dikio giauto pou leei me to cd-key egw eixa agorasi cd-key otan eixa pc spiti kai to cd to eixa dwsei na mpei o filos m kai otan empene autos me to cd emena me petouse pisteuw pos bgazeis poli grhgora simperasmata ama dn me pisteueis opos les exeis 2 cd-key dwse to ena cd-key se kapion friend sou na mpei mpes kai esy meta me auto pou mpike kai o friend sou kai na deis pion tha petaxei auta apo emena !! kalh sas mera

Aderew
23-07-2009, 10:51 AM
SoulStalk3r bgazeis poli grhgora sumperasmata m8

Πάντα σκέφτομαι πριν μιλήσω ...

Τέλος πάντων εγώ τόσα χρόνια που παίζω W3 και έχω μοιραστεί 6-7 cd-keys πότε δεν έχει τύχει να με "πετάξουν" η το αντίθετο ...

TOPMAYRJJJ
23-07-2009, 10:55 AM
wraia kane auto pou sou eipa egw kai tha deis ama exei dikio to paidi egw to lew gt emena mou exei tuxei akrivos to idio gt thelame na paixoume kai i 2 bnet kai empene mono o enas .. tespa

Pynos
23-07-2009, 01:09 PM
Άμα το cd key είναι σε χρήση κ προσπαθείς να συνδεθείς στο bnet απλά βγάζει το ανάλογο μήνυμα "Το cd key χρησιμοποιείται από τον τάδε". Δεν υπάρχει περίπτωση να πετάξει αυτόν που είναι ήδη μέσα για να μπεις ο άλλος.

Και ναι, μου έχει τύχει άπειρες φορες, ποτέ δεν πέταξα/με πέταξε κανένα(ς).

PaRaFrOnAss
23-07-2009, 01:29 PM
exw pe3i pola games me ton F_E_R_Eklani k pote dn exi kani leave k exi kali siberifora dn pisteuo na leavare... kati 9a eixe gini..

giwta
23-07-2009, 03:22 PM
pantws o SoulStalk3r exei dikio se auto pou leei an to cd-key xrisimopoieite apo allo pc apla sou vgazei oti den mporeis na mpeis bnet epeidi to cd-key is allready used by mpla mpla mpla...

Abalaea-4-
23-07-2009, 03:38 PM
dn kserw gia esan pantws to fereklani einai enas poli kalos paiktis o opoios oute 1 sto ekatomirio dn tha eixe tetoia prothesi!!einai pl kalos paiktis kai dn pisteuw oti to ekane...outousialos fenetai oti dn eixe skopo gt to game to eixane eidei san omada!!

Black)Panther
23-07-2009, 03:53 PM
Pedia egw den kserw ti egine...egw to monw pou kserw afta pou mou eipe to palikari kai den pistevw pws mou eipe psemata...afou to game to kerdizane logo gia leave den eipirxe...mpite sta replay tou bot kai diteto...kai vgalte simperasma ama eipirxe logos gia Alt QQ {leave}....

The_Spartan
23-07-2009, 07:10 PM
an einai ontws opws ta leei to paidi mou fenete logiko giati molis arxise to countdown gia drop ekana ping kai to ping tou itan normal (p.x. 67ms) autos itan kai o logos pou ekana to ban giati nomiza oti itan kalwdio i restart epeitides !!!

luck.duck
23-07-2009, 07:38 PM
to leave den egine epitides to palikari mirazete to cd-key me ton bro tou...o adelfos tou mpike kai afto sto b.net kai to apotelesma na petaksei ton F_E_R_Eklani apo to b.net...

dn iparxei auto pou les.... autes einai ftines dikaiologies anilikwn gia unban request... otan kapoios xrisimopoiei ena CD tote o allos pou prospathei na mpei me to idio cd tou vgazei oti dn mporei na mpei gia ton logo oti xrisimopoieitai hdh. kata tin gnomi mou an autos einai o logos tou leave reject

Black)Panther
23-07-2009, 08:05 PM
Luck-Duck exw na sou kanw mia erwtisi...an esu kerdizis to game kai tous mpeneis apo mid...uparxi logos na kaneis leave i na traviksis kalodio..???esu 8a to ekanes pote???

KoNaMiGr
23-07-2009, 08:06 PM
Re paidia afou kai egw otan mpenw me ena allo ce-key pou to usarw mazi me allo paidi kai einai autos online mou leei your cd-key is currently in use by the owner.... ara dn isxyei na ton peta3e apo to b.net...

Darkbreath
23-07-2009, 08:24 PM
Egw tha elega na min ginei unban an einai banned mono se ena bot. Prwton den mpike kan ston kopo na kanei post gia ton eauto tou. Deuteron ontos auti i dikaiologia den isxuei. (An isxue sta net tha ginotan tis popis). Apla add ena warn gia prospathia na ksegelasei kosmo. An einai banned se perisotero apo ena bots tote as ginei unbanned kai as ginei banned sto bot tou game i enos tixaiou an den to kserete. Kai auto epiikws ... otan ena atomo den mpainei stin logiki na kanei ena acc gia na ypostiriksei ton eauto tou, mallon den theorei simantiko to community.

PaRaFrOnAss
24-07-2009, 03:00 AM
Egw tha elega na min ginei unban an einai banned mono se ena bot. Prwton den mpike kan ston kopo na kanei post gia ton eauto tou. Deuteron ontos auti i dikaiologia den isxuei. (An isxue sta net tha ginotan tis popis). Apla add ena warn gia prospathia na ksegelasei kosmo. An einai banned se perisotero apo ena bots tote as ginei unbanned kai as ginei banned sto bot tou game i enos tixaiou an den to kserete. Kai auto epiikws ... otan ena atomo den mpainei stin logiki na kanei ena acc gia na ypostiriksei ton eauto tou, mallon den theorei simantiko to community.

r file s e3igi to pedi oti dn borese k evale ena filo t p kolas twra? p dn emfanistike o idios? eleos.

Black)Panther
24-07-2009, 03:40 AM
darlbreath....8a to ksanapw....den exw provlima ama esu kerdizis game kai pas na mpeis apo MIDDDDDDDDDDDDDDDD8a ekanes pote leave????oxi pes mou....to pedi 8a to ksanapw...den gnorizi apo to site...den mporese na vrei to topic pou 8elei..exei acc sto site tis nol rota kapoion upef8ino kai des....kai ksana lew egw...zitaw apo enan root admin ama mporei na mpei sta arxia tou bot kai na vrei to replay tou game tou F_E_R_Eklani gia na deite pws den upirxe logos gia leave....kai episis zitaw ama ginete na klisi afto to thread gt pefti poly spam xoris logo....mexri na parx8i i apofasi...

Aderew
24-07-2009, 09:32 AM
Θα φανώ πολύ επιεικής.
Ο παίχτης F_E_R_Eklani θα γίνει unban όμως την επόμενη φορά που ζήτηση unban για same reason θα γίνει απευθείας Rejected



Request Accepted


Topic Closed