PDA

View Full Version : [CLOSED] Admin abuse : maxeras



Kritonas
13-04-2010, 03:58 PM
* Accused Admin Account :maxeras

* Game Name :Den thimamai game name...

* Παράπτωμα του Admin :To palikari ekmetaleutike to oti einai admin. Kata tin deiarkeia tou game sinexos apeilouse oti tha mas kanei ban an den pame me ta nera tou kai stin teliki mou kane ban kai malista epaiza tin ora pou mou to kane...to eida grammeno stin othoni mou...Postara kai allou to gegonos apla den kserw an to eidate...se genikes grammes epaikse se kapoio simeio para polu erasitexnika na to po etc to game kai m ekapse xoris logo (eixe vengefull kai me swapare eno eimastan simpaiktes gia na sothei autos) kai otan tou zitisa enan logo kai evlepe pos kai to ipoloipo team ton ekraze arxise ta skaste eimai admin eimai kaliteros kai stin teliki efaga to ban ego... Kai pros tous game managgers apla leo oti ego mporei na min kratisa replay gt etc etixe re paidia ... Alla ite ginei dekto to aitima mou ite oxi to mono sigouro einai oti exo 6 xronia gaming stin plati mou kserw na paizo ki efaga ban xoris logo apo kapoio signomi kiolas mamothreuto kompleksiko pou eseis kanate admin...Ego den exo logo na glipso i na to paikso kalos...An kserw na paizo i oxi apla mpeite kai paikste mazi mou...so simple.Pantos to 90% ton admin sas einai zwa...Kai oti kai na ginei me to thema mou ite ginei unban to account mou ite oxi auti einai i alitheia...Den katigoro kanenan...Apla ligi dikaiosini...Kai tha to ksanapo...exo 20 loses parapano apo wins kai ta kill mou einai 500+ apo ta death kai exo kai liges pio polles apo ta kills...mpeite deite...Den nomizo me toso kala stats na leavara gt den mou kathotane to game...An einai dunaton... Telos panton makari toulaxiston na ginei unban to account mou... Hey_Dude einai to nick mou...Kai pali euxaristo

* Σε ποιο λεπτό έγινε το γεγονός : --------------------------

Kritonas
13-04-2010, 04:06 PM
Kai episis to replay den mporousa na to soso giati epaiza apo net kai einai klidomena...Den exo prosvasi oute ston C:/ oute sta arxeia tous oute tipota... kai otan mou legan kanto save apla rotisa ton ipeuthino kai mou eipe den ginetai...Auto itane to etc etuxe na min kratiso replay pou anefera pio pano...Telos panton...Ego tin alitheia leo den exo logo na po psemmata...Eilikrina...stin teliki kano new account no problem apla einai adiko...gi auto kai postara tora...alles 2 fores exo faei ban alla tote tin mia leavara ontws opote den me pernei na milaw kai tin alli epese to internet kai leavara opote pali den milao...an kai gia to deutero itane ligo ipervoli na fao ban...Kai sto proto akoma imouna s ena team pou sto 5o lepto eixane dosei unstopable ston antipalo...kai otan tous elega simvouleutika panta re pata tin 2i sou px mou tin empainan kiolas...E mou emfanizete o enemie eno ego den edwsa oute kill antithetos pira kana 2 me items opws sange&yasha kai threads sto 15o lepto...e katse re man...Ante na to paikso to game alla na mou tin leei ki o noobas eno autos feedare san........ ante min po???e oxi.....telos panton arketa sas zalisa opws eipa Hey_Dude einai to nick makari na me kanete unbun....

DoNt_CaRe
13-04-2010, 04:11 PM
Zhta apo ton diaxeiristh na sou 4eklidwsei ton sklhro, metefere to replay ston prosopiko fakelo apo ton fakelo tou wc3 kai apla kanto upload. Egw auto ekana otan eprepe na anevasw replay apo cafe. Xwris replay den mporei na ginei tpt.

Kritonas
13-04-2010, 04:18 PM
Ma re file kserwntas oti den ginetai den to kana kan save and replay...Ti na po re paidia...Eilikrina ti na pw....Exo apogoiteutei...Ta stats einai i apodiksi mou kai oti den ipirxe logos na me kanei ban. An imouna tipos tou leave tha eixa faei ki alla ban kai tha eixa erthei edw gia report kairo prin...Telos panton...Na xereste tous admin sas...Ego replay den exo alla kserw oti einai alithia auta pou leo...Kai na sou po kai kati...Enas paiktis pou exei 200+ games stin plati tou kai malista me kala stats den kinigaei to ban...Ban trone ta skatonooba pou allazoun nick kathe 3 kai ligo...Mporei na min exo replay alla to pragma fonazei apo mono tou..... !statsdota hey_dude tipota allo den exo na po...Tora ta replay...ok thelete ki eseis tis apodeikseis sas...dekto...apla tyxainei na min ta xo...

DoNt_CaRe
13-04-2010, 05:47 PM
An aspoume emena mou thn dwsei twra me ton Stfu_pls gia paradeigma kai grapsw ena abuse san to diko sou xwris replay kai elega oti lew thn alh8eia, exw 500 games pistepste me, den exw logo na pw psemata, pisteueis oti 8a htan dikaio na ginei demote o admin pou mou thn edwse apo tetoio post? H lush einai aplh, na phgeneis apo dw kai mpros se ena cafe pou krataei replay ;)

Pwnd_Greeklover
13-04-2010, 05:51 PM
Κοίτα να δεις... μπορούσες να κάνεις ένα printscreen. Δε νομίζω να έχουνε κλειδωμένη και τη ζωγραφική στο net που πας. Κάνεις post το screenshot και είσαι κύριος.
Χωρίς replay δεν μπορείς να κάνεις τίποτα στον admin. Το μόνο που μπορεί να κερδίσεις είναι unban αν και δε νομίζω με τη συμπεριφορά να το κερδίσεις + σε έχουν κάνει ήδη 2 φορές.
Και επίσης είναι τοσο δύσκολο να πατάς το enter και να βάζεις παραγράφους στα ποστ σου? Είναι πολύ κουραστικό έτσι όπως γράφεις...

Aoua
13-04-2010, 09:55 PM
Xwris apodei3eis dn ginetai kt dn gnwriza an mporeis na mpeis ston C alla dn ginetai kt etsi

Otan breis apodei3eis kane ena neo thread

Topic Closed