PDA

View Full Version : [SOLVED] Admin Abuse : Flush-RoyaL



Anonymous
24-07-2009, 02:51 PM
Eftase o kompos sto xteni. Meta apo dekades abuse pou exw dextei egw kai gnwstoi mou apo admin tis NOL apofasisa na steilw screenshots kai replay sto site mpas kai doume aspri mera.

Hmouna se game sto idio team mazi me ton admin Flush-Royal kai filous tou. (egw exw davion) Oi filoi tou me vrizane diarkws, otan zitisa apo ton admin na kanei kati, mou eipe psemata "Ton ekana ban"

Opws itan fusiko tous apantisa. Otan rwtisa ton admin giati den kanei ban tous filous tou, enas apo autous apantise, "Giati egw eimai magas"

Otan efygan 2 apo to allo team, o Flush-Royal mou eipe na kanw switch. Egw arnithika. Tote Flush-Royal me apeilise me ban. "H kaneis switch h trws ban" mou eipe.

Telika efoson tou eipa oti den exei dikaioma na me anagasei na kanw switch, sto telos me ekane ban epeidh evrisa tous filous tou.

Katagellw ton Flush-Royal gia abuse twn dikaiomatwn tou ws admin kai tous filous tou giannis.gr kai anthony_kiedis_

mouse7
24-07-2009, 03:33 PM
apo oti eida sto replay prokaleis k esei.. sto screen tou gianni zitas ban.. amesws?? mipos tha prepe kana mute prwta? lew twra egw.. na rwtiso kati? esei oli tin wra prokaleis ton pit. logiko dn einai kapia stigmi na tous spaseis ta neura?. + sto 28 ton les poutanas gio.. auto gt dn to ekanes screen? oso gia to switch.. to lene esena gt ta pedia apo oti lene einai lan... to siberasma to diko mou.1on: o admin mia xara ekane tin douleia tou opos fenete sto replay. k oi 2 ban gia vrisimo (akraio alla afou ekane ton 1 kala ekane k ton allo) 2on: to abuse einai apo sena pros ton admin k oxi apo admin se sena. 3on: mipos tha prepe na fas esei to ban? to replay to dixnei ksekathara. esei evales to ladi sti fwtia. auta apo mena :lina:

Flush-RoyaL
24-07-2009, 03:42 PM
den evale oLES TIS IKONES O GIANNIS.GR EFAGE BAN AMA DEN pistevete pinete na dite kai ban pou sou ekana to aksizes file mou

ama pistevete oti ekana la8os vgalte mou to admin gia to pit lord pou evrise etsi den to proseksa signomi den to ekana ban Alla o giannis.gr pou evrise ti mana tou davion efage ban episis san kai to davion auto exw na pw pedes kante oti nomizete

Kai tous eipa den sas kano Ban oute ena oute to allo kai kitakste ti mou apantise sto replay

Edit by KiTz: Ενώθηκαν 3 ποστ

Anonymous
24-07-2009, 03:49 PM
Fysika kai prokalesa kai egw, to egrapsa kai sto post mou oti evrisa, efoson me vrisane. To thema einai oti o Flus-RoyaL mou eipe oti h tha kanw switch h tha me kanei ban. Auto einai apeilh kai abuse twn dikaiomatwn pou exei ws admin.

Den to ekana screen? Ti thes na to kanw screen kai na pw, koitaxte paidia, edw vrizw kai egw? Auto pou eipa egw ston pit den itan tipota se auta pou mou eipan ekeinoi. Mhpws vlepete oti sas sumferei?

Telos pantwn, emena den me noiazoun ta vrisimata. Tetoia yparxoun apeira sto bnet. Kai an thelete na me kanete ban, na me kanete, efoson evrisa. To thema einai oti admin pou apeiloun me ban an den ginei to diko tous, apla den prepei na einai admin. Apeilh gia ban epeidh arnithika na kanw switch einai apla aparadekto.

CL.Thanos
24-07-2009, 04:44 PM
dikawma tou ka8enos ama 8elei na kanei switch kata tin gnwmi mou... to pio dikaio gia switch pisteuw einai me roll ..

mouse7
24-07-2009, 04:45 PM
egw vlepw poios to arxizei to olo thema. 1on. 2on dn s eipe an dn kaneis swithc tha fas ban. se poio replay einai auto? sto epomeno game? s eipe kane switch gt einai lan. mexri k i alli sto legane. apla dn ekanes gia na dimiourgiseis to olo thema. na to pw xima na to katalaboun k alloi. mipos bikes se 1 game tixaio etsi gia na kaneis report opoion admin itan sto game me auta p ekanes? lew twra egw. gt me tin simberifora sou auto katalavenw. epidiwkes tin asximi siberifora ton allon me skopo na tous kaneis report. :lina:

nai re scoorp alla egw san anthropos tha kanw switch se 1 team ama einai lan k as mn to thelw. mono k mono gia na mn tous xalasw to game. k as xasw. peace. :lina:

Edit by KiTz: Ενώθηκαν 2 ποστ

Anonymous
24-07-2009, 05:04 PM
egw vlepw poios to arxizei to olo thema. 1on. 2on dn s eipe an dn kaneis swithc tha fas ban. se poio replay einai auto? sto epomeno game? s eipe kane switch gt einai lan. mexri k i alli sto legane. apla dn ekanes gia na dimiourgiseis to olo thema. na to pw xima na to katalaboun k alloi. mipos bikes se 1 game tixaio etsi gia na kaneis report opoion admin itan sto game me auta p ekanes? lew twra egw. gt me tin simberifora sou auto katalavenw. epidiwkes tin asximi siberifora ton allon me skopo na tous kaneis report. :lina:

o Flush-RoyaL mou eipe "Kane switch alliws tha se kanw ban" einai sto replay gyrw sto 33-35 an thymamai kala. Telos pantwn, vlepw oti xanw ton xrono mou, vlepete oti sas sumferei kai sugkaliptete gegonota. Mallon eiste filarakia me ton flush. E eprepe na to perimenw... Kai gia na to pw kai egw xima. An o flush exei @@ as omologisei oti me apeilise me ban an den kanw switch. Den asxoloumai allo.

Peace and happy dota games

Reactor
24-07-2009, 05:51 PM
To ida to replay ala se kapia stigmi pou ginete to pause gia to switch kapia chat paralifthikan kai exoume ena keno opou den kseroume ti ipothike. Apo ta ipolipa pou ida pistebo pos o Anonymous pou sto game ine o davion kani poli flame kai telika brizi sto telos. Bebea kai oi aloi ebrisan kai o admin stin arxi tou game pou arxisan na lei o enas noob ton alon kai na akougode oi protes brisies den ekane kati (ektos apo to oti ipe "efage ban"). Bebea ego ime aplos enas epagelmatias pektis DotA poli anoterou epipedou kai tin apofasi tin pernoun oi armodioi ala ego aplos leo tin gnomi mou.

Flush-RoyaL
24-07-2009, 08:53 PM
gia pLAKA to eipa pfff XaxaXAxaXAx den kano ban opote nane oti nane pantos oti nomizete np egw esis admin apofasizete

areti
24-07-2009, 09:33 PM
Gia ena ban pou eixa kanei egw ena epeidh ebrize manes o pit-bulll,o flush hr8e kai kala san magkas na mou pei oti den mporw na kanw ban kai oti 8a me steilei apo admin.twra blepw edw th shmperifora tou kai kala ''magkas'' kane ayto alliws ban,apla na ton steiloun apo admin kai eimaste komple.

Mohawk
24-07-2009, 09:39 PM
kane ena post sto user abuse gia na riksw ta katallila bans.

Flush-RoyaL
24-07-2009, 10:18 PM
mohawk Egw tous eipa Den kano ban kanenan Mono iremiste Kseris GT TOUS ekana ban? EPidis o DAVIOn mou EIPE KOLOSES E? SOU PIGE NA auto mou eipe ktlvs? FILE mou ama 8elete na mou parete to admin Np dikia sas apofasi einai o areti as lei oti 8eli ama einai na ban olous gia manares to Miso /J eleos Prepi na fai ban gia auto den iksera oti kanoume ban gia manes..

KAI TON GIANNIS.GR den ton ksero Kan sto real life kitakste ta IP kai an tou evgala to ban AXAxAXAxaXAxAXAxa APLA eleos

Carb0mer.
25-07-2009, 08:36 AM
mohawk Egw tous eipa Den kano ban kanenan Mono iremiste Kseris GT TOUS ekana ban? EPidis o DAVIOn mou EIPE KOLOSES E? SOU PIGE NA auto mou eipe ktlvs? FILE mou ama 8elete na mou parete to admin Np dikia sas apofasi einai o areti as lei oti 8eli ama einai na ban olous gia manares to Miso /J eleos Prepi na fai ban gia auto den iksera oti kanoume ban gia manes..

KAI TON GIANNIS.GR den ton ksero Kan sto real life kitakste ta IP kai an tou evgala to ban AXAxAXAxaXAxAXAxa APLA eleos

Tote gia pio logo iparxoun oi Admin gia na patane !start ? OLOI SAS sto req gia admin eipate pws 8elete na ginete admin gia kalitera games xwris leavers kai manners kai twra mou les pws den i3eres oti ta badmanner einai banable
?An den to 3es file mou tote den mpikes kan ston kopo na diavaseis ta rules me to simpa8io kiolas !

Davelis4
25-07-2009, 10:02 AM
1ον Ξεκινήστε με το να γράφετε Ελληνικά please . Τυφλώνομαι όποτε διαβάζω ποστ σας .
2ον Αυτήν την πιπίλα με το "για πλάκα το είπα" κόψτε τι please .
3ον Πρέπει να μην σου κόβει και πολλοί για να μην κάνεις ban αυτόν που βρίζει μάνες .
4ον Εδώ δεν είναι έλεος .
5ον Προτίνω demote .
6ον Φιλικά όπως πάντα :) .

Σας αγαπώ όλους xD (:p) .

Sn0w_BL4cK
25-07-2009, 12:03 PM
1ον Ξεκινήστε με το να γράφετε Ελληνικά please . Τυφλώνομαι όποτε διαβάζω ποστ σας .
2ον Αυτήν την πιπίλα με το "για πλάκα το είπα" κόψτε τι please .
3ον Πρέπει να μην σου κόβει και πολλοί για να μην κάνεις ban αυτόν που βρίζει μάνες .
4ον Εδώ δεν είναι έλεος .
5ον Προτίνω demote .
6ον Φιλικά όπως πάντα :) .

Σας αγαπώ όλους xD (:p) .

8a +fonisw me ton daveli (oops ελληνικά θες :p)
αυτό που θέλω να πώ είναι πως οι Admins έχουνε και το δικαίωμα να κάνουνε !mute {playername} για ένα μικρό χρονικό διάστημα ώστε να μήν μπορεί να "spammarei" και με αποτέλεσμα να χαλάσει το game...
και αυτά τα περι-φίλου warns να μήν επαναληφθούν...
δλδ δν το έχω καταλάβει αυτό...
σε hostbot game ,π ένας admin το έκανε create, σημαίνει πως θα μπορεί να απειλήσει τους "enemies" για χάρη των κολητών του...
θα έλεγα πως μια μικρή αντιμετώπηση για αυτο το problem είναι το Demote στον current admin και στην συνέχεια warn σε αυτόν και στους φίλους του


αυτά απο μένα...
είμαι {η Πετρούλα} ο Sn0w και μόλις τελείωσα...!!! :p

Black.Lady
25-07-2009, 02:35 PM
Loipon.... katarxas itan la8os tou admin Flush-RoyaL na apilisei ton user
NOLequalsABUSE oti an den kanei switch 8a ginei ban ka8ws :

1.9 Switching Players

Ο δημιουργός του παιχνιδιού μπορεί να επιλέξει εάν θα δώσει την εντολή -so για να ενεργοποιηθεί η επιλογή switch. Εαν αποφασίσει να ενεργοποιήσει το switch τότε ισχύει ο ακόλουθος κανόνας : Η επιλογή switch χρησιμοποιείται αποκλειστικά σε περιπτώσεις 5vs3 - 4vs2 , σε περίπτωση άρνησης switch ενώ το game είναι 5vs3 -4vs2 και ενώ έχει δωθεί η εντολή -so , ο δημιουργός δικαιούται να λήξει το παιχνίδι με την εντολή !end. Εάν κανείς παίχτης δεν προσφέρεται να κάνει switch τότε γίνεται -roll και ο παίχτης με το χαμηλότερο roll number κάνει switch.


eprepe na kanete -roll k simfona me auto na ginei to switch efoson kaneis den i8ele na paei stous adipalous. to oti eisastan lan eine ena kinitro gia na pigene o davion alla efoson dn i8ele to roll itan i moni epilogi :)

twra as paroume enan enan tous users k meta ton admin,protinw :

ban se ola ta bots ston user anthony_kiedis_ gia manners
03:00 davion voulwne
04:36 davion noob?
09:40 davion re ****** gie tha noiwseis i tha me spasei to ****** twra?
16:51 vre *********** exw 3 kill kai esu 0 voulwne **** ti mamaka sou ti *********
17:38 monos tou ta leei monos tou gelaei o *******
28:41 davion noob megalo
30:10 egw lew na leaveries davion {me pio dikeoma??!!?!?!?!?!?!}
31:16 ti pio kill vre koimismene **** to xristo sou afu de ksereis mi milas
33:17 esu omws de ksereis na paizeis kai milas kiolas *********** ****paidi me sinxises **********
|tin diarkeia tou pause|
33:32 egw eimai magkas :P
33:32 trava apo t alli ade {diladi o ligotero magas kanei switch? }
33:32 sks ligo kai esu {pros adipalo pou zitouse switch gia na min xanoune adika tin ora tous perimenodas.}
33:32 o ******* o davion den erxete
33:32 gt eisai *******
33:32 o davion einai enas noobo******** kai de noiwthei mia paides gi auto kai ***** to game

ban ton user arsif gia manners
00:36 ise *******
07:32 ta eoxume ******** tn mana
11:44 p****a ax0ax0a0
19:17 ise *******
19:22 ise megalso *******:P
23:21 ade ******* r ******
24:54 prikse ****** ade
30:05 ***** p ise
30:48 kala
30:49 ade g@**@
30:53 pare kana kill
33:32 o filos ine flos {OMG dld tous filous dn tous banaroume??? i den tous kanoume warn/kick/abuse ? }
33:32 afou dn niw8eis t post ******

na paraminei to ban tou GiAnNiS.Gr

22:50 spiti tou
24:47 spiti tou
33:32 sks kai traba re
33:32 brabo davion palio ******
33:32 re davio zwo
33:32 **** tinm mana s


33:32 Flush-RoyaL: !ban Giannis.gr [Eipe gamw ti mana sou]

ban ton user NOLequalsABUSE gia manners

02:30 pit noob? {ksekinane ola edw...}
13:27 pit eisai tragiko noob :D
14:17 lew oti
14:21 EISAI TRAGIKO NOOB
anthony_kiedis_ rotaei >gt egw ti eimai? {prin eixe pei o davion "eime tank sou leei tpt ? " }
17:19 esy eisai noob! {ade as poume pws auto itan plaka}
{auto?} 29:12 ti na mou peis kai esy re ******** gie :D
30:35 goustarw na farmarw kai na *****
31:50 shmasia exei i niki oxi to kill {swsto en meri....alla simasia exei to kalo game k oxi i niki :) }
33:31 re ante ******* ******** gie :D
33:32 good bye admin :D {last pragma p eipe itan auti i apili pros ton flush.}

Flush-RoyaL

04:17 eleos
04:18 G**W
04:19 EFTASE
04:23 kolofardos
29:07 TSAMPA
29:08 KILL
29:10 ME 50 LIFE
29:11 FEVGI
29:12 tsampa
29:37 EXEIS SPLASH
29:39 ME UTLI
29:42 TI 8ES TO FURY ??
29:42 DAS
29:43 ASD
29:43 ASD
29:44 DSA
29:44 DSAF
30:43 X
30:43 x
30:43 A
30:45 AXAXAXAXAXAXAXAX
31:48 MEXRI na kaneis stun

tromera neura otan xante kill ...pesto logiko na leei ton allon kolofardo kai auto logiko.... alla to spam?!?!? ti itan auto re pedi m? xD

kai epeita apili pros ton user oti an dn kanei switch 8a ginei ban

33:32 tros ban
33:32 ama den kaneis switch
33:32 apofasise

gia ton admin protinw lvl 2 warn ka8ws apilise ton user kai tin epomeni fora pou 8a ginei to otidipote demote.

PS soz pros olous gia to megalo post alla itan aparaitito.

AtSuNaKaToN
26-07-2009, 02:03 PM
Opws ta eipe i Kovw_frantza etsi kai tha ginei, epomenws:

Flush-RoyaL LVL 2 WARN
anthony_kiedis_ BAN STA 16 BOTS TOU DA + SHITLISTED APO TO CHANNEL "CLAN NOL" (ekseretika aparadektos)
arsif BAN BAN STO DA-PRIV-03 BOT
NOLequalsABUSE BAN STO DA-PRIV-03 BOT
GiAnNiS.Gr BAN STO DA-PRIN-03 BOT
Ant0nak0s BAN LOGW LEAVE APO TO DA-PRIV-03 BOT